Jump to content
Dogomania

dominikabankert

Members
  • Posts

    4316
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by dominikabankert

  1. albo inaczej jakos wykaraskam te 250 zzl na paliwo cale czyli koszt odchodzi ale nie place juz mojej deklaracji ktora chcialam psu uzupelnic w tym hoteliku......takze kasa na paliwo z glowy co z zapalta i o panie trzebaby juz myslec o deksterowej ...........
  2. lepiej nie pytaj okolo 200zl a nawet nie mamy zeby zapalcic za ten pozal sie boze hotelik teraz w calosci masakra
  3. ok ode mnie poleca 2 stowy na paliwo co z reszta nie wiem..................................................................
  4. [quote name='Malgoska']a skąd dokąd miałby być przewieziony?[/QUOTE] z okolic teresina pod warszawa do okolic opola
  5. no wlasnie doda pytalam cie tez kase uzbieramy nie martw sie ja dam znaczna czesc na przejazd........im szybciej tym lepiej co by w mokrym interesiku nie siedzial
  6. kto przejmie i poprowadzi watekbarta prosimy jesli ktos to czyta co moglby internetowo prowadzic stronke
  7. no wlasnie doda warunki normalne takie to u mnie wgminie psy maja bez kitu bezpanskie zgarniane tyle ze nie sa z boksow wypuszczane iza darmo siedza nie za prawie 5stow kto poprowadzi watek nie wiem i dont know ja nie moge ja jedynie moge placic i jak skombinuje mysz to ostro ruszamna podboj dogomanii bede ostro rozsylac watek
  8. ja mowie tak tak tak tylko skoro ta hop jest w lodzi to moeby tam..........ok w kazdym razie ja jestem za przeniesieniem i dokladam sie do transportu tak jak znam magolek yolanovi agatap to na pewno nie mialyby nic przeciwko przeniesienu tak dluzej z bartem byc nie moze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. Napisalam do hop czy ma miejsce czekmay...........
  10. Sluchajcie dziewczyny pisze zaraz to dexterowej i rezerwujemy mu miejsce nie jestem samozwanczym prowadzacym tego watku ale tak dluzej byc nie moze ten hotelik to po prostu ciagnie kase i tyle ....... Okpisze do dexter i zaraz rozwale laptop bonie mam myszki i nie moge jej wyslac zeby weszla na watek czy ktos moglby jej wyslac barta watek coby tu weszla doda jaki bylby koszt przewiezienia barta
  11. No i trzebaby bazarek cegielkowy zrobic na paliwo co nie boja calego nie udzwigne kosztu sama.....
  12. [quote name='doda_']dominiko, ja byłam u dexterki i naprawdę polecam. W transporcie mogę pomóc ale muszę załatwić min. 2 dni wolnego... W maju może by się udało?[/quote] spod wawy do tego opola ja nawet nie wiem a jaki bylby koszt taie przewozu
  13. [quote name='doda_']dominiko, ja byłam u dexterki i naprawdę polecam. W transporcie mogę pomóc ale muszę załatwić min. 2 dni wolnego... W maju może by się udało?[/quote] o mateczko naprawde..jak dobrze ze jestes prosze zapraszajcie ludiz na jego watek bo naprawde ja tu tylko pisze barb i baster szukamy tez osoby co wezmie watek na siebie albo otworzy mu nowy czyli co przenosimy barta tak doda jest za ja jestem za czy ktos jeszcze bo cipanstwo z tego mokry nosek szkoda komentowac plus jeszcze brak zdjecia barta na ich stronie .............
  14. [quote name='Martika@Aischa']Z tego co wiem to naprawdę świetny hotelik. 400 zł to dobra cena. Kto jest osobą decyzyjną ???[/QUOTE] nie ma takiej byla kkasiar ale wiesz ona juz sie nie udzielA NA DOGO W TYM HOTELU ZOSTAC BART NIE MOZE CI LUDZIE NIE POMAGAJA TEZ CZUJE ZE U DEXTER BYLOBY LEPIEJ I BYNAJMNIEJ DEXTER JEST NA DOGO WIADOMO CO SIE Z BARTEM BY DZIALO
  15. bart jest pod warszawa za transport bynajmniej polowe zaplacilabym mu
  16. w ogole mozeby zrobic mu nowy watek nie taki z doskoku ja sie nie podejme odpowiedzialnosci za barta moge jedynie finansowo wspierac musze skombinowac sobie myszke i porozsylac watek pozapraszac ludzi tu skoro fundacja rottek poleca to miejsce za 300 zl to monaby sie zorientowac
