-
Posts
17600 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Zosia123
-
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Zosia123 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szira']Bunia już w domku:)[/QUOTE] Ciekawe kto zdecydował się na to szalone futerko :) -
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Jest strasznie kochany, taki spokojny dobry kaloryferek :( -
Tak, sam się tak położył :D
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Zosia123 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Może ktoś coś tam poradzi?... Pies ma być jutro uśpiony: [url]https://www.facebook.com/events/264023200420199/264387410383778/?ref=notif¬if_t=event_mall_reply[/url] -
Dzisiaj będą wyniki antybiogramu i ruszamy z nowym antybiotykiem. Niestety zarówno uszy jak i nos są znowu zakażone. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/8_zps4b01d93b.jpg[/IMG]
-
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Zosia123 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
A ja myślałam że to chłopak :) -
[quote name='sunia2000']Zosiu opisz go krótko - wrzucimy opis na strone no i imię by się przydało:)[/QUOTE] Niezbyt wiele o nim wiem... Bardzo ruchliwy, niezbyt przytulaśny, na spacerze cały czas czegoś wypatrywał - być może pies jednego pana. Pogłaskać się dał, ale bez wylewności. Poprzednim razem bardzo mnie obszczekał przez kraty (dlatego napisałam o tej posesji), ale wczoraj już nie szczekał. Z kolegami z boksu dogaduje się. Imię może Dżeki? Ares? Lucek?
-
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/14_zpsf7ab7bd1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/15_zpsbe1482ab.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/16_zps2ca63f8f.jpg[/IMG] -
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Sylwester od wczoraj w izolatce, pewnie dlatego, że kulał na przednią łapkę. Poza tym chudy jest nieziemsko, kaloryferek okryty futerkiem :( Na spacerku chodzi sztywniutko i smutno, lubi być głaskany, ale nie dopomina się - jest powściągliwy, kulturalny. I spokojniutki, cichutki... [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/11_zps49ad5cdc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/17_zps69aebc63.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/12_zpsc7882eb7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/13_zps4397d817.jpg[/IMG] -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Zosia123 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Ja też mam taką nadzieję... A w schronisku wysyp szczeniaków. Między innymi takie: [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/szczeniory1_zpsd1f5e944.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/szczeniory2_zps2fb01239.jpg[/IMG] -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Zosia123 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
I jeszcze taki staruteńki aczkolwiek ruchliwy niermiernie futrzak, chyba ślepy... [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/futrzak1_zpsa420c3ac.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/futrzak3_zps3187a369.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/futrzak5_zps3fac662f.jpg[/IMG][IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/futrzak2_zpsef7dc6b8.jpg[/IMG] -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Zosia123 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jeden dziadeczek-smutasek :( [url]http://schronisko.in/161713/[/url] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/20901_zps0e12e596.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/20902_zps51ea8014.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/20903_zps693ba9b9.jpg[/IMG] -
Biedna łysa babcia płacze w szczeniakarni :( [url]http://schronisko.in/814/[/url] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/1420ysa1_zps4bd66595.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/1420ysa2_zps69975c4a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/1420ysa3_zps566d9d80.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/1420ysa4_zps52aaf761.jpg[/IMG]
-
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Zosia123 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Dziadunio - do pilnej adopcji! Niezwykle sympatyczny dziadeczek :( [url]http://schronisko.in/142413/[/url] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/dziadulo1_zpsbd3ea234.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/dziadulo2_zpsef22671b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/dziadulo3_zpsceed5910.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/dziadulo4_zpsaf0f21b5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/dziadulo5_zps2b0bfeb6.jpg[/IMG] -
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Jutro odwiedzamy z Ulv biedaka, mam nadzieję że uda się wziąć go na spacerek. Dzisiaj spadło trochę śniegu, więc może będą ładne fotki. -
Oczywiście właściciele innych psów pryskają przed nami w popłochu :)
-
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Wyróżniłam ogloszenie Sylwestra na Tablicy na 30 dni :) -
To może zaczekajmy tak, jak radzi Kikou.
-
No, w parku jest fajnie, bo są wiewiórki :) Na przedostatnim zdjęciu widać, jak Tola zagląda za wiewióreczką :)
-
Dziękuję Kasiu za podpowiedź :)
-
[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/a15_zpsfaa81db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/a17_zpsf9ae8e31.jpg[/IMG]