Jump to content
Dogomania

kasumi

Members
  • Posts

    4357
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by kasumi

  1. Baja to ok. 6miesięczna suczka siberian husky o ciemnych oczach i wilczastym umaszczeniu. Jak to szczeniak jest żywa, radosna i niezwykle ciekawska. Wobec ludzi jest nieco nieśmiała i ostrożna, potrzebuje czasu, aby im zaufać. Jednak po bliższym zapoznaniu się okazuje się cudowną pieszczoszką, która z radością przyjmuje drapanko za uchem czy tulenie. W suni nie ma agresji, wybiera ucieczkę niż walkę, daje z sobą zrobić dosłownie wszystko. Baja bardzo łaknie kontaktów z człowiekiem, schronisko źle wpływa na jej samopoczucie. Chciałaby biegać, szaleć, poznawać świat. Jak przystało na szczeniaka, Baja jest jeszcze niesforna, nieokrzesana i niewychowana, toteż szuka odpowiedzialnego domu, który ją wychowa i pokaże świat. Może tym domem jesteś Ty? Kontakt do opiekuna: Kasia - 507-237-447 [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7108/dsc03011er.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7346/dsc03012f.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/9619/dsc03014gy.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7076/dsc03015y.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7223/schqo.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Ty$ka']kasumi, w sprawie adopcji Bai z kim się kontaktować? ze schroniskiem? I czy udałoby się ją zarezerwować? :)[/QUOTE] kontakt byłby na Kasię (pracownik schronu, zorientowana w adopcjach poza schroniskowych/internetowych itd.) można ją zarezerwować :) Kasia - 507-237-447 aha, kontakt na Kasię można dawać też na Śnieżkę :)
  3. dzięki wielkie :) ja po prostu nie mam czasu na nic..... jutro postaram się pozakładać wątki.... ew. obie wsadzić w jeden wątek :)
  4. Baja, 6,5 miesiąca, mix. husky, suczka, żywa, ale trochę nieśmiała ;) [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/585/dsc03010x.jpg[/IMG] Śnieżka, 6 miesięcy, mix. husky, suczka, ma podejrzenie uszkodzonego prawego barku, lewego biodra i lewego kolana, [B]nie staje na tylną łapkę![/B] PILNIE POTRZEBNA POMOC! [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7665/dsc03020di.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2664/dsc03017vn.jpg[/IMG] ALBUM: [url]http://imageshack.us/g/822/dsc03010x.jpg/[/url] ********************************************************* [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4923/psiaki.jpg[/IMG] [B]SZCZENIAKI Z KURTKI DO PILNEJ ADOPCJI![/B] Złapaliśmy kontakt z osobą, która wzięła je na DT można jest ogłaszać z tym tekstem: [url]http://tablica.pl/oferta/piekne-laciate-szczeniaki-oddam-IDAniN.html[/url] ALBUM: [url]http://imageshack.us/g/190/dsc01907xg.jpg/[/url] więcej informacji tutaj: [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=251966844858215&set=a.110395682348666.20058.110264465695121&type=1&theater[/url] *********************************************** [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/8263/dsc03023.jpg[/IMG] i te do ogłaszania! z tym tekstem: [url]http://tablica.pl/oferta/piekne-szczeniaki-do-adopcji-od-zaraz-35-miesiaca--IDAngJ.html[/url] i tymi zdjęciami: [url]http://imageshack.us/g/267/dsc03022xt.jpg/[/url]
  5. Schronisko RADOM Baja, 6,5 miesiąca, mix. husky, suczka, żywa, ale trochę nieśmiała ;) [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/585/dsc03010x.jpg[/IMG] Śnieżka, 6 miesięcy, mix. husky, suczka, ma podejrzenie uszkodzonego prawego barku, lewego biodra i lewego kolana, [B]nie staje na tylną łapkę![/B] PILNIE POTRZEBNA POMOC! [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7665/dsc03020di.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2664/dsc03017vn.jpg[/IMG] ALBUM: [url]http://imageshack.us/g/822/dsc03010x.jpg/[/url]
  6. [quote name='Ironiaaa']W ogole ja tam widze duzo pieknych psow na tej stronce... Warto by czesc z nich pooglaszac![/QUOTE] a nawet nie wiesz jakie perełki tam siedzą, a w ogóle nie mają zrobionych zdjęć.... albo jak się ostrzyże jakiegoś psiaka i wykąpie, to robi się cudeńko, nie pies ;)
  7. konto powiększyło się o: 50zł - Jola&Jeff /molosy/ 145.85zł - bazarek z pendrive'ami :) ---------------------------------------------------------- RAZEM: 195,85zł aktualny stan konto to: 220,87zł alee, nasze konto uszczupli się o ok. 150zł za sterylkę + szczepienie p/wściekliźnie....
