Jump to content
Dogomania

handzia

Members
  • Posts

    11204
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by handzia

  1. [quote name='Joodith']Najnowsze wieści do Jowitki przekazane przez Tolę :): Po pierwsze sunia jest wspaniała :) i baaardzo lubi kontakt z człowiekiem, lgnie do każdego, zaczepia obcych, chyba wszystkich kocha :) ale uwaga, malutka to mały zazdrośnik o inne pieski. Może tylko na razie, zachłyśnięta wolnością i bliskim kontaktem z ludźmi. Tola będzie opowiadać, gdy wróci :)[/QUOTE] Cała Jowitka :) Już w boksie ustawiła koleżanki. Konkretna sunia :)
  2. Jak się czujesz maleńka? Wszystko dobrze?
  3. [quote name='Magda82']ale Jowi jeszze przed sterylką :shake:a jak ją kobieta nie wysterylizuje, wiecie jak to jest... obieca a pózniej się okarze ze bedzie cieczka i szczeniaki:angryy:[/QUOTE] Pani, która dzwoniła chciałaby, żeby sunia była już wysterylizowana, więc na pewno nie myśli o szczeniakach :)
  4. [quote name='dusje']Wiem,wiem...Pomyslalam,ze po prostu wskoczylaby na miejsce Puni,jesli Owieczka wyrazilaby zgode :lol: Gdyby ciachnac ja w schronie /jesli to bezpieczna sprawa tam/mialybysmy z glowy oplate za sterylke ;) Szkoda, ze tak nas malo bo ciocia Iza pewnie chetnie przyjelaby 2 psiaki do kojcow,ale skad brac kase?:shake:[/QUOTE] Więc jeśli zechce, to pomyślimy :) bardzo bym chciała :)
  5. [quote name='Magda82']handzia z transportem to nie wiem i Tz tez nie wie.... co do bazarku to wygrzebałabym ciuchy po dzieciach tylko fajnie by było jakbyś przyjechała na kawkę i bym Ci dała co tam mam i musiałabyś się zająć przesyłkami w razie czego bo kompletnie nie mam czasu na łażenie po pocztach przy dwójce małych dzieci a one jeszcze takie ze bez mamy ani rusz, mamę musiałabym prosić zeby przyjechała do nich a i tak ją wykorzystuje po całej linii[/QUOTE] Madziu, wszystkim się zajmę, aby było co sprzedawać :) boję się tych opłat, musimy coś pomyśleć :roll:
  6. Pozwolę sobie wstawić zdjęcie (koleżanki tej smutaski z boksu dla maluchów) W poniedziałek sunia jedzie do hoteliku do Murki. Mam przyjemność ją wyadoptować. :multi: Zajęła się nią Bianka :loveu: [URL="http://img200.imageshack.us/i/img0359kw.jpg/"][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/170/img0359kw.jpg[/IMG][/URL]
  7. Musimy uzbroić się w cierpliwość, bo Nanhoo rzadko znajduje czas na dogo.
  8. Dusje, wiem, że ta sunia zapadła Ci w serce. Mi również, zresztą jak wszystkie psiaki ze schronu. Ona wygląda na taką spokojniutką. Owieczka coś pisała, że ma teraz urwanie głowy, nie możemy jej niczego narzucać :)
  9. Cały czas kombinuję, jak tu pieniądze jakieś wyczarować? Może zróbmy jakiś bazarek, ja znajdę coś, może jeszcze jakaś cioteczka może się bez czegoś obejść co zalega w szafie? Musimy zapłacić za sterylkę i za transport...:shake:
  10. Wspaniała akcja na tym wątku, śliczne maluchy :loveu:
  11. Cioteczki, powtórzę się, powiedzcie kto robi banerki?
  12. Tanieczko kochana, jak tam się miewasz? Dzwonił już ktoś w Twojej sprawie?
  13. [quote name='IVV']oby to byl ten dom;) kto bedzie sprawdzal ? potrzebna konkretna osoba, taka np jak Asior ;)[/QUOTE] Tylko Asior mieszka chyba w Krakowie a do Rudy Śl. jest chyba kawałek...Ale najpierw musimy czegoś się więcej dowiedzieć o zachowaniu sunieczki:) Nie mogę się już doczekać kiedy Nanhoo coś skrobnie...:)
