Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. U nas się zachmurzyło, trochę powiało i na tym koniec. 27 stopni więc nieco mniej .
  2. Właśnie wystawiłam, bo jakieś zakupy trzeba było zrobić. Leeedwo żyję!
  3. A gdzie miałysmy lecieć albo jechać wczoraj? Wujek Mariusz się tu więcej że strachu nie pokaże
  4. Co wy spać nie możecie? Dzień dobry. Trzecia
  5. Aleś się rozpędziła z tymi cegiełkami... Ja tylko 3 na razie kupiłam :(:(
  6. Ok. Jedziemy. Byłam w Zandvoort kiedyś i oczywiście w stolicy
  7. Nie zazdroszczę...Teraz siedzę na dworze, bo wreszcie jest czym oddychać.
  8. Przynajmniej na jedną marną puszeczkę. A tak w ogóle to się chyba zaraz zastrzelę! Tak mi ciepło!
  9. Proszę chociaż 3 cegiełki... Właściwie już wysłałam...
  10. Miłego piątku VID-20240814-WA0003.mp4
  11. A ja ostatnio na " sucho" liczyłam! A tu tak cudnie
  12. Sklepy dziś zamknięte, a u nas otwarte. Zapraszamy
×
×
  • Create New...