-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
[quote name='dominikabankert']kurcze ja nie umiem :( ale zawołam jedna cioteczke co umie robic ogłoszenia na allegro....zastanawiam sie tez czy nie wyslac ci rzeczy na bazarek ale to by byly dary w kartonie[/QUOTE] Cioteczko wysyłaj! Ja przygotuje bazarek. Za wszelkie dary dla dziewczynek będę bardzo wdzięczna.
-
[quote name='bela51']Ja to rozumiem, ale patrzymy realnie. Chcecie zabierac sunie po miesiacu i splacac długi ?[/QUOTE] Napiszę do Cioteczki Ilona_n z tego co pisała to zaprzyjaźniony hotelik. Może coś wskura. Oby coś wskurała bo koszty są ogromne. Do tego trzeba uzbierać jeszcze na koszty leczenia bo przecież Gwiazdeczka ma wysoką temperaturę spowodowaną zaniedbaniem w leczeniu uszu. Dochodzi jeszcze strerylizacja:shake:
-
[quote name='ilon_n']Martika .. bardzo dziękuję za założenie wątku dla suniek i prowadzenie go. Opłata za hotelik, w którym obie sunie przebywają to 15pln/dobę za jedna sunię (w tym karma i socjalizacja/podstawowe szkolenie) do tego doliczamy koszty weterynaryjne na podstawie rachunków od weta. wynegocjowałam opłatę na koniec każdego miesiąca pobytu, który zaczynamy liczyć od 26 każdego miesiąca .. wielkie dzięki za Waszą pomoc dla tych dziewczynek .. ehh ..[/QUOTE] Ten post wszystko wyjaśnia.
-
Cioteczki zapraszam Was również na bazarek dla Onka - Cezarka - wyrzuconego w worku. W dużym niedowładem kończyn :( Aktualnie jest po operacji. Zbieramy na rehabilitację która będzie go czekała ...mam nadzieję że już niebawem :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204857-Ciuszki..biżuteria-...książki-...coś-słodkiego-..Na-rehabilitację-dla-Cezarka[/URL]!
-
[quote name='PACZEK']Już jestem ,Witam wszystkie suniowe Cioteczki!Dobrze że psinki się "znalazły".Teraz już nie damy ich skrzywdzić.Wspaniale że jest wątek(jak możecie nie piszcie A..... bo na samą myśl o tym czymś co jest rodzaju żeńskiego i nie wypada go edukować:mad::mad::mad: krew mi się psuje) na którym zawalczymy o zdrowie i szczęście ONek!Wiem kasa,kasa,kasa róbcie bazarek jakieś expresy do kawy znajdę i może coś jeszcze.Czekamy na foty i ich jak najczęstszą aktualizację(minimum raz na tydzień).Moż też po negocjujmy cenę hoteliku bo dziewczyny chyba są w jednym kojcu a i pampersów na razie zmieniać nie trzeba.Sorry jestem złośliwy ale te dwa dni unikania(delikatnie mówiąc) ONkowego tematu zrobiły swoje.[/QUOTE] Cioteczko będę wdzięczna za wszelkie fanty na bazarek dla Sunieczek. Dziewczyny może i wy coś znajdziecie ja sama przeszperam szafę! Jak się coś więcej uzbiera zaraz wystawię bazarek dla dziewczynek.
