-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.
Martika&Aischa replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='unixena']Kurcze i nie wiem ,czy brak wiadomosci to jest teraz dobrze ,czy zle ? No dzis nie zasne ,mam w glowie tylko pytanie i co????jakie wiesci???napiszcie cos kochane bo tu wykorkuje ....[/QUOTE] Kochana kciuki zaciskajmy i cierpliwie czekajmy :razz: -
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Martika&Aischa replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='nescca']Niestety.... Amikat nie odbiera tel :([/QUOTE] Kurcze :( jutro sobota ma być pięknie ....dziewczyny podejmijmy jakąś decyzję w końcu ..... :-( Ten psiak nie daje mi o niczym innym myśleć :-( -
Też czekam na informację ....oby tylko dobre:shake: Marto co z Miśkiem ?
-
Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.
Martika&Aischa replied to beka's topic in Już w nowym domu
Ona nie tylko jest piękna !!! Ona jest PRZEPIĘKNA:loveu: -
Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.
Martika&Aischa replied to beka's topic in Już w nowym domu
Ja trzymam cały czas ...aż palce bolą .....do domciu Sabciu kochana do domciu już pora !!!!!!!!:multi: -
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Martika&Aischa replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Prosimy o informację ....czy możemy jutro jecha z bela 51 ........... -
Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.
Martika&Aischa replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Orócz Wrocławia, zgłosił się dom który juz ma owczarka z dogomanii. Pytanie czy Sabie bedzie lepiej jako jedynaczce czy w towarzystwie? Państwo z Warszawy chca ja poznać. Maja dzwonic do Jamora sie umawiać. Zobaczymy. Kciuki nadal potrzebne.[/QUOTE] Nie przestajemy zaciskać ;) !!!! -
[quote name='iwonamaj']Ja dziękuję...:)...Czekamy na bazarek...[/QUOTE] Bazarek ruszy w sobotę a przynajmniej mam taką cichą nadzieję że zdążę ;) bo fantów jest naprawdę duuuuuuuuuuużo :lol: I wszystko dla naszego kochanego Atoska :loveu:
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Martika&Aischa replied to danavas's topic in Już w nowym domu
W górę Foxiu !!! Pokazuj się cioteczkom :multi: -
Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.
Martika&Aischa replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Celebrinfea']Trzymam mocno![/QUOTE] I ja trzymam MOCNO !!!! Z całych sił:multi: -
Fanty na bazarek odebrane ....rewelacyjna kawka z przepysznym sernikiem wypita :):):) Teraz tylko zrobić zdjęcia i wystawiamy bazarek dla naszego psiaczka:multi: Iwonko kochana dziękuję :loveu:
-
[quote name='Bazyliszek']No więc wróciłam. ;) Co do dostępu do miejsc gdzie Gwiazdeczka mogłaby pływać może być ciężko. Spacery ograniczę, natomiast wyniki krwi postaram się wstawić jutro ponieważ nie dysponuję skanerem a na zdjęciu nic nie widać. Prześwietlenie wet chce zrobić nie co później wszystkiego się nie da zrobić na raz. Na razie jeszcze podaję jej leki tak czyli krople i 1,5 tabletki na stawy. Krople ma dostawać do poniedziałku. U weta się trochę dzisiaj nastałyśmy rozmawiając o Gwiazdeczce i wczorajszej sytuacji na forum jeśli ktoś będzie miał jeszcze wątpliwości to wstawię opinię odnośnie stanu