Ja też podrzucę Tuptusia .
Teraz wakacje więc i tak zastój a adopcjach ale wydaje mi się , że powoli coś rusza / od poniedziałku miałam 4 telefony moje kociaki na dt co prawda tylko 1 normalny ale do tej pory wogóle nie było nawet od świrów/
Tuptuś trzymamy kciuki o telefony chociaż [B]cisiowianka[/B] tak o Ciebie dba , że nowy domek będzie miał bardzo wysoko postawioną poprzeczkę