-
Posts
3046 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by omry
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Dużo lepiej wygląda po obcięciu, ale bosko będzie po strzyżeniu maszynką :) Patyczek w sam raz [URL]http://iv.pl/images/16013218633714267699.jpg[/URL][/QUOTE] Dziewczyna z innego forum, która ma doświadczenie z szorściakami odradza, bo sądzi, że zniszczę jej sierść. Wierzę jej na słowo :) Drażniło mnie tylko to, co odstawało, tak może zostać już :) -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
Dorka, wejdź na forum aussie i może będą tam jakieś z Twoich okolic, umówcie się na spacerek :) Albo odwiedź jakiegoś hodowcę. -
[quote name='evel']Ja to sobie pomyślałam, że jak mnie kiedyś los uraczy yorkiem, to go będę golić na Ajusia, hahaha :D[/QUOTE] Mnie TŻ chce uraczyć yorkiem ze swojego domu rodzinnego. I na pewno będę ją strzygła na Ajusia :D
-
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
omry replied to LadyS's topic in Foto Blogi
[quote name='LadyS']Pójdziemy na spacer, to trochę porobię lepszych fot - ale nie mamy pasującej smyczy, aaaa![/QUOTE] Dlatego trzeba mieć czarną, pasuje do wszystkiego :evil_lol: -
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
omry replied to LadyS's topic in Foto Blogi
Mamy identyczną, jest super :) Jax świetnie wygląda. -
[quote name='dance_macabre'][B]Omry[/B] kura w pomarańczu słodka:loveu:([SIZE=1]w następnym tygodniu albo jaszcze następnym pomyślimy o spotkaniu, masz jeszcze wtedy wakacje?)[/SIZE][/QUOTE] Kochana, ja całe życie mam wakacje :diabloti: Gorzej z kasą :evil_lol: Ale dogadamy się.
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
Ja bym nie wolała, żeby kupili z pseudo. Ale to ja. Dla mnie jak już coś robić, to prawidłowo w 100% i na pewno nie byłabym zadowolona, gdyby kupili psa z tego stowarzyszenia. Kilka godzin tłukłam i na szczęście efekty są :) Rasa to już inna sprawa, nie mam wpływu. Pozostaje trzymać kciuki i mieć nadzieję, że im się uda. Jej uszy żyją własnym życiem :) To pomarańcz DS :) -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
Ja bym nie wzięła rast, którą widziałam tylko na zdjęciach, wiadomo. Uważam, że lepiej poznać osobiście. Oni nie. Ich sprawa :) Ja nie mam wpływu na ich decyzje, mogłam ich tylko i wyłącznie trochę nakierować. I tak uważam, ze dużo pojęli :diabloti: bo wytłumaczenie niektórym, że warto kupić rasowca jest niemożliwe, a tu się udało. -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='Unbelievable']jasne, tylko nie wszystko można wyczytać :diabloti: niestety ;) ja np. gdybym aussie nie poznała na żywo pewnie chciałabym takiego psa, a teraz wiem że szału bym prędzej dostała niż z nim spokojnie żyła :evil_lol: bo na papierze nawet wady wydają się małe, a zalety olbrzymie[/QUOTE] Mi nie musisz tego pisać.. To są dorośli ludzie, sami wybrali. Ja za nich decyzji nie podejmę, mogłam tylko im pomóc. -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
Ja tam się nie znam na JRT, ale dużo czytali, sama im pisałam, jakie to są psy, a oni się nie przestraszyli i wciąż są zdecydowani, to pozostaje trzymać kciuki. -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='LadyS']Jaka ona jest świetna :lol:[/QUOTE] No wiem :evil_lol: Postanowione! Kupują JRT. Stąd: [url]http://www.hodowlarudyurwis.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=12&Itemid=22[/url] 18 szczeniaki kończą 3 miesiące, więc wtedy zabiorą jakąś sunię. Wcześniej nie mogą, bo mieszkają w Szwecji, a szczeniaki wywozić za granicę można od trzeciego miesiąca właśnie. Dobrze, Avril będzie miała koleżankę, bo też się tam wyprowadzamy za jakiś rok czy dwa :) -
