Jump to content
Dogomania

kasumi

Members
  • Posts

    4357
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by kasumi

  1. [url]http://www.dogomania.pl/threads/195056-Schronisko-w-*RADOMIU*-setki-wpatrzonych-w-kraty-oczu-czeka-na-pomoc!/page32[/url] mam!
  2. [quote name='lilith27']dwukrotnie na forum na wątku zbiorczym schronisk były podawane namiary na radom i na ten wątek ktoś nie aktualizuje pierwszego postu tak kropcia vel piegowata jest bardzo fajna Uriel Ariel Monday też robiła fotki gabi z tego co mi się wydaje tam były w opisie namiary na Magdę W. (psycholożkę)[/QUOTE] te fotki są gdzieś zakopane...spróbuję je jakoś odnaleźć
  3. a wypełniali ankietę itp.? /chodzi o Gabi/
  4. jutro będę w schronie i zapytam się...i nie dostałam jeszcze odpowiedzi od p.Kasi...
  5. domek milczy...:( szkoda, bo brzmiał super... jakby ktoś pomógł mi w rozreklamowaniu bazarku, byłabym wdzięczna...:)
  6. zapytam się jeszcze 2 sąsiadek i zobaczymy... nie dostałam jeszcze sms'a od p.Kasi
  7. [SIZE="5"]ZAPRASZAM na bazarek dla chorej CaDeBou i Pieguski/Kropeczki! http://www.dogomania.pl/threads/203442-WSZYSTKO!-Dla-ka%C5%BCdego!-Bi%C5%BCu-kosmetyki-ciuchy-i-wiele-wiele-innych!!!-11.03-20.00?p=16424759#post16424759
  8. [CENTER][SIZE="5"][COLOR="purple"]ZAPRASZAM na bazarek dla chorej CaDeBou i Pieguski/Kropeczki! [url]http://www.dogomania.pl/threads/203442-WSZYSTKO!-Dla-ka%C5%BCdego!-Bi%C5%BCu-kosmetyki-ciuchy-i-wiele-wiele-innych!!!-11.03-20.00?p=16424759#post16424759[/url][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  9. [CENTER][SIZE="5"][COLOR="purple"]ZAPRASZAM na bazarek dla chorej CaDeBou i Pieguski/Kropeczki! [url]http://www.dogomania.pl/threads/203442-WSZYSTKO!-Dla-ka%C5%BCdego!-Bi%C5%BCu-kosmetyki-ciuchy-i-wiele-wiele-innych!!!-11.03-20.00?p=16424759#post16424759[/url][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  10. [CENTER][SIZE="5"][COLOR="purple"]ZAPRASZAM na bazarek dla chorej CaDeBou i Pieguski/Kropeczki! [url]http://www.dogomania.pl/threads/203442-WSZYSTKO!-Dla-ka%C5%BCdego!-Bi%C5%BCu-kosmetyki-ciuchy-i-wiele-wiele-innych!!!-11.03-20.00?p=16424759#post16424759[/url][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  11. [CENTER][SIZE="5"][COLOR="purple"]ZAPRASZAM na bazarek dla chorej CaDeBou i Pieguski/Kropeczki! [url]http://www.dogomania.pl/threads/203442-WSZYSTKO!-Dla-ka%C5%BCdego!-Bi%C5%BCu-kosmetyki-ciuchy-i-wiele-wiele-innych!!!-11.03-20.00?p=16424759#post16424759[/url][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  12. [CENTER][SIZE="5"][COLOR="purple"]ZAPRASZAM na bazarek dla chorej CaDeBou i Pieguski/Kropeczki! [url]http://www.dogomania.pl/threads/203442-WSZYSTKO!-Dla-ka%C5%BCdego!-Bi%C5%BCu-kosmetyki-ciuchy-i-wiele-wiele-innych!!!-11.03-20.00?p=16424759#post16424759[/url][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  13. [CENTER][SIZE="5"][COLOR="purple"]ZAPRASZAM na bazarek dla chorej CaDeBou i Pieguski/Kropeczki! [url]http://www.dogomania.pl/threads/203442-WSZYSTKO!-Dla-ka%C5%BCdego!