-
Posts
11204 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by handzia
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34789,mpid,5,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] [IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34789,mpid,12,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] [IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34789,mpid,15,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] [IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34789,mpid,13,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] [IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34789,mpid,14,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34788,mpid,8,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] [IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34788,mpid,6,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] [IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34788,mpid,18,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34788,mpid,20,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] [IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34788,mpid,21,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] [IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34788,mpid,9,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] [IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34788,mpid,12,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] [IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34788,mpid,19,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34788,mpid,22,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] [IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34788,mpid,16,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] [IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34788,mpid,13,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] [IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34788,mpid,11,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] [IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34788,mpid,5,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Madziu, dziękujemy za piękne zdjęcia Jadzieńki/Mopisi i Niuni oczywiście :loveu: [URL="https://imageshack.com/i/nd527c7j"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/841/527c7.jpg[/IMG][/URL] [IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34788,mpid,7,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] [IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34788,mpid,17,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] [IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34788,mpid,10,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] [IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,34788,mpid,15,mlid,-1,uid,e258a6445fd563f7?f=inline[/IMG] -
Wczoraj rozmawiałam z Aliną, wszystko było w najlepszym porządku :) Alina strasznie zabiegana i pewnie nie ma czasu, żeby wejść. Dzisiaj pewnie zajrzy, ona ma najświeższe wiadomości, jest w ciągłym kontakcie z sąsiadką :)
-
Na minusie. Ten stan konta jest jeszcze przed wystawieniem faktury za jego leczenie i przebywanie w lecznicy. Wcześniejsza faktura wystawiona była do 22-go lutego. Trzeba jeszcze opłacić za czas do 30 kwietnia. Będzie to grubo ponad 1000 zł, a mamy 630. Dzięki Bogu, że aż tyle :)
-
Marysiu, ja tutaj spróbowałam zebrać wszystkie wpłaty razem z fb i dogo. Jeśli chodzi o te wpłaty z 10, 11, i 14 kwietnia...to oczywiście mój błąd, ja nie zamieściłam tych wpłat, już poprawiłam :) Dzięki Marysiu :) [B]Wpłaty jednorazowe dla Dino:[/B] 250,- Fundacja ZEA (07.02) 50,- Marta Skrzyńska z Grabowca (12.12.) 30,- Roman Chaciński z Warszawy (12.12.) 32,- Ogłuszka Katarzyna z Tomaszowa Maz. (12.12.) 10,- Małgorzata Łoza (13.12) 10,-- Anna Arytmiuk (13.12) 20,- Barbara Głębicka (13.12) 50,- Katarzyna Golda-Szczypa (13.12) 20,- Katarzyna Mazur (16.12) 35,- Magdalena Jarmuł (16.12) 38,- Sylwia Barczyńska (16.12) 50,- Jolanta Chroszcz (16.12) 15,- Mirosław Jan Dziewiatkowski (16.12) 30,- Anna B. ( wplata z konta Elzbiety Bałdys) (16.12) 20,- Joanna Maziarz z W-wy (17.12.) 