Jump to content
Dogomania

Zosia123

Members
  • Posts

    17600
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Zosia123

  1. Można spróbować :)
  2. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/5_zpsffc25242.jpg[/IMG]
  3. [quote name='egradska']Wiem, ze leczenie psiakow jest b kosztowne, podeslalam mala pomoc dla Reksia i nieustajaco trzymam kciuki za rekonwalescencje. Pozdrawiamy przedswiatecznie:loveu:[/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję!!! :loveu: Badania i operacja Reksa wyniosły 466 zł... Najdroższa była podobno anestezja, bo oni stosują jakąś wziewną narkozę, która jest podobno najbezpieczniejsza, tylko że droga.
  4. [quote name='Kocurek']buziaki dla zwierzyńca...[/QUOTE] Mokre buziaki od moich wilków dla Kocurka i Kocureczka ;)
  5. [quote name='piescofajnyjest']no to bedziesz miala izolatke w domu;) co to za druga operacja sie szykuje???[/QUOTE] To jest sunia mojej mamy - Myszka. Mama niestety wymaga obecnie całodobowej opieki i nie potrafi się zająć Myszką :( Nie wiem, czy nie będę wkrótce szukać jej nowego domu... Jutro usuwamy dwa sutki, a przy okazji zrobię jej sterylkę. Mysza ma 10 lat i to już ostatni dzwonek, żeby ją wysterylizować.
  6. Aktualne saldo: [B]- 473, 55 zł[/B] Uwzględnione wydatki nie zawierają leków...
  7. Odnotowałam kolejne wpłaty: w listopadzie: 22,10 piescofajnyjest 10 Kikou 12 Kocurek 85 Irysek z bazarku 5 droid-2005 15 Ewa K. 10 Mazowszanka 70 Szira 83 brzośka z bazarku w grudniu: 70 mdk8 z bazarku 20 Maciej M. 20 sunia2000 50 Basia M. 10 Dorota W. 50 Anna G. R. 20 Aldrumka Zefirzasty bardzo dziękuje!!! :loveu::loveu::loveu::multi:
  8. [quote name='sunia2000']Zosiu poleciało z bazarku 95zł:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248878-Dla-Zefira-i-Viki-do-30-11-2013-do-godz-20-00[/URL] Jak dotrą daj znać na wątku:)[/QUOTE] Bardzo dziękuję!!! :loveu:
  9. A to cuś będziemy operować w piątek... [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/1_zps92b1652f.jpg[/IMG]
  10. Szukam domowej opieki dla suczki mojej mamy na okres świąteczny. Suczka jest malutka (mix jamnika) i strachliwa nieco :)
  11. [quote name='LILUtosi']A czy dzisiaj nie powinien być cały dzień bez jedzonka? Dobrze że Rexiulo już w domu.[/QUOTE] Troszkę dać pozwolili :)
  12. Reksio wyszedł chętnie na spacer i równie chętnie zjadł swoje żarełko (dałam mu na wszelki wypadek małą porcyjkę, ale jeszcze na noc dostanie troszkę). Miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze! No, nareszcie dała jeść, tylko czemu tak mało! [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/4_zpsccfb6218.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/3_zpsbb1fb41d.jpg[/IMG]
  13. Wyciągi szef pono wysłał, ale do mnie nie dotarły... Cholerna WP... Obiecał wysłać jeszcze raz, tak więc wkrótce wkleję!
  14. Aha, okazało się dzisiaj, że Reksio waży 42 kg... Chyba przesadziłam z dawkowaniem Royala :)
  15. Reksiunio już w domku. Pan doktor usunął mu w sumie 5 guzków - 3 na szyi i 2 (jakieś niegroźne) na klatce piersiowej. Wszystkie miał już w styczniu, jak go wzięłam, ale ten jeden tylko rósł. 3 guzki mam dać do analizy, stoją na razie w słoiczku w formalince. Najważniejsze, że RTG nie wykazało żadnych przerzutów!!! :) Reksio czuje się chyba dobrze, tylko nie da rady mu założyć ani obróżki, ani szelek, więc na spacerach będzie problem, zwłaszcza że on przecież głuchy jest. Będziemy chodzić chyba przez piwnicę na tyły domu, a dzikusy (tzn. Bruno i Tola) oczywiście oddzielnie. [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/1_zps1a9f0aea.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/2_zps0f01e527.jpg[/IMG]
  16. Odnotowałam nowe wpłaty - bardzo dziękuję wiernym Ciociom :loveu::loveu::loveu:
  17. Ok, poprawiłam i uzupełniłam wydatki.
  18. Dzięki Zuziu, zaraz się temu przyjrzę! Bardzo dziękuję za kolejne wpłaty Ciociom Majowa, Jo, Sharka i Maruda :loveu::loveu::loveu:
  19. Dzięki Zuziu. Na razie chciałabym podziękować za kolejne wpłaty Ciociom Majowa, Jo, Sharka i Maruda
  20. Bardzo się boję, co to będzie. On jest taki wesoły i pełen chęci życia, na spacerze bawi się patyczkami, biegnie radośnie do wszystkich psów... Na dokładkę suczka mojej mamy, którą się teraz opiekuję (moja mama niestety jest w niedobrym stanie), też ma zmiany nowotworowe...
  21. [quote name='Aldrumka']i na ten [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249253-Poczuj-wiatr-dalekich-podrózy-2-dla-Zefirka-do-14-grudnia-godz-22[/URL] bazarek zapraszamy[/QUOTE] Bardzo dziękuję!!!
  22. Niestety jeszcze nie dostałam wyciągów. :( Ponowiłam prośbę...
  23. [quote name='Cantadorra']To niedobra wiadomość :( Czy będzie brany wycinek do badania? Wiem, że to kosztuje.[/QUOTE] Był analizowany wymaz. Umówiłam się na środę na operację. Oczywiście prześwietlą go, żeby zobaczyć, co tam jeszcze się dzieje. Pan dr Kanzawa to dobry weterynarz i myślę, że zrobi wszystko, co w jego mocy.
  24. Mam niedobre wieści. Gula na szyi to prawdopodobnie nowotwór :( Już się umówiłam na operację na przyszły tydzień.
×
×
  • Create New...