Jump to content
Dogomania

omry

Members
  • Posts

    3046
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by omry

  1. [quote name='LadyS']No właśnie o kocich myślałam, tylko one kurczę za małe - mi trzeba ok. 28 cm.[/QUOTE] One są naprawdę fajne, sama bym kupiła, ale mi niepotrzebne :) Jutro będę w Tesco to zobaczę, ile one mają :)
  2. [quote name='LadyS']Uwaga uwaga, mam wyzwanie :lol: Szukam obróżki 1cm, max 1,5 cm, koniecznie białej i najlepiej takiej szmacianej, może być na zatrzask albo lepiej na klamrę :lol: Obroża tylko do adresówki, na wszelki wypadek na wakacjach, co by Jax jak jednak (tfu tfu) wyjdzie z szelek, to jednak miał adresówkę ze sobą. Ktoś, coś? :lol:[/QUOTE] W Tesco są takie zarąbiste dla kota 1 cm różne kolory :D
  3. Bulwy są chyba znane z tych dziwnych odgłosów, co? W necie mnóstwo takich filmów :) A filmik z bałwanem mnie rozwalił :D
  4. Avril też czasem wchodzą w oczy te kudły, a jak jest wilgotno to jej się sierść zawija prawie na pudla :lol:
  5. Ja też jestem w sumie niedaleko, w razie jakiejkolwiek potrzeby dajcie znać :)
  6. Te sówki są po prostu niesamowite.. :o Ja je muszę mieć! Marta, one są u Was już na stałe? Jaka najmniejsza szerokość musi do nich być?
  7. [quote name='sator_k_']Dlaczego to cudo jest tylko w takiej grubości?:shake:[/QUOTE] Też prawda! Iwanowi już bym nie kupiła, ale Avril się łapie :cool3: Tym bardziej ubolewam..
  8. [IMG]http://www.lupine.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_7e67a5bb9e5e4ce05f6f29366427b8d1.jpg[/IMG] Dlaczego to cudo jest takie drogie? :shake:
  9. Ja kocham dogi.. W tamtym roku na wystawie byłam tak przez nie ośliniona, że myślałam, że utonę :lol:
  10. Doneczka cudo.. ale bym chciała taką w domu :) Chyba zadzwonię jutro do szkoleniowca i podpytam się o szkolenie z tropienia. Co muszę pokończyć najpierw, ile trwa, ile kosztuje.. Wątpię, żeby było mnie stać, ale zapytać nie zaszkodzi. Ona ma takiego nosa i tak zawzięcie szuka, że aż szkoda tego zmarnować.. Chyba, że popróbujemy coś same. Ale jak? :lol: Muszę trochę poczytać.
  11. No to faktycznie zdolna jesteś :lol:
  12. Ja już się daaaawno zdążyłam przyzwyczaić do mokrej, brudnej brody. Podświadomie już unikam z nią starcia, to dla mnie już norma. Po piciu woda z wąsów kapie jak by się dodatkowo na tych wąsach jeszcze produkowała. Serio, czasem wydaje się być niemożliwe, że aż tyle jej tam jest :D I powiem Wam, że mokre wąsy Avril czy wcześniej Tori bardziej brzydzą mnie od obślinionych, mokrych fafli Iwana :lol:
  13. [quote name='dog193']Tylko u mnie większość odpada ze względu na brodę, której nienawidzę :D[/QUOTE] Ja po 12 latach z Tori głośno i wyraźnie mówiłam - sierść króciutka i ŻADNEJ BRODY. I co mam? :lol:
  14. [quote name='a_niusia']starszym psom na takie problemy bardzo pomaga rehabilitacja. tylko byscie musieli znalezc kolo siebie gabinet, ktory ma ultradzwieki i laser. znam kilka psow, ktorym to bardzo pomoglo i jeszcze na kilka lat postawilo je na nogi.[/QUOTE] A czy w Sz-n byłoby coś takiego? Bo szczerze to bardzo wątpię.. Wujek Google nic nie mówi. A orientujesz się może jakie są koszta?
  15. [quote name='anorektyczna.nerka']A może on teraz mniej się rusza, bo gorąco?[/QUOTE] No szczerze to już długo nie jest u nas gorąco, a z nim nie lepiej. Może pogoda ma na to wpływ, ale po nim widać, że się starzeje. Najgorszy jest widok, jak ciężko mu się czasem siada, albo jak ciężko mu się podnieść. Łapy mu się trzęsą, ale daje radę jak na razie.
