No to ja trzecia.
Miłej niedzieli... Chyba pierwsi są ci, którzy z psiakami rano wychodzą, no i do budki z kotami z żarełkiem. No, ale najpierw domowe kocie miski napełnić . Czasem można oszaleć
Też dobranoc chcę powiedzieć,
Ale chciałam jeszcze wiedzieć,
Jak Gajulka do Radka trafiła
i mu życie umiliła .
Więc przeczytam raz i dwa,
Zanim będę chrapała!