Gwiazdeczki z pierwszej wizyty i obecnie pani Marta obiecała to dziś wieczorem zrobić. Poza tym mam pytanie kiedy mniej więcej powinna dojść karma bo już Gwiazdeczka ma malutko[/QUOTE] Klaudio zapytaj może Pani Marty czy mogłaby wykonać prześwietlenie przy okazji sterylizacji ? Wtedy uniknęlibyśmy podwójnych kosztów narkozy i Gwiazdeczki nie narażalibyśmy na podwójne uśpienie. Z tą wodą to rzeczywiście musimy się wstrzymać gdyż jest problem uszu więc jak będzie pływała w swoim żywiole to dopiero je zapaćka ;)
-
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Martika&Aischa replied to terra's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']Tekst jest mój ;) Aczkolwiek poprzerabiany. To chyba nie jest nr do Feli? Trochę zaoffuję... Bardzo proszę o głosy na nr 2: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205996-Bazarek-fotograficzny-V-BEZP%C5%81ATNE-G%C5%81OSOWANIE-DO-05.05-POST-132-139-%29?p=16801354&viewfull=1#post16801354"]http://www.dogomania.pl/threads/2059...1#post16801354[/URL] Moje psiaki są strasznie zadłużone, bardzo przydałby się im taki zastrzyk gotówki :-([/QUOTE] Kochana bardzo dziękuję za tekst :) wykorzystałam do allegro dla Kiryska :) Niestety ja swój głos już oddałam .....ale zdjęcie nr 2 jest przepiękne cioteczko ....zresztą tyle tam pięknych zdjęć że wybrać bardzo ciężko ...no i mozna tylko na jedno zagłosować :( niestety :( -
Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.
Martika&Aischa replied to beka's topic in Już w nowym domu
Mocno Trzymam za cudowny domek !!! Sabulka kochana musi znaleźć dom IDEALNY !!! :) -
Rozmawiałam z Panią Magdą - weterynarz prowadzącą Gwiazdeczkę. Sterylizacja zostaje przełożona o tydzień gdyż w wynikach krwi wyszło jeszcze cały czas leczone zapalenia uszu oraz stawów. Dla dobra psiaka jeszcze tydzień poczekamy i powtórzymy badania krwi :) Klaudia jak się pojawi wstawi wyniki krwi Gwiazdeczki :) Klaudio wracaj !!!!! Pisz na wątku jak najwięcej na temat Gwiazdki ! Poczytaj wszelkie wskazówki dotyczące odpowiedniej opieki nad Gwiazdeczką :) Masz prawo aby nie wiedzieć o rasie dużo ale po to tu wszyscy jesteśmy żeby Ci pomóc :) Koniec kłótni ...najważniejsza jest Gwiazdka :) Prosimy o relacje i jak najwięcej informacji o Gwiazdce :) Pani Magda widzi Gwiazdeczkę codziennie gdyż Klaudia biega do lecznicy na czyszczenie uszek ....Gwiazdeczka jest radosna i z relacji Pani weterynarz jest stan jest dobry :) I to mnie bardzo cieszy :) O resztę relacji z wizyty proszę Klaudię .........
-
[quote name='vena&vivi']Prawda jest taka, że zasady są proste i ten cudowny wet powinien poinstruować jak dbać o psa z takimi problemami. Wiadomo, że taki psiak ma lepsze i gorsze dni - ale gdy poczuje się lepiej i chce brykać to po to opiekun ma mózg żeby pomyśleć i przystopować psa bo na drugi dzień odcierpi swoje. I pamiętajcie lepiej aby pies miał lekką niedowagę przy problemach ze stawami niż dzwigał niepotrzebne kilogramy. Mój ma wieczną niedowagę i wiecznie głodny jest:diabloti: potrafi się do śmieci dobrać w domu ale dzięki temu długo udało nam się aby chodził bez bólu na 4 łapach choć zaniedbania wcześniejszych właścicieli doprowadziły do tragicznego stanu przez co będzie miał w maju amputację łapy. Ruch ma