Jump to content
Dogomania

dominikabankert

Members
  • Posts

    4316
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by dominikabankert

  1. dziewczyny skoro ta dziewczyna moze szybciej od chorej biednej dody to moze warto zeby jechal jak najszybciej................
  2. barb nie musisz pytac tak jak mowilam transport biore na siebie
  3. [quote name='barb']Czyli gdyby byl w Mokrym Nosku krocej to do zaplaty byłoby proporcjonalnie mniej ?[/QUOTE] dobra uwaga
  4. doda on jest absolutnie przepiekny juz dawno tak ladnego psa nie widzialam wiesz ze finansowo szarpnie mnie teraz bart ale jak wroce do pl to albo zrobie bazar na niego albo wspomoge ....... poki co skoro akcja dzieje sie w Warszawie proponuje porozmawiac z pania Lipińska z fundacji pod psim aniolem z okolic warszawy moze pomoze.......jej strone odwiedzaja nawet poslowie czasem mi kiedys pomogla z takim jednym wyzelkiem Teresa Lipińska
  5. [quote name='Doda_']Nie wiem, ja bym nie wysłała psa z kims obcym... może jestem wrażliwa. Kto wie czy nie otworzy drzwi i wypuści psa ...[/QUOTE] chlopaczek by sie dowiedzial ze jest taka mafia dogomania sie nazywa kase dostanie poza tym nr rej w razie co sie spisze a psa i tak musi dowiezc do tego opola coby dexter go odebral co nie................nie sadze ze trzeba zaraz takie czarne wizje miec a to jednak trudna trasa dluga i niepredko widac na dogo cos sie wyklaruje........
  6. ja nie mam jak zadzwonic z zagranicy niestety trzeba sie tam zzarejestrowac sluchajcie chlopak pisze ze jezdzi na tej trasie CYKLICZNIE Warszawa Opole czyli niejedna okazja u tego chlopaka by byla jest tez pani taka widac mila w dlugich wlosach jedzie teraz w niedziele.......
  7. [quote name='dexterka']ktoś na fb polecał portal blablacar , tam powstała już podobno opcja przewozu zwierząt. Jak nie ma przekreślonego pieska to kierowca zgadza się zabrać zwierzaka. Tylko nie wiadomo co to za ludzie... [URL]http://www.blablacar.pl/szukac-wspolna-jazda-wynik?fn=Teresin&fc=52.1987899|20.416332&fcc=PL&tn=Opole&tc=50.6751067|17.9212976&tcc=PL&sort=trip_date&order=asc&limit=10&page=1[/URL][/QUOTE] co wy na to jest tu transport warszawa opole................mozeby z chlopakiem pogadac nie wyglada na seryjnego morderce.........
  8. [quote name='baster i lusi']Zalegasz z deklaracją od lutego.Czy można na nie liczyć czy przelewasz na transport tylko. Erka ostatnio też zrobiła przelew za 4 mc więc liczyłam że to też wyrówna.[/QUO milo slyszec ze oplacenie mu transportu to jest dla Ciebie Tylko............. na razie TYLKO oplace mu przzejazd wecej nie moge przepraszam ze TYLKO ale siedze bez przerwy za granica i nawet nie mialam jak mu zrobic przelewu
  9. moj chlop zrobi przelew jak juz bedzie wiadomo co i jak tak jak obiecalam transport
  10. [quote name='barb']Nie ma żadnego odzewu w sprawie transportu ?[/QUOTE] wlasnie wielka szkoda ......kasa leci ......
  11. poza tym czy nie lepiej otworzyc mu nowy.........ten jest taki chaotyczny juz glownie dzieki mnie hahahaha obiecuje pisac mniej
  12. [quote name='Doda_']Udalo sie, watek zostal przepisany na mnie. Jakies propozycje nowego tytulu?[/QUOTE] ja uwazam ze tytul jest dobry wszystko sie zgadza oszukany porzucony zbiera akase
  13. wciaz czekam i zagladam kibicujac slicznej Soni zeznajdzie domek
  14. super doszlas do ladu Bogusik masz zadatki na ksiegowa dogomaniacka:evil_lol: jak dla mnie to i tak wyglada tragicznie bo wciaz stoimy w miejscu w sumie:-( a z ogloszen ni telefonu moze rzeczywiscie ludzi odtraca numer do hotelu zamiast do jakies prywatnej osoby.....
  15. [quote name='Martika@Aischa']już biegnę słać PW :):):)[/QUOTE] a wiesz ukochana ze ten piesek co bylas tez na jego watku agaton Diboj pojechal dzis do domu!!!!!!!!!!!!!!
