Jump to content
Dogomania

Zosia123

Members
  • Posts

    17600
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Zosia123

  1. A ja dzisiaj dostałam całą masę dobrych książek od znajomej - polonistki. Czyli szykuje się mega bazar książkowy w marcu dla Szamanka. :)
  2. Już jest dobrze: bezpiecznie i... miękko :)
  3. [quote name='ela020']Badz szczesliwamalutka i Panstwo ktorzy dali Ci dac tez niech beda szczesliwi z toba:loveu::loveu::loveu::loveu:.......[/QUOTE] amen........
  4. No więc, jak na mój gust to można już powoli szykować transport dla Szamanka :)
  5. Dzisiaj sobota :multi::multi::multi::multi:
  6. No śliczny pieseczek. On powinien pójść do kogoś, kto już ma psa, jeżeli jest taki towarzyski.
  7. Masz rację olivetshko. Miałam zamiar dokupić mu jeszcze ogłoszenia, ale jeżeli sama możesz dorobić trochę ogłoszeń, to będzie super!!
  8. Ja się tej pani wcale nie dziwię, gdybym tylko mogła to zgarnęłabym Ordonkę pierwsza :):):):)
  9. Trzymamy mocniutko :) Apollo musi niestety troszkę poczekać na ogłoszenia, bo Paja ma pogryzioną rękę... Może uda się dzisiaj zrobić lepsze zdjęcia? bo słoneczko świeci, przynajmniej we Wrocławiu :)
  10. Biedna sunia...
  11. Oddany, bo zjadał jajka... to jedyny powód...
  12. Ogłoszenia będą, ale z opóźnieniem, bo Paja ma nieczynną rękę... :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/201147-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-40-60szt-Na-Grete-Kreske-do-10.02-godz-20.00/page5[/url]
  13. [quote name='giselle4']TAK,ONA jzu jest zaklapana przez rodzinke z Wroclawia:) Zosiu ,ludzie przeczytakli watek, Zosiu,bardzo Ci dziekuje za ogłoszenia dziekuej za wiadomomosc i za wszystko razem bardzo dziekuje Ordonka to TWOJA ZASŁUGA...;)[/QUOTE] :oops::oops::oops::oops: Ale bardzo, bardzo się cieszę!
  14. Dorzuciłam jeszcze trzy pozycje do bazarku szamankowego. Na razie zakupy idą powolutku, proszę o podrzucanie :) http://www.dogomania.pl/threads/201827-Bazar-ksi%C4%85%C5%BCkowy-na-hotel-dla-szamana-%29?p=16271031#post16271031
  15. No ja nie to miałam na myśli... :)
  16. [quote name='giselle4']Zoisiu,napisalam do pani zainteresowanej Ordonka ...czeka na odpowiedz i decyzje:)[/QUOTE] Trzymamy kciuki za niunię :)
  17. Nikt nie chce Cyganka?....
  18. Zapraszam na bazarek dla Szamana: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201827-Bazar-ksi%C4%85%C5%BCkowy-na-hotel-dla-szamana-%29?p=16271114#post16271114[/url]
  19. Kama do góry. Jeżeli masz/macie jakiś pomysł na nowy tekst do ogłoszeń to poproszę...
  20. Moim zdaniem miejsce męża jest na łączce z psami :) No ale każdy może mieć odmienne zdanie ;) Grażynko - fotki Apolla PLEASE!!!
  21. Zapraszamy na bazarek: http://www.dogomania.pl/threads/201827-Bazar-ksi%C4%85%C5%BCkowy-na-hotel-dla-szamana-%29?p=16271031#post16271031
×
×
  • Create New...