Wczoraj z naprzeciwka szedł szczeniak laba, a że Avril coś ostatnio się pomyliło i kilka razy wyrywała mi się do psów, to chciałam ją skupić na sobie. Pies w siadzie, a tu nagle dziecko dolatuje i od razu, bez niczego dotyka ręką po pysku, a mamusia się patrzy :roll: Powiedziałam dziecku, że nie dotyka się pieska bez pytania, bo piesek może być agresywny. To chyba było jak kubeł zimnej wody na głowę :evil_lol: Dziecko nie wiedziało, że coś się mu mogło stać, no bo skąd, skoro nikt nie nauczył, a mamusia ma gdzieś, że córcia może stracić rączkę? Najlepsze w tym wszystkim było spojrzenie mamuśki, jakbym jej dziecko uderzyła co najmniej. A to przecież ja się o to dziecko troszczę bardziej od niej :diabloti:
-
Dla mojej Tori 2 cm to było nic :diabloti: [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/18695531024449212843.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/08107605855700365824.jpg[/IMG][/URL] A tu kura w pomarańczu 2,5 :) [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/82579993612393204974.jpg[/IMG][/URL]
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/82579993612393204974.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/01108746904197417989.jpg[/IMG][/URL] -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
Dobra, dajcie spokój, nie ma sensu się kłócić. Mam kilka zdjęć kury z wczoraj. Nic ciekawego :) [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/35919953784856441556.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/33303410182816326301.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/26513134115022157858.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/13620513781450024307.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/37271129691155857448.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='sacred PIRANHA']omry witaj u mnie;-) a Ty masz jakiegoś yorasa aktualnie? (przepraszam za pytanie, ale nie jestem na bieżąco i po imionach nie kojarze Twoich psów)[/QUOTE] Miałam Tori przez 12 lat, w kwietniu odeszła. Teraz mam Avril, widać w bannerku :)
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
Patrzcie na nią :c [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/82479237941909206372.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='westie_justa'] Witamy, i dziękujemy :):) Czego sie da :lol:[/QUOTE] Oj, ja to tak łatwo nie mam, że mi samo do głowy wpada :lol: Jak uczyłaś tego opierania się o drzewo tylnymi łapkami? :)
-
Witamy pierwszy raz u Was :) Świetną macie galerię, Doti jest cudowna :loveu: Aż mnie zainspirowałyście do uczenia Avril nowych rzeczy :) Tylko, że ja kompletnie nie wiem, czego jej uczyć :D
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
Chcą JRT. Nie boją się. Ich wybór. Na szczęście chyba ich przekonałam do rodowodu. Chyba. Za szybko wolę się nie cieszyć. Witaj, dorka :) U nas tu nic ciekawego nie ma :evil_lol: Ale miło, że czytasz :) Też uważam, że teraz jej o niebo lepiej. -
Fiesta, Fiesta co u Ciebie? Kiedy spacer jakiś? :D Wsiadajcie w busa i dawajcie nad Miedwie do mnie :)
-
Fiesta, ale Ty urosłaś! :) Cudownie jej w tych kolorkach :) [SIZE=1] (chcę ją zobaczyć na żywo!) [/SIZE]
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']moze niech sie na patyczkach skupi;) albo zabawke jakas co tonie;)[/QUOTE] Już bez przesady, nic jej nie będzie :evil_lol: Nosić niech sobie nosi. Ważne, że nie gryzie. Zabawki nie są tak fajne :lol: -
Zu już odrasta :siara::evil_lol:
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='FredziaFredzia']Uświadom ich, że bostony tak jak buldożki mogą mieć problem wielki z oddychaniem. I jak nie wezmą psa z dobrej i przykładającej do tego uwagę hodowli, dużo więcej niż za samego psa wydadzą na operacje i leczenie.[/QUOTE] Już im chyba wszystko powiedziałam i napisałam. A co z tym zrobią, to już niestety nie moja działka.. Cóż.