Jump to content
Dogomania

handzia

Members
  • Posts

    11204
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by handzia

  1. [quote name='Tola']Dzisiaj odeszła moja największa psia miłość - Tola:-( Bez niej nic już nie będzie jak dawniej.[/QUOTE] Tolu, strasznie mi przykro...Bardzo współczuję....:(
  2. [quote name='dusje']Rzadko bywam na dogo,ale to nie znaczy ze jest mi obojetny los sierot. Staram sie pomagac jak moge. Z cakego serca dziekuje za pamiec o Tosience. Moja sliczna i madrzejsza ode mnie jest ze mna,czuje to i wiem,ze tak jest. brazowa1 :lol: Dziekuje jeszcze raz za zaufanie,za ogromna pomoc wlozona w dojechanie do mnie Tosienki. Nigdy nie zapomne. Chce Ci powiedziec,ze prawie 2 lat temu weszla do naszej rodziny zamojska Jadzka, zwana obecnie Mopisia,Mopenka,Mopi,itd. wszelkie odmiany mozliwe :razz: Wyciagnieta z przekletego schronu w Zamosciu,niepozorna,nie do zakochania sie.....sa ladniejsze i mlodsze Cudowna i bardzo madra sunia,z kulawa lapinka nie ujmujaca jej uroku i slodkosci i inteligencji. Nie wiem jak to dobrze napisac, ale Mopisia jest tak bardzo Tosienkowa w zachowaniu, ze chwilami mysle: Tosiulka zeslala mi Mopisie zeby ujarzmic smutek i bol. Moj Boze, dlaczego musimy doswiadczac rozstan zanim sami odejdziemy z tego swiata...... Tosienkowa obrozke musialam zachowac i jest zawieszona na zaglowku fotela pasazera. Ten fotel zawsze zajmowala Tosienka. Funiu i Andziu:lol: - Mopisia ma sie dobrze i bardzo Tosienkowo .Dobrze, ze zeszly sie te nasze drogi. Bradzo dziekuje za pamiec o Tosiulce. P.S. Te emotikony....nie daja wyboru, wiec moc usciskow i pozdrowien dla Was i podziekowania za pamiec o Tosience.[/QUOTE] Dusje, my również Cię pozdrawiamy :)
  3. Tak mam na fb, ale teraz kilka dni nie będzie mnie na dogo, mam trochę problemów :( Jak się ogarnę, wstawię niezwłocznie. Podam może link do wydarzenia na fb, tam są: [url]https://www.facebook.com/events/226995127471865/258504817654229/?notif_t=like[/url]
  4. Oj, faktycznie, jeszcze takiego wątku nie widziałam....pusto strasznie :(
  5. Nie wiem co mogłabym jeszcze dodać, wszystko Madziu napisałaś. Powtórzę tylko, że pilnie szukamy dla niego tymczasu, ponieważ z każdym dniem powiększa się nam dług w lecznicy...:shake:
  6. Madziu, dopiero odnalazłam wątek. Dziękuję Ci z całego serca :)
  7. Marysiu, popatrzyłam na te zdjęcia, bardzo znajome obrazy...myślałam, że to tylko u nas na wschodzie jest największe zacofanie na wsiach...strasznie mi przykro patrzeć na to...:( mam nadzieję, że uda się pomóc tym psiakom.
  8. Jak to dobrze mieć oparcie i zrozumienie w dogo cioteczkach, :)
  9. Widzę, że zwierzolubność u Was rodzinna :) Gratulacje :) Ja niestety w mojej rodzinie jestem sama, a nawet czasem napiętnowana, słyszę takie gadki np: "... z piesków, to Ty emerytury nie będziesz miała, pieski Ci chleba nie dadzą....." albo z drwiną: "...gdzie tam dzisiaj za pieskami biegałaś?".... Ale mi to nie przeszkadza, staram się robić co mi serce dyktuje;)
  10. Cisowianka, doszło 20 zł od Ciebie :) Bardzo serdecznie dziękuję :)Jak będę miala rachunek za leczenie kotki, wstawię tutaj :)
  11. Ja na razie nic nie wiem, dziewczyna z fb nic nie napisała. jak tylko coś się dowiem, dam znać.
  12. Ja również jestem z Tobą dusje...i pamiętam.
  13. Ala, podaj mi na pw nr do tej baby. Dziewczyna z fb, która bardzo zaangażowała się w tą sprawę prosiła o ten nr.
  14. Załamałam się po tym co tu przeczytałam...:( na fb ciągle mnie wypytują, napisałam, że baba zapewni jej dt do znalezienia domu, a tutaj okazuje się coś innego :(
  15. O Jezu...funia, gdzieś Ty to znalazła? Ale się spłakałam....niech to szlag, z tymi ludźmi :(
  16. Witaj cisowianka :) Wiem, grubą książkę by można było napisać o tym co się dzieje na naszych wsiach :( Dziękuję Ci z całego serca za pomoc :) Już wysyłam konto.
  17. Dziewczyna chciala wziąć ją do siebie, ale to była masakra. Kotka skakała po oknach, meblach, robiąc pod siebie i dookoła... bardzo boi się zamknięcia. Kasia byla zmuszona zanieść ją do faceta z powrotem. Tam od razu kotka poznała swój teren, lepiej jej chyba będzie na wolności, tak wetka też powiedziała, bo miala ją miesiąc u siebie... Kasia będzie chodzić i ją dokarmiać, to po sąsiedzku. Może za jakiś czas uda się ją oswoić.
