-
Posts
3046 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by omry
-
[quote name='chrupcia']Jeżeli okucia są zardzewiałe to i tak jej suce nie założysz, więc co Ci zależy ;)[/QUOTE] Jest jeszcze opcja z wymianą okuć, ale nie wiem, czy jest sens. Zresztą rozmawiałam z Martą i ona też tak uważa :) Jutro postaram się coś podziałać. Jak się nie uda to trudno, życie :)
-
Nie tylko łańcuszek pordzewiał, a całe okucia. Nie wiem, czy plama na bluzce to to samo, co kilka godzin obroża zamoczona cała w coli, nie znam się. Coś wymyślę.
-
A jak poczyszczę Colą to nie zniszczy się ta bawełna?
-
[quote name='Kasi i Lena']Nurkowałaś za nimi?:D[/QUOTE] Nie, bosman znalazł jak sprzątał brzeg i domyślił się, że to nasze :)
-
Cudem wróciły do mnie sówki :) Niestety, są calutkie zardzewiałe.. A tak się już cieszyłam :)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
omry replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber'] Czy można mieć wszystko na raz? Raczej nie niestety. Dlatego istnieje coś takiego jak kompromis i może nawet zmiana swojego postępowania. Gdybym miała rozstać się z TŻ bo coś mi się w nim nie podoba, albo jemu we mnie to już dawno byśmy sobie dali spokój. W naszym przypadku jest jeszcze coś takiego, że naprawdę mamy ze sobą kupę wspólnego, praktycznie myślimy w bardzo zbliżony sposób... Ja mam kompletnie inne podejście do związków niż ty więc się na pewno nie zrozumiemy, ale szczerze to myślę, że dobrze trafiłam i mój TŻ oprócz tego, że jest TŻ to jest też moim najlepszym przyjacielem. [/QUOTE] Aż chciałoby się wcisnąć 'Lubię to!' :) -
[quote name='magdabroy']Nie ma złych psów :shake: Są tylko źli właściciele :diabloti:[/QUOTE] Właśnie, Aaadaaa! :evil_lol:
-
Mini boi się namiotów? :evil_lol: A tak w ogóle, to skądś znam tę klatkę :) [quote name='magdabroy']Czemu Megi ma kaganiec? [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/QUOTE] Bo to zły pies jest! :)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
omry replied to Amber's topic in Foto Blogi
A nam kiedyś w gimnazjum, jak jeszcze miałam przymus chodzenia na religię, ksiądz mówił, że homoseksualiści nie są zbyt stali w związkach. Delikatnie mówiąc, nie chcę być tu niegrzeczna, wiecie. Kłóciłam się z nim, a tu się okazuje, że jednak jak się nie wymydli, to się nie wymydli :evil_lol: -
A Mini?! [COLOR=#ffffff]za mało znaków[/COLOR]
-
Świetne zdjęcia z tym szarpakiem. Muszę do dance_macabre zagadać, bo mówiła, że mi zrobi takie :evil_lol:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
omry replied to Amber's topic in Foto Blogi
Oooo, ja tam [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/03/03b11fc91bda9a92cef75fb600519a6c.jpg?1330816147[/IMG] jak tylko będę mogła :evil_lol: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
omry replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Lucky.']na razie nie :P Może 2 lata to za krótko :D muszę się go podpytać :P[/QUOTE] To się pilnuj :diabloti: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
omry replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Lucky.']ja się Maćkowi nie dziwię :D[/QUOTE] A Patrykowi się czasem takie teksty wyrywają? :D -
Ja nie mam tak, że uwielbiam tylko jedną rasę, choć zdecydowanie byłoby łatwiej :evil_lol: Wszystkie molosy i TTB to moje wielkie miłości, w tym szczególnie asty, bulle, rottki, dogi niemieckie, buldogi, corsiaki, canario.. Nie każdą z tych ras mogę mieć na tym etapie życia i nie każdą będę miała kiedykolwiek. Na dzień dzisiejszy padł wybór najprawdopodobniej na bulla, ale jak będzie, to się zobaczy :) Przyznam się jeszcze, że oprócz tych wyżej wymienionych bardzo podobają mi się jeszcze chińskie grzywki i nawet chi :D Taka odskocznia. Może kiedyś..
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
omry replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Omry-zgadzam się z Maciejem.Dla niego warto nawet być gejem dalej:evil_lol:Drżyj ,bo może on jest BI?:P :diabloti: uprzedź go tylko ,że z racji różnicy wieku między nimi musiałby być pasywny:diabloti:[/QUOTE] Mam jedynie nadzieję, że nigdy nie będę musiała się o to martwić :D Już kilka razy miał taką sytuację, że mu kolesie oczka puszczali.. W wieku gimnazjalnym u jego mamy w pracy byli dwaj geje, którzy go podrywali i jego brata też.. To już było chore konkretnie :D Ale poza tym fajni kolesie z tych gejów, serio. Za**biste historie czasem opowiadali o swoich homoprzebojach :D -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
Zostawiam kurzynę w domu na weekend. Po weekendzie zabieramy oba piechy i będą jakieś zdjęcia :) -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
omry replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Z kobietami jakoś tak łatwiej, bo się mniej krępują przy takich pogaduszkach. Jak dziewczyna powie, że jakaś aktorka jest ładna to nikt na to uwagi nie zwróci, natomiast jak facet powie to samo o aktorze to zaraz jest gejem ;-). Facet może ocenić na tej podstawie wszystko inne: samochód, dom, psa, kota, dziecko, meblościankę... Ale nie drugiego faceta :-P Jakaś czarna dziura w kreacji wszechświata? Nie, to chyba ten sam kompleks, różowej koszulki :eviltong:[/QUOTE] Ta, niby się zgadzam, ale jak mi ostatnio mój Maciej powiedział, że Jason Statham to zajebisty facet i że dla niego zostałby gejem to się trochę dziwnie poczułam :evil_lol: Oczywiście to drugie było już w formie żartu, ale śmiałam się jak głupia :) Ah, te dogokonflikty :diabloti: -
Też bym coś chciała :< Np. ostry róż na turkusowej eko.. A sówek dalej nie mogę przeżyć..
-
Oj, jak ja bym chciała wykastrować Iwana.. :roll: Kurę sterylizujemy po wakacjach :)
-
Cudo :loveu: Ale byczek z niego będzie :)
-
A ja ostatnio widziałam błękitnego dobka :D Cudo chodzące. Z tym, że nie był kopiowany i to już nie był ten sam urok :)
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
[video=youtube;Y7rmob9kdK8]http://www.youtube.com/watch?v=Y7rmob9kdK8[/video] Jej śmierć była najgorszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkała. Tak wiele bym dała, by mogła znów tu być.. Tęsknie za nią. Wszystko jest teraz takie puste i nie takie. Nie zmienia się to z czasem w ogóle.. -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
Co Wy macie do jej uszów :evil_lol: Wygląda jak kriters :D O zjechaniu maszynką też już myślałam, nawet wczoraj o tym rozmawialiśmy, ale się boję konkretnie :D