Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Ja jeszcze nr 7 próbki 5 sztuk poproszę, A wysyłkę zwykłym listem na moją odpowiedzialność tak jak poprzednim razem
  2. Zauważone , bo jak na raty pisałam i wiem, że to ciężko poskładać potem " do kupy" To przy okazji jeszcze nr 6 te 4 sztuki wypróbuję.
  3. Bazarek zakończony, a dalej jest co czytać . Chociaż nie wszystko wesołe. Jaguska- życzę wytrwałości i podziwiam za pogodę ducha
  4. Skończył się piąteczek, i skończył się bazarek dla naszych koteczek. Guccio bardzo o kotki dba, dlatego tak dużo ich ma. Będziemy pomagać póki starczy sił i kasy, by kotki miały jakieś zapasy. Dobranoc
  5. Ja z dziećmi układałam wiersz o jesieni na konkurs i tak mi zostało. A dzień taki, że dopiero o 24.00 na dogo dotarłam;)
  6. Dzień dobry. Proszę cegiełęczkę za piąteczkę na jedną chociaż puszeczkę
  7. No to problem. Moje nie zaakceptowały nowego żwirku. Załatwiły się w tunelu do zabawy . Chyba były pewne, że schowały i nie znajdę . Tunel pluszowy do wywalenia.
  8. Właśnie wyprowadziliśmy się z psem na spacer. Korzyść dla obojga. Teraz wreszcie herbatka z kotami.
  9. Dzisiaj to tylko kocyk i herbatka. Jeszcze muszę tylko z pracy dotrzeć
  10. Jeszcze przez okno nie spojrzałam, ale dzień dobry wszystkim
×
×
  • Create New...