Jump to content
Dogomania

kasumi

Members
  • Posts

    4357
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by kasumi

  1. teraz to już prawie wszystko załatwiłam :) tylko jutro idę porozmawiać o cenie z dr Karolem i już ustalić, i wyjaśnić jak to będzie.....
  2. Dzięki lilith :* ja nie mam głowy teraz do czegokolwiek..... normalnie rozkładam się...., katar mnie wykańcza....., ale na 99% będę w niedzielę - muszę być :) pomimo, ze jestem chora, to i tak muszę latać po mieście - odebrałam wyniki badań Buby (wczoraj robiliśmy) i wyniki są ok! :) kupiłam jej legowisko - mięciuchne, że sama mogłabym na nim leżeć ;)
  3. wpłaty na wrzesień: 20zł - marakota 10zł - Ewa Gałązka 100zł - Alicja B.L. 54zł - bazarek kasumi -------------------------------- RAZEM: 184zł 184zł wpłacam za hotelowanie 10.08. - 10.09 brakuje: 96zł
  4. ROZLICZENIE: wpływy: 20zł - Maja602 20zł - Martens 40zł - baster i lusi 180zł - arjuna ----------------------------------------------- RAZEM: 260zł wydatki: 60zł - spotkanie ze szkoleniowcem 180zł - odesłane do arjuny -------------------------------------------- RAZEM: 240zł SALDO: +20zł
  5. [quote name='coronaaj']Warto sprawdzic domek, jak dobry to jest wiecej pudelkow do adopcji.[/QUOTE] ja najchętniej przekazałabym tę sprawę komuś kto zająłby się tym do końca..... niestety z braku czasu raczej tego nie poprowadzę...
  6. [quote name='monikab']Easy ma się świetnie,śpi na posłanku koło łóżka swoich Państwa,uwielbia przeglądac się w lusterku,za kazdym razem myśli ze w odbiciu jest inny psiak,lubi również zagladac do rybek.Ma apetyt,codziennie rano po brzebudzeniu sprawdza czy jej Państwo są łóżku.Bardzo sie do nich przywiązała,gdy Pan wychodzi z domu Easy odstawia operowe arie z tęsknoty,ale tylko przez chwilę,a gdy wraca radości nie ma końca,Easy uwielbia jezdzic samochodem,zaprzyjazniła się juz z psem córki i razem szaleją w ogrodzie.Państwo są w niej zakochani po uszy i nie wyobrażają sobie życia bez niej.Tak miało być,Easy była im przeznaczona[/QUOTE] no to cudownie :) właśnie ta Pani sprawiała mega fajne wrażenie przez tel :)
  7. brazowa1 - jeśli możesz, to oczyść skrzynkę, bo nie mogę się do Ciebie dostać :)
  8. [quote name='malawaszka']z Pomorza nie kojarzę teraz - no i zalezy która częśc bo długie mamy pomorze ;) a jak nie musi być z Pomorza to może z... Łodzi? [url]http://www.dogomania.pl/threads/213575-Wielka-AKCJA-%C5%81TOnZ-PSY-KOTY-i-INNE-URATOWANE.-Teraz-potrzebne-domy-i-og%C5%82oszenia!?p=17631103&viewfull=1#post17631103[/url][/QUOTE] ok, to ja napiszę do Temidy, bo w sumie jak dzwoniła po psa z Radomia....., to może nie będzie, aż takiego problemu z transportem..... Pani mówiła, że już się gubi w tych ogłoszeniach, bo jest ich duuuużo za dużo... przestrzegłam przed pseudo i Pani się zgodziła ze mną i powiedziała, że nie kupi psa za 300zł tylko z adopcji :) i napiszę też do brązowej1, tak jak pisałaś mi na PW :)
  9. poszukiwany sznaucer - miniatura, dorosły, samiec, z okolic Pomorza..... Pani wydawała się przez tel bardzo sympatyczna i ok :) dzwoniła z już nieaktualnego ogłoszenia....., macie jakiegoś???