  16. oj trzymamy ale jestem szczesliwa dogo coraz rzadziej ma sens ale takie wiadomosci sprawiaja ze wciaz tu jestem powodzenia piesku!!!!!!!!!!!!!![quote name='Martuchny']dobra, ja napiszę, Agata się chyba nie obrazi ;) Diboj pojechał dziś do nowego, sprawdzonego domu - Agata znalazła tych ludzi :) pierwsze info są dobre, psiak szaleje po ogrodzie :) trzymajmy kciuki, żeby mógł być tam już na zawsze![/QUOTE]
  17. oooo Bart robi sie swiatowy wir sind also dem Spender sehr dankbar [quote name='Bogusik']Uffff to ja też się cieszę,że przynajmniej mamy potwierdzoną rezerwację miejsca w hoteliku :smile: Teraz cały czas szukajmy transportu i kto może się skontaktować z hotelikiem i powiadomić o przenosinach? Ponieważ sytuacja zaczyna się pomału klarować,więc poproszę o dane do przelewu BIC i IBAN oraz imię i nazwisko właściciela konta.Poleci 25e które jest od darczyńców mojego miasteczka,zbierane do skarbonki na pieski w potrzebie w Polsce/kto był na wątku Denisa,to wie o czym piszę/ i 25e ode mnie.Tyle na obecna chwilę z finansów ode mnie,na "już"[/QUOTE]
  18. [quote name='andzia69']no to poszukajmy :) :) moze uda się cos wcześniej zorganizować ;) Czyli skad dokąd?[/QUOTE] teresin kolo warszawy do okolic opola doda moglaby go zawiesc ale sama nie wie kiedy takze do konca maja moze siedziec w mokrym nosku poki nie dostanie wolnego.....ja oplacam przejaz jak trafi sie cos szybciej byloby super
  19. [quote name='andzia69']a nie mogłby jechać już?[/QUOTE] nie ma transportu
  20. [quote name='baster i lusi']A wiedziała że chodzi o Barta?[/QUOTE] nie ja nie mam myszki nie moge kopiowac watku napisalam czy ma pani miejsce samiec 35 kg kastrowany mily bezkonflitowy wobec innych psow tak jej napisalam nie wie ze to bart
  21. [quote name='baster i lusi']Kiedy pisałaś do słodkokwaśnej bo mnie telefonicznie powiedziała że wejdzie na wątek dziś i ustalimy co i jak.[/QUOTE] dzisiaj dostalam taka wiadomosc okolo 11stej
  22. oplata za przewoz odchodzi zadeklarowalam mu kase na przewoz do deksterki wiec martwcie sie o oplate za mokry nosek
  23. slodkkwasna odpisala i ze nie moze wziasc barta ma za duzo psow pod opieka aktualnie
  24. 72 zl to sporo kasy dla niego nawet 10 zl to sporo kasy wiec dobra robota dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  25. [quote name='baster i lusi']Aktualne rozliczenie finansów Barta. [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] KWIECIEŃ + 38 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000] * [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło 20 zł 06.04.[/COLOR][B] [COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 01.43.[/COLOR] [COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło 20 zł 01.04.[/COLOR][B][B][B][B] [COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 50 zł za marzec,kwiecień. ujęta w marcu[/COLOR][B] [B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] zapłacone do stycznia[/COLOR][/COLOR][B][B] [B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł wpłynęło 20 zł 14.04.[/COLOR][B][B][B] [COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 80 zł 28.10 wrzesień,pażdziernik ,listopad ,grudzień. *czorcik 20 zł wpłynęło 20 zł wpłynęło 07.04. *kolega Czorcika 20 zł wpłynęło 20 zł. 07.04. * P.Mira (miryca) 100 zł wpłynęło 100 zł 07.04. Razem 253 zł. Do zapłacenia jest od 23 kwiecień .12 zł doba + 90 zł karma i około 50 zł za obrożę p/pchłom i kleszczom.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/QUOTE] moge mu dac 200 zl coby zapalcic do konca za kwiecien za ten hotel ale potem w razie przewozu juz nie pomoge takze czekam na decyzje czy trzymac na paliwo czy dac mu na hotel
×
×
  • Create New...