Jump to content
Dogomania

edzia.71

Members
  • Posts

    1279
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by edzia.71

  1. [quote name='Romka']KIRKE POSZŁA WCZORAJ DO DOMU...domek na wsi u rodziny p.Marka...zapraszają na wizytę poadocyjną...Kirke jest bez sterylizacji,trzeba będzie tego dopilnować...była jeszcze zbyt młoda na zabieg...Jak mi powiedział p.Marek mała biega szczęśliwa po podwórku...w domu jest jeszcze mały psiaczek wielkości jamniczka...[/QUOTE] Wspaniałe wiesci
  2. Czy maleńka wóciła juz do schroniska ?
  3. [quote name='Romka']Edzia,mam nadzieję,że dopilnujesz kastracji Hugo/Leksusa razem z Czarodziejem?No i mam nadzieję,że Hugo dogada się z psem...bo podobno jest jakiś pies na tej posesji...dopilnujcie,żeby wiedzieli wszystko o rasie...Hugo jest cudnym psem...warto,zeby ludzie wiedzieli co mają...[/QUOTE] Widzę, że jestes bardziej zorientowana ode mnie. To była adopcja ze schroniska
  4. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/135/9yfc504e0a2feb3b87f.jpg/"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/4089/9yfc504e0a2feb3b87f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/703/1nssjk4e0a3461c4ecd.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7966/1nssjk4e0a3461c4ecd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/bjgp3l4e0a399a1278a.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/3518/bjgp3l4e0a399a1278a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/810/y7gpy94e0a3bcfa87dd.jpg/"][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/6521/y7gpy94e0a3bcfa87dd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/841/ymepef4e0a3de515f1a.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/9732/ymepef4e0a3de515f1a.jpg[/IMG][/URL]
  5. Jak podjechałam pod schronisko o akuat Maciek wracał ze spacerku z Zosia. Jak to zrobił nie mam pojecia. Widok za to bezcenny:loveu::multi: .
  6. Na FB sa prowadzone rozmowy z osoba chetna do adopcji Leona .
  7. Pzeciez Maciek zajmuje sie naszymi psiakami na FB. Zadzwońcie do niego ...
  8. Zofia .......była dzisiaj na spacerku...:crazyeye::multi::loveu:
  9. [quote name='Romka']Oj ,coś mi się wydaje,że mamy dziś kolejną szczęśliwą wiadomość...ale dajmy satysfakcję pomagającym...:razz:[/QUOTE] Ja nie z tych "pomagajacych'" ale napisze , że było dzisiaj pare osób u Hugo. Jakichs dwóch chłopaczków na motorze - rozmawiali z p. Markiem a później przyszło jakieś pięć osób . Hugo bardzo się spodobał. Gdy wróciłam po jakiejś godzinie ze spaceru okazało się, że Hugo ma już na imię Lexus i będzie miał bardzo duże podwórko. To cała moja wiedza..
  10. [quote name='Romka']Edzia ,nie bądż taka tajemnicza i pochwal się Hugo...:cool3:;)[/QUOTE] Nie jestem tajemnicza bo nie brałam udziału w adopcji Hugo.Wiem tylko, że bedzie miał na imię Lexus i będzie miała duże podwórko.
  11. Cieszę sie bardzo. Mała chyba pójdzie do domku.
  12. Fionka obejmowała mnie łapkami jakby prosiła - nie zostawiaj mnie tutaj !:shake:
  13. Wczoraj wcale się nie pokazała a dzisiaj tylko przez chwilę:-(
  14. Dzisiaj pospacerowała trochę po wodzie. Jakaś taka spokojna była.
  15. Dzisiaj było jeszcze lepiej. Poszedł z nami nasz zaprzyjaźniony terapeuta i od razu Antosia wpadła mu w oko. Biegi , podskoki :crazyeye::crazyeye: - tego nie da się opisać. Niestety nie miałyśmy dzisiaj aparatu . W sobotę postaram się nagrać filmik , żebyście mogli zobaczyć małe metamorfozy. Antosia weszła tez dzisiaj odważnie do wody. Przecież nie mogła pokazać Smykowi , że się boi:evil_lol:
  16. Dzisiaj Riko podgryzał mnie trochę ale to tylko dlatego, że widział, że Toski robią ze mną co chcą:mad::diabloti:
  17. A ta osoba , która chciała Milusia - rozmyśliła się ? [QUOTE]Dla Milusia dom znalazła Pani Tymczasowa, dzisiaj jeszcze był ale niedługo ma pojechać do domu. [/QUOTE]
  18. Oj ciężko naszego Lolusia zagonić do boksu.:evil_lol:
  19. Obydwaj jedli dziś z ręki - mnie i Oliwce:multi:
  20. Dzisiaj troszkę dalej weszła do wody - patrzyła jak robi to "kierowniczka":evil_lol:
  21. [quote name='Donata'][COLOR=green]W niedziele spacery odbyły te oto psiaki:[/COLOR] Fred ( ze swoim panem), Fionka, Rebus, Kleks, Lobo, Serwus, Slodzik, Franek, Ares, Refleks, Igor, Karol,- Tajga, Lucky, Tosia, Antosia, Smyk, Rupert, Tramp - razem 19 psiaków. [COLOR=green]Biegały po dziedzincu: Jantar, Figaro[/COLOR]. Prosze mnie uzupelnic o wiedze na temat Karola - czy byl ktos z nim na spacerze? [COLOR=seagreen]A nie wychodzily w ten weekend[/COLOR] : Edzia, Kirke, Nuka, Pusia, Zosia,[U][COLOR=red] [B]Samba, Suri,[/B] [B]Telma[/B][/COLOR][/U], Harry, Ronald[/QUOTE] Dzisiaj jako pierwsi wyszli Karol (z Kają) Telma, Samba. Była również na długim spacerku Kirke. Pusia jest jeszcze w lecznicy (?)
  22. Dzisiaj - cudny spacer. Antosia bez większych problemów i bez wybrzydzania dała sobie założyć obrożę i chętnie maszerowała do wyjścia. Ogon w górze - pełen luz. Poszłyśmy na dłuuugi spacer , gdzie był spokój i gdzie Antosia mogła bez leku poznawac swiat. Ptaki latajace nisko - żaden problem Antosia je pogania. Teraz dopiero widac, jaki kawał czasu poruszała się tylko po boksie. Przepięknie biegała. Ganiała się z siostrą aż wpadały na siebie i robiły różne , przedziwne piruety :multi: . Muszę niestety to przyznać -Antosia jest mądrzejsza od Toski. Jest tez niestety trochę zdominowana przez swoją szaloną siostrę . To wszystko jest jednak nieważne. Dziewczyny wspaniale się zachowywały. Wracając ze spaceru Antosia delikatnie stąpnęła po wodzie, żeby się napić, ale "adehadowiec' tak się wściekał po wodzie , że nie sposób było stać spokojnie przy stawie. Kolejna niespodzianka - na drodze stanął Grey. Delikatnie obwąchiwanie. Antosia jednak spięta ale Toska zachęcała go do zabawy , biegając wkoło niego tak, że Donata ledwo utrzymała Greya (a ja myślałam, że on jest spokojnym staruszkiem):evil_lol:
  23. [quote name='Donata']Piątkowe spacery psiakow.. [COLOR=green]W piątek spacerowały te psiaki:[/COLOR] Borys, Leon, Rufus, Bary, Misiek, Semir, Fred, Rupert, Tramp, Deki, Irys,Smyk, Reks, Karmel, Falco, Frida, Paula, Laska razem 18 psiaków, [COLOR=blue]A w sobotę spacerowały:[/COLOR] Grei, Fred, Tośka, Antoska, Brenda, Hera, Refleks - w sumie 7 psiaków. [COLOR=green]Biegały po dziedzińcu:[/COLOR] Kiko, Zoska, Riko, Rafik, Nodi, Pianka, Figuś, Uzi, Lolek. Proszę mnie uzupelnic o reszte psiakow których nie wymieniłam.....[/QUOTE] Był tez na spacerze dziś Miki i Riko
  24. [quote name='Romka']Poznajecie tego wielkiego psiaka: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/160141e3b5b62be26296233a53155ea4,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/1cbe1b8c44ca81aab6b103160d784079,10,19,0.jpg[/IMG] ...jest królową podwórka...i oto chodziło...;)[/QUOTE] Troszeczkęchyba urosła. Super!
×
×
  • Create New...