-
Posts
17600 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Zosia123
-
Po raz kolejny nie mogę zmienić tytułu wątku, zawsze tak się dzieje ze starymi wątkami...
-
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Cioci egradska za wpłatę dla Olusia. :loveu: Wczoraj przelałam za kolejny miesiąc 300 zł. Aktualny stan konta Olusia: 175 zł :) -
Figuniu, Twojej wpłaty nie widzę. Podaj mi na pw Twoje nazwisko, to zapytam o tę wpłatę, być może została przeoczona.
-
Na szczęście trzymamy się jeszcze na plusie, tak że nie jest najgorzej. Saldo wynosi 606,55 zł, oby tak dalej! Asikowska - dzięki za chęć pomocy! :) Sama karma pewnie niewiele zdziała, na pewno najważniejsze są leki, to super że mamy pomoc na leki, trzeba będzie jednak zbierać na kolejne dawki.
-
Mam już wyciągi - bardzo dziękujemy za wpłaty! W marcu: 5 droid-2005 70 Szira 30 Paulina H. 20 Aldrumka 50 Anna G.-R. 10 bea61 10 Dorota W. 20 sunia2000 20 Maciej M. 30 Jarosław K. 50 Basia M. Razem w marcu: 315 W kwietniu: 20 sunia2000 30 Mruczka 30 Jarosław K. 50 Basia M. 50 Anna G.-R. 10 bea61 20 Aldrumka 10 kikou 20 Maciej M. 5 droid-2005 Razem w kwietniu: 245 zł
-
Niestety nadal czekam na wyciągi, kompletnie nie wiem, ile mamy pieniędzy, ostatni wyciąg mam z 28 lutego. Wczoraj rozmawiałam Irkiem, obiecał wysłać, ale widać znowu zapomniał. Ja będę niedługo z Reksem u dra Kanzawy to może zapytam go o te karmy na stawy. Ale na pewno najważniejsze są leki.
-
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
Zosia123 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Na futerku :):) Ciekawe ile on ma lat, chyba strasznie dużo. -
Ten Hills wychodzi ok. 175 zł za miesiąc. Najgorsze są leki na stawy, bo one są naprawdę drogie... Dzięki Monika!
-
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']Biedne te psy.. tak bezgranicznie ufaja .... :([/QUOTE] To tak jak bym teraz Reksa oddała do schroniska - akurat jest u mnie trochę ponad rok, tak jak Oluś był w swoim domu. -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Dostałam dyszkę od Aronkowej, dziękuję :loveu: -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kocurek']Zosiu czy wplate dla Olusia na Twoje konto wyslac?[/QUOTE] Tak, na Olusia do mnie, dziękuję :loveu: -
[quote name='sunia2000']Ostatnie wpłaty: Magda Ćwiąkała - stała 10zł Magda Ćwiąkała - 30zł na leczenie Agnieszka Kołcz 20zł Przelałam 91zł za leczenie Zaraz przeleje za kolejny mc za hotelik 250zł , przelew dotrze akurat na 14.04[/QUOTE] Dziękujemy bardzo :loveu: Sunia, wielkie dzięki! (Miesiąc mija 16 IV tak więc spokojnie :)).
-
[quote name='Szira']Zosiu może zrobimy osobną zbiórkę na operację, pod koniec miesiąca mogę dorzucić dodatkowo na ten cel, a po operacji Belgy do domu na kanapę:)[/QUOTE] Dzięki Szira! Tyle że Belgy podobno nie bardzo lubi przebywać w domu :) [quote name='paula_t']Zgadzam się z Szirą. Co z tego, że założy się pieniądze z tych 614zł, jak potem będzie na hotelik brakować:roll: Warto na zabieg zrobić osobną zbiórkę.[/QUOTE] To jest dobry pomysł. Właśnie dostałam propozycję od Ick bazareczku dla Belgy'ego. Można by też do tego bazarku dodać parę cegiełek.
-
[quote name='paula_t']Wspaniale, że złośnica zafunduje Belgy'emu karmę i że udało się znaleźć tańszą opcję, jeśli chodzi o operację. Zosia, ile potrzebujemy uzbierać/dozbierać i ile mamy na to czasu?[/QUOTE] To nie jest sprawa na cito, ale na pewno trzeba niedługo zrobić, bo ten kał tam mu się gromadzi w tym zagięciu. Mamy teraz 614 zł, być może trochę więcej (skarbniczka po przeprowadzce nie ma jeszcze stałego dostępu do internetu). Za 5 dni trzeba zapłacić za hotel 250 zł. Trochę pieniążków zostanie, ale nie na całą operację.
-
Sara jest już w bezpłatnym domu tymczasowym.
Zosia123 replied to Havanka's topic in Już w nowym domu
Trzymaj się Sarciu :) Sarunia ma lepiej od Ciebie, bo ona nie wie, co ją czeka. Zaśnie sobie spokojnie i tyle. -
Sara jest już w bezpłatnym domu tymczasowym.
Zosia123 replied to Havanka's topic in Już w nowym domu
Ja też tu jestem, chociaż rzadko... to są najgorsze decyzje, i co gorsza nigdy się nie wie, czy to już, czy jeszcze parę dni zaczekać... -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']Jestem u Olusia.. eh, biedaczysko! Stracił dom, bo stary ?[/QUOTE] Pan go chciał oddać z powrotem do schroniska z powodu operacji. Miałam nadzieję, że to sytuacja przejściowa, ale niestety pan już psa nie chce. Oluś jest już w piątym miejscu (jakieś tam miejsce kiedyś, schronisko, dom tymczasowy, dom stały, hotelik). Dlatego teraz pójdzie już tylko do tego ostatecznego, najlepszego domku.