Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. nikt nie odwiedza ślicznego, smutnego spanielka :shake: cioteczki :shake:
  2. [quote name='Ewa87']Czy jest jakiekolwiek zainteresowanie Czesterem?[/QUOTE] Niestety :( choć Beatkaa robi co tylko może :( a Czesterek cierpliwie czeka :(
  3. Zdjęcia cudowne i psiak mega szczęśliwy na nich......domku odezwij się śliczny Fox czeka!!!!!!!!!:multi:
  4. [quote name='IKA & SONIA']A jednak wpłata została już zaksięgowana na koncie :) dziękujemy!!![/QUOTE] :multi::multi::multi:
  5. [quote name='Beatkaa']Zapłaciłam za dwa plakaty - jeden dla Stellci i jeden dla Gwiazdki,koszt 10zł.[/QUOTE] Już zaznaczone i rozliczone w 1 poście ;)
  6. Klaudio a jak uszka Gwiazdki już lepiej ? Wydaje mi się że ta karma którą teraz dostaje jest właśnie na takie problemy. Napisz proszę dokładnie jaką karmę proponuje weterynarz. No i czekamy na zdjęcia naszej Gwiazdeczki :)
  7. [quote name='Ada-jeje']Natalio i prosze wpisac kolejne wplaty dla Cezarka: WIOLABISZOP[B] 7 zl.[/B] z Allegro m_s89 [B]10 zl.[/B] hajka219 [B]10 zl.[/B] Miroslawa M. z Gdanska [B]10 zl.[/B][/QUOTE] Cioteczko zaraz na koncie powinna pokazać się kwota 6,35 to za bazarek od dominikabankert ( 5 zł kolczyki + 1,35 nadpłata za przesyłeczkę).
  8. Na razie na allegro cisza :( wejść też nie za dużo :( mamy 13 dni jeszcze :( najwyzej ponownie wystawię allegro. Kirysku kochany psiaczku wierzę że się uda znaleźć kochającego człowieka.
  9. Cioteczki czy ktoś się rozgląda za DT ??? Psiak ma jakieś szanse opuścić schronisko ? zbierajmy może deklaracje na hotelik i pytajmy gdzie się da ...może są wolne miejsca ?
  10. W górę Czesterku kochany psiaczku :multi:
  11. Wspaniałe wiadomości :) Fox na zdjęciach to cudowny psiak :)
  12. Kto ma kontakt z Anetą SOS dla zwierząt ? może ona doradzi co robić jesli ma ogromne doświadczenie ...
  13. Ale próbować zawsze warto .......może coś ich ruszy ? może się przestraszą konsekwencji ??? Oby:shake:
  14. Cioteczki kochane przypominam iż Pilnie poszukujemy DT lub daj boże DS dla Cezarka. Nie zna nikt żadnego DT który mógłby zaopiekować się Cezarkiem ??? :(:(:(
  15. Myślę kochana że na początek warto zadzwonić, porozmawiać na spokojnie. Jeśli to nic nie da będziemy myślały o osobistej wizycie i rozmowie.
  16. Koniecznie trzeba z synem porozmawiać......koniecznie!!! Nelson nie może tam zostać !!!! Po prostu NIE MOŻE !!! Cioteczko asiek.l-g spróbuj. Jeśli to nic nie da ja spróbuję ...mieszkam niedaleko jak trzeba będzie to osobiście tam pojadę.
  17. Zaglądam i mocno trzymam kciuki żeby ten sensowny domek w końcu się znalazł !!!
  18. [quote name='Bazyliszek']No cóż u Gwiazdeczki wszystko w porządku nadal podaje jej krople i leki. Tekstów pisać nie umiem :oops: Ale co ja mogę o niej powiedzieć, to anioł a nie pies. Na spacerach nir ciągnie nawet kiedy jest bez smyczy idzie koło nogi, z siadaniem nie ma problemów przy misce jest grzeczna czeka na pozwolenie zanim zacznie jeść ;) Z kotami się dogaduje nie zrobiła nawet krzywdy mojemu Amorkowi pomimo tego że kiedy spała on pukał ją łapką po pysku ( wyglądało jakby sprawdzał czy żyje :cool3:). Nie zauważyłam aby miała jakieś większe problemy z psami ani z dziećmi. No to chyba tyle ;)[/QUOTE] Klaudia ja wrócę jeszcze do zmiany karmy ....jakie powody podał weterynarz że powinna być zmiana ? A z informacji o Gwiazdeczce się bardzo cieszę :) Proszę również o kilka zdjęć dla wszystkich naszej Gwiazdeczki :):):)
  19. [quote name='Beatkaa']Przyszła wpłata : dominikabankert - 10zł :loveu: Dziękujemy :multi:[/QUOTE] :loveu: już zapisuję :)
  20. [quote name='Beatkaa']A tak w ogóle to ciekawe co tam u naszej Gwiazdeczki,jak po świętach? :):)[/QUOTE] Ja też przyłączam się do pytania :) Co u naszej kochanej Gwiazdeczki ?
  21. [quote name='Beatkaa']Kochani znalazłam bardzo ciekawy bazarek,który może się bardzo suniom przydać. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206755-Projekt-plakatu-dla-bezdomnych-psów-dla-kundelkowej-skarbonki-do-10.05-g-22[/URL] Może skorzystamy? Mam namyśli zamówienie dwóch pakietów z pieniążków z głównego konta Stellci i Gwiazdki? Jak bedziemy miec taki sliczny plakat to wtedy można wrzucić np na allegro.Co Wy na to ? :) Jasne Beatkaa super pomysł :) zamawiaj kochana :):):) EDIT : Zamówiłam jeden plakacik Czesterkowi z mojego podpisu.Jakby co jutro mogę dopisać z prośbą o więcej :)[/QUOTE] Jasne Beatkaa super pomysł :) zamawiaj kochana :):):)
  22. Cezarku szalej na wózeczku ...bądź szczęśliwy kochany psiaczku. Oby jeszcze tylko kochający człowiek się znalazł i cudowny domek.
  23. [quote name='gorki330']Pieniążki dotarły , u Stelli wszystko w porządku , rozrabia jak zając w kapuście , znalazła sobie kozła ofiarnego i pokazuje pazurki ale pracujemy nad tym zachowaniem , apetyt oooogromny , humor doskonały , coś dziś zaczeła trzepać uchem sprawdzałam, niby nic sie nie dzieje , podrapała je w środku ale jest suche i czyste , pewnie coś się wykluwa - opanuję i zniszczę w zarodku :) . Podsumowując wszystko jest w porządku , w czwartek zdejmujemy szwy i Stelcia gotowa do ogłoszeń .[/QUOTE] cudowne wiadomości :multi: kochana dziewczynka :multi: Kasiu mam nadzieję że z tym uszkiem nic poważnego się nie dzieje :( A Ty Stellciu nie rozrabiaj kochana bo Cię cioteczka Kasia ustawi i po co Ci to :cool3::evil_lol:
×
×
  • Create New...