Jump to content
Dogomania

dominikabankert

Members
  • Posts

    4316
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by dominikabankert

  1. dzis albo wczoraj moj chlopak wyslal na barta 200zl to przyleci niedlugo..o bedzie na poczzet moich zaleglych deklaracji od lutego plus nadwyzke wpisz prosze do wplat jednorazowych
  2. tak bardzo bardzo sie ciesze ze Bart jest u Ciebie Dexterko:loveu: Martika miala doCiebie nosa:loveu: super ze nam zdajesz relacje i prowadzisz album zdjec wczesniej moglismy pomarzyc ja wciaz czekam na zdjecie Bart plus Dextuś w akcji:diabloti::diabloti::diabloti:
  3. [quote name='BORYSboxer']Z wątku wynika, że to bylo w 2011 bo posty koncza sie na zeszlym roku...[/QUOTE] dokladnie tak pamietam ta akcje Aza ma wspaniala Pania ktora w dodatku pomaga tez Bartowi finansowo
  4. Pani Hotelikowa:evil_lol: nie traci Pani nadziei lepiej poczekac niz a wydac do jakis dziadow:oops:[quote name='Murka']Niestety zauważyłam taką regułę, że pies powyżej 4 latach jest bardzo często uważany za "starego"... Wczoraj Tola robiła wizytę PA pod Zamościem dla psiaka, który był u nas i znalazł dom gdzie indziej i plan był taki, że zaprezentuje inne pieski, m.in. Sonię podesłałam, ale wizyta wypadła kiepsko. Państwo sobie co prawda zostawili zdjęcia Soni (i Pucka, te dwa psiaki ew. brali pod uwagę), ale nawet jeśli się odezwą, to ustaliłyśmy z Alą123, że żaden pies tam nie trafi. Do nas ludzie przyjeżdżają, ale jakoś na Sonię nikt nie zwraca uwagi, nie wiem dlaczego :( Czy Sonię doszczpić przy okazji na wirusówki (szczepiona była ponad rok temu)?[/QUOTE]
  5. ciekawe jak mija dzien 2 moze dexterka potem cos napisze......
  6. rozumiem na teraz ma bart 328 zl w tym tyg przyleca moje 200zl to bedzie ponad 500 plus bazarek cioci gonzalesowej i barb wiec widac swiatelko w tunelu....
  7. boze zebym ja wiedziala ze to moje zycie dalej bedzie na pewno w polsce to zaraz bym go adoptowala uwielbiam tego psa
  8. [quote name='kabaja']super pomysł ,faktycznie ludzie mieliby większą pewność ,że ich pieniądz pójdą na właściwy cel[/QUOTE] tym myslalam fundacja wiwa lub kolo warszawy pani teresa lipinska fundacja pod psim aniolem lub fundacja centaurus ktora pomaga wlasnie psom beznadziejnych przypadkow fundacja centaurus calkiem calkiem stoi
  9. [quote name='Malgoska']pomoc finansowa to najważniejsza sprawa przecież nie chcemy dla Barta długów dobrze, że wróciłaś przypomina mi się wątek Trufli, która miała dług na ponad 2 tysiące do spłacenia plus bieżące utrzymanie będzie dobrze Bart nie zostanie sam a i odwiedzimy dexterkę jak ładniej się zrobi.... jak teraz się mają finanse Barta? umowa z hotelem to podstawa pies 'bezdomny' nie może być przetrzymywany w hotelu każdy pies w hotelu musi mieć prawnego opiekuna; pierwsza rzecz przy kontroli IW to umowa, szczepienia potem warunki w jakich przebywa.[/QUOTE] tak trufla ....wiem kto tam rzadzil...........wiem ze zaprowadzilas tam porzadki na jej watku
  10. [quote name='BORYSboxer']No i już mamy krok do przodu...i mam nadzieję, że Dominika wróci na wątek...[/QUOTE] pewnie ze wracam bo tu chodzi o barta przemyslalam ja nie moge poza kasa nic z nim zrobic ale bede obecna i aktywna na watku milo mi ze przyszlas tu borysboxer pamietam cie jak wpalas do atosa i szybko znalazl domek dziekuje Wam ze mu pomagacie kazdej z osobna kolejnosc przypadkowa doda barb bogusik martika yolanovi agatap andzia69 baster i lucy wielkie uklony dla was:multi::multi::multi::multi: co do hotelu mokry nosek psy maja tam dobrze bo widac ze sa szczesliwe po zdjeciach ale hotelowi nie zalezy na adopcjach tych psow to mialam na mysli mowiac ze mi sienie podoba co do przytycia barta tez nie ejstem zadowolona a co do ksiazeczki Barta to powinna wlascicielka wiedziec ze musi ja dac bo bedzie kwarantanna barta itp przeciez to jasne ze dexterka go nie dopusci do stada nie wiedzac ze jest szczepiony itp to nieodpowedzialne ze strony tego mokrego noska to mialam na mysli poleci ode mnie 200zl dla Barta i bede na watku nie ebde sie obrazac przez takich pozal sie boze TURYSTOW watku jak Guliwer
