Jump to content
Dogomania

santino

Members
  • Posts

    1702
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by santino

  1. [quote name='Nutusia']Dzięki, Santino! :)[/QUOTE] Nie ma za co!!! Wygrzebała jeszcze kozaki zimowe, takie dość eleganckie, więc mogą też pójść teraz jako zapowiedź kolekcji jesienno-zimowej ;)
  2. [quote name='edek']Ojej miałam co poczytać :crazyeye: też uważam, ze ogłoszenia są teraz najważniejsze, bez nich dziewczyny nie znajdą domku, a dług w hoteliku będzie dalej rósł. Czy [B]orientujecie się ile kosztuje miesięczne wyróżnienie allegro i gumeetre ???[/B] I czy lepiej takie wyróżnienie robić oddzielnie czy razem dla obu???? Nutusia nie ma za co przepraszać, taka jest prawda, nie jest u mnie za wesoło :(. Bardzo się cieszę, że paczka dotarła :) . W tym drewnianym stojaczku na biurku w szufladce jest jeszcze wkitrana biżuteria. Wiem trochę jest misz maszu, ale wygrzebałam wszystko co leży i nie jest używane lub użyłam raz. Sylwiaso bardzo mi przykro, że nie udało się zebrać jeszcze pieniążków za lipiec a tu już prawie koniec sierpnia. Mam nadzieję, że nie zabraknie Ci cierpliwości :( Wszystkim Cioteczką, które odpowiedziały na moje pw i wpłaciły pieniążki serdecznie dziękuję. Nutusiu i Ellig bardzo dziękuje za pomoc :loveu::loveu:[/QUOTE] gumtree chyba 50 zł o ile się nie mylę
  3. Dobra, to idę na bazar zamawiać! :)
  4. Panca, trudno, nie Twoja wina... mgie, bardzo dziękuję :) Muszę nowy tekst do ogłoszeń napisać. mgie a mogę teraz zamówić u Ciebie na bazarku jeszcze jeden pakiet ogłoszeń, które pójdą z nowym tekstem, a zrobisz jak już go napiszę?
  5. [quote name='ludwa']Tylko wciąż nie ma tego upragnionego telefonu i pewnie już nie będzie...Chyba w ramach "rekompenstaty" albo "syndromu pustego gniazda" porałyśmy się na przywleczenie ze szchronu 5 sztuk psiurów. [B]A bazarki stoją, jakby fatum jakieś... [/B]bea, jak się czujesz? Dochodzisz do siebie?[/QUOTE] Jakie bazarki?
  6. Dzwonił Szymon (znajomy Pancy), że niestety póki co jego Tata nie jest gotowy do adopcji pieska. Pwiedział, że z nim rozmawiał i mimo wcześniejszych deklaracji Tata zaczyna się wycofywać z pomysłu. Powiedział,że nie chodzi o psa tylko bardziej o Tatę i że jeszcze z nim porozmawia i jakby co da znać... No nic... Miło że mimo wszystko zadzwonił. Poza tym napisałam wiadomość do ludzi z fb z prośbą o stałe deklaracje. Zgłosiła się na razie jedna osoba z deklaracją 10 zł i moja koleżanka Marta, która wcześniej deklarowała 50 zł miesięcznie, że przesłała pieniądze dzisiaj - na konto fundacji co prawda, ale to nic, bo z konta fundacji zapłacimy najwyżej za kastrację. Od przyszłego miesiąca będzie już wpłacać na moje konto. Mamy więc na razie 90 zł stałych deklaracji (bo jeszcze p. Ewa, która wpłaca po 30 zł). Mam nadzieję, że coś jeszcze ruszy. W weekend porozsyłam prośby do ludzi z dogo. Tymczasem uciekam i do zobaczenia / napisania.
  7. [quote name='Nutusia']Santino - nasz bazarek to będzie kompletny mikser :evil_lol: Chociaż ja mam chyba z 10 par butów, więc możemy bucikowo wystawić. Tylko co wtedy z fantami od Edek? Ewentualnie zróbmy bucikowo i mini-bazarek z fantami Edyty. Pomyślę...[/QUOTE] To pomyśl, a ja jakby co dorzucam 2 pary butów ;)
  8. Przykro mi dziewczęta, ale kolor włosów zobowiązuje :evil_lol:
  9. Nutusiu, święte słowa. Nie wdając się w dalszą dyskusję w tym temacie (bo uważam, że zostało powiedziane wszystko co trzeba) chciałam tylko dodać, że z bazarku mmd zostały jedne moje buty + odnalazłam kolejne, które są mi zbędne, mogę je podarować na Wasz bazarek na P&D. Daj znać czy będzie chciały, czy to będzie innego rodzaju bazarek.
