Jump to content
Dogomania

Zosia123

Members
  • Posts

    17600
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Zosia123

  1. [quote name='sunia2000']Zosiu poleciało dla Ramzesa 71zł z bazarku:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250072-Ubrania-książki-i-różności-dla-Ramzesa-i-Zahira-do-17-01-14do-godz-20tej[/URL][/QUOTE] Dzięki dobra kobito :loveu::loveu:
  2. [quote name='Szira']Bunia już w domku:)[/QUOTE] Ciekawe kto zdecydował się na to szalone futerko :)
  3. Jest strasznie kochany, taki spokojny dobry kaloryferek :(
  4. Tak, sam się tak położył :D
  5. Może ktoś coś tam poradzi?... Pies ma być jutro uśpiony: [url]https://www.facebook.com/events/264023200420199/264387410383778/?ref=notif&notif_t=event_mall_reply[/url]
  6. Dzisiaj będą wyniki antybiogramu i ruszamy z nowym antybiotykiem. Niestety zarówno uszy jak i nos są znowu zakażone. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/8_zps4b01d93b.jpg[/IMG]
  7. A ja myślałam że to chłopak :)
  8. [quote name='sunia2000']Zosiu opisz go krótko - wrzucimy opis na strone no i imię by się przydało:)[/QUOTE] Niezbyt wiele o nim wiem... Bardzo ruchliwy, niezbyt przytulaśny, na spacerze cały czas czegoś wypatrywał - być może pies jednego pana. Pogłaskać się dał, ale bez wylewności. Poprzednim razem bardzo mnie obszczekał przez kraty (dlatego napisałam o tej posesji), ale wczoraj już nie szczekał. Z kolegami z boksu dogaduje się. Imię może Dżeki? Ares? Lucek?
  9. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/14_zpsf7ab7bd1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/15_zpsbe1482ab.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/16_zps2ca63f8f.jpg[/IMG]
  10. Sylwester od wczoraj w izolatce, pewnie dlatego, że kulał na przednią łapkę. Poza tym chudy jest nieziemsko, kaloryferek okryty futerkiem :( Na spacerku chodzi sztywniutko i smutno, lubi być głaskany, ale nie dopomina się - jest powściągliwy, kulturalny. I spokojniutki, cichutki... [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/11_zps49ad5cdc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/17_zps69aebc63.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/12_zpsc7882eb7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/13_zps4397d817.jpg[/IMG]
  11. Wczoraj Belgy bawił się z Madzią i niepełnosprawną Kraksą :) [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/_b1_zps0d0f6ed2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/_b3_zps98bb85e6.jpg[/IMG]
  12. Ja też mam taką nadzieję... A w schronisku wysyp szczeniaków. Między innymi takie: [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/szczeniory1_zpsd1f5e944.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/szczeniory2_zps2fb01239.jpg[/IMG]
  13. I jeszcze taki staruteńki aczkolwiek ruchliwy niermiernie futrzak, chyba ślepy... [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/futrzak1_zpsa420c3ac.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/futrzak3_zps3187a369.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/futrzak5_zps3fac662f.jpg[/IMG][IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/futrzak2_zpsef7dc6b8.jpg[/IMG]
  14. I jeszcze jeden dziadeczek-smutasek :( [url]http://schronisko.in/161713/[/url] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/20901_zps0e12e596.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/20902_zps51ea8014.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/20903_zps693ba9b9.jpg[/IMG]
  15. Biedna łysa babcia płacze w szczeniakarni :( [url]http://schronisko.in/814/[/url] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/1420ysa1_zps4bd66595.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/1420ysa2_zps69975c4a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/1420ysa3_zps566d9d80.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/1420ysa4_zps52aaf761.jpg[/IMG]
  16. Dziadunio - do pilnej adopcji! Niezwykle sympatyczny dziadeczek :( [url]http://schronisko.in/142413/[/url] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/dziadulo1_zpsbd3ea234.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/dziadulo2_zpsef22671b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/dziadulo3_zpsceed5910.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/dziadulo4_zpsaf0f21b5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/dziadulo5_zps2b0bfeb6.jpg[/IMG]
  17. Jakbym tak miała dom z ogrodem... musimy go wreszcie kupić! ;)
  18. Jutro odwiedzamy z Ulv biedaka, mam nadzieję że uda się wziąć go na spacerek. Dzisiaj spadło trochę śniegu, więc może będą ładne fotki.
  19. [quote name='piescofajnyjest']ja wyslalam Ci Zosiu ponownie kartke z wkladka;)[/QUOTE] Ooo dziękuję :D A Ramzio mi się ostatnio śnił - mianowicie że wzięłam go do siebie :)
  20. Oczywiście właściciele innych psów pryskają przed nami w popłochu :)
  21. Wyróżniłam ogloszenie Sylwestra na Tablicy na 30 dni :)
  22. To może zaczekajmy tak, jak radzi Kikou.
  23. No, w parku jest fajnie, bo są wiewiórki :) Na przedostatnim zdjęciu widać, jak Tola zagląda za wiewióreczką :)
  24. Dziękuję Kasiu za podpowiedź :)
  25. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/a15_zpsfaa81db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/a17_zpsf9ae8e31.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...