15,- Michalina Barańska - Zamość (18.12.) 30,- Krystian Chaciński, W-wa (18.12.) 10,- Iwona Katarzyna Wołodźko ze Świdnika (19.12.) 40,- Monika Mazurek, Krasnystaw (19.12.) 13,- Irena Sączek (07.01.) 20,- Anna Kamińska (07.01.) - 10,- Anna Wasilewska-fant nr 1 (08.01.) 30,- Anna Małolepsza-Strycharska z Łodzi (03.03.) 100,- Jacek Janicki 100 zł - Jolanta Kaminski (PayPal) 20 zł - Iwona P. 10,- Iwona Wołodźko ze Świdnika (10.04.) 50,- Bea100 (11.04) 40,- Anna S. z Puław (14.04) 30,- andegawenka (16.04.) 5,- Arkadiusz K. z Warszawy (17.04.) 10,- Livka (17.04.) 20,- Alla Chrzanowska (17.04.) 10,- cancer43 (17.04.) 50,- ewu (17.04.) 50,- Elizabeta (17.04.) 10,- AJW (22.04.) 60,- Atulek (22.04.) 110,- Bea100(22.04.) 3,- Barbara B. z Przemyśla (23.04.) 9,- Ada Vebby (23.04.) 20,- Bakusiowa (24.04.) 15,- Iv_ (24.04.) [B]Razem wszystkie wpłaty: 1550 zł [/B] Wydatki: 20 zł - leki ziołowe 650 zł - faktura z dn 22.02. 2014 250 zł - faktura z dn 21.01. 2014 (fundacja ZEA) [B]Aktualny stan konta Dino: 630 zł[/B]
-
Dziewczyny, wstawię zestawienie wpłat z fb. Może jakieś wpłaty z dogo są tutaj. Wpłaty jednorazowe dla Dino: 50,- Marta Skrzyńska z Grabowca (12.12.) 30,- Roman Chaciński z Warszawy (12.12.) 32,- Ogłuszka Katarzyna z Tomaszowa Maz. (12.12.) 10,- Małgorzata Łoza (13.12) 10,-- Anna Arytmiuk (13.12) 20,- Barbara Głębicka (13.12) 50,- Katarzyna Golda-Szczypa (13.12) 20,- Katarzyna Mazur (16.12) 35,- Magdalena Jarmuł (16.12) 38,- Sylwia Barczyńska (16.12) 50,- Jolanta Chroszcz (16.12) 15,- Mirosław Jan Dziewiatkowski (16.12) 30,- Anna B. ( wplata z konta Elzbiety Bałdys) (16.12) 20,- Joanna Maziarz z W-wy (17.12.) 15,- Michalina Barańska - Zamość (18.12.) 30,- Krystian Chaciński, W-wa (18.12.) 10,- Iwona Katarzyna Wołodźko ze Świdnika (19.12.) 40,- Monika Mazurek, Krasnystaw (19.12.) 13,- Irena Sączek (07.01.) 20,- Anna Kamińska (07.01.) - (stała za XII i I) 10,- Anna Wasilewska-fant nr 1 (08.01.) 30,- Anna Małolepsza-Strycharska z Łodzi (03.03.) 100,- Jacek Janicki Razem na koncie SHA: 678 zł Wpłaty Pay Pal: (moje konto) 100 zł - Jolanta Kaminski 20 zł - Iwona P. Razem wszystkie wpłaty: 798 zł Wydatki: 20 zł - leki ziołowe (z mojego konta) 650 zł - faktura z dn 22.02. 2014 (w tym 100 zł z mojego konta) Aktualny stan konta Dino: 128 zł
-
[quote name='ala123']Zapytałam dzisiaj weta,co sądzi o tej ewentualnej adopcji;odpowiedział,że obawia się,że Dino po tygodniu do nich wróci... Z jednej strony nie będziemy tego wiedziały,jak nie sprawdzimy,a z drugiej może się ta próba okazać kolejnym złym doświadczeniem dla Dina. Na razie czekam na telefon kobiety odnośnie jutrzejszej wizyty pa. No i mam też jeszcze bardzo dobrą - uważam - wiadomość: przed godziną zadzwoniła do mnie sąsiadka ,że zdecydowała się wziąć Dina na dt. Jutro zamierza kupić legowisko dla niego i przewieźć budę z Zamościa na posesję na wsi,gdzie mieszkają przez całe lato. Plan jest taki,że początkowo Dino byłby w ciągu dnia przy budzie ustawionej na zadaszonym tarasie, na długiej lince,potem jak już przyzwyczaił by się, zostawałby w domu razem z ich małą suczką Sunią i dużym kocurem Pitusiem. Co Wy na to ?[/QUOTE] Alinko, znowu Cię pocytowałam na fb, muszę tam na bieżąco zdawać relacje ;) [url]https://www.facebook.com/events/226995127471865/269263279911716/?notif_t=like[/url]
-
[quote name='bea100']Oooo dla mnie fajny plan. A na jesieni (tzn. po lecie), gdyby nie znalazł przez lato DS, co z nim by było?[/QUOTE] Wtedy sąsiadka przenosi się do domu w Zamościu, niedaleko Aliny :) W lecie mieszkają w Nieliszu, nad jeziorem :)
-
Tak, to ta sąsiadka :) Myślę, że to najlepsze rozwiązanie, przynajmniej na razie, a może sąsiadka zakocha się i już nie odda Dinusia? :)
-
Alinko, pozwolisz, że skopiuję na fb Twoją wypowiedź? ;)
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Wspaniale dusje :) Droga plażą od Dziwnówka do Dziwnowa i z powrotem....brzmi bezcennie :loveu: zwłaszcza teraz, kiedy nie ma natłoku turystów :) Zazdroszczę :) -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