  10. 2 dni temu dzwoniła do mnie kobieta z Wrocka o Gogiego :) Gogi już poszedł do adopcji, ale powiedziałam, że jak coś to mogę przekazać jej numer jakiejś osobie, która ma "na stanie" jakiegoś pudla - do 5 lat..... domm nie sprawdzony i o więcej info trzerba już konkretnie do tej pani :) wydawała się ok numer pani mogę podać na PW
  11. [quote name='lilith27']wiem wiem ale chciałam sobie poczytać cały wątek nie znam w ogóle sprawy ale ciekawe rzeczy anita pisze na watku iryska[/QUOTE] wątek Farta jest na pierwszej stronie - wszystkie psy (o których jestem poinformowana) są wklepane na pierwszej stronie, Fart jest już przeniesiony do działu DS
  12. [quote name='doddy']Opala, red noske i Miodzia ogłaszamy. Dla CAO jutro sprawdzamy domek.[/QUOTE] ok, dzięki :) a gdzie ten dom dla azjatki? i co z tą łapką? da się to jakoś "naprawić" poprzez np. jakąś rehabilitację, czy już taka zostanie? lilith - Fart jest już w DS
  13. [quote name='doddy']Poprosiłam Justynę, aby ogłosiła Opala, więc on będzie na dniach ogłoszony.[/QUOTE] to za Opala podmieniam Semira, czy Justyna, albo ktokolwiek od was będzie jeszcze ogłaszał (masowo - nie mówię tu o 2 ogłoszeniach ;) ) jakiegoś psa?
  14. mi głównie zależy na prezentacji psów :) będę miała "mojego" cudownego Golfa :loveu: i chciałabym lecieć na te łańcuchy... nigdy nie robiłam ulotek....., a tekstów nie bardzo umiem pisać :oops: mogę dać zbiór informacji, tylko w którą stronę je ukierunkować? na pewno imię, wiek, rasa, krótka historia, że miała być uśpiona i co dalej?
  15. ja jeszcze zarezerwuje jedno miejsce dla Gogiego :) tylko potem będę musiała się popytać o zgodę na przyszłe ew. opublikowanie, bo żadne zdjęcie nie jest moje
  16. niestety nie mam klona, a ostatnio chcieli mnie sklonować, ale nie byli pewni, czy z charakteru wyjdzie to samo :diabloti::diabloti::diabloti: i tak za mało czasu na to wszystko...... szkoda, że doba ma tylko 24h.......
  17. [quote name='anita_happy']kasumi HUSKY jst niepełnosprawny..wiesz o tym[/QUOTE] wiem, ma niesprawną przednią łapę, ale doskonale sobie radzi!!! biega, skacze lepiej niż niejeden pies :)
  18. mix husky, jeśli ktoś chce pomóc w ogłaszaniu, to będę wdzięczna :) Husky- Pomóż mi wymazać z pamięci smutną przeszłość- Tytuł Witaj Mam na imię Husky. Od ponad roku moim domem jest schronisko a skończyłem dopiero 2 lata. Odkąd sięgam pamięcią noszę ciężar przykrych wspomień czasem samemu trudno go udżwignąć. Próbowałem zapomieć i prawie mi to się udało jednak w obecnym miejscu przeszłość wraca niczym bumerang. Potrzebuję Ciebie byś pomógł mi uporać się z przeszywającym moje serce smutkiem od zawsze czuje się niechciany, niepotrzebny jako szczenię trafiłem do schroniska i tutaj do dzisiaj za Tobą wiernie czekam. Jestem śliczym, przyjacielskim, sympatycznym, wykastrowanym psiakiem o różnookim spojrzeniu przepełnionym miłością i nadzieją na lepszy los. Uwielbiam spacery i biegi gdy Ktoś jest towarzyszem to sprawia mi radość i mimo wszystko często się uśmiecham. Chciałbym być kochany a także mieć wspaniały dom bo nigdy nie zaznałem miłości. Pragnę tylko stać się potrzebny i móc podać Ci łapę jako zaproszenie do naszego nowego cudownego życia. Twój dzielny towarzysz Husky Kasia tel w sprawie adopcji 507-237-447 [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kqP6OOk2t1k/Tkekh-0MTvI/AAAAAAAAIF4/dpLtM_v5B2Y/s640/DSC_0091.