Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/204892-Dwie-wspaniałe-sunie-Onki-wyrwane-z-piekła!-Zbieramy-deklaracje-na-hotelik"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2048...cje-na-hotelik[/COLOR][/URL]! Bardzo proszę o wsparcie i rozsyłanie wątku. Dziewczyny proszę zajrzyjcie !!! Dwie Sunie - Oneczki wyciągnięte z piekła są w potrzebie :-( [/INDENT]
  2. [INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/204892-Dwie-wspaniałe-sunie-Onki-wyrwane-z-piekła!-Zbieramy-deklaracje-na-hotelik"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2048...cje-na-hotelik[/COLOR][/URL]! Bardzo proszę o wsparcie i rozsyłanie wątku. Dziewczyny proszę zajrzyjcie !!! Dwie Sunie - Oneczki wyciągnięte z piekła są w potrzebie :-( [/INDENT]
  3. http://www.dogomania.pl/threads/2048...cje-na-hotelik! Bardzo proszę o wsparcie i rozsyłanie wątku. Dziewczyny proszę zajrzyjcie :(
  4. [quote name='dominikabankert']juz zaczelam wysylac watek po cioteczkach chociaz mialam ciezki dzien....nie pomoge na tym zbiorowym watku Arktyki ale pomoge waszym onkom:([/QUOTE] Jak zwykle jesteś niezawodna!!! Z całego serduszka Ci Dziękuję Dominiczko!!!:loveu:
  5. [quote name='dominikabankert']zapisuje i pomoge finansowo niestety tylko groszem i niestety tylko jednorazowo:([/QUOTE] Cioteczko Pięknie Ci DZIĘKUJĘ w imieniu Sunieczek ...każda złotóweczka się liczy!!! Dziękujemy!!!:loveu:
  6. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204892-Dwie-wspaniałe-sunie-Onki-wyrwane-z-piekła!-Zbieramy-deklaracje-na-hotelik[/URL] Dziewczyny proszę zajrzyjcie i rozsyłajcie!
  7. [SIZE=3][B]Dwie wspaniałe sunie Gwiazdka oraz Stella przebywały u dogomaniaczki Arktyki. [/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Podobno miały mieć zapewnioną wspaniałą opiekę i ciepło domowego ogniska. [/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Niestety rzeczywistość okazała się piekłem dla dziewczynek. [/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Sunieczki przebywały w oborze w katastrofalnych warunkach!!!! [/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Sunia Gwiazdka ma poważny problem zapalny ucha wewnętrznego, dostaje antybiotyk, stan poważny, przewlekły, zaniedbania w leczeniu a wręcz zaniechanie.[/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Prawdopodobnie cierpi również na dysplazje:( [/SIZE][/B] [SIZE=3][B]Sunia Stella, wycofana , chudziutka, niekonfliktowa.[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]26.03.2011 r. dzięki zorganizowanej grupie CUDOWNYCH dogomaniaczek Sunie zostały wyrwane z piekła i przewiezione do hoteliku w Aleksandrowie Kujawskim. [/B][/SIZE] [B][SIZE=3]01.04.2011 r. [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Sunia Stella przebywa w DT u cioteczki gorki330. [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Sunia Gwiazdeczka przebywa w DT u cioteczki bazyliszek. [/SIZE][/B] Oto zdjęcia dziewczynek odebranych Arktyce : [IMG]http://i51.tinypic.com/2ciiwbp.jpg[/IMG][IMG]http://i56.tinypic.com/24vsjfb.jpg[/IMG] [SIZE=5]fotki dziewczynek podczas akcji odebrania : Post 174. [/SIZE] [SIZE=3]Zdjęcia Gwiazdki po odebraniu z Hoteliku w Aleksandrowie Kujawskim : [/SIZE] [SIZE=3]Tylko spójrzcie na ten uśmiechnięty pyszczek [/SIZE] [IMG]http://i53.tinypic.com/29wsj7a.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/219uxs2.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2zxo5rn.jpg[/IMG] Nasza kochana Stellcia [*] 14.05.2012 r. za TM :( Śpij spokojnie słoneczko :( [SIZE=3]Więcej informacji oraz zdjęć: [/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204773-Domowy-hotel-w-oborze-DT-u-Arktyki[/URL] Banerki dziewczynek :) [IMG]http://i53.tinypic.com/30n9nog.