Jump to content
Dogomania

handzia

Members
  • Posts

    11204
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by handzia

  1. Dusje, byłam dzisiaj w schronisku. Byli tam ludzie,którzy szukali psa, bo w zeszłym tygodniu odeszła im sunia, też ze schroniska. Byli zainteresowani tą malutka, którą Ty proponowałaś na miejsce Puni. Ale jeszcze jej nie zabrali, mają się zastanowić... [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/4117/nieufna.jpg[/IMG] Inne psiaki łasiły się, szczekały, a ona na uboczu cały czas zostawała, chowała się w budzie biedulka. To wspaniała, spokojna suczka do domu:)
  2. [quote name='Noemi1']Do wieczora przerobię na mniejsze. Teraz muszę trochę popracować, bo mnie jeden klient ściga :)[/QUOTE] Oczywiście, nie poganiam, dzięki :)
  3. [quote name='Joodith']Niestety aktualnie nie mogę zaoferować stałej deklaracji, ani jakiejś znaczącej kwoty, ale chętnie dorzucę jakiś skromny grosik.[/QUOTE] Joodith, wysłać Ci nr konta? Każdy grosik się teraz dla nas liczy.:)
  4. Teresz przesłała mi numer konta do przelewu. Nie mogę zbyt długo zwlekać z zapłatą. W tym tygodniu przygotuję bazarek, ale zanim wpłyną pieniądze trochę czasu ucieknie. [B]Zacytuję tu teresz : " 19 hotelik +43 z lublina do w-wy ,+ kilometry liczyłam 100/7l x5,15 litr= 12l x 5,15= 61,80 trasa zamość -lublin czyli 61+19+43=123"[/B] Ja już jestem prawie żywcem pogrzebana jeśli chodzi o finanse, ale jak powiedziałam, oferuję od siebie tą końcówkę, czyli 23 zł.Zapłaciłam również opłatę przy wykupie suni ze schroniska. To są moje koszty, więcej nie dam rady :shake: [B]Czy ktoś pomoże jeszcze?[/B] :help1::help1::help1: To jeszcze nie koniec, musimy zapłacić za sterylkę...i 28 zł za USG. Owieczko, sprostuj jeśli coś pominęłam albo źle napisałam.:) Przypominam, że na koncie mam 140 zł przeznaczone na Punię i Lorkę.
  5. [quote name='Tola']Nie było mnie parę dni:evil_lol:[/QUOTE] Dobrze, że już jesteś, bo za cicho tu było i na innych wątkach też :evil_lol:
  6. [quote name='Tola']Wreszcie jestem. Jowitka to cudo - zajmowanie się nią to przyjemność:lol: Postaram sie dzsiaj zadzwonic do Nanhoo i wypytac o sunieczkę; ona sama wpada tylko na dogo. Jowita w podrózy nie sprawia zadnych problemów, oprócz ciagłego domagania się buziaków i głaskania:cool3: W czasie postoju zaczepiała przechodzących, przysiadała na przednich łapkach, zapraszaała wszystkich do zabawy. Nie było osoby, która nie zwróciłaby na nią uwagi:lol: Z wczorajszej rozmowy TZ z Nahoo jeszcze w Krakowie wiem, ze sunia w domu zachowuje się nienagannie, natomiast jest dosyc charakterną dziewczyną, co juz pokazała w boksie na kwarantannie:evil_lol: Na razie nie dopuszcza do Nanhoo nikogo z czworonogów:evil_lol:[/QUOTE] Tolu, dzwoniła do mnie pani chętna na adopcję Jowity. Jednak pytała jaki sunia ma stosunek do innych psów i kotów.:roll: Wydaje mi się, że Jowita bardziej na jedynaczkę się nadaje, prawda? Chyba, że jeszcze poczekamy...zobaczymy, pani na razie się nie spieszy bo ma jakieś egzaminy i jesli to przeciągnęłoby się w czasie to jej na rękę.:)
  7. [quote name='beataczl']link do bazarku Oli164, ktora robi piekne banerki i do tego szybciutko ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/107456-Banerki-i-FILMIKI-dla-potrzebujących-psów-od-zaraz!-D[/URL][/QUOTE] Dziękuję, piękne banerki robi dziewczyna :)
  8. Mina dzięki za piękne zdjęcia. Widzę, że dziewczyny już na dobre się zaakceptowały? :evil_lol: Widzieć Tanię biegającą na łące - bezcenne :loveu:
  9. Dzisiaj byłam w schronisku. Leila ma już koleżankę w boksie, też śliczną :) Leila jedzie do jakiegoś hoteliku?
  10. Ciekawa jestem jak tam sunia nasza się miewa? Jak w nowym domku? Czy już oczarowała wszystkich dokładnie swoją urodą i wdziękiem? :)
  11. Witaj Jowitko, jak się miewasz u cioteczki Nanhoo? Pewnie szczęśliwa biegasz sobie po trawce?