  10. [quote name='Nutusia']Jaki tydzień!?!?!???? Ja tam jestem zawiedziona, że [B]wątek wczoraj założony, a domu jeszcze nie ma [/B]:) Ale będziem myśleć :)[/QUOTE] Masz rację!:evil_lol:
  11. [quote name='Nutusia']Za brakującą kwotę trzeba mu było Rudasa przehandlować! :)[/QUOTE] Kurde, że też o tym nie pomyślałam!!! :)
  12. Dzień dobry wszystkim!!!! U Mali byłam już :) Na poranne rozluźnienie opowiem Wam pewną historię, która przydarzyła mi się podczas pobytu w Sopocie: Pamiętacie jak w piątek rano zepsuł mi się samochód, a okazało się że tak naprawdę to zepsuł się bak czyli benzyny zabrakło? :) No więc, jadąc do Sopotu okazało, że rzeczywiście się zepsuł, tzn. urwał mi się tłumik z jednej strony i tak dyndał. Miało to miejsce w jakiejś niewielkiej miejscowości pod Grudziądzem ok północy. Zajechałyśmy na stację benzynową i kilku 16-latków wyglądających jakby chcieli nas okraść i zgwałcić, pomogło nam i przywiązało tłumik sznurkiem. Następnego dnia już w Sopocie wybrałam się z moją koleżanką do mechanika. Koleżanka również blond z podobnym usposobieniem do mojego, więc okazało się że obie nie wzięłyśmy kasy. Pan policzył za przyspawanie 40 zł, a my oczywiście miałyśmy mniej, więc dałyśmy mu 29 zł, żelki i breezera :):):):) Poszedł na taki układ i wszystko się dobrze skończyło! :) Miłego dnia!!!! :):):)
  13. Jak się Ellig i mmd za suńkę zabrały, to prognozuję, że dom znajdzie w tydzień max! :) Miłego dnia dziewuszki!
  14. [quote name='santino']Zamawiam dla Rudiego konga: [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/kong_dla_psa/classic/140102[/URL][/QUOTE] Zamówiłam - całkowity koszt 68,08 PLN (kong 59, przesyłka 15, rabat -5,92). Jak dostanę rachunek to wkleję, a zaraz wstawię w rozliczenie. Na razie nie mogę sprawdzić czy coś wpłynęło na moje konto bo karty zdrapki do logowania mi się skończyły. Jutro pójdę do banku i wezmę nowe to sprawdzę.
  15. Zamawiam dla Rudiego konga: [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/kong_dla_psa/classic/140102[/URL]
  16. [quote name='Nutusia']Przytulać trochę można, ale nie za bardzo, bo to grozi ciążą urojoną, a to jest baaaardzo niefajny stan. Moja pierwsza jamnisia (rodowodowa) to była mistrzyni! Jeszcze wtedy nie wiedzieliśmy, że trzeba ograniczyć pieszczochowanie i pozabierać wszelkie poduszki i zabawki... Gdy nadchodził czas porodu (dokładnie jak w kalendarzu, gdyby była zaciążona), wiła gniazdo z poduszek właśnie - ściągała wszystkie, plus kocyki i się szykowała. Potem odbywał się sam poród - dyszała, piszczała... A zaraz potem znosiła do gniazda wszystkie zabawki, dostawała mleka w cycochach i zaczynał się dramat - zapalenie gruczołów, okłady z kapusty, depresja - jednym słowem - rozpacz w kratkę! :([/QUOTE] Nieźle, moja koleżanka miała kiedyś suczkę pudelka co też miała ciąże urojone to chodziła z maskotką na spacery bo myślała że to jej dziecko. To Kiusię tylko dwa razy głask, głask i koniec! I tak ma u Ciebie jak w raju to przetrwa chwilę bez miziania ;)
  17. Nie, nie dzwoniłam, nie mam numeru. Panca właśnie mi napisała, że Szymon nadal w Austrii i na pewno zadzwoni. Wiem, że kojec to nie jest marzenie, ale kennel w tym hotelu, w którym jest obecnie nie wchodzi w grę. Tutaj też nikt go niczego nie uczy. Nie twierdzę, że kojec nauczy go posłuszeństwa w domu, ale na pewno go trochę zdyscyplinuje. Co do zasady to kennel uważam jest dobrym pomysłem - na czas jakby musiał sam zostać w domu. Gdyby ktoś zechciał go adoptować w najbliższym czasie i miałby chęć nauczyć go tego kennela, to moglibyśmy przysponsorować taką klatkę, bo ostatecznie mamy zapas kasy. Później będzie ciężko, bo w sobotę płacę za hotel więc -400 zł, potem trzeba będzie karmę, kastrację i zapasy się skurczą. Swoją drogą proszę o pomoc w zaspamowaniu dogomanii błagalnymi prośbami o deklaracje, bo przecież mmd nie będzie w nieskończoność robić bazarków... Mamy zapas, ale same wiecie, że zapasy się szybko kończą, a nie wiadomo jak długo Rudi będzie mieszkał w hotelu. Pomyślę też nad jakimś zgrabnym nowym tekstem do ogłoszeń (jeśli ktoś ma jakieś propozycje to jestem otwarta).
