Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Mnie dzisiaj biel zaskoczyła. Jak drogowców oczywiście!
  2. Cięzko się włączyć do rozmowy, więc powoli powiem dobranoc
  3. Kojarzę z radia. Melodia dla Zuzi - typowo ich utwór. Ich interpretacje muzyki klasycznej też super.
  4. Marka i Wacka posłuchałam, mam ich jeszcze na winylu Powoli można myśleć o dobrej nocy
  5. Pogoda za oknem na siedzenie w fotelu na dogo z herbatą...z cytryną. I miodem
  6. Ja uwielbiam śpiewany francuski! Taki...zmysłowy! I już znowu nowy dzień. Życzę dobrego dla wszystkich.
  7. Biedna sunia! Pewnie próbowała jakieś znajome słówko z tej mowy wyłowić, a tu nic
  8. Mariusz, ja mieszkam w Polsce, na Śląsku:). Holendrów tylko słyszałam, byłam tam kiedyś nad morzem z córką, która mieszka w Niemczech.
  9. Mariusz to bardzo miękko brzmi, a oni to tak" ciosają" tą mową. Przynajmniej ja mam takie wrażenie.
×
×
  • Create New...