Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Almavet Sosnowiec. Lekarz : Monika Zawolik. Tylko tam mają narkozę wziewną.
  2. ciocia czekamy cierpliwie na Zosię i decyzję ;)
  3. i niech się spełni :) :) :)
  4. Loli i Olo dużo dużo zdrówka z okazji ich święta :D
  5. wierzę że się uda !!! Nie wyobrażam sobie aby zabrac jednego a drugiego zostawic :(
  6. zaciskam i ja :) Elenka do domku sunieczko kochana :*:*:* :)
  7. nasz Marsik w poniedziałek przejdzie zabieg kastracji ......prosimy o kciuki !!!!!!!!!!!!! :)
  8. ciocia nigdy nie mów nigdy ;) prosimy o kciuki :)
  9. elik ciocia kochana zdrówka dla Twoich kochanych ogonków !!!!!!!!! :*:*:*
  10. prawda ? :) odżył nam Marsik :)
  11. halszko :wub: :wub: :wub: :wub: Jesteś kochana :wub: :wub: :wub: Dziękujemy i kciuki z całych sił zaciskamy :) Elenka do domku !!!!!!!!!!! :)
  12. Aneczko ja chętnie poczytam i zapytam swojego weta czy był by odpowiedni dla mojej Aishy :)
  13. ciocia mamy lepsze i gorsze dni niestety :( najgorzej jak zaczyna się na dworze wilgoć :( Aisha przyjmuje przeciwbólowo i przeciwzapalnie Cimalgex 80 dodatkowo Arthro HA lub w syropie MAX http://www.ab-zoo.pl/6938_dla_psow-zdrowie-preparaty_zywieniowe/232358_arthro_ha_90_tabletek?ceneo_spo=true podaje jej też puszeczki wspomagające stawy : http://www.kuchniapupila.pl/pies/karmy_dla_psow/puszki/animonda_integra_protect,p1658251170 na okrągło gotujemy też galaretkę z łapek kurzych - i to chyba najlepiej Aishy odpowiada ;)
  14. Zrobiłabym koniecznie sunieczce RTG kręgosłupa aby wykluczyć zwyrodnienie co jest bardzo częstą dolegliwością u starszych psiaków. Ja ze swoją Aishą walczymy już 1,5 roku z tym paskudztwem. Moja Aisha potrafi się potknąć o swoje łapy na prostej drodze. Nie raz w domu jak się zapomni wywinie orła że aż miło :(
  15. Dziewczynki a czy Maszeńka miała robione RTG kręgosłupa ?
  16. dogaduje się bez problemu :) właściwie to nie reaguje na pozostałe ogonki :) to zgodny psiak :)
  17. można napisać okolice Katowic :) a dokładnie Sarnów :)
  18. ciocia numerek telefonu jak podała Emiś :) do hoteliku :) imię do kontaktu : Emilia ....w ogłoszeniach tak jak sobie życzy hotelik czyli Ewcia ;) Dziękuję halszko kochana :*:*:* :)
×
×
  • Create New...