-
Posts
17600 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Zosia123
-
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Zosia123 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Hiro: [url]https://plus.google.com/photos/108245171965993493818/albums/5937230853882006209[/url] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OjVhfMVnPnA/UmVIFBSo1QI/AAAAAAAADUA/ZXsfwMUg_m4/w640-h461-no/Hiro2.JPG[/IMG] -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Zosia123 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Fidel: [url]https://plus.google.com/photos/108245171965993493818/albums/5937228559235792977?banner=pwa[/url] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-cWuaX3afZzo/UmVF_0fs5nI/AAAAAAAADS8/OGpEDj-WfpQ/w408-h547-no/Fidel3.JPG[/IMG] -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Zosia123 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
nr na szyi 1605, imienia przystojniaka nie pamiętam :) [url]https://plus.google.com/photos/108245171965993493818/albums/5937226391838669393?banner=pwa[/url] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UHqIS0mZ9PY/UmVEENqPDzI/AAAAAAAADRI/yo4kxWfO7gk/w633-h480-no/02.JPG[/IMG] -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Zosia123 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Nowe zdjęcia Eliota: [url]https://plus.google.com/photos/108245171965993493818/albums/5900112964150125841?banner=pwa[/url] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2YDBGfUdvP4/UmU5-xRaF5I/AAAAAAAADMI/-W5aIWcRy_M/w473-h548-no/Eliot7.JPG[/IMG] -
I jeszcze śliczna rotka - Tania [URL]https://plus.google.com/photos/108245171965993493818/albums/5936923121403995169?banner=pwa[/URL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TVw1PI4Fus8/UmQwL2hij5I/AAAAAAAADJo/ZBDZ8f8moBM/w640-h458-no/Rotka4.JPG[/IMG]
-
Biedna Saba, która ledwo chodzi :( [url]https://plus.google.com/photos/108245171965993493818/albums/5933184486022262817?banner=pwa[/url] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iH_o7t0IvCc/UmQvh-LFWbI/AAAAAAAADIM/6gn_vMzoYI4/w640-h480-no/Rottka2.JPG[/IMG]
-
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Zosia123 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Strachulce z izolatki: [url]https://plus.google.com/photos/108245171965993493818/albums/5936913365676073473[/url] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/z6VkTb-mS4SS8Y_V502qrKb-cBkNcC74zDDp9cdYMlE=w640-h450-no[/IMG] -
Labradorka z izolatki - nazwałam ją roboczo Beza :) [url]https://plus.google.com/photos/108245171965993493818/albums/5936910065828295025[/url] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FErJbnqiDO4/UmQkQCM6Z7I/AAAAAAAADCQ/xtsh5qMrmFY/w640-h435-no/Labka1.JPG[/IMG]
-
Starowinka boksia, dzisiaj trafiła do schronu - dałam jej na imię roboczo Buba: [url]https://plus.google.com/photos/108245171965993493818/albums/5936909082994850129?banner=pwa&partnerid=gplp0[/url] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2eiMyVCcU2c/UmQjW6P09OI/AAAAAAAADBA/8Du1yQPWLDY/w640-h470-no/Boksia1.JPG[/IMG]
-
Nowa jamnisia, na miejsce tamtej... [url]https://plus.google.com/photos/108245171965993493818/albums/5934288660501948113?banner=pwa&partnerid=gplp0[/url] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hjsUB17niKA/UmQeNLAtrtI/AAAAAAAAC-o/skHzK3uilsI/w640-h480-no/Jamnisia9.JPG[/IMG]
-
Reks je teraz karmę owczarkową Royala. Strasznie mu smakuje! Kupy są może nie najmniejsze, ale w normie. Mam nadzieję, że zmniejszy mu się ten problem skórny. Uszami znowu trzepie, ale jak na niego to są w miarę czyste, więc na razie nie panikuję, czyszczę co 2 dzień i zakraplam Dermatisanem. Na dniach musimy się zaszczepić, więc przy okazji zapytam weterynarza o ten łupież.
-
niewidomy dziadek Cyryl pojechał do nowego domu:)
Zosia123 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Dzięki za zainteresowanie dziadeczkiem! Niestety dopóki moje trzy są w hotelikach, nie ma szans zabrania Cyrylka gdziekolwiek. Podawanie suplementu w schronisku nie za bardzo widzę... On w ogóle powinien jeść coś normalnego, a nie tę jałową papkę, którą im tam podają... Bardzo się obawiam, że Cyryl powiększy grono tych biednych staruszków, które odeszły niekochane w schronisku :( -
[quote name='obiezyswiat75']Czy masz może aktualne zestawienie wpłat? Chciałabym do końca bazarek rozliczyć.[/QUOTE] 50 zł już na koncie Zefircia, dziękuję! :loveu: Poza tym jest 15 zł od kochanej Kikou, Zefirek śle buziaki! :) oraz 70 zł z konta sunia2000 - to chyba z bazarku, tak? :)
-
[quote name='sharka']Zosia przekazałam dziś przez brata pieniążki dla Ramzesa - 78 zł, proszę potwierdź na bazarku jak je otrzymasz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247306-ZAKOŃCZONY_bazarek-z-różnościami_też-coś-dla-dzieci_na-4-psiaki_rozliczany[/URL], pozdrawiam[/QUOTE] Dzięki, fanty i pieniążki już u mnie! :loveu::loveu:
-
Już mam przesyłkę, bardzo fajnego masz brata :):) Zaraz uzupełnię rozliczenie! Dzięki kochana! :loveu:
-
[quote name='sharka']Zosia przekazałam dziś przez brata pieniążki dla Emki - 78 zł, proszę potwierdź na bazarku jak je otrzymasz: http://www.dogomania.pl/forum/thread...aki_rozliczany, pozdrawiam To jest kwota pomniejszona o pieniądze, które miałam zapłacić za fanty, tak? Po ile w sumie mam dopisać Emce i Ramziowi?
-
niewidomy dziadek Cyryl pojechał do nowego domu:)
Zosia123 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Dzięki Ciocie że zajrzałyście do biedaka... Jest stary, ślepy i niezbyt urodziwy - równa się totalny brak zainteresowania... -
Stary, ślepy i brzydki... :( Czy skazany jest na to, by umrzeć za kratami? Cyryl jest bardzo miły, przytulaśny, zgodny, mógłby zająć niewielki kącik w czyimś domu. http://www.dogomania.pl/forum/threads/245868-niewidomy-dziadek-Cyryl-potrzebuje-naszej-pomocy
-
Zajrzyjcie Ciocie do biednego starego i ślepego Cyryla :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245868-niewidomy-dziadek-Cyryl-potrzebuje-naszej-pomocy"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245868-niewidomy-dziadek-Cyryl-potrzebuje-naszej-pomocy [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/Cyryl/107_2345_zpsbf232392.jpg[/IMG] [/URL]
-
niewidomy dziadek Cyryl pojechał do nowego domu:)
Zosia123 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Pusto u biednego dziadeczka Cyrylka :(