Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4363
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. A ja już mówię dzień dobry A czy taki będzie - to się okaże
  2. Ja poproszę 31 wywoł. A czy na piżamce jest ogólnie jakiś rozmiar?
  3. Ile tu się dzieje beze mnie! Wprawdzie padam na pysk, ale się melduję!
  4. To jeszcze hopsnę! Trudno było mi dzisiaj tu dotrzeć. Ale pojutrze odlatuję do domu. Stety i niestety
  5. Doberek! Wspaniałych chwil w ciągu dnia dla wszystkich!
  6. A tu gdzie ja jestem jest bardzo jesiennie dziś....14 stopni.
  7. Tak, tak już w domu! Już ma 8 dni, oczywiście, że podobny do babci!
  8. Ślę niedzielne dzień dobry zza zachodniej granicy. Witam na świecie pierwszego wnusia. Niestety na urlopie bezpłatnym ehhhh
×
×
  • Create New...