Jump to content
Dogomania

dominikabankert

Members
  • Posts

    4316
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by dominikabankert

  1. i starsze psy znajduja dom wiec Sonia ma szanse uzbroic sie trzeba w cierpliwosc niestety
  2. ja poszlam z sasiadem do sadu o znecanie nad konmi i psem mowil na mnie matka teresa od zwierzat psychopatka itp dostal 6 tys do placenia i 2 lata zawiasow policja sie ze mnie smiala nikt nie widzial problemu facet mi grozil ze bede zakopana pod plotem tomoja ostatnia wigilia itp w sadzie mowilam ze to debil idiota takie slowa uzywalam sama jestem w szoku ze nie dostalam kary porzadkowej dzis odwraca wzrok jak mnie widzi juz mnie nie zakopuje pod plotem
  3. smalec psi czytalam juz podobno dobrze dziala na potencje i ze zona bedzie zadowolona tak mowia facetom........lzy w oczach mam jak zobaczylam tego duzego co uratowali w typie psa lessie.....jaki on smutny taki uwiazany [quote name='Malgoska']wieś to jednak ciemnogród [URL]http://ktoz.eadopcje.org/interwencja/psy_placa_zyciem_za_zabobony[/URL][/QUOTE]
  4. Twoja duza siwa mysz Dexter niedlugo bedzie zazdrosna o swoja mamusie jak Bart tak Cie pokochał:loveu::loveu::loveu:
  5. niestety ale pewnie cie wysmieje uzyje slowa na k lub innego i bedzie wyzywal od animalsow sekty animalsow itp wiem z autopsji[quote name='Gusiaczek']Przystojniak :loveu: nawet nie chcę wracać pamięcią do początku .... Na osiedlu pojawił się biały bulliczek, przesympatyczny, ale .... "pana" ma od jasnej cholery :shake: widziałam dwa dni temu przez okno: bullik czekał pod sklepem, "pan" wyszedł, psisko w tany powitalne i co? dostał kopa! niestety nie dobiegłabym z VII piętra, ale czekam na spotkanie na spacerze :mad: kopa nie zasadzę, ale niechaj się boi gnój spotkania ze mną ![/QUOTE]
  6. [quote name='barb']Może już dotarła książeczka i Bart nie będzie musial już być oddzielany od innych psow ? Dziś skończyło się wyróżnienie na olx (dawna tablica). Wyróżniamy dalej na tym portalu czy na jakimś innym ?[/QUOTE] mozeby innym moze bedzie wiecej szczescia....
  7. ciekawe kiedy dexterka cos da znac albo powiekszy galerie o nowe zdjecia widzicie on bardzo szybko sie aklimatyzuje
  8. [quote name='Malgoska']czyli Bart ma 693 zł?[/QUOTE] wpisala baser ze stan konta na 18 5 to 693 zl ja oplacilam deklaracje mysle ze we wrzesniu jak wroce do polski to cos mu znowu dam poki co do wrzesnia neistety nie dam
  9. [quote name='giselle4']Dzisiaj szczotkowanie Luski nie pada a Luska szykuje sie n Drzwi Otwarte w naszym schronisku:)[/QUOTE] powodzenia bedzie sie wyrozniac uroda jak zawsze
  10. agata p dziekujemy
  11. nie chce wywolywac nastepnej klotni ale czy mokry nosek zaniedbal szczepienia......
  12. [quote name='Doda_']Bogusik, możesz mieć racje z tym ze poprzedni tytul mogl przynosic pecha, zmieniłam :) Co u Barta ????[/QUOTE] dexterka juz mozesz wejsc na watek juz bedziemy grzeczni:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='yolanovi']Ciotki nie uciekajcie z wątku. Trzeba Barta wypromować i do domku w końcu wysłać. Przecież to niemożliwe, żeby taki fajny, radosny pies nikogo nie zauroczył.[/QUOTE] mam nadzieje emocje opadna i wroca .....
  14. [quote name='baster i lusi']Dominiko wpłynęło od Ciebie 205 zł .Wiem że 200 zł dla Barta na deklaracje do końca roku.Reszta jako jednorazowa.A za co te 5 zł czy to bazarek?[/QUOTE] tak baster 200zl dla barta jest i 5zl za moje szklanki na bazarku ale martika wystawi je na nastepnym bazarku dla barta
  15. wyc sie chce to po co byly te przenosiny i cala reszta jak pies i tak zostanie sam ja sama mam pisac do samej siebie.... i fakt wstyd przd dexterka i pewnie jej przykro
