Jump to content
Dogomania

Zosia123

Members
  • Posts

    17600
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Zosia123

  1. Transport 350 zl, a sterylka nie w schronie też gdzieś tyle. Czyli chyba równie dobrze można by zrobić sterylkę w schronie za darmo i zawieźć ją trochę później, i to bez przesiadek?
  2. Biedaczka. To rzeczywiście strasznie drogo jak na takiego maluszka.
  3. Nikt jednak nie chce niuni? Trzeba pomyśleć o jakimś bazarku może. A sterylka byłaby za darmo?
  4. Ależ cudeńko! Napatrzeć się nie można, a co dopiero w naturze....
  5. Laki dalej na budzie?
  6. Szamanku kochany pamiętamy o Tobie!
  7. Edytko do roboty :) To niemożliwe żeby taki przystojniak tkwił w schronie.
  8. Kurcze jednak nikt się nie zdecydował na maluszka...
  9. [quote name='Ewa Gałązka']Robię bazarek na sunię- może ktoś coś kupi[/QUOTE] Podaj link do bazarku Ewciu.
  10. [quote name='AniaB']o relacje w stadku piesek - suczka bardzo bym sie nie obawiała:) najważniejsze zeby miały podobna energie do zabawy, wtedy włascicielowi odpada problem zapewnienia odpowiedniej rozrywki psiakom:)[/QUOTE] Miałam na myśli zazdrość o względy pańci, która przejawia się nie agresją wobec rywalki, ale cierpieniem wewnętrznym. Mój pies bardzo cierpiał na początku, jak głaskałam sunię. Ale co do wspólnych szaleństw -- jakiekolwiek zabawy z człowiekiem nie zapewnią tyle ruchu, to jasne.
  11. Same nocne marki na tym forum :) Zuzolinko - potwierdzam: nie ma jak duet :) Ja w domu telewizora nie potrzebuję, wolę patrzeć, jak się moje psy bawią. Oczywiście początki mogą być nieco trudne, przez zazdrość psa już "zasiedziałego", ale potem jest już tylko super.
  12. Czy ja dobrze rozumiem, że już domki zaczynają się bić o Lusię?.... :crazyeye:
  13. Witaj Magda w klanie adoratorek Szamanka :)
  14. Rzeczywiście z tymi zdjęciami to i sto ogłoszeń nic nie da...
  15. Słuchajcie, rusza nowy bazarek ogłoszeniowy Ziutki. Mogłabym zamówić małemu ogłoszenia, ale zróbcie mu jakieś super zdjęcia, w zieleni, może z jakimś dzieckiem, albo z kotem? Ludzie zwracają uwagę na takie rzeczy. Zdjęcia na tle kaloryfera są takie sobie...
  16. To jest bardzo proste, zajrzyj tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176362-Jak-wstawi%C4%87-zdj%C4%99cia-na-nowej-dogomanii[/url]
  17. Bardzo się cieszę! Ucałujcie niunię ode mnie! Filmiku nie obejrzałam, bo ostatnio u mnie z nerwami krucho :) Asiu, zaraz zrobię przelew, wczoraj nie miałam czasu.
  18. Trzymaj się Szamanku, będzie dobrze!
  19. Ode mnie też ciumaski dla ślicznotki - i całej reszty :)
  20. Bardzo się cieszę, że jest DT!! A ja kurcze narzekam na moich sąsiadów... Ehhh... Podaj mi Asiu nr konta.
×
×
  • Create New...