handzia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ja oczywiście się zgadzam. zapłacę za pół roku, jeśli będzie trzeba. -
Bianko, bardzo dziękuję Ci za leki, które przesłałaś dla Oskarka. Myślę, że miały szansę pomóc choć na jakiś czas, jednak "właściciel" :angryy: nie stosował się do naszych wskazówek...Nie umieścił go w cieplejszym miejscu, nie powiększył wejścia do budy, itd...teraz to już nic nie zmieni, ale mam wielki żal do faceta... :( Nawet w ostatnią noc, kiedy zrobiło się bardzo zimno i zapowiadali burze, musialam do niego dzwonić i błagać, żeby przeniósł go w jakieś cieplejsze miejsce (Oskarek nie mógł chodzić). Koleżanka poszła sprawdzić, okazało się, że kołdrę mu podłożył...gdyby była burza, to ze strachu nie miałby szans gdzieś się schować...dzięki Bogu nie było burzy i noc była w miarę ciepła...:(
-
Ala trzeba to na fb napisać koniecznie. [url]https://www.facebook.com/events/226995127471865/?source=3&source_newsfeed_story_type=regular[/url]
-
No i stało się...Dzisiaj Oskarek został uśpiony [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/heul.gif[/IMG], pani doktor nie dawała mu już cienia szansy na wyzdrowienie. Skróciła jego cierpienie [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Żegnaj Oskarku (*) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] nacierpiałeś się w życiu biedaku [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Kasia przesłała mi jeszcze wczorajsze ostatnie zdjęcia Oskarka :(. Leżał cały czas w jednym miejscu, nogi całkiem odmówiły posłuszeństwa :( Nie jadł i nie pił... [URL="https://imageshack.com/i/b53z9bj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/401/3z9b.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/5gtkn9j"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/196/tkn9.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='elik']Biedactwo :placz: Może gdyby ten guz był usunięty wcześniej... Jak gospodarz będzie chory to należałoby zabronic go leczyć. Niech też cierpi i...[/QUOTE] Elik, ten piesek z guzem czuje się dobrze. Źle jest z Oskarem...tym sparaliżowanym...:( Ps. co nie zmienia faktu, że jego właściciel też nie chciał go leczyć :( tylko czekał aż sam skona :(
-
Nietety nie mam dobrych wieści. Oskarek mimo leczenia nie czuje się najlepiej. Wezwałyśmy do niego wetkę, będzie mogła jutro podjechać. Najprawdopodobniej będzie musiała go uśpić. :( Ale jeszcze jutro zobaczymy... Przy okazji wstawiam paragony za karmę i leki, którą kupiłam Oskarkowi. Było to już z miesiąc temu, ale mialam trochę osobistych problemów i wyleciało mi z głowy...:shake: [URL="https://imageshack.com/i/0r8nb7j"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/27/8nb7.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/f1f9lyj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/541/f9ly.jpg[/IMG][/URL] Leczenie kotki pokryłam z bazarku, natomiast pieniądze od cioteczki elik i Cisowianki przeznaczylam na te leki. Resztę zapłaciła Kasia, dziewczyna, która mieszka blisko psiaków i zgłosiła nam ich sprawę. Dziękuję bardzo jeszcze raz.:)
-
[quote name='dineh']może by warto zrobić wydarzenie na fb ? nie wiem czy ma .. no i na pewno ogłaszać ale nie widzę żadnego tekstu do ogłoszeń[/QUOTE] Dino ma wydarzenie na fb:[url]https://www.facebook.com/events/226995127471865/?source=3&source_newsfeed_story_type=regular[/url]
-
[quote name='Izabela124.']26asia nadal wpłaca na moje konto ... Pisałam do niej na pw, w profilu też zostawiłam wiadomość. 30zł, które wpłaciła (15zł w tym miesiącu, 15zł w tamtym) przekazuję Misiowi z mego podpisu :)[/QUOTE] Misio otrzymał 30 zł spadku po Rustim (*). Dziękujemy bardzo.
-
[quote name='kudlataja']To bardzo dużo, a na wątku Dino pustki:( Mam trochę rzeczy na bazarek...[/QUOTE] Madziu, a możesz zrobić bazarek z tymi rzeczami? na wątku Dina będzie już cicho, bo mu się polepszyło, nie ma co się łudzić...:(