-
Posts
4357 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasumi
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195056-Schronisko-w-*RADOMIU*-setki-wpatrzonych-w-kraty-oczu-czeka-na-pomoc!/page32[/url] mam! -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']dwukrotnie na forum na wątku zbiorczym schronisk były podawane namiary na radom i na ten wątek ktoś nie aktualizuje pierwszego postu tak kropcia vel piegowata jest bardzo fajna Uriel Ariel Monday też robiła fotki gabi z tego co mi się wydaje tam były w opisie namiary na Magdę W. (psycholożkę)[/QUOTE] te fotki są gdzieś zakopane...spróbuję je jakoś odnaleźć -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
a wypełniali ankietę itp.? /chodzi o Gabi/ -
Kudłata Pieguska vel. MILA już w DS!!! - ~Warszawa~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
jutro będę w schronie i zapytam się...i nie dostałam jeszcze odpowiedzi od p.Kasi... -
domek milczy...:( szkoda, bo brzmiał super... jakby ktoś pomógł mi w rozreklamowaniu bazarku, byłabym wdzięczna...:)
-
Kudłata Pieguska vel. MILA już w DS!!! - ~Warszawa~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
zapytam się jeszcze 2 sąsiadek i zobaczymy... nie dostałam jeszcze sms'a od p.Kasi -
[SIZE="5"]ZAPRASZAM na bazarek dla chorej CaDeBou i Pieguski/Kropeczki! http://www.dogomania.pl/threads/203442-WSZYSTKO!-Dla-ka%C5%BCdego!-Bi%C5%BCu-kosmetyki-ciuchy-i-wiele-wiele-innych!!!-11.03-20.00?p=16424759#post16424759
-
Kudłata Pieguska vel. MILA już w DS!!! - ~Warszawa~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE="5"][COLOR="purple"]ZAPRASZAM na bazarek dla chorej CaDeBou i Pieguski/Kropeczki! [url]http://www.dogomania.pl/threads/203442-WSZYSTKO!-Dla-ka%C5%BCdego!-Bi%C5%BCu-kosmetyki-ciuchy-i-wiele-wiele-innych!!!-11.03-20.00?p=16424759#post16424759[/url][/COLOR][/SIZE][/CENTER] -
Ocalony BUBU już SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU :). DZIĘKUJEMY.
kasumi replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE="5"][COLOR="purple"]ZAPRASZAM na bazarek dla chorej CaDeBou i Pieguski/Kropeczki! [url]http://www.dogomania.pl/threads/203442-WSZYSTKO!-Dla-ka%C5%BCdego!-Bi%C5%BCu-kosmetyki-ciuchy-i-wiele-wiele-innych!!!-11.03-20.00?p=16424759#post16424759[/url][/COLOR][/SIZE][/CENTER] -
[CENTER][SIZE="5"][COLOR="purple"]ZAPRASZAM na bazarek dla chorej CaDeBou i Pieguski/Kropeczki! [url]http://www.dogomania.pl/threads/203442-WSZYSTKO!-Dla-ka%C5%BCdego!-Bi%C5%BCu-kosmetyki-ciuchy-i-wiele-wiele-innych!!!-11.03-20.00?p=16424759#post16424759[/url][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
kasumi replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE="5"][COLOR="purple"]ZAPRASZAM na bazarek dla chorej CaDeBou i Pieguski/Kropeczki! [url]http://www.dogomania.pl/threads/203442-WSZYSTKO!-Dla-ka%C5%BCdego!-Bi%C5%BCu-kosmetyki-ciuchy-i-wiele-wiele-innych!!!-11.03-20.00?p=16424759#post16424759[/url][/COLOR][/SIZE][/CENTER] -
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
