-
Posts
4316 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dominikabankert
-
albo inaczej jakos wykaraskam te 250 zzl na paliwo cale czyli koszt odchodzi ale nie place juz mojej deklaracji ktora chcialam psu uzupelnic w tym hoteliku......takze kasa na paliwo z glowy co z zapalta i o panie trzebaby juz myslec o deksterowej ...........
-
lepiej nie pytaj okolo 200zl a nawet nie mamy zeby zapalcic za ten pozal sie boze hotelik teraz w calosci masakra
-
ok ode mnie poleca 2 stowy na paliwo co z reszta nie wiem..................................................................
-
[quote name='Malgoska']a skąd dokąd miałby być przewieziony?[/QUOTE] z okolic teresina pod warszawa do okolic opola
-
no wlasnie doda pytalam cie tez kase uzbieramy nie martw sie ja dam znaczna czesc na przejazd........im szybciej tym lepiej co by w mokrym interesiku nie siedzial
-
kto przejmie i poprowadzi watekbarta prosimy jesli ktos to czyta co moglby internetowo prowadzic stronke
-
no wlasnie doda warunki normalne takie to u mnie wgminie psy maja bez kitu bezpanskie zgarniane tyle ze nie sa z boksow wypuszczane iza darmo siedza nie za prawie 5stow kto poprowadzi watek nie wiem i dont know ja nie moge ja jedynie moge placic i jak skombinuje mysz to ostro ruszamna podboj dogomanii bede ostro rozsylac watek
-
ja mowie tak tak tak tylko skoro ta hop jest w lodzi to moeby tam..........ok w kazdym razie ja jestem za przeniesieniem i dokladam sie do transportu tak jak znam magolek yolanovi agatap to na pewno nie mialyby nic przeciwko przeniesienu tak dluzej z bartem byc nie moze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Napisalam do hop czy ma miejsce czekmay...........
-
Sluchajcie dziewczyny pisze zaraz to dexterowej i rezerwujemy mu miejsce nie jestem samozwanczym prowadzacym tego watku ale tak dluzej byc nie moze ten hotelik to po prostu ciagnie kase i tyle ....... Okpisze do dexter i zaraz rozwale laptop bonie mam myszki i nie moge jej wyslac zeby weszla na watek czy ktos moglby jej wyslac barta watek coby tu weszla doda jaki bylby koszt przewiezienia barta
-
No i trzebaby bazarek cegielkowy zrobic na paliwo co nie boja calego nie udzwigne kosztu sama.....
-
[quote name='doda_']dominiko, ja byłam u dexterki i naprawdę polecam. W transporcie mogę pomóc ale muszę załatwić min. 2 dni wolnego... W maju może by się udało?[/quote] spod wawy do tego opola ja nawet nie wiem a jaki bylby koszt taie przewozu
-
[quote name='doda_']dominiko, ja byłam u dexterki i naprawdę polecam. W transporcie mogę pomóc ale muszę załatwić min. 2 dni wolnego... W maju może by się udało?[/quote] o mateczko naprawde..jak dobrze ze jestes prosze zapraszajcie ludiz na jego watek bo naprawde ja tu tylko pisze barb i baster szukamy tez osoby co wezmie watek na siebie albo otworzy mu nowy czyli co przenosimy barta tak doda jest za ja jestem za czy ktos jeszcze bo cipanstwo z tego mokry nosek szkoda komentowac plus jeszcze brak zdjecia barta na ich stronie .............
-
[quote name='Martika@Aischa']Z tego co wiem to naprawdę świetny hotelik. 400 zł to dobra cena. Kto jest osobą decyzyjną ???[/QUOTE] nie ma takiej byla kkasiar ale wiesz ona juz sie nie udzielA NA DOGO W TYM HOTELU ZOSTAC BART NIE MOZE CI LUDZIE NIE POMAGAJA TEZ CZUJE ZE U DEXTER BYLOBY LEPIEJ I BYNAJMNIEJ DEXTER JEST NA DOGO WIADOMO CO SIE Z BARTEM BY DZIALO
-
bart jest pod warszawa za transport bynajmniej polowe zaplacilabym mu
-
w ogole mozeby zrobic mu nowy watek nie taki z doskoku ja sie nie podejme odpowiedzialnosci za barta moge jedynie finansowo wspierac musze skombinowac sobie myszke i porozsylac watek pozapraszac ludzi tu skoro fundacja rottek poleca to miejsce za 300 zl to monaby sie zorientowac
-
ulka ani emis nie moga wszystko zajete emis to w ogole do zimy ma zaklepane wszysto dexter ma miejsce wczoraj z nia pytalam i byloby taniej o 50 zl tak wazy mneij wiecej 35
-
dt platne 300zlmiesiecznie na dogo prowadzi Ulka 312 Kasia Przystal Emis teraz mi napisala kolezanka
-
to pisze fundacja rottka na fb polecamy tani platny hotel rewelacyjny opiekanad chorymi psami warunki domowe oplaty od 100zl do 300zl mies w zaleznosci od wielkosci psa i od tego czy pies je gotowane czymaswoja sucha karme domw okolicach lodzi info na priv badz pod nr 602 15 99 15 pani z fundacji rottka jest BARDZO ale to BARDZO wymagajaca osoba co do tegogdzie pies trafia prosze zeby ktos tam zadzwonil tym bardziej ze jest to w okolicach lodzi to daloby sie barta przewiesc
-
Marcel/Mentos już w DS bardzo Wam dziękuję za pomoc!!!