  8. [quote name='Ironiaaa']Wszystkie psiaki z waszego watku informacyjnego z psiakami wrzucone na [URL="www.schroniak.pl"]Schroniaka[/URL] poza tymi ktore sa podane jako psy w DT/Hotel. To razem daje 28 psiakow od was. Jak bedzie cos wiecej to dawajcie znac :)[/QUOTE] słuchaj, potem podam Ci jeszcze inne psy, które ogłasza p.Magda psycholog :)
  9. [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/6775/97369612.jpg[/IMG] Semir nareszcie pojechał do domuu! :)
  10. słuchajcie, potrzebuję kogoś do sprawdzenia domu Wawa - Praga Północ w sumie to na już :) dla szczeniaka :)
  11. [quote name='malawaszka'][URL="http://img840.imageshack.us/i/dsc02748vu.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/4687/dsc02748vu.jpg[/IMG][/URL] ten mały szkrab z Radomia dziś przyjechał do Ulki12 na PDT - dziękuję Anita_happy za zorganizowanie tam na miejscu i dziękuję Uli, ze pojechała dziś po niego do Częstochowy :Rose: i dziękuję Pani, która zabrała malucha jadąc ze swoją adoptowaną bidą :Rose: psiak jest fajny, jak to sznup - lubi poszczekac, łapkę musimy pewnie prześwietlić albo pokazać ortopedzie bo trzyma ją w górze jak się porusza[/QUOTE] moja kruszynka :) jest świetny, uwielbia ludzi, chce, żeby go przytulać :) będzie miał jakiś wątek?
  12. [quote name='anita_happy']schroniak.pl - super inicjatywa [B][URL="http://www.schroniak.pl/2011/12/koks-i-kola-schroniskowe-rodzenstwo.html"]Koks i Kola - schroniskowe rodzeństwo[/URL][/B] będą w TV być może w pierwszej edycji :) trzymamy kciuki kasumi masz ich jakief foty? podeslij? na maila[/QUOTE] no mam kilka fot, zaraz Ci podeślę ;)
  13. [quote name='Roszpunka']Już u mnie na tablicy :)[/QUOTE] dzięki wielkie :)
  14. ciotki :) moje schronisko (Radom) zgłosiło się do współpracy :) Ironiaa stworzyła stronę, gdzie są do adopcji psy, ale tylko z danych schronisk (te, które wyraziły chęć współpracy).... [url]http://www.schroniak.pl/[/url] strona działa dopiero kilka dni i jesteśmy w trakcie dodawania psiaków :) ale już można rozpowszechniać stronę :)
  15. [quote name='Ironiaaa']wyglada jak borderek :P Max ktory ? ;) ten taki lekko owczarkowy?[/QUOTE] heh :D ja tam na borderach się nie znam, ale zawsze myślałam, że to takie małe i kudłate :D max ten malutki :)
  16. [quote name='Ironiaaa']Super, dzieki za uzupelnienie :) Dziewczyny wchodzcie na strone i komentujcie pod postami z waszymi psiakami. To podnosi strone w rankingach no i jesli np. macie jakies info na temat psiaka bo z nim czasem wychodzicie czy spedzacie czas w schronie to macie szanse napisac o nim cos wiecej. Zapraszam tez (swoja droga to blagam!) o wklejania naszych banerkow w sygnaturki! Im wiecej osob zna [URL="www.schroniak.pl"]www.schroniak.pl[/URL] tym wieksza szansa, ze psiaki znajda dom![/QUOTE] słuchaj, Lira nie jest w typie Bordera :) to taki kundelek :) a Max już w domu :)