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Yps1-43NXoc/TkekiCtlhgI/AAAAAAAAIF8/tboQlG3llDc/s640/DSC_0097.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-d-OQ6vp2Ycg/TkekiHTj5XI/AAAAAAAAIJc/UShtmpqEBoU/s512/DSC_0107.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ajQrTzvJNWM/Tkekm8Sk8nI/AAAAAAAAIGE/Y_HvmXenOBY/s720/DSC_0112.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GHdyIsxn2zY/TkeknD3nXuI/AAAAAAAAIGM/uMUf_1HU57Q/s720/DSC_0118.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-M1_hgIfv2Fg/TkeknG3oEKI/AAAAAAAAIGI/MYjPdzVGX4U/s640/DSC_0122.jpg[/IMG]
  19. dobra, mamy 54zł na wykorzystanie, na ogłoszenia..... będę zamawiać u waderci - 25 ogłoszeń za 5zł + allegro na pięknym szablonie :) czyli starczy na 11 pakietów psy wybieram głównie te z najnowszymi i ładnymi zdjęciami. 1. Kaman 2. Semir 3. Zaja 4. Mira 5. Joda 6. Husky 7. Koral 8. Azir 9. Szansa (Ruda) 10. Tara 11. Kłapouchy pakiety zamawiam tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213924-Bazarek-og%C5%82oszeniowy!-Mamy-tylko-103-pakiety-do-wykorzystania!-Zapraszam[/url]. bez sensu, żeby leżała kasa na koncie.... aktualnie radomskie psy mają 45zł...
  20. muszę zrobić skan badań: morfologii i biochemii....., bo jeszcze nie wstawiałam.... i rachunek za ostatnie leki moczopędne - sprinarol (jakoś tak - piszę z pamięci... ) mam skaner, tylko nie chce mi się iść do stacjonarnego kompa (tam jest zainstalowane oprogramowanie do skanera, drukarki itd.) jasne, że możemy zrobić ulotki :) ty też będziesz? o której będzie prezentacja psów? i gdzie to będzie? bo chciałabym też polecieć na "zerwijmy łańcuchy"
  21. [SIZE="5"]ROZLICZENIE: wpłaty: :loveu: 122.05zł - bazarek /dogo/ 60zł - bazarek /dogo/ 50zł - Monika K. 50zł - zusa_k 13,5zł - bazarek /dogo/ 105zł - bazarek /dogo/ 100zł - bazarek /dogo/ 200zl - Sylwia z allegro 100zł - Juona 160zł - bazarek /dogo/ (brakuje jeszcze 20zł) 96zł - nika&lola /molosy/ 200zł - bazarek /molosy/ 10zł - moni12 38.77zł (10euro) - Monika R. /fb/ 40zł - Magda Cz. /fb/ 50zł - Marta S. /fb/ 100zł - aga4 50zł - spadek po TOYI 50zł - Roofi /molosy/ [SIZE="4"]RAZEM: 1595.32zł wydatki: :( 50zł - karma Brit/5kg 209zł - karma Hills i/d/ 12kg 5zł - karma Brit/500g 10zł - zastrzyki 18zł - full wypas allegro 18zł - odnowione full wypas allegro 10zł - smyczka kupiona u taks 65zł - obroża Bayer 24,5zl - kaganiec 2,8zł - adresówka 7,7zł - czopki 83zł - antybiotyki, badania itp. na babejszjozę 45zł - antybiotyk na babejszjozę 31zł - j.w. 18zł - wznowione allegro 6zł - pakiet ogłoszeń 150zł - Brit Care 12kg 40zł - karma ACANA 2,5 kg 42zł - zastrzyki 30zł - zastrzyki 32zł - zastrzyki 50zł - ACANA 2,5 kg 