Jump to content
Dogomania

mychaaaaa

Members
  • Posts

    2347
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mychaaaaa

  1. chyba nic mnie już nie zdziwi ;)
  2. [quote name='belfast']Oj nie zgodzę się. Obniżył ocenę suczce, która w końcu pokazała zęby, ale była właśnie przytłoczona halą i cofała się przed nim. Poza tym chyba lubi duże dobrze zbudowane psy i patrzy właśnie na temperament i zachowanie na ringu - czy pies nie jest płochliwy.[/QUOTE] U nas ocena obniżona nie była, pies zęby pokazał bez problemu, w ruchu bez problemu, jedynie nie chciał stać w miejscu i się kręcił - mamy tylko w opisie "nieco mało pewny siebie". W każdym razie sędzia był bardzo miły i cierpliwy. Opis długi i co ważne - prawdziwy. A, że wybierał te mocniejsze i ładnie pokazujące się to fakt.
  3. [quote name='FredziaFredzia']Podrzucam, bo mam problem jasnego noska. ;) Algi pomogły?[/QUOTE] U brata naszego Haniego algi super wzmocniły pigment nosa i poprawiły kondycję sierści, jednocześnie nie wpływając na jej biały kolor. Nos zimowy zrobił się całkiem czarny. My dzisiaj zamówiliśmy algi i zobaczymy jak to będzie, bo i Haniskowi zaczyna się robić zimowy nosek ;)
  4. Ja przeciągam wstążki prostownicą do włosów ;)
  5. ło matulu, jakie pozy :) U nas dziwne pozy strzela tylko Hanuś, on lubi spać na plecach, albo opiera głowę na meblach i śpi płasko, z głową w górze ;)
  6. U nas też była moda na shih tzu, ale ogólnie widzę teraz na spacerach masę beagli i pseudospanieli wszelkiej maści i wielkości. Yorki jakoś się przerzedziły.
  7. maga, a może dla odmiany coś wiosennego?? :diabloti:
  8. [quote name='omry']A dlaczego nie husky? I jaką rasę planujesz w przyszłości? :cool3:[/QUOTE] Hodowcy husky mawiają, że jak raz weźmiesz husky to albo będziesz mieć ich całe stadko, albo nigdy więcej nie popełnisz tego błędu ;) widać coś w tym jest :D
  9. Witamy się i tutaj :) Sierściaste fajniutkie :loveu: A zauważyłam, że Tori ma bardzo gęste, ładne futerko. Zwykle widuję jorkowate z ciężkim rzadkim włosem ;) [quote name='vege*']U mnie na osiedlu to są 2 jakieś pseudoyorki ale są straszne i pod względem charakteru i wyglądu :evil_lol: kiedyś się oba rzuciły na Nukę i ją za klatę złapały :O no myślałam, że właściciela to uduszę -.-[/QUOTE] U nas dokadnie to samo :shake: w dodatku właściciele yorków jacyś dzicy, na widok podchodzącego psa łapią swojego yorasa na ręce i izolują od wszystkiego i wszystkich... a jak nie łapią, to zaraz jakieś zeschizowane psie osobniki...
  10. [url]http://img718.imageshack.us/img718/7903/zdjcie4304.jpg[/url] Lailuszka też lubiła w ten sposób jeździć. Tylko nie miała oparcia w formie szyby czy innego podłoża niż siedzenia - mamy minivana :diabloti: teraz wstawiliśmy kratkę za tylnymi siedzeniami i Lailuch jeździ z Hanim w bagażniku - skończyły się wspinaczki ;)
  11. [quote name='borderterrier']No ja tak samo.[/QUOTE] A mi znowu dziobowe najszybciej idą, nienawidzę za to tych falbankowych robić :) mogłabym zawsze z samych dziobów szyć :loveu:
  12. A tutaj jeszcze specjalna rozetka dla specjalnego samoyeda - braciszka mojego Hanusia, który mieszka w Holandii :loveu: [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/420209_303386946393432_100001663870749_823917_600201369_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/429371_303386963060097_100001663870749_823918_576865688_n.jpg[/IMG]