  17. ulka ani emis nie moga wszystko zajete emis to w ogole do zimy ma zaklepane wszysto dexter ma miejsce wczoraj z nia pytalam i byloby taniej o 50 zl tak wazy mneij wiecej 35
  18. dt platne 300zlmiesiecznie na dogo prowadzi Ulka 312 Kasia Przystal Emis teraz mi napisala kolezanka
  19. Sonia nie spadaj mi w subskrypcjach wierze ze nzjadzie sie dlaciebie wspanialy domasz super cioteczki na watku
  20. to pisze fundacja rottka na fb polecamy tani platny hotel rewelacyjny opiekanad chorymi psami warunki domowe oplaty od 100zl do 300zl mies w zaleznosci od wielkosci psa i od tego czy pies je gotowane czymaswoja sucha karme domw okolicach lodzi info na priv badz pod nr 602 15 99 15 pani z fundacji rottka jest BARDZO ale to BARDZO wymagajaca osoba co do tegogdzie pies trafia prosze zeby ktos tam zadzwonil tym bardziej ze jest to w okolicach lodzi to daloby sie barta przewiesc
  21. wpadam z banerka Martiki fajny piesek taka mala przytulanka na pewno ktos sie skusi na niego teraz wszedzie adopcje stoja niestety
  22. [quote name='barb']Dlaczego grzmoty ? Warunki są przecież do sprawdzenia. 300 zl z karmą ?[/QUOTE] ale to dopiero ak wroce do polski tak z karma dlamnie by byla z tego symboliczna stowa zarobku pies bylby w domu mam ogromna ogrodzona dzialke za dzialka stadnina koni ale oczywiscie juz wiem ze jak sie zaproponuje to na dogobedzie afera i zaraz bedzie ze bede psa w chlewie trzymac itp moj ukochany tez kocha psy i mowi ze to swietny pomysl taki tymczas robic ale mowie do wrzesnia jestem za granica a mieszkac bede w elblagu wiec polska polnocna wchodzi w gre
  23. ja jak przyjade do polski we wrzesniu to sama sie zastanawiam czy nie zostac platnym domem tymczasowym bo do pracy od razu nie pojde warunki mam swietne i juz nawet o tym rozmawialam z moimpartnerem i na pewno nie bralabym wiecej niz 300zl na bank nigdy nie wiecej plus wet oplacalabym mu sama z wlasnej kieszeni i co jak sie zaproponuje to tez zaraz beda grzmoty ze nie bo ja jestem nowa swieza mi nie mozna zaufac no wtedy to sie wsciekne i jak wiele osob odejde z dogo bo tu sie robi coraz wiekszy syf niestety
  24. moznaby zadzwonic i spytac sie cotoza tansza wersja tego domu tymczasowego nie mozemy skreslac od razu nowych osob podalam numer prosze zeby ktos zadzwpnil i sie opytal ja niemoge dzwonic to nawet by pasowalo bo jest kolo lodzi i 300zl okolo a nie prawie 500 ten hotelmokry nosekbierze kase i nie pomaga jakna przyklad murka ze jej samej zalezy na wyadoptowaniu psa jestem tylko ciekawa jak dalej tak bedzie u barta to co wywioza go sami do schroniska........ nie moge tez dzwigac sama ciezaru jego utrzymania go co bedzie w przyszlym miesiacu nie wiem, ja bym go oddala do domu tymczasowego nawet w gorsze warunki i tak i tak jest na dworzu anie w domu nie upierajcie sie sytuacja jest jaka jest dajmy go do domu tymczasowego taniego w sumie co za roznica czy bedzie w takiej klatce czy takiej klatce siedzial na dworze a co nam prawie 300zl odejdzie miesiecznie to odejdzie myslcie realanie inaczej ja niestety opuszcze barta bo tak dalej byc nie moze poza tym wy wszytkie dogomaniaczki zaraz reagujecie o bo pies bedzie mial stres itp a comuy nie mamy stresu patrzac na jego finanse z tego co wiem to pies sie zaadoptowuje a bart jest przyjazny ,owszem byloby mu ciezko ale oswoi sie i zaprzyjazni z innymi pieskami bedziemy spokojniejsi szukajac mu czegos na spokojnie i nie bedzie grozby schronu pomyslcie czy ja nie mowie logicznie
  25. poprosze jeszcze raz o pomoc ta fundacje widac mnie olali ale Murka siw bynajmniej angazuje w adopcje psow i pomaga jak moze nie wiem ja zapalce w poniedzialek 100zl ale dzie reszta nie wiem rozkladam rece
×
×
  • Create New...