Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [quote name='Ada-jeje']Wozek dostarczylam na miejsce, mialy dojechac Kasie i hanek zeby zrobic fotki i wpakowac Cezarka na wozek. Nic nie napisaly, czy cos z tego wyszlo, bo u nas dzis po poludniu zaczal padac deszcz i to dosc obfity.[/QUOTE] No to czekamy cierpliwie na zdjęcia i informację czy wózeczek pasuje na Cezarka :) Mocno trzymam kciuki żeby tak właśnie było!!!!:multi:
  2. [quote name='Faflok']Dzisiaj nic innego na FB nie widze jak wydarzenie kluska :P Rozesłałam do kogo się dało i prawie wszyscy rozesłali dalej, zrobiło się spanielowo![/QUOTE] Ja proszę link do wydarzenia .......roześlę gdzie się da.
  3. [quote name='UBOCZE']Jestem Wujaszkiem, ale to każdy się myli...:evil_lol: Trzeba chyba z pytaniem zaczekać na założycielkę wątku Foksia...;)[/QUOTE] Ojej:oops::oops::oops: ja już tak z przyzwyczajenia "cioteczkuje" :cool3: PRZEPRASZAM :oops:
  4. Dziewczyny najwyższa pora rozsyłać zaproszenia na wątek i zbierać deklaracje na hotelik.... Bardzo nas tu mało :( same nic nie zdziałamy :(
  5. [quote name='UBOCZE']Witamy u Foksia i bardzo Dziękujemy!!! Podnoszenie też ważne...:lol: [FONT=Arial Black]Foksiowi brakuje jeszcze 190 zł deklaracji!!! Czy damy radę uzbierać?[/FONT][/QUOTE] Cioteczko a Fox ma allegro cegiełkowe ??? jeśli nie warto mu je zrobić ...
  6. Foxiu jest wręcz nie do poznania :) przepiękny Oneczek:)
  7. Cezarku kochany cały czas zaglądam z nadzieją na dobre wiadomości psiaczku .....
  8. Cały czas myślę o Nelsonie który biedny czeka i czeka aż mu ktoś pomoże :-( Oby stało się to jak najszybciej.
  9. [quote name='Beatkaa']A gdzie wolno? :cool3:[/QUOTE] Cioteczko są bezpłatne słupy koło przystanków zazwyczaj stoją ;) tablice ogłoszeń ( nawet w klatkach schodowych ) ja zawsze tak wieszam:cool3:
  10. [quote name='Bazyliszek']Jest wielka poprawa ale leki jeszcze kilka dni ma dostawać :cool3: A i jeśli mogłabym prosić o karmę w najbliższych dniach bo ma już mało a nie chciałabym aby została bez karmy ;)[/QUOTE] Bardzo się cieszę że jest poprawa :):):) Oczywiście Beatkaa zamówi na allegro tylko proszę prześlij adres na PW gdzie ma być wysłana. No i trzeba się zastanowić jaką zakupić ? czy zmieniamy ? czy zostawiamy tą która jest w tej chwili ? ;)
  11. Śliczna Gwiazdeczka :loveu: Kochana psinka .....Klaudio a jak uszka cały czas bierze leki ? Jest jakaś poprawa ?
  12. [quote name='Beatkaa']Tutaj plakat Stellci :loveu: [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/Stella.jpg[/IMG][/QUOTE] Kochana ja nie widzę :(
  13. [quote name='Beatkaa']Kochana plakatów ile chcesz,jest jeden a wydrukować można tysiące :loveu: Super ! Podaj e-maila :)[/QUOTE] Ojej .....no to super :) Trzeba rozklejać koniecznie :)
  14. [quote name='elinka']Nie, w święta się nie spotkałyśmy, ale właśnie się umawiamy na wspólny spacerek do Solanek.:smile:[/QUOTE] NO to czekamy kochana na relacje :) Aż Ci zazdroszczę ....:)
  15. [quote name='elinka']Beatkaa, to ja też poproszę o oryginalny rozmiar, pomogę Klaudii w rozwieszaniu plakatów.[/QUOTE] Cioteczko czy byłyście z Klaudią na świątecznym spacerku ? jak się ma Gwiazdeczka ? :)
  16. [quote name='Beatkaa']przydałyby się naszym kochaniutkim allegra z pięknymi plakacikami...[/QUOTE] Oj tak kochana allegro koniecznie!!! I rozwieszać trzeba kochana :) Ile jest tych plakacików?
