Jump to content
Dogomania

kasumi

Members
  • Posts

    4357
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by kasumi

  1. dziewczyny, jedzie ktoś na trasie starachowice - radom? bo dziewczyna da mi fanty na bazarek, a jest z tamtych okolic. może wysłać paką, ale tak to nie da mi wszystkich, bo, a to za duże, nie kształtne, za ciężkie będzie itp. w końcu trzeba by było za kuriera zapłacić, a nie wiadomo, czy wszystko by zeszło i po jakiej cenie...
  2. Przyjmę KREON [U]10000j[/U]. Mam u siebie na DT psiaka z chorą trzustką (link do wątku w pierwszym banerku)
  3. Anita, te 2 niunie są w schronie?
  4. Monika D. w schronie czasami trafiają się jakieś młodziutkie ONeczki, ale a to zaraz zejdą, a to coś tam i nie ma takich do pół roku...
  5. czyli raz dziennie, przed jedzeniem (obojętnie o której porze?) i rozumiem, że regularnie, np. zawsze rano przed posiłkiem, a jak sunia nie będzie chciała połknąć samej kapsułki?
  6. mam wpłatę od: Monika R. /fb/ - 10 euro = 38.77zł [SIZE="5"]DZIĘKUJEMY!!! [ i mamy paypala. Anita podaj go w pierwszym poście :)
  7. lilith ona jest super :D taki skarb :) tylko martwi mnie to jak wszyscy wyjdą do pracy/szkoły,a ona zostanie sama...ostatnio wyła jak wyszłam na 10 min do piwnicy...ona będzie musiała zostać sama na ok.7 godzin...może brat do babci ją podrzuci, ale jak ostatnio została tam na trochę to też popiskiwała...ech...ja 28 wracam do szkoły, muszę coś wykombinować... ALE jak dzisiaj znowu wyszłam do piwnicy na jakieś 5min (chodzę po jakieś pudełka, żeby pakować rzeczy z loterii) to nie wyła...jak to jest...
  8. dziewczyny, moja mama kupiła KREON 10000j. Czytała wcześniej na jakiś forach itp., że ludzie podają Kreon i jest ok, to i naszej zaczniemy podawać. Mamy 18 kapsułek. Czy można to wsypać, np. do ryżu z jogurtem? Powiedzcie jeszcze raz co i jak. :) Sunia już je nową karmę (zmieszaną z Britem). Mamy też LEN (sproszkowany). Przed chwilką sunia dostała pierwszą kapsułkę zawiniętą w jakąś szyneczkę (oczywiście bez problemu zjedzone) :)
  9. ok, dziękujemy bardzo w imieniu Bubci :)
  10. jakbyś była u mnie jeden dzień to byś się uśmiała :D ja ją uwielbiam, jak wystawia język :loveu: tylko jeszcze nigdy nie udało mi się tego uchwycić... i mina ze zdjęcia nr.3 też jest super :D mina mówiąca: zabieram ucho i daj spokój ze zdjęciami :D
  11. jako gratisy wybrałam miskę (wcześniej królewna musiała się zadowolić pudełeczkiem :)) i ucho -do gryzienia- oczywiście od razu dorwała się do niego
  12. Bubcia "ładnie" obszczekała kuriera (oczywiście musiałam ją zamknąć w innym pokoju, bo by chyba go zjadła żywcem). Kurier zastał mnie w piżamce ze szczoteczką w zębach (żeby o 12 przychodzić z paką, co za ludzie :P ) Oczywiście paka obwąchana (przez Bubę) :D
  13. mamy wpłatę: 40zł - Magda Cz. /fb/ (to ta, która zaadoptowała 'moją' TOYKĘ :loveu:) jakieś 20 min temu przyjechała karma! :D mam zdjęcia, zaraz pokażę :)
  14. i takie 2 szczeniory w biurze nie pchające się, nie piszczące - widać, że wystraszone, ten drugi to nawet się nie ruszył... [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/9204/dsc07915o.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4870/dsc07917v.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1899/dsc07920k.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3088/dsc07919f.jpg[/IMG]
  15. i takie 2 szczeniory w biurze nie pchające się, nie piszczące - widać, że wystraszone, ten drugi to nawet się nie ruszył... [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/9204/dsc07915o.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4870/dsc07917v.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1899/dsc07920k.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3088/dsc07919f.jpg[/IMG]
  16. 6.mix ast/bull *ok.10msc/rok *samiec [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8036/dsc07905t.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/6906/dsc07906l.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/2821/dsc07907fg.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/2600/dsc07908s.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/73/dsc07913k.jpg[/IMG]
  17. mix ast/bull *ok.10msc/rok *samiec [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8036/dsc07905t.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/6906/dsc07906l.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/2821/dsc07907fg.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/2600/dsc07908s.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/73/dsc07913k.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/4415/dsc07883x.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3306/dsc07884g.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/5589/dsc07885i.jpg[/IMG] ja ją normalnie kocham...z ogłoszeń, to najbardziej zależy mi na niej i na Koralu
  19. 5. Nie wiem jak ma na imię, ale to taka piękna, czarna perła :loveu: (mieszka razem z Koralem) *ok.6 lat *samica *trochę nieśmiała, nie pchająca się do siatki, ale i tak ją kocham. *dłuższy czarny włos, trochę falowany - jakby mocny mix setera irlandzkiego [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/3774/dsc07877o.jpg[/IMG] [IMG]http://img602.imageshack.us/img602/4048/dsc07878xu.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/3071/dsc07880c.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6906/dsc07881k.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5053/dsc07882y.jpg[/IMG]
  20. 4. RAWA *ok.6lat *suczka *dominująca [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2670/dsc07873kl.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8859/dsc07874xp.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/729/dsc07875z.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4258/dsc07876m.jpg[/IMG]
  21. 3. KORAL (moje piękne :loveu: ) *ok.2 lata *samiec *wrócił z adopcji, bo zdemolował mieszkanie pod nie obecność właścicielki - do domu z ogrodem. ogółem to kochany, piękny i cacunio :loveu: [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4213/dsc07868j.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/9810/dsc07869b.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/4438/dsc07870t.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/738/dsc07872i.jpg[/IMG] p.s. on podchodzi pod jakąś rasę?
  22. 2. mix astka suczka ok. 10msc/rok [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7959/dsc07863f.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6255/dsc07864n.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/2597/dsc07866x.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9163/dsc07865j.jpg[/IMG]
  23. obiecane asty/bulle suczka, ok. 10msc./rok [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7959/dsc07863f.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6255/dsc07864n.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/2597/dsc07866x.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9163/dsc07865j.jpg[/IMG]
  24. 1.MANIEK: *Mix labek *ok. 4 lata. *samiec *strachliwy, ale z czasem przylepka. taki fajny :) [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/9893/dsc07854.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3403/dsc07855w.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8651/dsc07856.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7376/dsc07853j.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...