[quote name='giselle4']TAK,ONA jzu jest zaklapana przez rodzinke z Wroclawia:)
Zosiu ,ludzie przeczytakli watek,
Zosiu,bardzo Ci dziekuje za ogłoszenia
dziekuej za wiadomomosc
i za wszystko razem bardzo dziekuje
Ordonka to TWOJA ZASŁUGA...;)[/QUOTE]
:oops::oops::oops::oops:
Ale bardzo, bardzo się cieszę!