  17. [quote name='Ironiaaa']No i kolejne pytanka : W jakim wieku jest Abi? W jakim wieku jest Pepe? W jakim wieku sa teraz szczeniaczki nr. 36? nr41 to te same psiaki co nr6? czyli Koks i Kola? W typie jakiego psiaka jest Zoja i Opal?[/QUOTE] Abi ma 5 miesięcy, ale z nią możesz się na razie wstrzymać, bo ma szanse pojechać do domu :) Pepe to starszy psiak, może mieć z 10/12 lat.... Szczeniaki mają teraz 4 miesiące, dodałam nowe foty 41 i 6 to te same psy Koks i Kola :) Zoja i Opal to amstaffy :)
  18. [quote name='Ironiaaa']A nie mowilam ze bede miala cale multum pytan? W jakim wieku sa : Koks i Kola, Mikado? A no i Nesia to nei jest briard, briardy to takie mini mega owlosione krowska... mam takiego w sasiedztwie i jest pol raza wiekszy niz moje ONki...[/QUOTE] Mikado ma chyba z 3 lata...., a Kos i Kola to mają 2 lata... :) heh, trzeba pod coś podciągać psy, żeby były atrakcyjniejsze :D
  19. Czy ktoś jedzie jutro do Warszawyyy? potrzebny mi transport Wawa (Łomianki) - Radom (ul. Witosa, przy Warszawskiej) do schronu na jutrooooooooooooooooo! nie miał kto skoordynować akcji i kołdry, które są potrzebne w RADOMIU pojadą do Józefowa........ niby też dobrze, ale... ALE.... jutro o 15 kołdry wyjeżdżają...., jeśli ktoś może je odebrać, to mega bardzo prosiłabym o kontakt do mnie: Kinga 511732514, tylko błagam, dzwońcie, albo rano, czyli od 7, albo od 11.45.... bo mam jutro egzaminy.....
  20. [quote name='doddy']Oooo... to teraz na nas spada temat kołder. Od początku powiedziałam, że są kołdry, można je sobie wziąć, ale nie chce się w to mieszać, bo nie dam rady! I co... standardowo zostałam wkopana :) Niech jadą do Józefowa. Na zdrowie. :)[/QUOTE] w tej akcji po prostu nie ma koordynatora i to jest problem
  21. [quote name='Ironiaaa']Zaczelam dodawac wasze psiaki na [URL="www.schroniak.pl"]www.schroniak.pl[/URL] Z pierwszych pytan : w jakim wieku jest Keisi? Czy Koksa i Kole mozna podciagnac pod psiaka w jakims typie (jak dla mnie mogly by to byc psiaki w typie jamnikow szorstkowlosych, albo "dziwnych" terierow? Koral to psiak w typie amstaffa? A i poda mi ktos adres, maila, telefon i pelna nazwe schroniska.[/QUOTE] Keisi ma 6 lat. Koks i Kola mogą być jakimiś terrierami :) Koral nie jest amstaffem, raczej taki kundelek o niebanalnej urodzie ;) Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu ul. Witosa 96 26-600 Radom [email][email protected][/email] (nie wiem, czy mail jest poprawny, na razie można się z nim wstrzymać) 48 384 77 73 i strona: [url]www.schronisko.radom.pl[/url]
  22. [quote name='Alma']A ta półroczna suczka husky srebrna, co ją w gazecie ogłaszali dalej jest w schronisku? Pytam z ciekawości, bo na stronach schronu nie ma info o niej, a w gazecie jest tylko jedno malusieńkie zdjęcie...[/QUOTE] z tego co mi wiadomo, to chyba tak..... strona schronu niestety nie jest aktualan, chociaż dodajemy w miarę możliwości zdjęcia.... jeśli chcesz się czegoś więcej o niej dowiedzieć, to napisz do mnie na pw
  23. hahah :D no jasne, mała na prawdę wchodzi w pięty tymczasowym opiekunom :D tylko do niej trzeba twardej ręki..... miałam o tą Abi 2 fajne telefony, zobaczymy do którego domu pojedzie :D
×
×
  • Create New...