kasumi replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE="5"][COLOR="purple"]ZAPRASZAM na bazarek dla chorej CaDeBou i Pieguski/Kropeczki! [url]http://www.dogomania.pl/threads/203442-WSZYSTKO!-Dla-ka%C5%BCdego!-Bi%C5%BCu-kosmetyki-ciuchy-i-wiele-wiele-innych!!!-11.03-20.00?p=16424759#post16424759[/url][/COLOR][/SIZE][/CENTER] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE="5"][COLOR="purple"]ZAPRASZAM na bazarek dla chorej CaDeBou i Pieguski/Kropeczki! [url]http://www.dogomania.pl/threads/203442-WSZYSTKO!-Dla-ka%C5%BCdego!-Bi%C5%BCu-kosmetyki-ciuchy-i-wiele-wiele-innych!!!-11.03-20.00?p=16424759#post16424759[/url][/COLOR][/SIZE][/CENTER] -
Kudłata Pieguska vel. MILA już w DS!!! - ~Warszawa~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
no właśnie, chodzi o to, że do południa to jest...p.Kasia ma mi napisać konkretnie co i jak odpisał, że teraz lepiej nie szczepić i nie węszyć, bo nie ma jeszcze DS... cholera, posypał mi się DT po sterylce, przed chwilą się dowiedziałam...zapytam się w schronie, mam nadzieję, że jakiś kąt będą mieli, szit. zapytam się jeszcze jednej koleżanki, ale sama nie wiem... -
Kudłata Pieguska vel. MILA już w DS!!! - ~Warszawa~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
w sensie, że godziny...do 10 rano... -
@Alicja - pytałam weta i powiedział, że bez problemu można dawać, ale moja mama załatwiła ten zamiennik kreonu, więc na razie nie ma potrzeby dawania tego 25000j. @Atomówka - domek na razie się nie odzywa...:( mam nadzieję, że jeszcze trwają rozmowy na temat Bubci...
-
Kudłata Pieguska vel. MILA już w DS!!! - ~Warszawa~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
dzwoniłam dzisiaj do p.Kasi i zapytałam o sterylkę, powiedziała, że można psa przywieźć do 10, ale wszystkie informacje przekaże mi jutro, albo pojutrze. -
Kudłata Pieguska vel. MILA już w DS!!! - ~Warszawa~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
super, że ona już się przełamuje :) jutro zadzwonię do p.Kasi i zapytam się, dzisiaj wyleciało mi z głowy... -
dostałam wpłatę od: moni12 - 10zł DZIĘKUJEMY! :)
-
Ocalony BUBU już SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU :). DZIĘKUJEMY.
kasumi replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']kasumi - schron nie robi przedadopcyjnych...ale jeśli ma psa problemowego - to prosi o pomoc..jesli dom dla psa jest po za Radomiem - prosi o pomoc w przedadopcyjnej... Schron robi weryfikacje - poadopcyjną ... nie wszystkie psy są sprawdzane - ale te co zabierane ze schroniska były problemowe /poadopcyjne na terenie Radomia i okolic/ Jeśli dalej - prosi o pomoc. Np. zabrany groźny pies - mix niufa i rottka - pies wyadoptowany w okolice Szydłowca. Facet przyjechał po psa i go dostał. Po tygodniu kama podjechała do adoptującego bo Schronisko poprosiło o poadopcyjną. to jeden przykład, których jest wiecej.[/QUOTE] aaaa, no to ja o tym nie wiedziałam...:) -
Kudłata Pieguska vel. MILA już w DS!!! - ~Warszawa~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
i tak dzięki, że tam jeździsz i trzymasz ją :) -
w przeciągu kilku dni pojawi się super bazarek na Bubę i Pieguskę :) aha, na razie rezygnujemy z zakupu kagańca, bo jeżeli domek się zdecyduje na Bubcię, to szkoda pieniądze wydawać...na akcesoria...
-
Kudłata Pieguska vel. MILA już w DS!!! - ~Warszawa~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
super :) lilith, mów co Ci jest potrzebne, właśnie dostałam super paczkę z rzeczami na bazarek i przeznaczam go na Bubcię i na Pieguskę :) + ode mnie 10zł musimy się kiedyś umówić i przekażę Ci piłeczkę, szarpak (jeszcze nie zrobiłam...) i te smakołyki :)