być "spokojny" bez zrywów, skakania i tym podobnych. My jak GraVisia puszczaliśmy luzem on się zaszywał na 15 min w krzaczkach, niuchał i zabierałam go do domu. Przy jego lepszym samopoczuciu chodził na smyczy żeby nie przeginał z ruchem. Jeśli chodzi o suplementację to wiadomo można tylko zatrzymać ten proces i trzeba to robić szybko i skutecznie. My jemy Royala Mobility (wiem, że przy psach do adopcji to bardzo duży wydatek) oraz Dolfosu ArtroHa - ten preparat ma kwas hialuronowy. Przy gorszych dniach leki przeciwzapalne i przeciwbólowe. Jak Źle było i w stawie duże zapalenie się pojawiało to punkcja stawu i blokada. Podawaliśmy również bonharen a teraz carthrophen wet ( czy jakoś tak się pisze). Dodam, że mimo "stawania na głowie" w pewnym momencie nasz pies okrutnie cierpiał i te jej smutne dni to pewnie po spacerach ogromny ból w stawach :([/QUOTE] Kochana bardzo Ci dziękuję za tą informację :) Tak jak piszesz :) Rozmawiałam z Panią weterynarz potwierdza się wszystko. Dziś Klaudia będzie dokładnie przy okazji wizyty poinstruowana jak postępować z Gwiazdką i jej spacerami :) Myślę że nabierze doświadczenia i wszystko będzie dobrze :) Trzymajmy kciuki cioteczki :)
-
Jestem po rozmowie z Panią weterynarz! Sterylizacja odbędzie się dziś o godzinie 12.00 :) Stan Gwiazdeczki Pani Marta ocenia na dobry. Ma podawane tableteczki na stawy przeciwzapalne oraz lek osłonowy żeby nie niszczyć wątroby. Żadnych długich spacerów! Nie ma mowy! Uszka są kontrolowane i w tej chwili ich stan jest dobry:) tableteczki na stawy - Firma Dolfos - ARTHRO HA - jak najbardziej wskazane i polecane :) Waga ma się utrzymywać w okolicach 32 kg ze względu na stawy i waga jest prawidłowa :) Koszt sterylizacji ok 300 zł razem z kołnierzem :) Kochane trzymajcie kciuki aby Gwiazdeczka szybko doszła do siebie po zabiegu :)
-
elinko nikt tu nie twierdzi że Klaudia zaniedbuje Gwiazdkę ....myślę że to wszystko wynika z nieznajomości rasy oraz braku jakiejkolwiek wiedzy na temat postępowania z psem o takich problemach ze stawami. Proszę Klaudio weź sobie te wskazówki do serca ....my tu nie jesteśmy po to żeby szkodzić tylko po to żeby dać Ci wytyczne jak postępować z Gwiazdą. Dla mnie każda uwaga na temat psiaka jest na wagę złota. My mamy o nią dbać a przez swoją niewiedzę możemy ją tylko i wyłącznie skrzywdzić.
-
[quote name='vena&vivi']wojtuś wyrozumiałość można mieć ale nie jak oczernia się bezpodstawnie osobę, która tu na miejscu na głowie stanęła aby im wszystkim pomóc. Ja pamiętam jak siedzieliśmy ze 4 godziny u weta z rambusiem, Zygmusiem, dobkiem - jak odwoziliśmy Fur padałam ze zmęczenia a ona w domu miała kupe psów czekających na nią, kolejne wizyty, ktoplówki, nerwy, szukanie, odbieranie kolejnych psów. W tym całym "bajzlu" dbała o wszystki psy bez zarzutu. chodziła z każdym na 3 spacery dziennie, poświęcała czas na naukę (Gwiazdka gryzła przy czyszczeniu uszu), wykąpała ją, podawała leki itd. Znalazła czas aby nam tu napisać, wstawić zdjęcia więc ja nie mam wyrozumiałości dla osoby, która tak oczernia.[/QUOTE] Kochana bardzo proszę o wskazówki ......wszelkie wskazówki jak postępować z psiakiem z dysplazją ??? Co robić aby NIE krzywdzić psa ? Za każdą wskazówkę będę bardzo wdzięczna !