  18. Trzymam kciuki za malutka. Fajnie Nutusiu ze ma Ciebie!
  19. Przyznam szczerze ze mam megadola z powodu Rudiego ze go muszę znów zabierać w nowe miejsce. Ale wierze ze to dla niego szansa... Nic to. Może jutro dzień będzie piekniejszy... Dobranoc kochani!
  20. [quote name='santino']Nikt nie dzwonił. Jeśli Tata Szymona mieszka w mieszkaniu i nie ma doświadczenia z psami to cienko to widzę. Chyba że poczeka, aż go nowy hotel "wyprostuje"[/QUOTE] Kurde, z drugiej z strony jak tak teraz myślę to nie chcę nikogo odstraszać. No niemniej jednak jest ryzyko, że jak zostanie sam w mieskzaniu to coś zniszczy. Przyszły właściciel musi być tego świadomy i musi to akceptować. Musi chcieć z nim popracować jeśli będzie taka potrzeba. Nie chcę żeby pies wrócil z adopcji po tygodniu.
  21. Są nowe ogłoszenia Rudiego (zamówione na bazarku jakieś milion lat temu): [quote name='Nikky'][LEFT][B]RUDI[/B] 1. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Nikt-nie-ma-takich-uszu-a-Rudy-nie-ma-domu,46003[/URL] 2. [URL="http://www.zaginionepsy.pl/"]www.zaginionepsy.pl[/URL] [oczekuje na akceptację] 3. [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=83827[/URL] 4. [URL]http://www.oglosili.pl/index.php?action=details&id=20926&method=jobs[/URL] 5. [URL]http://tudodaj.pl/o521[/URL] 6. [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [oczekuje na akceptację] 7. [URL]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=183222[/URL] 8. [URL="http://www.polskastrefa.eu/"]www.polskastrefa.eu[/URL] [oczekuje na akceptację] 9. [url]www.oglosili.pl[/url] [oczekuje na akceptację] 10. [url]www.ojej.pl[/url] [oczekuje na akceptację] 11. [url]http://tudodaj.pl/idealny-pies-szuka-idealnego-domu-532.html[/url] 12. [url]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/idealny-pies-szuka-idealnego-domu,id339f84hf1fb34.html[/url] 13. [url]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=183320[/url] 14. [url]http://www.krakusik.pl/80802_idealny_pies_szuka_idealnego_domu.html[/url] 15. [url]http://adpedia.pl/mazowieckie/warszawa/drobne/zwierzeta/ogloszenie/idealny_pies_szuka_idealnego_domu,174727/[/url] 16. [url]http://www.rozglos.net/ogloszenie-285770-idealny-pies-szuka-idealnego-domu.html[/url] 17. [url]www.aukcjezwierzat.pl[/url] [oczekuje na akceptację] 18. [url]www.polskastrefa.eu[/url] [oczekuje na akceptację] 19. [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] [oczekuje na akceptację] 20. [url]www.drobne.centrumofert.pl[/url] [oczekuje na akceptację] 21. [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/idealny-pies-szuka-idealnego-domu-1.html[/url] 22. [url]www.brzozowiak.pl[/url] [oczekuje na akceptację] 23. [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=96155&title=idealny-pies-szuka-idealnego-domu[/url] 24. [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Idealny-pies-szuka-idealnego-domu-W0QQAdIdZ306022302[/url] 25. [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/idealny-pies-szuka-idealnego-domu/35576[/url] 26. [url]www.sprzedasz.pl[/url] [oczekuje na akceptację] 27. [url]www.adin.pl[/url] [ogłoszenie o podanej treści jest już w serwisie] 28. [url]http://www.24on.pl/detail.php?id=11988[/url] 29. [url]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Do_adopcji/Psy,ogloszenie,682257.html[/url] 30. [url]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=175614&catid=26&Itemid=11[/url] 31. [url]http://topogloszenia.net/home/cala-polska/idealny-pies-szuka-idelanego-domu.html[/url] 32. [url]http://warszawa.lento.pl/idealny-pies-szuka-idealnego-domu,136428.html[/url] 33. [url]http://warszawa.freecf.pl/idealny-pies-szuka-idealnego-domu_a43837[/url] 34. [url]http://www.adoos.pl/post/21410804/idealny_pies_szuka_idealnego_domu[/url] 35. [url]http://www.darmoweogloszenia.pl/ogloszenia.php?kat=707&id=245517[/url] 36. [url]www.freecf.pl[/url] [oczekuje na akceptację] 37. [url]www.ogloszeniagratis.pl[/url] [oczekuje na akceptację] 38. [url]http://www.favore.pl/348991_idealny-pies-szuka-idealnego-domu-warszawa-mazowieckie.html[/url] 39. [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=83904[/url] 40. [url]www.szybkooferty.pl[/url] [oczekuje na akceptację] [/LEFT][/QUOTE]