  11. i co ulzylo ci CICHACZU co ja mam jechac 600 km zeby barta wyprowadzic masz klopoty czytania ze zrozumieniem bo ja nie napisalam ze ten otel jest zly psy sa tam usmiechniete ale sa zaniedbania nie wiem dajesz kase na barta szukales rozwiazania dla niego a teraz pan madra rada............ daremny jestes tyle ci powiem ja do barta przyszlam pare lat temu jak mial dlug za hotel 2 tys nikomu sie nic nie chcialo robic tylko pisac kocam was jestescie kochani kocham was bart z siostra toneli w dlugach gdzie wtedy byles i jestem na tych samych watkach od dawna dla twojej wiadomosci jak ja mam podpisac cos jak pod Francja siedze i na dobra sprawe nie wiem nawet dokladnie kiedy wroce ........... jak jestes taki wielce pan ratujacy to sam podpisz co ci szkodzi JESTES NAJMILSZYM Z PSIAKOW JAKIEGO POZNALEM...twoje slowa ....to czemu tyle czasu nic dla niego nie zrobiles.........jeden spacer nie zalatwi jego problemow szkoda mi klawiatury na Ciebie mysle ze jeszcze mniej mu pomogles niz ja bynajmniej w zwolywaniu tu ludzi finansowym bazarkowym wiec sie odpieprz ode mnie biedny bart zycze szczescia psu co do kontaktu w sprawie przelewu bede sie kontaktowac z Martika i Barb spadam chociaz pomagac finansowo bede jeszcze jedno skoro krzycze i uciekam na inne watki jak krzykaczka /wole to niz bycie CICHACZEM / to sobie przewertuj watek ze ze starych wyjadaczek watku Barta jestem ja baster i lucy i Martika fakty mowia same za siebie [quote name='Guliwer89']Dominiko to Ty rozpętałaś piekło na wątku to Ty wszystko krytykujesz i wszystkich osądzasz więc to Ty powinnaś być opiekunem Barta. Trochę dziwi mnie Twoje zachowanie skoro tylko finansowo pomagasz zwierzętom jakim prawem krytykujesz innych? Pies z nadwaga? Znasz Barta ? Widzialas go ? Znasz jego charakter? Ten pies nie tyje dlatego że jest przekarmiany tylko dlatego że jego główną aktywnością na spacerze jest przytulanie się do człowieka. Znam Barta widziałem w jakim stanie wrócił z nieudanej adopcji znam hotel i Panią Małgosię wiem ile serca i pracy poświęca zwierzętom i jak bardzo bolą ją twoje komentarze. Zastanów się zanim coś napiszesz, poswięć swój czas na pomoc choćby jednemu psu ale nie finansowa, zabierz go z ulicy zaopiekuj sie nim zanim skrytykujesz innych. Szlak mnie trafia jak na wątek trafia taka krzykaczka jak ty,sieje ferment a jak awantura sie kończy szuka wrażeń gdzie indziej. Barcik tobie życzę domku wreszcie chłopie jesteś jednym z najmilszych piasków jakie poznałem.[/QUOTE]
  12. [quote name='Doda_']Dominiko, jestem odpowiedzialna za kilka psiaków. Nie mogę juz wziąć więcej. . . Może ty podpisałabyś umowę ? Musimy ustalić, kto będzie opiekunem Barta.[/QUOTE] jestem do polowy wrzesnia za granica wiec to niewykonalne zebym podpisala poza tym ja tylko finansowo wspieram psy nie moge nic wiecej
  13. [quote name='Doda_']Dziewczyny.. musimy zdecydować, kto będzie 'prawnym' opiekunek Barta, osobą decyzyjną. Trzeba podpisać umowę z dexterką. Super, że zapoznał się z terenem :) dexterko będziesz zapoznawała go z innymi psami w kagańcu ? pojedyńczo czy z większą ilością psów ?[/QUOTE] a ty kochana nie podpisalabys umowy..............ja szczerze liczylam na ciebie wiem ze masz tych watkow od groma ale zlituj sie nad bartem prosze
