-
Posts
3046 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by omry
-
To identyko jest z Iwanem. Czasem nie zauważę, jak kura poleci do psa. Zdarza się. Jestem jednak w stanie ją odwołać od razu. Gdyby Iwan poleciał do pieska (przy nim jestem o wiele bardziej czujna i się to raczej nie zdarza), to nie ma szans, że wróci. Tak samo, jak jest na smyczy. Nie zapanuję nad nim inaczej, niż siłą. Leci i na nic nie patrzy. Dlatego też, jak na początku miałam ten problem z Avril, to tak szybko się poddawałam. Myślałam, że jak z Iwanem nie dałam rady, to z nią też nie dam. Trzymam kciuki za Was.
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Ale ma fajne włoski na uszach ;) [URL]http://iv.pl/images/55644322067150041143.jpg[/URL] Tzn chyba już nie ma ;)[/QUOTE] Wiesz co coś tam cięłam przy uszach, ale nie wiem czy to to :evil_lol: -
Każdy ma czasem gorszy czas. Mi się na szczęście trafił fajny egzemplarz, nie jest jakoś super problemowa. Jest ze mną trzy miesiące, na początku w ogóle się nie dogadywałyśmy, jednak wszystko było kwestią czasu. Podołałyśmy, dogadałyśmy się, ćwiczyłyśmy i ciągle ćwiczymy. Pamiętam, jakie początki były trudne, jak marudziłam i zniechęcałam się bez sensu. Najgorzej było, jak biegła mi do psów i miała kompletnie gdzieś. Tu zniechęcałam się kompletnie, bo nie jestem w stanie wybić tego z głowy Iwanowi od kilku już lat i od razu myślałam, że po prostu nie dam rady i z małą. Udało się z nią jednak :) Chce do psów, ale jak każę siedzieć to siedzi i się nie ruszy. Ja wiem, że kura to całkiem coś innego niż Jupi.. Po prostu rozumiem, że masz czasem dość.
-
[quote name='chrupcia'][B]omry[/B], fajnie wygląda :) tylko tej już nie zakładaj jej do pływania, bo popłynie :evil_lol:[/QUOTE] Nic nie mów, teraz do wody tylko te na klips :D
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='cockermaister']Piękna Arvil jest :loveu::loveu: a ta obróżka to mięta czy turkus ??[/QUOTE] Dzięki :) To jasny turkus :) -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='a_niusia']i co schowala sie?:))) moja dalej siedzi pod praniem:)))[/QUOTE] Nie uciekała, tylko robiła tę swoją błagalną minę i wykładała się na plecy :evil_lol: Grzeczna była. Dałyśmy radę :) -
Dwa dobki razem - piękny widok :loveu:
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
Zrobiłam to :evil_lol: Ogólnie jej nie cięłam, tylko brodę, szyję i trochę łapy. Nie wiem, czy jutro będę w domu, ale jak będę to wrzucę zdjęcia. Nie jest chyba aż tak źle :D -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
Haha, my na szczęście nie mamy wystaw. Dobra, spróbuję :D -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
Żadnego sznaucerka! Nie ma mowy! :D Boję się, że ją skrzywdzę.. Kiedyś opitoliłam Tekilę i wyglądała jak osiem nieszczęść :D Może faktycznie przytnę trochę to, co odstaje, haha, boję się :evil_lol: -
My spotykamy wiele psiolubnych. Avril codziennie bawi się nad jeziorkiem z kilkoma psami. Często rozmawiam z ludźmi i przyznaję, że są coraz bardziej świadomi i otwarci na problemy psów. Wczoraj np. Avril bawiła się z westem na plaży, gdy państwo powiedziało, że idą, bo się ciemno zaraz zrobi, a zanim ich pies się wybiega, to trochę czasu minie i czy nie mamy ochoty przejść się z nimi. Oczywiście poszliśmy :) Zauważyłam nawet, że jak już ta konkretna moda na yorki minęła, to coraz więcej spotykam normalnych. Zauważyłam to właśnie teraz w wakacje, nad jeziorem. Jest naprawdę sporo yorków biegających za patykami, brudnych, bawiących się z innymi psami. Wczoraj Avril się też właśnie z takim bawiła. Ostatnio natomiast to mi było głupio. Byłam akurat w pracy, ale się nudziłam, więc obserwowałam sobie ludzi spacerujących przy plaży :) Szła kobieta ze sznupem w torebce.. W myślach już oczywiście 'rany, bez przesady, niech pies idzie sam..', gdy nagle jak na zawołanie, kobieta przystanęła i wyciągnęła sznupa z torby na siku chyba. Jak się zdziwiłam, jak się okazało, że pies ma obie przednie łapy zabandażowane i nie może chodzić.. Ocenianie łatwo przychodzi, mam nauczkę :)
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
Mówicie? Ostatnio sama intensywnie myślę nad wizytą u fryzjera. Przeszkadzać to mi nie przeszkadza, ale mogłaby faktycznie wyglądać fajniej bez tych kudłów odstających :) -
Kochany jasny turkus :) [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/93275362205215788511.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/89844590718190096645.jpg[/IMG][/URL]
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
