Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. U mnie nic się nie zmieniło. Zapisuje dogo wiecznie A jak chcę napisać wiadomość to mi wyskakują moje stare posty .
  2. No właśnie dlatego, że były nieładne. Jak dziecko usłyszy - nie mów tak bo to nieładnie, to będzie powtarzało . Zakazany owoc zawsze smakuje
  3. Nic mi się teraz nie przypomina, jedynie: Chcesz cukierka? Idź do Gierka. Gierek ma to ci da
  4. Też tak miałam z jedną biało- czarną kotką. Potem powiedziałam, że tak miało być. Bo teraz jest u cudownej rodziny. Trzymam kciuki za Twoją rudą.
  5. No to ja trzecia. Miłej niedzieli... Chyba pierwsi są ci, którzy z psiakami rano wychodzą, no i do budki z kotami z żarełkiem. No, ale najpierw domowe kocie miski napełnić . Czasem można oszaleć
  6. Też dobranoc chcę powiedzieć, Ale chciałam jeszcze wiedzieć, Jak Gajulka do Radka trafiła i mu życie umiliła . Więc przeczytam raz i dwa, Zanim będę chrapała!
  7. Czy się chce, czy też nie Alf na spacer wzywa mnie... Cóż...tłumaczę sobie, że dla mojego zdrowia no i się zbieram.
  8. Na śniadanie drodzy moi, Jajeczniczki jest do woli Jeśli komuś odpowiada Niech ze smakiem szybko zjada!
×
×
  • Create New...