  17. [quote name='Beatkaa']Jest już plakat dla Gwiazdeczki :):) Jakby co mam w oryginalnym rozmiarze. [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/gwiazdka.jpg[/IMG][/QUOTE] Beatkaa:multi::multi::multi: Plakat jest śliczny a na nim Gwiazdeczka to prawdziwa księżniczka :loveu:
  18. Wierzę że Lili pojedzie do domku i swojej nowej Panci ;) Do domku maleńka !!!!!!!!
  19. Kochana dziewczynka :) cieszę się z tak dobrych wiadomości :multi:
  20. [quote name='Agnieszka_K']dziewczyny tylko ten tekst poprawcie jak coś bo są literówy a po kupieniu cegiełki nie mogłam ich już edytować ;) taka wtopa - wybacz Cezarek :)[/QUOTE] Cioteczko tekst poprawimy :) Przyda się kochana do ogłoszeń :) Jest Twój cioteczko i w sumie to najpierw powinnamy spytać o zgodę :oops: Bardzo przepraszam :oops:
  21. Czekam niecierpliwie na wiadomości czy wózeczek dla Cezarka dziś dojedzie......trzymam mocno kciuki aby kurier nie zawiódł ;)
  22. Kopiuję tekst z allegro do ogłoszeń Cezarka : [SIZE=4][B]Cezarek ma dopiero 5 lat, a już nigdy nie będzie skakać [IMG]http://www.harthill.se/Bilder/animated%20dog%20slow.gif[/IMG][/B] [/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=#1616FF]Nigdy nie pobiegnie przez łąkę [/COLOR][IMG]http://i1.piczo.com/view/2/s/8/w/i/r/l/0/9/s/m/1/img/t226734502_71110_7.gif[/IMG] [COLOR=#1616FF]Niestety nigdy nie będzie też normalnie chodzić... [/COLOR][IMG]http://www.moondoggyranch.com/trottingshepherd.gif[/IMG][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Cezarek błąkał się w Zagórzu, k. Chrzanowa (woj. małopolskie). Był strasznie wychudzony, z poranionym oczkiem, zapchlony i usiany kleszczami i... ciągnął za sobą łapkę. Najprawdopodobniej potrącony przez samochód. Ludzie którzy go dokarmiali twierdzą, iż został wyrzucony w worku...Przez dobrcyh ludzipies został zabrany do domu tymczasowego. Normalnie miałby wielką szansę na adopcję ponieważ jest piękny i ma wspaniały charakter, jest bardzo łagodny dla ludzi, psów, a nawet kotów. Niestety, choć początkowo wydawało się, że problemy z chodzeniem mogą zniknąć i [B]leczono Cezarka na wszelkie możliwe sposoby[/B], [B]rehabilitowano [/B]i robiono każde możliwe [B]badanie[/B], przeprowadzono także [B]operację kręgosłupa[/B]: kilka dni temu zapadła ostateczna diagnoza:[SIZE=4] [COLOR=#000000]Cezarek po operacji nie podniósł się a tym samym nigdy nie będzie mógł już chodzić! W tej sytuacji zostaliśmy postawieni przed wyborem: pomóc mu odejść czy przedłużyć mu życie kupując wózek. Ten psiak ma tak niesamowitą wolę życia i wciąż wierzy, że jeszcze kiedyś [COLOR=#000000]będzie szczęśliwy, ktoś go pokocha i da dom, że nie byliśmy w stanie [/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000]mu tego [/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000]odebrać ... [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B] [B][SIZE=4] [/SIZE][/B]
  23. Też tak sądze........rozmawiać, namawiać, poinformować o karze która grozi za przetrzymywanie zwierząt w takich warunkach. Jesli nic to nie wskura wtedy podjąć ostateczne kroki!
  24. za każdym razem zaglądam tu z nadzieją ......... :( ale nie tracę nadziei że domek się znajdzie.
×
×
  • Create New...