No i na koniec zdjęcie z odpoczywanka :) [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/26947672094830485043.jpg[/IMG][/URL] Tak myślę właśnie o przycięciu tej brody, bo mnie wkurza :evil_lol: -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/20848833027213206410.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/74697252424916742901.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/43756617289848250236.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/95696772741598527632.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/45509308552633046592.jpg[/IMG][/URL] -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/63386817794230279223.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/36614734068318628197.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/30695451358771497824.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/99033042928707011131.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/89740084735050662938.jpg[/IMG][/URL] -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/44710395776289032980.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/20258206189152007726.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/24750248698738878829.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/69646988728002583631.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/77551581767916188992.jpg[/IMG][/URL] -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
Mam trochę zdjęć. Kura oczywiście mina zbitego psa na każdym zdjęciu :) [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/70620566486951407743.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/89740489569137035074.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/52961921313021745516.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/55644322067150041143.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/85343099559782457255.jpg[/IMG][/URL] -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
omry replied to Amber's topic in Foto Blogi
Rany, Wy to się macie.. :roll: -
Wczoraj wieczorem siedzimy sobie na plaży, kura zajęta kamyczkami, które wyławia sobie z wody (ukochane zajęcie tego psychola). Nagle zauważyłam, że brzegiem idzie trójka ludzi z dwoma jamnikami na smyczach. Avril usadziłam i chcieliśmy przeczekać spokojnie, ale nie, jamniki oczywiście zaczęły wyrywać się jak chore do Avril i drzeć japy. Myślałam, że przejdą i tyle, bo Avril już konkretnie reaguje na komendy i wiedziałam, że się nie ruszy. Tym bardziej, że miała swój kamyczek, a wtedy to już w ogóle nic innego jej nie interesuje. Wtedy babka, która prowadziła jednego z nich do mnie z ryjem (nie przesadzam, ona się nie odezwała, tylko zaczęła się wydzierać) że od czego jest smycz. Na mojej twarzy jedno wielkie WTF, no bo o co jej chodzi? Mój pies nawet na te drące japy parówki nie spojrzał, tylko czekał na zwolnienie z komendy, by móc się dalej bawić. Odpowiedziałam babie, że jak się nad psem panuje tylko siłą, to smycz faktycznie się przydaje, ale my sobie świetnie dajemy radę. Nie sądzę, by dotarło.
-
Ada, wpadam Ci na chatę i kradnę! :D
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
omry replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Pamiętam wsiowe burki samowyprowadzacze ze wsi, w której się wychowałam. Psy łagodne, bezkonfliktowe, każdego lubiły i nigdy przenigdy z żadnym z nich nie było problemu. Na wsi jednak jest inaczej. U nas co jakiś czas wrzucali psy z samochodów, co jakiś czas były nowe, ale nikt nie miał problemu z kolejnym onkopodobnym wielkim psem biegającym samopas i bawiącym się z dzieciakami. Te psy, każdy z nich, i te bezdomne i te, które domy miały i tylko wyprowadzały się same, były po prostu inne. Serio, odkąd wyprowadziłam się ze wsi już trochę lat temu, to nie spotkałam takich psów. -
Na lince zdecydowanie wygodniej :)
-
Szybko i szczęśliwie :) Kolega tęskni bo tęskni, ale wie, że Majki dobrze trafił i jest szczęśliwy, bo teraz ma zwyczajnie lepsze życie. To jest najważniejsze.
-
[quote name='Lucky.']dziękuję :loveu: Paula - śniliście mi się dwa razy :D raz jak byliśmy nad jeziorem i mini mi się topiła, a ja poszłam z telefonem w spodenkach ją ratować, a drugi raz umówiliśmy się w parku, ja do was szłam z Patrykiem, w połowie drogi zapomniałam o psie, później okazało się, ze była zima, a wy przyjechaliście z jakimś jamnikiem XD[/QUOTE] Kurcze rozchwytujesz mnie w tych snach :D Jamniki mnie ostatnio prześladują :) Serio trzeba się umówić jakoś na spacer. Albo w Sz-n albo wpadajcie nad Miedwie! :)