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/x6g4mw.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/1zpjk8z.jpg[/IMG] [B][SIZE=4]W dniu 04.06. nasza kochana Stellcia opuściła BDT u Kasi i pojechała do DS w okolicach Stargardu Szczecieńskiego:loveu:[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Gwiazdeczka natomiast zajęła jej miejsce w kojcu u Kasi :loveu::multi:[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Szukamy DS dla Gwiazdeczki. [/SIZE][/B] [B][SIZE=4]09.10.2011 r. nasza kochana Gwiazdeczka pojechała do DS w okolicach Starogardu Gdańskiego. [/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Bądź szcześliwa Gwiazdeczko.[/SIZE][/B] [SIZE=5][U]Bardzo prosimy o choć drobne deklaracje ...stałe oraz jednorazowe - przed nami koszty leczenia Gwiazdki które z pewnością nie będą małe :( [/U][/SIZE] [SIZE=5][U]Finanse w tej chwili nie pozwalają nam na nic :( [/U][/SIZE] [SIZE=3]Księgową dziewczynek jest Beatkaa - bardzo dziękujemy.[/SIZE] [SIZE=3]Rozliczenie : [/SIZE] [SIZE=3]Deklaracje jednorazowe: [/SIZE] [SIZE=3]muzzy - 20 zł [/SIZE] [SIZE=3]Melka - 15zł[/SIZE] [SIZE=3]bzdziakwa91 - 10zł[/SIZE] [SIZE=3]rencia 42 - 30zł[/SIZE] [SIZE=3]arim - 30[/SIZE] [SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3]caldien - 50zł [/SIZE] [SIZE=3]Agata P -10zł [/SIZE] [SIZE=3]Javena - 15[/SIZE]zł [/SIZE] werenn - 20zł ANULA42 - 300zł BEATACZL - 10zł Pelagia P - 20 zł ANULA42 - 300zł Marta Sz.z FB-30zł katarzyna09 - 50zł Magdalena P - 20zł SACRED PIRANHA 242 zł :loveu:( pieniążki przekazane z ogólnych pieniążków zebranych na psiaki odebrane Arktyce)! post: 378 ANULA42 -200zł an-na - 350zł paulinken - 50zł HENIKAR - 20zł moca35 - 40zł dominikabankert 10 zł wpłata za dwa bazarki 123,50 bazarek Martika@Aischa 50,50 ilon_n za transport Stellci - 150zł ANULA42 - 200zł Anula 42 - 100 zł bazarek Martika@Aischa 62,50 anula 42 + 100zl anula 42 100 zł anula 42 50 zł Stałe deklaracje Kwiecień : Celebrinfea 10 zł - wpłynęło maj: Celebrinfea - 10 zł - wpłynęło [SIZE=4]Wydatki: [/SIZE] 50 zł - karma 130 zł - weterynarz 126,40 - karma [/SIZE] [SIZE=3]100 zł - wizyta u weterynarza +leki [/SIZE] [SIZE=3]50 zł transport Gwiazdeczki [/SIZE] [SIZE=3]350 zł - sterylizacja Stelli [/SIZE] [SIZE=3]10 zł - plakaty dla dziewczynek. [/SIZE] [SIZE=3]126,40 - karma dla Gwiazdeczki. [/SIZE] [SIZE=3]240 zł - wizyta u weterynarza Gwiazdki. [/SIZE] [SIZE=3]58,49 - tabletki na stawy dla Gwiazdy. [/SIZE] [SIZE=3]260 zł - sterylizacja Gwiazdy. [/SIZE] [SIZE=3]126,40 karma dla Gwiazdeczki. [/SIZE] [SIZE=3]200 zł - koszt transportu Stellci. [/SIZE] [SIZE=3]15 zł - pakiet ogłoszeń dla Gwiazdki[/SIZE] [SIZE=3]12 zł - ogłoszenie w DZ dla Gwiazdki [/SIZE] [SIZE=3]10 zł - ogłoszenia dla Gwiazdki [/SIZE] [SIZE=3]147 zł - ogłoszenia oraz wyróżnione allegra Gwiazdki - Zibi [/SIZE] [SIZE=4]Stan na dzień 20.10.2011r. 786[/SIZE][SIZE=4].00 zł [/SIZE] [SIZE=4]Pieniążki ( spadek po ONeczkach) Księgowa Beatka przekazała potrzebującym psiakom :) [/SIZE] 1)[URL="http://www.dogomania.pl/threads/211503-%C5%9Alepek-Maciu%C5%9B-straci%C5%82-oba-oczka-%28-Ka%C5%BCda-POMOC-potrzebna.Szukamy-domowego-DT-POMOCY%21%21"][COLOR=#4444ff]Ślepy Maciuś [/COLOR][/URL]- 218zł 2) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207058-Atos-eutanazja-%28%28%28-Brakuje-130-zl-deklaracji-na-DT-%28."][COLOR=#4444ff]Atos przebywający w PDT[/COLOR][/URL] - 218zł 3)[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209525-Staruszek-wyrzucony-na-staro%C5%9B%C4%87-jak-%C5%9Bmie%C4%87-....Ju%C5%BC-w-Hoteliku-%29"][COLOR=#4444ff]Staruszek,który przebywa w hospicjum [/COLOR][/URL]- 218zł 4)[URL="http://www.dogomania.pl/threads/24733-Warka-kolejny-rok-za-nami-a-ona-ciagle-za-kratkami-%28"][COLOR=#4444ff]Warka,która przebywa w schronisku od 9lat(akcja ogłoszeniowa)[/COLOR][/URL] - 132zł [B][U]SUMA:786zł[/U][/B] Stan konta na dzień 19.12.2011 r. 0.00
