-
Posts
4316 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dominikabankert
-
ja poszlam z sasiadem do sadu o znecanie nad konmi i psem mowil na mnie matka teresa od zwierzat psychopatka itp dostal 6 tys do placenia i 2 lata zawiasow policja sie ze mnie smiala nikt nie widzial problemu facet mi grozil ze bede zakopana pod plotem tomoja ostatnia wigilia itp w sadzie mowilam ze to debil idiota takie slowa uzywalam sama jestem w szoku ze nie dostalam kary porzadkowej dzis odwraca wzrok jak mnie widzi juz mnie nie zakopuje pod plotem
-
smalec psi czytalam juz podobno dobrze dziala na potencje i ze zona bedzie zadowolona tak mowia facetom........lzy w oczach mam jak zobaczylam tego duzego co uratowali w typie psa lessie.....jaki on smutny taki uwiazany [quote name='Malgoska']wieś to jednak ciemnogród [URL]http://ktoz.eadopcje.org/interwencja/psy_placa_zyciem_za_zabobony[/URL][/QUOTE]
-
Twoja duza siwa mysz Dexter niedlugo bedzie zazdrosna o swoja mamusie jak Bart tak Cie pokochał:loveu::loveu::loveu:
-
niestety ale pewnie cie wysmieje uzyje slowa na k lub innego i bedzie wyzywal od animalsow sekty animalsow itp wiem z autopsji[quote name='Gusiaczek']Przystojniak :loveu: nawet nie chcę wracać pamięcią do początku .... Na osiedlu pojawił się biały bulliczek, przesympatyczny, ale .... "pana" ma od jasnej cholery :shake: widziałam dwa dni temu przez okno: bullik czekał pod sklepem, "pan" wyszedł, psisko w tany powitalne i co? dostał kopa! niestety nie dobiegłabym z VII piętra, ale czekam na spotkanie na spacerze :mad: kopa nie zasadzę, ale niechaj się boi gnój spotkania ze mną ![/QUOTE]
-
[quote name='barb']Może już dotarła książeczka i Bart nie będzie musial już być oddzielany od innych psow ? Dziś skończyło się wyróżnienie na olx (dawna tablica). Wyróżniamy dalej na tym portalu czy na jakimś innym ?[/QUOTE] mozeby innym moze bedzie wiecej szczescia....
-
ciekawe kiedy dexterka cos da znac albo powiekszy galerie o nowe zdjecia widzicie on bardzo szybko sie aklimatyzuje
-
[quote name='Malgoska']czyli Bart ma 693 zł?[/QUOTE] wpisala baser ze stan konta na 18 5 to 693 zl ja oplacilam deklaracje mysle ze we wrzesniu jak wroce do polski to cos mu znowu dam poki co do wrzesnia neistety nie dam
-
agata p dziekujemy
-
nie chce wywolywac nastepnej klotni ale czy mokry nosek zaniedbal szczepienia......
-
[quote name='Doda_']Bogusik, możesz mieć racje z tym ze poprzedni tytul mogl przynosic pecha, zmieniłam :) Co u Barta ????[/QUOTE] dexterka juz mozesz wejsc na watek juz bedziemy grzeczni:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='yolanovi']Ciotki nie uciekajcie z wątku. Trzeba Barta wypromować i do domku w końcu wysłać. Przecież to niemożliwe, żeby taki fajny, radosny pies nikogo nie zauroczył.[/QUOTE] mam nadzieje emocje opadna i wroca .....
