Jump to content
Dogomania

kasumi

Members
  • Posts

    4357
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by kasumi

  1. schron nie robi wizyt przed i po adopcyjnych, ja nic nie mówiłam, że Bubu szykuje się do dt, co do innych osób to ja nie wiem. myślę, że warto powiedzieć, że pies idzie na dt, jeżeli warunki będą ok, to czemu pies miałby do nich wracać?
  2. dziewczyny, jedna rada, jak ktoś daje kasę z fb, czy czegokolwiek to nie piszcie oficjalnie nazwiska, tylko np. Jan.K - 10zł itp. :) chyba, że ktoś sobie życzy to ok :)
  3. dostałam telefon!!! ładnie zapowiadający się, ale nie chcę zapeszać :)
  4. ja mogę zrobić zdjęcia Bubu, ale musi mi ktoś o tym przypomnieć w sobotę, najlepiej sms, bo jak tam wpadam to mam ręce pełne roboty i zapominam..., a w tą sobotę nie byłam, bo nie mogłam
  5. już napisałam..., ale się rozpisałam...będą mieli co czytać...
  6. jestem na wątku, jestem co tydzień w schronie...jak coś to pytać :) co do wykupu, to nie ma ustalonej ceny, ale można dać datek
  7. Niunia była w EKO-ESTETYKA [url]http://www.zumi.pl/1316767,Eko_Estetyka_Przedsiebiorstwo_Uslug_Komunalnych,Radom,firma.html[/url] zaraz napiszę maila do Włodiego i zapytam się co mogą zrobić
  8. cholera i w tym momencie przydałaby się radomska skarpeta...(allegro). będę w niedługim czasie robić jakiś bazarek, to będzie na nią i na Bubę...
  9. czyli trzeba skombinować kaskę - ode mnie będzie 10zł i mam piłeczkę (TOYKA bardzo lubiła się nią bawić, a Buba jej nie rusza). Mogę ewentualnie jakiś szarpak zrobić z materiału i odstąpić Bubkowe przysmaki.
  10. [url]http://www.dogomania.pl/threads/203155-Kud%C5%82ata-Kropczeka-czeka-na-dom!-POMOCY-W-OG%C5%81ASZANIU!!!?p=16398320#post16398320[/url] wątek Kropeczki, na razie nic tam nie ma, powoli zacznę uzupełniać co do niej - to sterylka i intensywne ogłoszenia i szukanie DT (będzie miała DT na 4-6 dni po sterylce u mojej koleżanki), a potem trzeba szukać lokum, a ty lilith, ile jeszcze możesz ją przetrzymać?
  11. MILA już w DS, w Warszawie :) Widać, że jest szczęśliwa i jest tam jej dobrze :) [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/1787/mila1c.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5923/mila2q.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/9357/mila3p.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/9631/mila4f.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/6082/mila6.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/3219/mila7.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1593/mila8.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8588/mila9.jpg[/IMG]
  12. [CENTER][SIZE="5"][COLOR="#ff8c00"]ROZLICZENIE:[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [B]wpływy:[/B] 100zł - bazarek [B]wydatki:[/B] 40zł - szczepienia [B][SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]RAZEM: 60zł[/COLOR][/SIZE][/B] Sunia pojechała do DS, więc pieniądze przekazuje na "Radomską Skarpetę" http://www.dogomania.pl/threads/195056-Schronisko-w-*RADOMIU*-setki-wpatrzonych-w-kraty-oczu-czeka-na-pomoc!
  13. [CENTER][COLOR="blue"][SIZE="4"]KUDŁATA PIEGUSKA SZUKA DOMU - RADOM!!![/SIZE][/COLOR][/CENTER] Pieguska, bo tak ją nazwałam…Dotychczasowo mieszkała w zakładzie, w Radomiu – kilkanaście metrów ode mnie. Czasami odwiedziałam ją i głaskałam przez bramę, patrzyłam jak pragnie ludzkiego dotyku i miłości, ale nie mogłam nic zrobić. Kilka dni temu, gdy byłam na spacerze (przechodząc koło zakładu) zobaczyłam malutką kuleczkę biegnącą wprost w moje ramiona. To była ona - Kropka. Nie wiem jak stamtąd uciekła, ale udało się jej. Nie wiedziałam co z nią zrobić, pomyślałam, że pewnie na chwilę wyszła i zaraz wróci – do swojego towarzysza, jednak tak się nie stało. Dzisiaj przed północą, rytualnie wychodząc z psem na spacer mignęło mi coś przed oczami. Potem usiadło w bezpiecznej odległości i wpatrywało się we mnie…Zobaczyłam małą kudłatą istotkę – to była ona…Nie wiem jak mnie odnalazła, ale wiedziała do kogo przyjść – liczyła na mnie. Gdy tylko mnie rozpoznała chciała głaskania i pieszczot. Zaprowadziłam ją do siebie – do bloku, przed drzwi i tam spokojnie ułożyła się do snu, na miekkim dywanie. Suczka jest bardzo przytulaśna i spragniona miłości. Nie mam serca odstawiać jej do tego zakładu, bo wiem, że tam się zmarnuje. Ponadto jest tam (zapewne) niekastrowany pies, a ona niewysterylizowana – to może wróżyć tylko jedno, kłopoty. Kropka pewnie jest przed pierwszą cieczką, potrzebujemy dla niej choćby kilkudniowego schronienia na okres rekonwalestencji po zabiegu sterylizacji. Marzy nam się znalezeinie dla niej choćby domu tymczasowego, a cudem byłby dom stały…Nie mam pojęcia, czy suczka wróci znowu na podwórko. Miejmy nadzieję, że zdołam ją nauczyć przychodzenia na noc do bloku…Pomóżny Kropce! Telefon w sprawie adopcji: 511732514, email: [email][email protected][/email] . Czy znajdzie się dla niej DT? Kropka obecnie jest na działce u lilith27, potem sterylka, następnie pojedzie do mojej koleżanki na 4-6 dni (musi w jakiś domowych warunkach dojść do siebie), a potem? no właśnie - nie wiadomo [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/1898/dsc07944.