  16. napiszze tez do ziutki czyby bartowi nie zrobila znow ogloszen ona ma dotego reke i byly telefony z jej ogloszen
  17. ciekawe czy dexterek dexterki juz sie z barcikiem zapoznal obwachal noskiem i czy zostali kolegami
  18. wrocmy moze lepiej do sprawy barta :lol: finanse wygladaja calkiem calkiem a moj chlop dzis zrobil przelew 200zl dla barta i 5 zl za szklanki ktore przekazuje na nastepny bazarek dla barta chlop dostal ochrzan bo przelew szedl robic 3 dni:angryy::angryy::angryy::angryy::evil_lol: [quote name='Bogusik']Prośby nie pomagają :-( A kłótni,hałasów i przepychanek skutecznie unikam,bo w nich nie ma miejsca na pomoc dla potrzebujących...[/QUOTE]
  19. kazdy pomaga i ewa gonzales i barb kazda ma swoja wizje na dogo jak kazdy z nas ale bart na nas liczy tu chodzi zeby znow nie zostal sam opuszczony ostatnio bylo tak dobrze przyszla doda bogusik i inni dziewczyny wszystkie mamy albo okres albo menopauze tu hormony sa z kazdej strony czasem dochodzi do spiec ale dajmy spokoj dla psa ktory na nas liczy
  20. [quote name='Bogusik']Tak,barb bardzo pomaga,ale trzeba pamiętać,że wiele innych osób także.Ponieważ powstała sytuacja bardzo nieprzyjemna i nie ma dobrej woli,aby doszło do zgody na dobro Barta,ja niestety,ale wycofuje się z deklaracji bycia opiekunem prawnym.Opuściły wątek Barta osoby,którym ufam i z którymi bardzo dobrze sie zawsze dogadywałam.Podejmując swoją decyzję,że będę osoba decyzyjną,brałam pod uwagę taki skład osób zaangażowanych,jaki był,bo to stwarzało większą szansę na pomoc.A także zgoda i zrozumienie.To był w pewnym sensie mój warunek/prośba: .......Bart jest w nowym hoteliku i od tego czasu,wszystko powinno być też "od nowa"Zgoda na wątku to jest to,czego najbardziej w tej chwili potrzebujemy,bo same przenosiny,to nie wszystko...Mogę zostać prawnym opiekunem Barta,jeżeli nie przeszkadza to,że mieszkam w DE.Jeżeli tak się stanie, to potrzebuję wsparcia od wszystkich,którzy deklarowali wszelką pomoc dla Barcika :smile:..... Myślę,że ciocie barb i dominika, wszystko wspólnie dograją i doprowadzą do szczęśliwego końca,czyli znalezienia domku dla Barcika i za to będę mocno trzymać kciuki :kciuki:[/QUOTE] jak uwazasz ja jestem tu dla porzuconego juz barta wiem ze inne osoby tez pomagaja ty bogusik takze bardzo pomoglas bartowi ja sie nie wtracam w klotnie tylko chcialam barb podniesc bo porobila mu ogloszenia
  21. Super ogloszenia barb zakonczcie te klotnie to bartowi nie sluzy
  22. fundacja centaurus jest od koni osiolkow ale tez psow mozna wejsc na ich strone i zobaczyc ze opiekuja sie psami corymi slepymi i wlasnie prosza o wplaty tara jak kiedys dzwonilam w 2010 roku chciala wziasc ode mnie bernardyna jak sasiadowi sprawe i znecanie zrobilam w tarze mieszka duzo psow pani lipinska ma tylko psy wiem ze nawet jacys tam poslowie z sld ja wspieraja
  23. JAK NAJABARDZIEJ JA NIE MOGE DZWONIC Z ZAGRANICY ALE CENTAURUS NAPRAWDE POMAGA TAKIM CIEZKIM PSIM PRZYPADKOM TRZEBABY POGADAC MOZE BY I KARO ODEBRALI I SIE NIM ZAJELI W JEDNYM ZE SWOICH OSRODKOW ADOPCYJNYCH PANI TERESA LIPINSKA FUNDACJA POD PSIM ANIOLEM I MOZE TEZ TARA.....powiedziec scarlett wlascicielce ze pies ma jak ma tam sa caly czas wolontariusze centaurus i tara sa w okolicach wroclawia a pani lipinska kolo warszay[quote name='Sara2011']Moze poprośmy jakąś Fundację o pomoc? Ktoś tu chyba wcześniej pisał o Fundacji Centaurus. Jak myślicie, warto spróbować?[/QUOTE]
  24. [quote name='Malgoska']to jaki jest stan finansów Barta? 328zł?[/QUOTE] no wlasnie myslalam ze tylko ja nie rozumiem rozliczenia
×
×
  • Create New...