16zł - allegro 84zł - zastrzyk + maść na zapaleniu ucha 259zł - 2x12kg Brita 6zł - luminal 35zł - wizyta u weta, podanie zastrzyków na padaczkę 25zł - Relsed (5 szt.) 15zł - pakiet ogłoszeń 18zł - 3 opakowania luminalu 50zł - morfologia i biochemia 20zł - leki moczopędne 110zł - 30kg. karmy [SIZE="4"]RAZEM: 1585zł [SIZE="5"]SALDO 10.32zł tydzień temu skończyliśmy opakowanie leków moczopędnych (muszę wreszcie poskanować papiery i paragony....) i nawet nie miałam czasu lecieć z nią do weta na badanie krwi, bo wracałam do domu przed 19.... - od rana, będąc w domu jedynie na 10 minut......, ale już mam więcej czasu i w końcu wybiorę się. :)
  22. wpłaty na wrzesień: 20zł - marakota 10zł - Ewa Gałązka 100zł - Alicja B.L. 54zł - bazarek kasumi -------------------------------- RAZEM: 184zł
  23. po odesłaniu 180zł arjuny i zapłaceniu 60zł za spotkanie ze szkoleniowcem/behav. zostało nam 20zł na koncie...
  24. Dzisiaj robiliśmy mnóstwo nowych zdjęć i jak tylko je dostanę wstawię je na stronę schronu (o ile będą karty na swoim miejscu) :) niektóre znowu damy do ogłaszania :) a póki co, to można ogłaszać psy, co wstawiłam powyżej (mają już teksty do ogłoszeń dzięki Igiełce) wszystkie psy do ogłaszania są tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206572-Radomski******-do-og%C5%82aszania!-W%C4%85tek-informacyjny!!!-POMOCY-W-OG%C5%81ASZANIU[/url]!!! edit: Lloret już w DS :) [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/8374/dsc0043ud.jpg[/IMG]
  25. Cześć, dali mi na imię Max. Mam ok. 3 lat. Przebywam teraz w Radomskim Schronisku. Opowiem Wam swoją, smutną historię: Swoje życie spędziłem na krótkim łańcuchu bez jedzenia i bez picia. Byłem przywiązany do futryny domu, nawet nie miałem jak się położyć . Mój Pan cały czas pił i nie miał czasu się mną zajmować, czasami nawet mnie uderzył. Byłem smutny i nie chciało mi się żyć. Pewnego dnia mój los troszkę się odmienił... Spotkałem na swojej drodze ludzi, których na początku się bałem. Skusili mnie kiełbaską. Odwiązali i zabrali do samochodu. Tam miałem kocyk i podusie, czułem się bezpiecznie. Byli dla mnie bardzo mili. Podczas podróży zasnąłem ... było tak milutko. Nie chciałem się budzić z pięknego snu. Kiedy dojechaliśmy na miejsce, wybiegłem z samochodu i usłyszałem szczekanie psów. Zrobili mi posłanko i zamknęli w boksie. Bardzo chciałbym, żeby ktoś mnie pokochał, przytulił. Będę wiernym psiakiem. Czekam na nowy dom i nowego kochanego właściciela. Nie chcę wracać do tego koszmarnego życia. Proszę zabierz mnie ze Schroniska. Twój Max P:S: Dane kontaktowe do osób, które chcą mi pomóc: Kasia, tel. 507 237447 [email][email protected][/email] Radom woj. mazowieckie [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4048/dsc09748z.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6099/dsc09751m.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9884/dsc09756ak.jpg[/IMG][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6915/dsc09761ty.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...