-
[quote name='baster i lusi']Dominiko wpłynęło od Ciebie 205 zł .Wiem że 200 zł dla Barta na deklaracje do końca roku.Reszta jako jednorazowa.A za co te 5 zł czy to bazarek?[/QUOTE] tak baster 200zl dla barta jest i 5zl za moje szklanki na bazarku ale martika wystawi je na nastepnym bazarku dla barta
-
wyc sie chce to po co byly te przenosiny i cala reszta jak pies i tak zostanie sam ja sama mam pisac do samej siebie.... i fakt wstyd przd dexterka i pewnie jej przykro
-
napiszze tez do ziutki czyby bartowi nie zrobila znow ogloszen ona ma dotego reke i byly telefony z jej ogloszen
-
ciekawe czy dexterek dexterki juz sie z barcikiem zapoznal obwachal noskiem i czy zostali kolegami
-
wrocmy moze lepiej do sprawy barta :lol: finanse wygladaja calkiem calkiem a moj chlop dzis zrobil przelew 200zl dla barta i 5 zl za szklanki ktore przekazuje na nastepny bazarek dla barta chlop dostal ochrzan bo przelew szedl robic 3 dni:angryy::angryy::angryy::angryy::evil_lol: [quote name='Bogusik']Prośby nie pomagają :-( A kłótni,hałasów i przepychanek skutecznie unikam,bo w nich nie ma miejsca na pomoc dla potrzebujących...[/QUOTE]
-
kazdy pomaga i ewa gonzales i barb kazda ma swoja wizje na dogo jak kazdy z nas ale bart na nas liczy tu chodzi zeby znow nie zostal sam opuszczony ostatnio bylo tak dobrze przyszla doda bogusik i inni dziewczyny wszystkie mamy albo okres albo menopauze tu hormony sa z kazdej strony czasem dochodzi do spiec ale dajmy spokoj dla psa ktory na nas liczy
-
[quote name='Bogusik']Tak,barb bardzo pomaga,ale trzeba pamiętać,że wiele innych osób także.Ponieważ powstała sytuacja bardzo nieprzyjemna i nie ma dobrej woli,aby doszło do zgody na dobro Barta,ja niestety,ale wycofuje się z deklaracji bycia opiekunem prawnym.Opuściły wątek Barta osoby,którym ufam i z którymi bardzo dobrze sie zawsze dogadywałam.Podejmując swoją decyzję,że będę osoba decyzyjną,brałam pod uwagę taki skład osób zaangażowanych,jaki był,bo to stwarzało większą szansę na pomoc.A także zgoda i zrozumienie.To był w pewnym sensie mój warunek/prośba: .......Bart jest w nowym hoteliku i od tego czasu,wszystko powinno być też "od nowa"Zgoda na wątku to jest to,czego najbardziej w tej chwili potrzebujemy,bo same przenosiny,to nie wszystko...Mogę zostać prawnym opiekunem Barta,jeżeli nie przeszkadza to,że mieszkam w DE.Jeżeli tak się stanie, to potrzebuję wsparcia od wszystkich,którzy deklarowali wszelką pomoc dla Barcika :smile:..... Myślę,że ciocie barb i dominika, wszystko wspólnie dograją i doprowadzą do szczęśliwego końca,czyli znalezienia domku dla Barcika i za to będę mocno trzymać kciuki :kciuki:[/QUOTE] jak uwazasz ja jestem tu dla porzuconego juz barta wiem ze inne osoby tez pomagaja ty bogusik takze bardzo pomoglas bartowi ja sie nie wtracam w klotnie tylko chcialam barb podniesc bo porobila mu ogloszenia
-
Super ogloszenia barb zakonczcie te klotnie to bartowi nie sluzy
-
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
dominikabankert replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
fundacja centaurus jest od koni osiolkow ale tez psow mozna wejsc na ich strone i zobaczyc ze opiekuja sie psami corymi slepymi i wlasnie prosza o wplaty tara jak kiedys dzwonilam w 2010 roku chciala wziasc ode mnie bernardyna jak sasiadowi sprawe i znecanie zrobilam w tarze mieszka duzo psow pani lipinska ma tylko psy wiem ze nawet jacys tam poslowie z sld ja wspieraja -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
dominikabankert replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
JAK NAJABARDZIEJ JA NIE MOGE DZWONIC Z ZAGRANICY ALE CENTAURUS NAPRAWDE POMAGA TAKIM CIEZKIM PSIM PRZYPADKOM TRZEBABY POGADAC MOZE BY I KARO ODEBRALI I SIE NIM ZAJELI W JEDNYM ZE SWOICH OSRODKOW ADOPCYJNYCH PANI TERESA LIPINSKA FUNDACJA POD PSIM ANIOLEM I MOZE TEZ TARA.....powiedziec scarlett wlascicielce ze pies ma jak ma tam sa caly czas wolontariusze centaurus i tara sa w okolicach wroclawia a pani lipinska kolo warszay[quote name='Sara2011']Moze poprośmy jakąś Fundację o pomoc? Ktoś tu chyba wcześniej pisał o Fundacji Centaurus. Jak myślicie, warto spróbować?[/QUOTE] -
[quote name='Malgoska']to jaki jest stan finansów Barta? 328zł?[/QUOTE] no wlasnie myslalam ze tylko ja nie rozumiem rozliczenia