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8486/dsc07945h.jpg[/IMG] [SIZE="5"][CENTER][B]TESKT DO OGŁOSZEŃ![/B][/CENTER] [/SIZE]Pieguska, bo tak ją nazwałam…Dotychczasowo mieszkała w zakładzie, w Radomiu – kilkanaście metrów ode mnie. Jednak ostatnio spotkałam ją na spacerze – uciekła stamtąd. Suczka jest bardzo przytulaśna i spragniona miłości. Gdy człowiek spojrzy jej oczy od razu się zakochuje. Ofiarujesz jej miłość? Podarujesz dom tej duszyczce? Ona czeka właśnie na Ciebie! Telefon w sprawie adopcji: 511732514, email: [email][email protected][/email] . [quote name='lilith27']gwarantuję, że w ciągu kilku chwil można się zakochać straszna przylepa się okazuje w samochodzie też była bardzo grzeczna oprócz tego, że zdecydowała się pokazać zawartość żołądka ale to raczej nie jej wina, a pełnego brzucha i zbyt mało płynnej jazdy na foteliku leżała bardzo grzecznie w sumie można ją nazwać PIEGUSKA tak trochę głupio, żeby była bezimienna[/QUOTE] [quote name='lilith27']większość zdjęć wykonanych dziś wrzucam na forum nieznaczna reszta na photobucket [url]http://s1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/do%20adopcji/ogolny/lilith27/[/url] tak na prawdę to małe nic wystraszone, ale strasznie lgnie mimo wszystko do człowieka waży może 10 kilo chudziutka jest na działce chodziła dziś za mną krok w krok ja ważniejsza byłam niż inna psia koleżanka pozwoliła się już wziąć się na ręce choć wczoraj z tym był jeszcze problem cały czas skakała na mnie chciała się przytulać mała boi się szczotki a także podniesionej ręki może ktoś ją tam przeganiał........ je tyle co ptaszek na razie nie interesują ją suche kulki wobec mojej ośmiomiesięcznej fionki była bardzo uległa i grzeczna ale troszkę dziewczyny pobawiły się chyba trzeba pomyśleć o odrobaczeniu kto wie, może brak apetytu ze względu właśnie na robaki ....... sunia ma krótki ogonek w sumie to taka popierdółka jest tylko do kochania do domu nie do budy trzeba jej obróżkę sprawić chyba niech się suczydło przyzwyczaja może ktoś ma piłkę na wydaniu mała jest młoda przydałoby się jej coś do zabawy sama tam jest cały dzień na działce więc się pewnie nudzi zostawiłam dziś jej mini konga do zabawy oraz ucho świńskie do gryzienia może trzeba by jej kostkę ze skóry kupić, żeby miała zajęcie prognozuję, że z kotami może się dogadać w przyszłości choć obecnie to nic nie wiadomo na ten temat na razie mała nie jest oswojona z miejscem, więc ciężko prorokować ale chyba na stróża się nie nadaje interesuje ją co się dzieje, ale nie szczeka nic a nic jak podjechałam leżała na słoneczku i wygrzewała się potem była radość zza krat cięzko było od niej odjechać szykowała się ze mną[/QUOTE]
  14. ona do ogłoszeń, wątek mogę założyć, może ktoś pomoże :)
  15. matko, lilith - całą sesję jej strzeliłaś! :) dziękuję! :loveu::loveu:
  16. mam! ufff, ale zrobiłam to na własny sposób...otworzyłam obrazek (banerkowy) w nowej karcie, skopiowałam, wzięłam - wstaw odnośnik, potem wstaw obrazek i mam! :D
  17. dziewczyny, powiedzcie mi jeszcze jak wkleić banerek do podpisu, już kolejny raz się męczę i nie mogę wstawić...
  18. Zrobiłam jej kilka zdjęć :)
  19. lilith, super zdjęcia, będą dobre do ogłoszeń :) a ten piesek to jakaś masakra, on coś widział?
  20. a tak, ona jest uległa, właśnie miałam do Ciebie pisać jak z małą :) co do sterylki to jak Ci pasuje lilith? i potrzebna jest Ci jakaś karma/jedzenie? jak coś to pisz śmiało :) coś załatwię :)
  21. PILNE: Znowu e-mail w sprawie TOYI (pan, który wcześniej dzwonił, już zaadoptował psa) [B]*pies musi tolerować koty[/B] (jest 8-miesięczny) *przyjazny do innych psów *średniej wielkości, niezbyt kudłaty (chociaż Toya była kudłata) *duży ogród do dyspozycji *nocowanie w domu, ale na dzień na podwórku *płeć obojętna jeszcze się dopytam o wiek, czy są dzieci i czy pies zostawałby sam w domu. od razu zgłaszam Moke, bo toleruje koty, którego psa jeszcze zgłosić?
  22. Isadora, dziękuję! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  23. zapytam się weta w pon. jak będę oddawać kaganiec...
×
×
  • Create New...