Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Klaudio czy Ty masz dostęp do akwenów wodnych ? Gdzie Gwiazdka zamiast 2 godzinnych spacerów będzie mogła popływać. Wyczerpujące spacery jeszcze raz powtarzam NIE DLA NIEJ!!!
  2. Badania kwri Gwiazdka powinna mieć zrobione przed sterylizacją! I mam nadzieję że zrobione miała. Klaudio proszę o odpowiedź.... Tak jak napisałam chudnięcie Gwiazdki najprawdopodobniej jest związane z gubienien sierści oraz 2 godzinnymi spacerami. To jest psiak który pod żadnym pozorem NIE powinien i NIE może mieć tyle ruchu i szaleństw. Tym sposobem doprowadzimy ją do kalectwa. Stanu zapalnego stawów. Co ze sterylizacją? Czy dziś się odbędzie ????
  3. [quote name='fochu']częstujcie się banerkami :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204892-Dwie-Oneczki-uratowane!-Obecnie-w-BDT-Szukamy-DS!!!"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/423/onki.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204892-Dwie-Oneczki-uratowane!-Obecnie-w-BDT-Szukamy-DS!!!"][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/9956/onki1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://"http://www.dogomania.pl/threads/204892-Dwie-Oneczki-uratowane!-Obecnie-w-BDT-Szukamy-DS!!!"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8963/onki2.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Banerki piękne !!!!!!! Pięknie Dziękujemy !!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:
  4. [quote name='anula42']dziewczyny- nie jestem az tak bardzo zorientowana jak wy ale nie ma sie o co kłócić, nikt na pewno nie zrobił Gwiazdce krzywdy, przecież tyle cioteczek dba o nią ale niestety lata wcześniejszych zaniedbań robia swoje i czasami sa nawroty- najważniejsze żeby byc ponad kłótnie (nawiasem mówiąc chciałam kupic Gwiazdeczce odżywkę na stawy ale nie dostałam namiaru na wysyłkę:-() pozdrawiam[/QUOTE] Cioteczko Gwiazdce będą potrzebne tableteczki na stawy - Firma Dolfos - ARTHRO HA - najlepiej zakupić je na allegro gdyż wychodzą najtaniej.
  5. [quote name='Bazyliszek']Owszem zgodzę się że na zdjęciach z pierwszych może 2-3 dni była smutna jednak teraz do smutku jej dużo brakuje :) Z tym osowiała to też mogę polemizować zwłaszcza że udowadnia ile ma energii codziennie kiedy trzeba ją opanowywać aby na ławie nie usiadła bo przednie łapy to norma. W dzień spaceru z elinką wcześniej 2 godziny biegała na polu razem z Bazim i dwoma amstaffami moim poprzednim tymczasem i jego obecną współlokatorką więc już była nieco zmęczona a pomimo tego widać na filmiku że jeszcze znalazła siłę aby pobiegać z Lulą :) A co do uszu to właśnie kończymy ich leczenie ponieważ jak przyjechała miała je strasznie zawalone pomimo tego że mi przekazano że już nie musi brać leków i ma mieć je czyszczone co 2 dzień. Teraz już nie ma ropy która była na początku a uszka są czyste :)[/QUOTE] Klaudia !!!!!!!!!!!!! Rozmawiałam z Panią która od lat zajmuje się owczarkami niemieckimi .......Gwiazdce NIE WOLNO pod żadnym pozorem biegać na 2 godzinnych spacerach !!!! To ją wykończy !!! Ona powienna wychodzić na 15 minutowe spacery - spokojne spacery na smyczy bez szaleństw!!! Ją te spacery dobijają!!! Ona biega, szaleje a potem cierpi!!! Dlatego tak bardzo chudnie i jest taka smutna :( Jeśli tak będzie dalej Gwiazdka wyląduje w najlepszym wypadku na wózku !!!:shake: NIE WOLNO JEJ!!! Koniec z takimi spacerami i szaleństwami :shake: Karma polecona przez weterynarza wogóle NIE wchodzi w grę !!! Możemy zmienić na tą samą którą w tej chwili dostaje ale bardziej kaloryczną! Musi przyjmować tabletki na stawy! W tej chwili tak bardzo chudnie bo biega jak szalona a potem cierpi. Gubi sierść więc też ma to wpływ na spadek wagi!!! Zdrowa sunia On powinna ważyć od 30-32 kg Nigdy więcej bo inaczej zamiast jej pomóc po prostu ją uśmiercimy!!! Z gotowanego jedzenia powinna dostawać kurczęce nóżki + galaretę. Klaudia ten psiak naprawdę potrzebuje odpowiedniego podejścia! Proszę weź to sobie do serca bo ja jestem przerażona:shake:
  6. [quote name='anula42']dziewczyny- nie jestem az tak bardzo zorientowana jak wy ale nie ma sie o co kłócić, nikt na pewno nie zrobił Gwiazdce krzywdy, przecież tyle cioteczek dba o nią ale niestety lata wcześniejszych zaniedbań robia swoje i czasami sa nawroty- najważniejsze żeby byc ponad kłótnie (nawiasem mówiąc chciałam kupic Gwiazdeczce odżywkę na stawy ale nie dostałam namiaru na wysyłkę:-() pozdrawiam[/QUOTE] Cioteczko kochana jak tylko Klaudia pojawi się na wątku to poda jaką odżyweczkę Gwiazdeczka powinna dostawać :) Wtedy prześlemy Ci kochana adres :) Jak zwykle z całego serduszka DZIĘKUJEMY w imieniu naszej Gwiazdeczki:multi:
  7. Klaudio nie ma się co unosić .....jeśli rzeczywiście miałaś tyle uwag do Gwiazdki mogłaś o tym alarmować zaraz po jej przyjeździe!!! Rozmawiałam z Tobą przez telefon ...Nigdy nie zgłaszałaś mi takich rzeczy o których piszesz ........Proszę dziewczyny zakończmy tą kłótnię. Sytuacja wygląda tak : Gwiazdeczka ma przytyć jeszcze 2 kg według wskazówek weta ? Sterylizacja umówiona jest na jutro ? koszt ok 300 zł ? uszy koniecznie do ponownej kontroli !!! Koniecznie gotowane jedzenie raz dziennie + karma. A co ze stawami ? jakie suplementy będzie brała ???? Przychylam się do prośby Beatkaa ....bardzo proszę o podanie numeru telefonu do weta...chciałabym mieć z nim kontakt ponieważ czuje się odpowiedzialna zarówno za Stellę jak i za Gwiazdeczkę.
  8. [quote name='bela51']Martika, nesca, co robimy ? Trzeba cos postanowic. Napisze do Was wieczorem.[/QUOTE] Cioteczko ja nadal podtrzymuje chęć pomocy i odebrania psiaka.......
  9. Klaudio my z Beatką nie widziałyśmy Gwiazdki na żywo tylko i wyłącznie na przesyłanych zdjęciach. Na którym wygląda na potężnego miśka. Fur oraz Hotelik tak jak Beatka sugerowali że należy zadbać o dietę Gwiazdeczki i ją odchudzić właśnie ze względu na słaby tył! Jeśli rzeczywiście sporo schudła trzeba ją odżywić koniecznie gotowanych mięsem z warzywami i makaronem a raczej ryżem ....No i pilnować tej wagi żeby zbyt nie wzrosła. Na zdjęciach tak jak pisze elinka Gwiazdeczka jest smutna i osowiała i to mnie martwi :roll: Czy na pewno nie nawrócił się problem z uszkami ???? Proszę jak będziesz u weterynarza koniecznie poproś o sprawdzenie stanu uszu czy znowu nie ma jakiegoś paskudztwa! Które zresztą wcześniej NIE dawało jej żyć !!! Klaudio Beatkaa na pewno nie chciała Cię obrazić ani urazić po prostu mamy dwie sprzeczne informacje ....i same nie wiedziałyśmy że ma niedowagę! Do tej pory byłyśmy przekonane że dieta jest dla niej jak najbardziej wskazana !
  10. [quote name='wiolabiszop']Banerki rewelka wielkie dzieki.Przed chwilka rozmawiałam z moim mżem i zgodził sie na przewiezianie Atoska tam gdzie trzeba .Auto mamy na gaz i miejsca też sporo bo to kombi. ;))[/QUOTE] SUPER Kochana:multi:
  11. [quote name='Beatkaa']To czekamy na zdjęcia i filmik :):) mam nadzieje,ze wet nie pojedzie nam po kosztach,to przeciez psiak z INTERWENCJI ! koniecznie skontaktuj sie z nim jutro Klaudio.[/QUOTE] Dokładnie tak ....dobrze było by zaznaczyć że to psiak z INTERWENCJI !!!