  13. Kocham rozetki z samych dziobów :loveu: owoce tej miłości na BIS użytków na CAC V grupy w Minikowie 2012 :loveu: Jeszcze nie wyprasowane ogony ;) [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/421369_303386876393439_100001663870749_823913_1872787082_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/420620_303386899726770_100001663870749_823914_311492216_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/422546_303386913060102_100001663870749_823915_1137327726_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/428280_303386926393434_100001663870749_823916_2105480805_n.jpg[/IMG]
  14. Witamy się i w tej galerii! :multi: Mizianko dla grzywiastych :loveu:
  15. [quote name='Iza.']:crazyeye: czyżby za stronę ? :evil_lol:[/QUOTE] nieee :shake: to się nazbierało też za poprzednie przysługi :evil_lol: jakieś rysunki do szkoły, strona, poprawki do strony :diabloti:
  16. [quote name='Iza.']Mój tez biega, ale okropnie szybko włosy nasiąkają mu wodą i marznie chłopiec ;)[/QUOTE] ubrać trzeba!! :) a tak na poważnie, po ociepleniu i osuszeniu terenu zapraszam na spacer i %%% ;) psyja wisi mi 3 butelki wódki :evil_lol: potrzebna pomoc przy konsumowaniu :drink1::cunao:
  17. [quote name='Iza.']Niech tylko zrobi się sucho i się jakoś umówimy, bo teraz Buenosa spacerki kończą zanim się zaczną haha zaczyna ociekać błotem i jest mu zimno :P[/QUOTE] A moje biegają po kałużach i błocie ;) z każdego spaceru umorusane jak diabły wracają :)
  18. A ja mam pytanie odnośnie Championatu Słowacji dla psa użytkowego. Na stronie jest informacja, że pies z certyfikatem użytkowości może zrobić championat za 2 CACe z dwóch sezonów wystawowych. Potwierdziłam informację mailowo, że możemy zrobić championat dla naszego psa właśnie za te 2 wnioski. I teraz pojawia się następne pytanie. Otóż na stronie słowackiego ZK jest napisane: [I]1. "Two CAC titles gained at the dog show in Slovakia held under patronage of [B]Slovenska kynologicka jednota (The Slovak kennel club)"[/B][/I] Czy to oznacza, że na dowolnej wystawie słowackiej, czy na wystawie z dodatkiem (SKJ)? [url]http://www.skj.sk/phpmenu.php?s=10[/url] Chcieliśmy jechać do Wielkiej Idy, ale tam obok jest (ZŠK) i nie wiem czy CAC będzie się liczyć do tego championatu za 2 CACe. Może ktoś wie i pomoże, bo w ogóle nie łapię się w słowackich wystawach :oops:
  19. [quote name='kingula']Mi się wydaje, że za kobiecy ten wzorek dla takiego postawnego chłopa :)[/QUOTE] Oj, takie kontrasty są bardzo fajne :loveu:
  20. [quote name='Iza.']Kiedy na spacerku się widzimy ? :P[/QUOTE] A kiedy chcesz i możesz? Ja jestem dyspozycyjna od poniedziałku do czwartku :razz:
  21. [quote name='FredziaFredzia']A pisałaś to listem czy mailem?[/QUOTE] Listem poleconym za potwierdzeniem odbioru.
  22. [quote name='FredziaFredzia']Mychaaaaa, co dokładnie napisałaś w tym żeby na raty rozłożyli? :lol: [/QUOTE] "Zwracam się z uprzejmą prośbą o rozłożenie należności za mandat nr ten i ten na raty. Prośbę swą motywuję brakiem możliwości zapłaty jednorazowo tak dużej kwoty - jestem studentką i nie pracuję. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby" Coś w tym tonie ;) [QUOTE]Rejestruj rejestruj, a jaki chcesz?[/QUOTE] Nie powiem, bo jeszcze ktoś zaklepie :eviltong:
  23. [quote name='Paula23'][B]Nie podoba mi się po prostu oskarżanie kogoś o to że zależy mu tylko na kasie ;( [/B][/QUOTE] Gdy brakuje innych argumentów, trzeba uciec się do takich :angryy: nie zrażaj się, rób to co lubisz, a na poważnie zdążysz jeszcze się napracować w dorosłym życiu ;)
  24. Buenosek szaleje jak Lailuszka :loveu:
  25. [quote name='Maalwi']Bibowa... znów chora. wracam do domu a przedpokój w którym jest zamykana pod naszą nieobecność cały zarzygany... :shake: Doliczyłam sie 14 kałuz śliny,żółci, mięsa + koopa :roll: Bibi duzo pije, ale widać,ze jej coś ciąży w żołądku.[/QUOTE] Może wirusówka? Przy roztopach moje czasem łapią takie wirusówki :shake:
×
×
  • Create New...