dominikabankert replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
wpadam z banerka Martiki fajny piesek taka mala przytulanka na pewno ktos sie skusi na niego teraz wszedzie adopcje stoja niestety -
[quote name='barb']Dlaczego grzmoty ? Warunki są przecież do sprawdzenia. 300 zl z karmą ?[/QUOTE] ale to dopiero ak wroce do polski tak z karma dlamnie by byla z tego symboliczna stowa zarobku pies bylby w domu mam ogromna ogrodzona dzialke za dzialka stadnina koni ale oczywiscie juz wiem ze jak sie zaproponuje to na dogobedzie afera i zaraz bedzie ze bede psa w chlewie trzymac itp moj ukochany tez kocha psy i mowi ze to swietny pomysl taki tymczas robic ale mowie do wrzesnia jestem za granica a mieszkac bede w elblagu wiec polska polnocna wchodzi w gre
-
ja jak przyjade do polski we wrzesniu to sama sie zastanawiam czy nie zostac platnym domem tymczasowym bo do pracy od razu nie pojde warunki mam swietne i juz nawet o tym rozmawialam z moimpartnerem i na pewno nie bralabym wiecej niz 300zl na bank nigdy nie wiecej plus wet oplacalabym mu sama z wlasnej kieszeni i co jak sie zaproponuje to tez zaraz beda grzmoty ze nie bo ja jestem nowa swieza mi nie mozna zaufac no wtedy to sie wsciekne i jak wiele osob odejde z dogo bo tu sie robi coraz wiekszy syf niestety
-
moznaby zadzwonic i spytac sie cotoza tansza wersja tego domu tymczasowego nie mozemy skreslac od razu nowych osob podalam numer prosze zeby ktos zadzwpnil i sie opytal ja niemoge dzwonic to nawet by pasowalo bo jest kolo lodzi i 300zl okolo a nie prawie 500 ten hotelmokry nosekbierze kase i nie pomaga jakna przyklad murka ze jej samej zalezy na wyadoptowaniu psa jestem tylko ciekawa jak dalej tak bedzie u barta to co wywioza go sami do schroniska........ nie moge tez dzwigac sama ciezaru jego utrzymania go co bedzie w przyszlym miesiacu nie wiem, ja bym go oddala do domu tymczasowego nawet w gorsze warunki i tak i tak jest na dworzu anie w domu nie upierajcie sie sytuacja jest jaka jest dajmy go do domu tymczasowego taniego w sumie co za roznica czy bedzie w takiej klatce czy takiej klatce siedzial na dworze a co nam prawie 300zl odejdzie miesiecznie to odejdzie myslcie realanie inaczej ja niestety opuszcze barta bo tak dalej byc nie moze poza tym wy wszytkie dogomaniaczki zaraz reagujecie o bo pies bedzie mial stres itp a comuy nie mamy stresu patrzac na jego finanse z tego co wiem to pies sie zaadoptowuje a bart jest przyjazny ,owszem byloby mu ciezko ale oswoi sie i zaprzyjazni z innymi pieskami bedziemy spokojniejsi szukajac mu czegos na spokojnie i nie bedzie grozby schronu pomyslcie czy ja nie mowie logicznie
-
poprosze jeszcze raz o pomoc ta fundacje widac mnie olali ale Murka siw bynajmniej angazuje w adopcje psow i pomaga jak moze nie wiem ja zapalce w poniedzialek 100zl ale dzie reszta nie wiem rozkladam rece