[quote name='Laraine']Bardzo bym chciała pomóc tym pieskom, niestety nie bardzo mam jak :(
Dziewczyny, mogę jedynie zaoferować na bazarek resztę kartek świątecznych, które zostały: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247971[/URL] , to niewiele, wiem, ale jakiś grosik się może uzbiera... chcecie?[/QUOTE]
[quote name='funia']Kazda pomoc na wagę złota .Dziękujemy ![/QUOTE]
Funiu, nie ma za co dziękować. Czy ktoś może założyć wątek bazarkowy? Ja niestety nie bardzo się w tym jeszcze odnajduję.