  12. [quote name='Noemi1']Banerek mogę zrobić, nie umiem go tylko podlinkować, co jak widzę świetnie idzie Agnieszce_K. Miałam Cię dzisiaj o to zapytać i zapomniałam. Jeżeli chcecie żeby pomogła wyślijcie mi proszę wiadomość na pw, żeby mi nie umknęło i będę oczywiście potrzebowała zdjęcia dziewczynek :)[/QUOTE] Bardzo dziękuję, wyślę potem :)
  13. [quote name='Agnieszka_K']handziu a jaki banerek chcesz? pewnie ze zdjęciem? kurcze tego jeszcze nie robiłam ... czy ma już pakiecik nasza pięknotka? bo ja miałam zamówić następny i nie wiem czy już?:) mina wszystko ok u Taniuszki?[/QUOTE] Nic nie wiem na razie. Chciałam taki banerek ze zdjęciem dla Tanii i takiej jeszcze jednej Suni. Jutro popisze do cioteczek, może nie odmówią:)
  14. Taniusiu kochana szukam dla Ciebie banerka, ale to nie takie proste jak mi się wydawało. Jest powiedzenie, umiesz liczyć- licz na siebie:) Próbowałam sama posiedzieć nad tym ale to czarna magia dla mnie ;( Jutro popróbuję jeszcze kogoś poszukać... Ciekawa jestem jak Tania się czuje, jak problemy z raną, już wszystko dobrze?
  15. [quote name='Magda82']to zebyś miala mniej roboty to swoim fantom tez foty zrobie i wyśle Ci na meila tylko kwestia spotkania się i zabrania ode mnie fantów no i mam jeszcze Twoją obróżkę co Jowitce wypożyczyłaś :razz:[/QUOTE] Dzięki Madziu, bo moje w szelkach latają, a nie lubią tego, oj nie :)Jakoś się zgramy :)
  16. Anita masz zapchaną skrzynkę. Chciałam podziękować za banerki. Jutro poszukam gdzie indziej, sorry, że głowę zawracałam.
  17. [quote name='arabiansaneta']Może komuś Lorka sie z Lusieńka pomyliła?[/QUOTE] Ach, pewnie tak :) Że na to nie wpadłam? :lol:
  18. [quote name='Magda82']jak to domek dla Lusieńki nawalił okrutnie???przecież na Lusieńkowym wątku nic nie pisze... coś nike tak z adopcją?[/QUOTE] Też troszkę nie czaję ;)
  19. [quote name='Magda82']az spać mi się odechciało tak się martwie tym domem wszystko jakoś za szybko idzie... albo te nasze zamojszczanki takie piękne ze się ludzie znajdują w mgnieniu oka albo juz sama nie wiem :shake: pewnie powiecie ze wymyślam ale chciałabym dla niej domek wyjątkowy bo to wyjątkowy pies, taki energiczny... a ta pani ma ogródek czy w bloku mieszka?[/QUOTE] W bloku, Jowitka jest dość ruchliwa, lepszy byłby ogródek. Zobaczymy...Sunia jest już ogłaszana jakiś czas i ma wydarzenie na fb, stąd to zainteresowanie Jowitką ;)
  20. [quote name='Joodith']O takie coś jeszcze znalazłam: [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/cat.php?id=36[/url][/QUOTE] Dziękuję ślicznie :)
  21. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Handzia, zwróc się do użytkowniczki Kisses. Robi piękne banerki. Jeszcze ktoś, ale wypadło mi kopmletnie z głowy. Poszperaj na dogo, jest gdzieś taki wątek gdzie ludziska się za darmo oferują w pomocy m.in banerkowej.[/QUOTE] Dzięki, może jakoś znajdę :)
  22. [quote name='Rodzice Maciusia :)']ja też mogę coś do bazarku dorzucić! Porobię dzisiaj fotki i prześlę Ci Handziu, tylko podaj mi proszę maila do siebie. Wysyłki moich fantów mogę robić ja, tylko trzeba będzie zastrzec, że na dwa konta wpłaty będą. No chyba że będziesz mogła się ze mną w przyszłym tyg spotkać w Zamościu na starówce i odebrać ode mnie to co się sprzeda (będę przez dwa weekendy), to wtedy od razu Ty powysyłasz i nie będzie trzeba ludzi kłopotać. Mam trochę jakichś rzeczy: ciuszki, jakieś nowe rzeczy do domu przydatne, coś się znajdzie.[/QUOTE] Bardzo dziękuję :loveu:. Możemy się spotkać. Chyba lepiej byłoby na jedno konto zbierać, bo będę robić to pierwszy raz i nie wiem czy z jednym kontem się połapię :oops:. Ale się postaram :loveu:
  23. Siedzi sobie samiuteńka na kwarantannie. Nieśmiało wyglądała dzisiaj zza rogu ale potem troszkę poszczekała :)
×
×
  • Create New...