-Bi%C5%BCu-kosmetyki-ciuchy-i-wiele-wiele-innych!!!-11.03-20.00?p=16424759#post16424759[/url][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  14. [CENTER][SIZE="5"][COLOR="purple"]ZAPRASZAM na bazarek dla chorej CaDeBou i Pieguski/Kropeczki! [url]http://www.dogomania.pl/threads/203442-WSZYSTKO!-Dla-ka%C5%BCdego!-Bi%C5%BCu-kosmetyki-ciuchy-i-wiele-wiele-innych!!!-11.03-20.00?p=16424759#post16424759[/url][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  15. [CENTER][SIZE="5"][COLOR="purple"]ZAPRASZAM na bazarek dla chorej CaDeBou i Pieguski/Kropeczki! [url]http://www.dogomania.pl/threads/203442-WSZYSTKO!-Dla-ka%C5%BCdego!-Bi%C5%BCu-kosmetyki-ciuchy-i-wiele-wiele-innych!!!-11.03-20.00?p=16424759#post16424759[/url][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  16. no właśnie, chodzi o to, że do południa to jest...p.Kasia ma mi napisać konkretnie co i jak odpisał, że teraz lepiej nie szczepić i nie węszyć, bo nie ma jeszcze DS... cholera, posypał mi się DT po sterylce, przed chwilą się dowiedziałam...zapytam się w schronie, mam nadzieję, że jakiś kąt będą mieli, szit. zapytam się jeszcze jednej koleżanki, ale sama nie wiem...
  17. w sensie, że godziny...do 10 rano...
  18. @Alicja - pytałam weta i powiedział, że bez problemu można dawać, ale moja mama załatwiła ten zamiennik kreonu, więc na razie nie ma potrzeby dawania tego 25000j. @Atomówka - domek na razie się nie odzywa...:( mam nadzieję, że jeszcze trwają rozmowy na temat Bubci...
  19. dzwoniłam dzisiaj do p.Kasi i zapytałam o sterylkę, powiedziała, że można psa przywieźć do 10, ale wszystkie informacje przekaże mi jutro, albo pojutrze.
  20. super, że ona już się przełamuje :) jutro zadzwonię do p.Kasi i zapytam się, dzisiaj wyleciało mi z głowy...
  21. dostałam wpłatę od: moni12 - 10zł DZIĘKUJEMY! :)
  22. [quote name='anita_happy']kasumi - schron nie robi przedadopcyjnych...ale jeśli ma psa problemowego - to prosi o pomoc..jesli dom dla psa jest po za Radomiem - prosi o pomoc w przedadopcyjnej... Schron robi weryfikacje - poadopcyjną ... nie wszystkie psy są sprawdzane - ale te co zabierane ze schroniska były problemowe /poadopcyjne na terenie Radomia i okolic/ Jeśli dalej - prosi o pomoc. Np. zabrany groźny pies - mix niufa i rottka - pies wyadoptowany w okolice Szydłowca. Facet przyjechał po psa i go dostał. Po tygodniu kama podjechała do adoptującego bo Schronisko poprosiło o poadopcyjną. to jeden przykład, których jest wiecej.[/QUOTE] aaaa, no to ja o tym nie wiedziałam...:)
  23. i tak dzięki, że tam jeździsz i trzymasz ją :)
  24. w przeciągu kilku dni pojawi się super bazarek na Bubę i Pieguskę :) aha, na razie rezygnujemy z zakupu kagańca, bo jeżeli domek się zdecyduje na Bubcię, to szkoda pieniądze wydawać...na akcesoria...
  25. super :) lilith, mów co Ci jest potrzebne, właśnie dostałam super paczkę z rzeczami na bazarek i przeznaczam go na Bubcię i na Pieguskę :) + ode mnie 10zł musimy się kiedyś umówić i przekażę Ci piłeczkę, szarpak (jeszcze nie zrobiłam...) i te smakołyki :)
×
×
  • Create New...