  12. [quote name='Bazyliszek']Niestety o kosztach sterylizacji nic nie wiem z wetem sie nie moge skontaktować:-( Spacer się odbył elinka ma zdjecia;)[/QUOTE] Dziś dzień wolny więc pewnie nie pracują...spróbuj go jutro dorwać Klaudio. A na zdjęcia niecierpliwie czekamy :) mam nadzieję że elinka wstawi :):):)
  13. [quote name='iwonamaj']Jestem w tej chwili w trakcie przeprowadzki i nie bardzo mogę zorganizować bazarek, bo będę pozbawiona dostępu do komputera...czy mogłabym komus przekazac fanty (dość atrakcyjne nawet- komplet Waterman i Parker, troche decoupagu, jakies dziecięce ciuszki "jak nowe"- Toppolino, Disney po wnusi, książki...mogę zrobic coś z biżu...). Martika czy podjęłabyś się zorganizowania bazarku na Atoska?[/QUOTE] Oczywiście kochana już Ci podaj @ :) Z przyjemnością poprowadzę bazarek dla psiaczka :)
  14. [quote name='iwonamaj']Ratujcie go :(((...ja niestety mogę pomóc tylko fantami na bazarek...[/QUOTE] Kochana i to bardzo ważne .......wystawiaj kochana ......podawaj link a my będziemy reklamować gdzie się tylko da ;)
  15. [quote name='Lu_Gosiak']Yumanji moze Go wziasc na miesiac - koszt 300zl+karma czyli jakies 80-90zl[/QUOTE] W takim razie dziewczyny trzeba zmienić tytuł i prosić o deklarację i jednorazowe wpłaty !!! Rozsyłam dalej .........
  16. [quote name='paros']W prezencie plakacik dla Saby :loveu: [URL="http://znajdki.pl/ww/Sabaplakat.pdf"][B]TUTAJ w formacie pdf[/B][/URL] a tu format jpg :lol: [URL="http://img7.imageshack.us/i/sabaplakat.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7266/sabaplakat.th.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Kochana :loveu: DZIĘKUJĘ za plakacik !!!!!!!:multi: Proszę na @ - od jutra wracając z pracy roześlę gdzie się da :) Jadę jutro do weterynarza więc zaraz powieszę ;) Powieszę również w lecznicy na osiedlu i tablicy ogłoszeń :) :multi:
  17. ufffffffffffffffff :multi: Już zaczęłam się naprawdę martwić !!!!!!! :multi: Jest domek !!! Cudownie !!! :loveu:
  18. [quote name='BUDRYSEK']wyslalam pw po 16 onka jedzie do weya na sterylke i rtg, trzymajcie kciuki kto wymysli jakies fajne imie?[/QUOTE] Zapisuję wątek ......proponuję imię Lavia :)
  19. Na allegro cisza jak makiem zasiał :( Kirysku kochany psiaczku co z Tobą będzie :( ?
  20. :( kurcze :( no to czekamy kochana na informacje :(
  21. Trzeba zatem zarezerwować miejsce w hoteliku dla psiaczka i rozmawiać z właścicielami że w czerwu go zabieramy!!! Ubłagać żeby przetrzymał psiaka!!! Przecież to tylko miesiąc! Jaki był by koszt hoteliku ? trzeba zatem prosić o deklaracje!!!
  22. [quote name='nescca']Proponuje niech jedzie ta mądrala ,która z pretensjami pokrzykiwała na Dominika.[/QUOTE] Obawiam się że nikt się do tego nie przyzna :( aczkolwiek powinien!!! Nescca skąd ta osoba miała telefon do Pana Dominika ??? Musiała mieć informację że to właśnie on jest proszony o interwencję! Dziewczyny co robimy dalej ........??? Bo tkwimy w martwym punkcie :(
  23. No to niedobrze się stało że komuś puściły nerwy :( Czyli co ? wnioskuje że NIKT z organizacji po psiaka nie przyjedzie ? :( Czyli musimy same porozmawiać z właścicielką i odebrać Nelsona ?
  24. [quote name='bela51']Prosze jeszcze aby wypowiedział sie ktos, kto rozmawiał z wlascicielka. Dlaczego nie chce go oddac? Czy to ludzie kontaktowi, z ktorymi mozna porozmawiac, czy staja sie nieprzyjyjemni i agresywni, gdy porusza sie ten temat ? Pytam, bo jednak najlepiej byłoby pojechac. I dobrze byłoby wiedziec na co sie przygotowac.[/QUOTE] Popieram!!! I przyłączam się do pytania!!!
  25. Miejsce w hoteliku jest i dziewczyny chcą przyjechać po psiaka ......deklaracje są zbierane.....teraz tylko za wszelką cenę trzeba przekonać właścicieli że muszą oddać Nelsona!!! A raczej powinni oddać bo są zupełnie NIEODPOWIEDZIALNI!!! Koniecznie musimy coś postanowić bo boję się że wkrótce nie będzie już po kogo jechać :( Ile ten psiak jeszcze wytrzyma w takich warunkach ???:(
×
×
  • Create New...