  14. Potraficie dziewczyny podtrzymać na duchu ;) od razu kompleksów mi ubyło :evil_lol: Jak tam nasza Lorcia się miewa? Telefony się urywają w sprawie adopcji? :cool3:
  15. Owieczko jak znajdziesz chwilę, to prześlij mi numer konta i napisz ile mam przesłać za Punię i Lorkę od razu. Jeśli chodzi o sterylkę to jeszcze muszę dozbierać, no i ta fakturka by się przydała :)
  16. :loveu::loveu::loveu:Owieczko jesteś wielka :loveu::loveu::loveu: Jestem tak szczęśliwa, że mowę mi odebrało. :lol: Wspaniale :Cool!::Cool!::Cool!: Bardzo czekam na zdjęcia malutkiej w nowym domku:cunao:
  17. [quote name='IVV']z Rudt Slaskiej ??? to pewnie ta osoba z FB ,ktora sie wycofala wczesniej ... Asia C? ktos pisal tez o ludziach z Rudy Slaskiej na CzK...no nic wszystko jest do sprawdzenia ![/QUOTE] Tak pani Asia. W rozmowie wydała się spoko. Ale zobaczymy...Zgodzila się na wizytę.
  18. [quote name='dusje']Handziu, inaczej nie bedzie jak tylko do domu na szezlong :lol:;) Taki juz los malej Puni vel Malej Mi :lol:[/QUOTE] No tak, powiem szczerze, że Mała Mi brzmi intrygująco:)
  19. [quote name='moni12']Dusje ja nie wiem czy wiesz , ale ja mature zdałam wstyd się przyznac kiedy a teraz syn zdaje , ale tak przezywam:oops: bardziej niz swoją ,ze pisze , ze ja zdaje:diabloti:[/QUOTE] Moni, ja byłam pewna, że to Ty zdajesz :lol:, aleś mnie nabrała :eviltong::lol: Ale i tak powodzenia życzę ;) I tak sobie po cichu myślalam, jak Ty jeszcze na dogo czas znajdujesz?:crazyeye: A Brydzia mi się spodobała od razu :) i wiedziałam, że się odezwie :multi:, ma się tą intuicję :evil_lol:
  20. [quote name='Magda82']O matyldo!!! handzia!!! to Ty masz takie duże dziecię???!!! a w życiu bym nie powiedziała!!!![/QUOTE] Ale jesteś miła :) Aż mi się lepiej będzie spało, choć wiem, że to życzliwość tylko ;)
  21. [quote name='Magda82']co do kotów wydaje mi się ze bedzie ok bo jak była na dworze, a brama była otwarta to przychodziły koty sąsiadki i specjalnie nie zwracała na nie uwagi ale bezpośredniego kontaktu nie było bo jak ją zobaczyły to od razu w tył zwrot robiły P.S szybka adopcja by była ale cóż się dziwić... piesio jak malowany i do tego inteligentny :evil_lol:[/QUOTE] Też mi się tak zdaje, że z kotami nie będzie problemu :) Ona jest dość ruchliwa i żywiołowa ale bardzo przyjazna i łagodna przy tym :) Bardzo chciała już wydostać się z tej klatki i jak już jej marzenie się spełniło, nie mogła się nacieszyć wolnością :)
  22. U mnie w rodzinie taka tradycja, że różnica wieku między rodzeństwem jest 15 lat, więc może jeszcze to szczęście przede mną :evil_lol:. Dudje, Ty takie fajne posty piszesz, że myślałam, żeś Ty dwudziestolatka :evil_lol:
  23. [quote name='bianka0']Czyli wszystko uzgodnione. Handzia jutro małą odrobaczy, a do hoteliku pojedzie w poniedziałek. Dziękuję handziu za pomoc :loveu:[/QUOTE] Przyjemność po mojej stronie :)
  24. No tak, ja też już prawie po baletach:evil_lol:...Choć synio mi się jeszcze marzy ;) Moja córcia dzisiaj właśnie skończyła 14 lat :)
  25. Mogę być, muszę tylko ładnie poprosić mojego Tz-ta dzisiaj :) Już wysyłam.
×
×
  • Create New...