  22. Ależ Wy macie skuteczność Ciotki! Rispekt!!! Bardzo sie cieszę za Reksia!!!!
  23. [quote name='Panca']Szymon ma sie odezwac, nie zrobil tego jeszcze? kurcze..zmartwilo mnie to ze Rudi niszczy....nie wiem co na to tata Szymona :-/[/QUOTE] Nikt nie dzwonił. Jeśli Tata Szymona mieszka w mieszkaniu i nie ma doświadczenia z psami to cienko to widzę. Chyba że poczeka, aż go nowy hotel "wyprostuje"
  24. Witajcie, Przepraszam, że tak się późno pojawiam, ale wczoraj nie dałam rady już nic pisać, a dziś od rana robota... Ale do sedna: niestety, ale żaden domek nie dzwonił :( Niemniej jednak u Rudiego szykują się zmiany. Podczas mojego pobytu nad morze dostałam wiadomość z hoteliku, że Rudi jest coraz bardziej niegrzeczny. Razem z innymi psami rozwalili kanapę, zeżarli jakieś książki i Bóg wie co jeszcze.... Ponieważ email nie był w przyjaznym tonie, to odczekałam chwilę, uzbroiłam się w słowne argumenty i zadzwoniłam do hotelu oczekując, że każą mi się z nim wynosić. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca! Niemniej jednak po konsultacjach z kilkoma osobami, które znam i którym ufam postanowiłam zabrać Rudiego do innego hotelu. Wynika to z faktu, że Rudi wykazuje cechy lęku separacyjnego i jak zostaje sam (albo z koleżankami) to wyje lub niszczy, ewentualnie podejmuje takowe próby. Miesięczna obserwacja w domowym hotelu pozwala i sądzić, że oprócz tego, iż Rudi absolutnie bez wątpienia jest superpozytywnym, megawesołym i fajnym psiakiem to jest to jednak pies, z którym trzeba popracować. W hotelu, w którym obecnie przebywa nie ma takiej możliwości niestety. A jeśli się z nim nie popracuje to obawiam się, że szanse na dom się zmniejszają, a jeśli nawet nie to rośnie ryzyko, że wróciłby z adopcji. W tej chwili nie bardzo nadaje on się do mieszkania. Idealny byłby dom z ogrodem, gdzie ogród byłby taki, że mógłby on zostać w nim bezpieczny podczas nieobecności właścicieli. Ewentualnie dom, w którym mieszkają ludzie doświadczeni w posiadaniu psa ze schroniska tudzież innego bezdomniaka i którzy wiedzą jak się "za niego zabrać". Wszyscy wiemy ile takich domów jest: prawie nie ma!!! Dlatego w najbliższą sobotę Rudi (kolejny raz niestety) zmieni miejsce zamieszkania. Zamieszka w hotelu w Wilanowie, gdzie właścicielka będzie z nim pracować i podejmie próbę wytłumaczenia mu, że zostawanie samemu to nie jest nic złego, a czasem może być nawet fajne ;) Mam nadzieję, że Rudi okaże się pojętnym chłopakiem i raz dwa zrozumie, że wszystko co robimy jest z myślą o nim, nawet jeśli na początku wydawać mu się będzie, że potworna krzywda mu się dzieje. Wszystko co wyżej napisałam NIE OZNACZA że wstrzymujemy się adopcją Rudiego. ABSOLUTNIE NIE!!! Niemniej jednak dom, który będzie chciał go adoptować musi mieć świadomość, że Rudi to fajny pies, który do tej pory latał po plaży i nie za abrdzo wie co to są ograniczenia. Trzeba mu doświadczonego domu, alebo domu z wieeeelkim ogrodem ;) Mam nadzieję, że moja decyzja o zabraniu go kolejny raz w inne miejsce jest dla Was zrozumiała - jakby coś chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Nowy hotel kosztować będzie 400 zł miesięcznie + koszt karmy. Przeprowadzka zaplanowana na sobotę.
  25. mmd, cieszę się ze mogłam Ci poprawić humor :) Pozdrawiam wszystkich znad morza!!!!! :):):):)
×
×
  • Create New...