  16. [quote name='a_niusia']a co mu dajecie na stawy?[/QUOTE] Nie mam pojęcia co to jest, dostaliśmy coś od wujka Macieja, który jest wetem.
  17. Gratuluję :) Oby wyszło tak, jak chcesz.
  18. Obowiązkowo dostaje na stawy. Ostatnio był wet i oglądał go, ogólnie jest dobrze, tylko no te łapy i kondycja nie ta, co jeszcze wcale nie tak dawno temu. No on biega trochę, ale jeszcze zimą miał siłę na dużo więcej niż dzisiaj.. No ale jak mu się tak poprzyglądałam dzisiaj, to wygląda bardzo fajnie :) Ostatnio nad jeziorem facet myślał, że on ma roczek :lol: Tak, czekamy trochę i tniemy małą :)
  19. Oby już wszystko było dobrze :)
  20. [quote name='Martens']Szczerze, jak na tą rasę i tak bardzo długo był w świetnej formie... U dużych psów chyba w ogóle starość idzie szybciej; u mojej suki to szło powolutku przez kilka lat, a u Was widzę znienacka...[/QUOTE] Tzn. no nie tak całkiem znienacka, bo widać było już dłużej, że jest coraz mniej sprawny, mniej zwinny, szybki, że szybciej się męczy i łapy są coraz słabsze.. ale teraz to znacznie przyspieszyło.
  21. [quote name='anorektyczna.nerka']To ile on ma lat? U swojego siedmiolatka zauważyłam jedynie to, ze kiedyś potrafił przebiec 30km, teraz już tylko 15 przy rowerze, ale to też dlatego, że w tym roku miał drastycznie skrócone spacery bo nie mieszkam z psem.[/QUOTE] Koło 11, może 12..
  22. [quote name='Martens']Jak krwawienie się zmniejsza i wyciek jest przezroczysty, to nadchodzą dni płodne :diabloti: Trzeba odliczyć przynajmniej 3, a jeszcze lepiej 4 tygodnie od pierwszego krwawienia, żeby już na 100% móc odetchnąć z pilnowaniem ;) W rottkach chyba najsmutniejsze jest to, że tak krótko żyją :( Dla mnie to ich największa wada...[/QUOTE] Ja już nie pamiętam jak to jest z tymi cieczkami, ale psy jeszcze do niej lecą jak głupie i co gorsze ona do nich też, więc tak czy siak trzeba pilnować. Ale nie pocieszyłaś mnie :lol: Nawet wczoraj zabraliśmy Avril na spacer i tak nam się przykro zrobiło, że Iwana nie ma, ale on by zwyczajnie nie dał rady tyle przejść.. Rok temu jeszcze lataliśmy na pieszo do miasta, spacer po parkach i z powrotem, teraz to czysta abstrakcja.. Smutne to bardzo.
  23. Patrzcie na to słoneczko - [url]http://www.niechcianeizapomniane.org/opis-716-pies.html[/url] Jeden pies w domu to stanowczo za mało.. Iwanek się starzeje coraz silniej.. To jest straszne, ale z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej.. :( Już nie daje rady iść na dłuższy spacer, jak wybiegać Avril to bez Iwana, bo nie wstanie dwa dni, a przecież jeszcze zimą biegał.. Minęły dwa tygodnie cieczki, krwawienie jest bardzo delikatne, śladów nie zostawia, ale ciągle się czyści. Dobrze, że to już prawie koniec, bo wczoraj zjadła swoje majtki.. Jest coraz grzeczniejsza, ładnie opanowała już daj i zostań. Już prawie całkiem nauczyła się chodzić przy nodze na komendę. Wczoraj zrobiłam jej sesję ubraniową :lol: [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/72523133581741779475.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/50404985574555490358.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/79365566535399923477.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/79902116507592607204.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/86760975249787194524.jpg[/IMG][/URL] Więcej zdjęć na obrożowym :)
  24. Mi się podoba kilka wzorów Lupine, ale cena jest przerażająca jak dla mnie..
×
×
  • Create New...