-
[quote name='Beatkaa']Nie ma za co.Cieszę się :loveu::loveu::loveu: Jakbyś miała jakieś pytania czy wątpliwości to pisz :) A ja póki co się wstrzymam z wysyłaniem nr konta.Poczekam czy inne cioteczki nie mają nic przeciwko.;)[/QUOTE] Czekamy z niecierpliwością na akceptację innych cioteczek ;) [quote name='rencia42']Jak będzie nr. konta coś podeślę.[/QUOTE] Cioteczko bardzo Ci dziękuję i cieszę się że zajrzałaś:loveu: [quote name='anula42']dziewczyny -poproszę o numer konta, po niedzieli coś podeślę[/QUOTE] Cioteczko dziękuję:loveu: Wiem jak dużo zrobiłaś i robisz dla naszego kochanego Cezarka :loveu:
-
[quote name='Beatkaa']Jeśli nikt nie ma nic przeciwko...jestem księgową u [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199799-Pimpusiowi-grozi-powrót-do-schronu.BRAKUJE-30-ZŁ-STAŁYCH-DEKLARACJI-!PILNIE!"]Pimpusia[/URL],pieniążki są zbierane na inne konto,a ja zapisuję tylko rozliczenia,ale w tym przypaku mogę się tym wszystkim zająć :) EDIT: W tym przypadku ja bym zbierała na konto i pisała na wątku jakie wpłaty doszły,a Ty w pierwszym poście robiłabyś rozliczenia ok? Mam takie pytanie do Furciaczka,bo jeśli chodzi o hotelik gdzie są sunie,to była podpisywania już jakaś umowa?[/QUOTE] No to świetnie. Jak najbardziej będę uzupełniała wszystkie wpłaty dla dziewczynek:) ja osobiście NIE MAM NIC PRZECIWKO a nawet jestem za :):):) Bardzo Ci dziękuję:loveu:
-
[quote name='Beatkaa']Cioteczki pieniążki trzeba zbierać już,trzeba aby ktoś podjął się bycia księgową i robił rozliczenia.:) Dziewczyny,które się tym wszystkim zajmują (fur,ania itp) mają i tak dużo na głowie.[/QUOTE] Beatkaa a Ty nie zostałabyś księgową dziewczynek ? masz w tym już jakieś doświadczenie? Wszystkim cioteczkom z całego serduszka dziękuję za przybycie i deklaracje :loveu: Jesteście Kochana dziewczyny !!!!! :multi: [quote name='furciaczek']Pofocilam dzisiaj ale wrzuce jutro dopiero.[/QUOTE] No to czekamy cierpliwie na zdjęcia naszych pięknych dziewczynek. Cioteczki w miarę możliwości bardzo proszę o rozsyłanie wątku suń.
-
[quote name='Beatkaa']Tak racja...czyli potrzebujemy 900zł miesięcznie.:roll:[/QUOTE] Ja pomyślę w przyszłym tygodniu nad bazarkiem dla dziewczynek! Zaraz po wypłacie też się zadeklaruję z wpłatą. Nie możemy je zostawić same. Nawet nie chce myśleć że mogłyby zostać przewiezione do schroniska! Wierzę że znajdziemy im kochające domki !
-
[quote name='Mysia_']świetnie, że jest juz wątek :) świetna robota cioteczko! Nie wiem jakim cudem moja skrzynka znowu była zapchana, już zrobiłam porządki. Pozdrawiam ciepło! :buzi: Czyli rozumiem, że obie sunie były tak na prawdę Arktyki? No ładnie....[/QUOTE] Cioteczko skrzyneczka zapchana:( Bardzo proszę o ustalenie numeru konta do wpłat dla dziewczynek.
-
[quote name='bela51']Pytam, bo jesli tak, to ktos wplacał na ich utrzymanie. Co teraz z tymi deklaracjami? Czy one mialy wątki na dogo ?[/QUOTE] Cioteczko niby Arktyka je utrzymywała. Tu jest wcześniejszy wątek SUŃ założony przez nią ! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198958-Dwie-sunie-Onki-szukaja-domu[/URL]!!
-
[quote name='bela51']Czy to były dogomaniackie suczki? Były w platnym hoteliku u Arktyki ?[/QUOTE] Niestety wiemy bardzo mało tyle co pisała Arktyka..ale już sama nie wiem czy warto jej wierzyć! Sunia Gwiazdeczka z problemami dwukrotnie była oddawana do uśpienia więc Arktyka ją podobno przygarnęła ...Stella natomiast podobno sama się u niej zadomowiła. Cioteczki z dogomanii do tej pory nie opłacały pobytu tych dwóch suń u Arktyki ale na prośbę wielu dogomaniaków postanowiły je wyciągnąć. Nie mogły tam zostać same! Bez jedzenia i picia! Arktyka zamknęła psiaki w oborze i wyjechała jak twierdzi do Belgii. Wraca za 2 tygodnie. Ogłaszała sunie do adopcji.