  14. wiem dexterka ze go odchudzisz ma nadzieje i prosze cie o to ja jestem bardzo wrazliwa na nadwage psa nawet jak wracam do polski to moja mama sie smieje ze juz nasza wyzelke na diete bierze bo wie ze juz w progu domu bede krzyczec ze jest zapasiona nie lubie grubych psow nie moja wina i niestety jest to razace zaniedbanie ze strony tego niby super hotelu taka prawda chudy pies zle gruby jeszcze gorzej nie raz to czytalam w roznych weterynaryjnych publikacjach
  15. co tu wymyslic sutuacja beznadziejna
  16. nie napisalam ze on tam mial zle tragedia itp napisalam ze jestem w szoku bo wiekszosc psow to takie szukajace domu tam co sa aten niby hotel nie kwapil sie z pomoca dlanich to czysty interes niech pies siedzi pieniadz leci ja tylko glosno mowie jak jest ale oczywiscie zaraz trzeba mi cos powiedziec oczywiscie nie ejst obowiazkiem hotelu szukania domu ale jednak o pomoc dla barta nam chodzilo a oni niezbyt pomocni byli w tym hotelu i tak to zle ze przytyl nawet bardzo zle gruby pies nie jest atrakcyjny przez to spadaja tez szanse na adopcje pomijajac fakt ze jest to dla zdrowia niedobre a ksiazeczka co .........wcielo...........daremne to juz moj ostatni wpis na tym watku prosze o dane za transport mu TYLKO przeleje i znikam widac za malo przez te lata robilam bazarki zwolywania tu ludzi a pomysl z przeniesieniem barta tez bardzo przepraszam bo byl moj
  17. w dodatku wydali psa bez ksiazeczki....a pies ma nadwage super
  18. dexterka ja cetnie zobacze zdjecia Barta z Twoim Dexterem:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  19. mnie tylko dziwi ze na tej stronie opisuje siebie mokry nosek jak hotel szukajacy /pomagajacy w adopcjach maja jakies tam wydarzenia szuka domu al bo galerie znalazly dom.......... to bartowi czemu nie szukali przez ten caly czas......ja myslalam ze to jest hotelik ktory typowo bierze przetrzymuje psa jak np wlasciciele wyjezdzaja i bart taki biedny bezdomny sam siedzi...cieszze sie ze stamtad pojechal choc widac psy sa tam szczesliwe
  20. [quote name='barb']Czuł się jak u siebie...miejmy nadzieję, że nie robimy mu tymi przenosinami krzywdy, że szybko zaaklimatyzuje się w nowym hotelu... Dziekujemy wlaścicielce za wyposażenie Bartusia w smycz i obrożę. baster i lusi, za tę obrożę przeciwkleszczową Pani Małgosia jakoś bardzo tanio policzyła. Wczoraj byłam u weta i tam obroża przeciwkleszczowa na średniego psa byla w cenie 50 zł, na dużego 80 zł.[/QUOTE] zaklimatyzuje sie bo on jest bardzo przyjacielski i radosny plus czlowiekolubny............tylko szkoda ze z ogloszen tel brak az niemozliwe takie zdjecia jego same sie prosza o adopcje
  21. [quote name='Martika@Aischa']Dziewczyny już bezpiecznie odstawiły do kejcu jamnisia i właśnie wyruszyły do hoteliku po Barta :) także do godzinki nasz Bartolini powinien byc w drodze do dexterki :)[/QUOTE] jestes wielka!!!!!!!!!!!!!!!!
  22. jak bedzie wiadomo ile za przewiezienie barta to zapalce ale rozumiem to transport laczony wiec wyjdzie mniej ale sie ciesze ze sie udalo:multi:
  23. biedny bart wciaz pod gorke nawet z przewiezieniem
  24. kurcze nieciekaiwe wyglada ten przejazd ech.............
  25. [quote name='BORYSboxer']Na zdjeciach widac ze bardzo lubi kontakt z czlowiekiem...szkoda, ze musi w kojcu siedziec gdzie tego czlowieka nie ma caly czas...no ale wiem, ze nie zawsze sie da...[/QUOTE] pamietasz jak bylo z tym Atosem tym bialym Labradorem mix co siedzial na tym weglu i mial byc do uspienia Martika tez byla na tym watku doczekal sie w koncu wspanialej rodziny ja wiem ze Bart bedzie mial tak samo dobrze
×
×
  • Create New...