  8. Dobrze cioteczko w takim razie zaraz się wezmę za założenie wątku sunieczką ! A wsparcie będzie potrzebne cioteczko oj będzie bo ja "laik" jeszcze ;) ale obiecuję dołożyć wszelkich starań ;)
  9. [quote name='Mysia_']myślę, że w tym momencie wszystkie - każda złotówka na wagę złota! Hotelik, leczenie, no i jeszcze sterylka koniecznie, bo chyba ani jedna ani druga nie jest? Kto podejmie się założenia wątku i sumiennego prowadzenia jego? Na pewno przydałaby się też księgowa dla dziewczynek.[/QUOTE] Oczywiście deklaruję wpłatę na utrzymanie dziewczynek!!!
  10. [quote name='Mysia_']myślę, że w tym momencie wszystkie - każda złotówka na wagę złota! Hotelik, leczenie, no i jeszcze sterylka koniecznie, bo chyba ani jedna ani druga nie jest? Kto podejmie się założenia wątku i sumiennego prowadzenia jego? Na pewno przydałaby się też księgowa dla dziewczynek.[/QUOTE] Cioteczko ja mogę się podjąć założenia wątku dla dziewczynek ....będę to jednak robiła pierwszy raz bo na dogo jestem niedawno. Więc będę wdzięczna za wszelkie poprawki. Chyba że inna z cioteczek już zakłada bądź wyraża chęć założenia ????
  11. [quote name='ilon_n']Obie sunie są w zaprzyjaźnionym hotelików dla ONków .. prosimy o pomoc w utrzymaniu dziewczynek, koszt doby to 15pln z wyżywieniem i socjalizowaniem .. ponadto potrzebują leczenia, Zibi (którą na krzyż nazwałam Gwiazdka) ma przewlekły stan zapalny ucha, nieleczone, wysoka temperatura, pies osowiały .. dostaje antybiotyki .. Gwiazdka którą nazwałam Stella jest wycofana, lękliwa, wyeksploatowana ciążami, widać to po sutkach .. potrzebuje oswajania z człowiekiem .. mieszka we wspólnym wybiegu z Gwiazdką - Zibi .. mają fachową opiekę znawców ONków .. proszę w ich imieniu o deklaracje na hotelik!![/QUOTE] Myślę że sunie powinny mieć założony nowy wątek tak jak zaproponowała cioteczka Mysia ....ten jest założony przez ARKTYKE...i niestety źle się kojarzy!!! Czy deklarację tylko stałe czy jednorazowe również ?
  12. [quote name='Beatkaa']Narazie są jeszcze tam...trzeba je zabrać,ale nie ma gdzie umieścić :([/QUOTE] :( Matko gdybym tylko nie mieszkała w bloku wzięłabym natychmiast do siebie Zibi! Będę alarmowała znajomych czy by ją nie wzięli chociaż na DT. Cioteczki błagam wyciągnijmy je stamtąd. Ona na tych zdjęciach wręcz woła o pomoc :(
  13. [quote name='Martika@Aischa']Cioteczki zrobiłam bazarek dla Cezarka! Bardzo proszę o wsparcie i podnoszenie bazarku.[/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204857-Tu-będzie-bazarek[/URL]-......
  14. Cioteczki zrobiłam bazarek dla Cezarka! Bardzo proszę o wsparcie i podnoszenie bazarku.
  15. [quote name='Martika@Aischa']Będę organizowała bazarek dla Cezarka ....ale jestem tu w miarę "nowa" i potrzebuję chwilkę czasu żeby ogarnąć prawidłową i regulaminową formę wystawienia przedmiotów. Oto wątek Cezarka ...jeśli chciałabyś przekazać fanty na rehabilitację i leczenie psiaka to jestem z Sosnowca :) Każda rzecz się przyda psiakowi bo potrzeby są ogromne :([/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183599-Cezar-mix-DONa.-Czeka-na-nowy-dom-!-Chrzanów.-Zbieramy-na-operacje[/URL]-!
