Jump to content
Dogomania

Vilena

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vilena

  1. [quote name='magdabroy']To teraz wszystkie jego fanki będą chciały mieć dalmatyńczyka :)[/QUOTE] Byłoby super! :D :D Tylko, żeby od nas adoptowały! ;)
  2. [B][URL="http://sosdalmatynczyki.blogspot.com/2011/11/tomasz-ciachorowski-twarza-adopcji-sos.html"][U]Tomasz Ciachorowski twarzą adopcji SOS Dalmatyńczyki[/U][/URL][URL="http://sosdalmatynczyki.blogspot.com/2011/11/tomasz-ciachorowski-twarza-adopcji-sos.html"] :D [/URL][/B]
  3. Chciałam się Wam pochwalić, że Tomasz Ciachorowski zgodził się zostać twarzą adopcji SOS Dalmatyńczyki :D [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/6997/ceee68dfc1f8ab91med.jpg[/IMG] Na zdjęciu z Zakładką i Doti :) To sunie dziewczyn z SOS z Warszawy :)
  4. [url]https://lh3.googleusercontent.com/--DFHztfukZc/TrVfRwKCTmI/AAAAAAAAI98/F0dQTOFpDkI/s640/IMG_9975.jpg[/url] Ślicznie się prezentują i jakie ładne szeleczki mają! :D
  5. Grafciu Trzymaj się! :)
  6. [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-Ck3dMwfYuCo/TqWWvd2JBlI/AAAAAAAAHr0/kdzkER4S5cw/s640/IMG_0468.jpg[/URL] Jak tu pięknie!!! :loveu: :loveu:
  7. Oooo zdjęcia! :loveu: :multi: Dziewczyny ślicznie wyglądają, a Pańci dlaczego nie ma na zdjęciach? :mad: Całujemy Was gorąco :loveu:
  8. [quote name='malibo57']Muszę "dryndnąć" do pani Bożenki:)[/QUOTE] Koniecznie! :)
  9. Czy są jacyś chętni na wspólny jesienny spacer?
  10. Vilena

    Demo(nek) xD

    Patrycja! Przecież my tu tęsknimy za Demkiem! Co słychać u Was?
  11. Witusiu Ciotka Vilena, pamięta o Tobie :) Może jakieś fotki nowe będą?
  12. MOŻE wybiorę się w przyszłym tyg. do schroniska, ktoś ma jakieś życzenia? Dowiedzieć się czegoś?
  13. Jak wytłumaczymy Lady, dlaczego tak długo musi czekać na pomoc... :(
  14. Domyślam się, że taki mały piesek nie wyjdzie na taki dystans ;) Ja nie mam małego zgredzika (chociaż Rudek mógłby się zaliczyć do tej kategorii bo więcej hałasu robi niż go widać :evil_lol:), a moje całe życie jest dostosowane do psów :)
  15. [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-pNjDNejKRno/TqhS475i6UI/AAAAAAAAH0c/UhuBnit4I_g/s640/IMG_9176.jpg[/URL] Czyżby Pańcia miała smakołyki? :D [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-YCsdow0mw0I/TqWVc-tcIGI/AAAAAAAAHqc/QWAox912vmc/s640/IMG_0449.jpg[/URL] Piękny widok! :loveu:
  16. Ojej, ale ma uszki spuszczone do tyłu, ciężko tak usiedzieć w jednym miejscu ;)
  17. [quote name='Chiquita&DeeDee']Super zdjęcia !!! :) Ale cudna wycieczka..:) Też tam ostatnio byliśmy i w dodatku o mało się na kolejkę wieczorem nie spóźniliśmy... a dziewuszki już miały dość... a jeszcze nam kolejka stanęła!!! A ja mam lęk wysokości:D[/QUOTE] Eeee kolejką to żadna wędrówka :lol: My z buta szliśmy do góry, a kolejka i tak była nie czynna, ale co to za frajda wyjechać na górę? Nie miałabym czym się chwalić ;) Do tej pory w udach czuję tę wspinaczkę :evil_lol: [quote name='Igiełka']wspaniałe towarzyskie fotki :loveu: komentarz super :) oglądam z przyjemnoscią i czuję się jakbym tam z Wami była :loveu:[/QUOTE] Igiełko Kochana gdybyś miała ochotę zobaczyć widoki na żywo zapraszamy serdecznie :)
  18. [quote name='deer_1987']U nas codziennie rano fotki :loveu:[/QUOTE] I dobrze, przynajmniej mam co oglądać! :D
  19. [quote name='deer_1987'][url]http://img703.imageshack.us/img703/3586/dsc0874az.jpg[/url] [url]http://img690.imageshack.us/img690/4034/dsc0964nz.jpg[/url] Wow przepieknie tam macie![/QUOTE] No nawet nawet ;)
  20. A u Was od rana fotki, super :D [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-7ja2pDHmb7U/TqhS4gapDRI/AAAAAAAAH0E/eIupKVCAqlc/s640/IMG_9165.jpg[/URL] Śliczny pycholek :loveu:
  21. [URL]http://img835.imageshack.us/img835/3742/dsc3923i.jpg[/URL] Jaka kochana minka :loveu:
  22. Vilena

    Diana :)

    [URL]http://img38.imageshack.us/img38/8241/dsc1932small.jpg[/URL] Uroczy maluszek :loveu:
  23. Igiełko nie wiedziałam, że miałaś dalmasia! [url]http://img831.imageshack.us/img831/8770/dscn0084nt.jpg[/url] Boni była piękna!
  24. [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6582/dsc0938c.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/2749/dsc0944o.jpg[/IMG] "-Mia, jak myślisz daleko jeszcze? -Nie wiem Rudi, ale też już mi się nie chce" [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/3851/dsc0948c.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/1025/dsc0955h.jpg[/IMG] Klimczok :) [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/4034/dsc0964nz.jpg[/IMG] A potem to już za ciemno było, żeby zdjęcia robić ;)
×
×
  • Create New...