[quote name='AniaB']o relacje w stadku piesek - suczka bardzo bym sie nie obawiała:)
najważniejsze zeby miały podobna energie do zabawy, wtedy włascicielowi odpada problem zapewnienia odpowiedniej rozrywki psiakom:)[/QUOTE]
Miałam na myśli zazdrość o względy pańci, która przejawia się nie agresją wobec rywalki, ale cierpieniem wewnętrznym. Mój pies bardzo cierpiał na początku, jak głaskałam sunię.
Ale co do wspólnych szaleństw -- jakiekolwiek zabawy z człowiekiem nie zapewnią tyle ruchu, to jasne.