  16. [quote name='iwonamaj']Założyłam już wątek na "Podaruję", ale ciągle poszukuje osoby z Sosnowca lub najbliższej okolicy, której będę mogła przekazać osobiście rzeczy na psiaki. Dawniej bazarki robiła mi basiapron, jednak się przeprowadziła. Chciałabym z związku z przeprowadzką przekazać ksiażki (również literaturę w języku angielskim), drobiazgi, trochę rzeczy z decoupage'u, moze cos z ręcznie robionych kolczyków...[/QUOTE] Będę organizowała bazarek dla Cezarka ....ale jestem tu w miarę "nowa" i potrzebuję chwilkę czasu żeby ogarnąć prawidłową i regulaminową formę wystawienia przedmiotów. Oto wątek Cezarka ...jeśli chciałabyś przekazać fanty na rehabilitację i leczenie psiaka to jestem z Sosnowca :) Każda rzecz się przyda psiakowi bo potrzeby są ogromne :(
  17. Cioteczki proszę o pomoc jak wstawiać zdjęcia fantów na bazarek ? zupełnie tego nie "kumam":roll:
  18. Czy sunie zostały odebrane Arktyce ??????? Przecież nie mogą tam zostać!
  19. Dziewczyny czy ktoś może mi dać wytyczne jak się robi bazarek ? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
  20. Zapytałam co najbardziej teraz jest potrzebne : Pani Danusia poprosiła o karmę gdyż jest droga : tak jak napisałam Royal - dla średnich psów.
  21. Dziewczyny ja osobiście proszę o wytyczne jak zrobić bazarek dla Cezarka. Chciałabym aby konto nadal było w jakikolwiek sposób zasilane bo przecież potrzeby są ogromne. Po zaleczeniu rany Cezarka czeka przecież na pewno kosztowna rehabilitacja. Ponowna wizyta we Wrocłowiu i leki. Wyszperam fanty na bazarek żeby ta płynność finansowa była. Proszę tylko aby było użyczone konto do wpłat.
  22. Dziewczyny! Tak jak obiecałam pozwoliłam sobie zadzwonić do Pani Danusi i zapytać o zdrowie Cezarka. Na wstępie powiem że Pani Danusia to naprawdę osoba o OGROMNYM SERCU! Wypowiadająca się tak cieplo i z taką troską o naszym Cezarku! Po prostu nie mógł lepiej trafić :):):). A teraz do rzeczy...Pani Danusia poinformowała mnie, że Cezarek czuje się w tej chwili dużo lepiej ...po prostu odżył jak skończyły się mrozy i mógł spokojnie pospacerować po ogródku! Co uwielbia. Raz mu to wychodzi lepiej raz gorzej. Ale każdy taki spacer dodaje mu sił! On po prostu tego bardzo potrzebuje :). Zostałam poinformowana iż Cezarek niebawem pojedzie do Weterynarza w Tychach (Pani Danusia jest w kontakcie z tamtejszą Panią weterynarz) - mam nadzieję że nie przekręce nazwiska dr Olender. Więc z umawianiem Cezarka w Klinice w Dąbrowie Górniczej na razie muszę się wstrzymać. Rana choć jeszcze nie wygląda dobrze jest dużo ładniejsza. W poruszaniu się Cezarek ma nadal spore trudności jednak próbuje sobie radzić ...raz jest lepiej raz jest gorzej. I teraz moja prośba do osoby prowadzącej finanse Cezarka: Pani Danusia potrzebuje dla Cezarka karme Royal - dla średnich psów. Cezar dużo lepiej się po niej czuje, jest dużo aktywniejszy, nie brudzi w domu i co najważniejsze nie ma po nim sensacji żołądkowych. Obiecałam, że zaznaczę to na wątku. Karma jest bardzo droga i dla Pani Danusi to duże obciążenie finansowe choć stara się jak może.
  23. Mam nadzieję że sprawa się szybko wyjaśni! Sunie - Onki nie mogę tam zostać jeśli rzeczywiście żyją w tak fatalnych warunkach! Trzeba im pomóc!
  24. [quote name='faith35']oczywiście!!!! Fanty mile widziane, nawet bardzo :) z tym to proszę do użytkowniczki tayga bo to ona będzie wystawiała bazarek dla Krzysia ;) W takim razie pięknie proszę cioteczkę "tayga" o PW z informacjami na jaki adres mam przesłać zdjęcia fantów na bazarek ;) a ja zaraz zabieram się do roboty i przetrzepania domu :)
×
×
  • Create New...