  18. Tak, dokładnie :) To najlepszy dom dla niej jaki tylko mogłyśmy sobie wymarzyć :)
  19. Już dawno miałam wstawić zdjęcia Łasiczki, ale ciągle mi czasu brak :shake: Ale dzisiaj już nadrabiam zaległości :) Łasiczka, teraz Sara, sprawia swoim nowym właścicielom mnóstwo radości. Upodobała sobie Pana i jest w nim bezgranicznie zakochana :) Biega po posesji, podskakuje, bawi się zabawkami i w ogóle jest super. Zdjęcia nie są wysokiej jakości, ale coś tam widać. Sunia miała zabieg usunięcia tego co jej się jątrzyło na brzuszku, okazało się, że to był szew wewnętrzny po sterylizacji...:( Nie wiem jak to się stało, ale wet musiał się pomylić i dać do środka nici nierozpuszczalne. Ale teraz jest już wszystko w porządku, sunia czuje się dobrze i bryka :) Mam film, jak podskakuje i łasi się do ludzi, ale nie umiem wstawić. Muszę poprosić funię :) [URL="https://imageshack.com/i/5nzcx3j"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/203/zcx3.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/f7jwavj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/547/jwav.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/3urddtj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/138/rddt.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/jt1ckwj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/713/1ckw.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/f30tw8j"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/543/0tw8.jpg[/IMG][/URL]
  20. Być może jeszcze go to ciągnie, ale ogólnie wygląda fajnie, ma dobry apetyt, dzisiaj dawałyśmy zastrzyki Oskarowi, ale zaparkowałyśmy koło Ciapka, bo dalej straszne błoto...Ciapek najpierw nas oszczekał, a potem dał się nawet pogłaskać przez płot :)
  21. Tak :) Koleżanka, która częściej do niego zagląda, mówi, że Ciapek teraz więcej chodzi po okolicy, ale widać jeszcze po jego ruchach, że dość długo mu to już przeszkadzało, tak chodzi jakby go nadal miał tego guza, musi się po prostu przyzwyczaić :) Mam jeszcze dwa ;) [URL="https://imageshack.com/i/0lzzrkj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/21/zzrk.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/0lgpi5j"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/21/gpi5.jpg[/IMG][/URL]
  22. Rozpracowałam dzisiaj imegeshacka i wstawiam jeszcze zdjęcia Ciapka bez guza :) [URL=https://imageshack.com/i/n8gf7lj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/836/gf7l.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/12vq47j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/38/vq47.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/0xxhb1j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/33/xhb1.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/m9xa1vj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/801/xa1v.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/0vxeaaj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/31/xeaa.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/nlhawaj"] [/URL]
  23. I jeszcze Oskarek: [URL="https://imageshack.com/i/nlhawaj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/849/hawa.jpg[/IMG][/URL]
  24. Zamieszczam zrobione wczoraj zdjęcia :) Najpierw odebrana, wyleczona kicia i Oskarek :) [URL="https://imageshack.com/i/m9yw1dj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/801/yw1d.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/mhxrsmj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/809/xrsm.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/5ht7wpj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/197/t7wp.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/n6k0flj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/834/k0fl.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/mkaks4j"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/812/aks4.jpg[/IMG][/URL]
  25. Wcale nie tak mało, każdy grosz się dla nas liczy :) Dzięki!!!
×
×
  • Create New...