-
Posts
4316 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dominikabankert
-
Diboj-po ponad roku w hotelu pojechał do nowego domu :)
dominikabankert replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
[quote name='kamilka91']No to trzymamy kciuki... Po cichu, coby nie zapeszyć ;)[/QUOTE] ja to sie ciesze jak w ogole ktos pyta o psa a tu jest potencjalnie 2 zainteresowanych ludziow....... -
dziewczyny przeniesienie wyjdzie mu tylko na dobre tu jest dogomania i stale zdjecia informacje plus pomoc w szukaniu domu przez prowadzaca hotelik osobe sa logicznymi argumentami do przeniesienia psa ..................tylko gdzie ......to jest teraz pytanie a czas leci mokry nosek bije juz kase za maj.......
-
Diboj-po ponad roku w hotelu pojechał do nowego domu :)
dominikabankert replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
to ok nie pytam wiecej daj znac jaby doszlo do happy endu -
[quote name='Lida']Zgadzam się z tym co napisała hop! Każdy hotelik ma plusy i minusy. Nie czuję, ze bijemy tu pianę. Mam poczucie, że drążymy temat, żeby podjąc najlepszą decyzję. Trzeba wybrać takie rozwiązanie, które będzie dla Barta najlepsze. Czy oprócz mnie i Czorcika bywa ktoś w Mokrym Nosku? Czy ktoś rozmawiał z właścicielką na temat obniżenia kosztów? Czy ktoś wie, w jakich warunkach jest Bart? Czy jest mu dobrze? Jak tam funkcjonuje? Czy chodzi teraz tylko o pieniądze, żeby było taniej? Czy o ogłoszenia, zeby były? Czy o zdjęcia? Pytam, bo staram się zrozumieć o co chodzi, zeby dobrać najlepsze działania i najlepsze rozwiązanie do problemu jaki jest. Kto sprawuje opiekę nad Bartem? Mailowałam z Kasią, która wczesniej prowadziła wątek. Nie mam jej już na dogomanii. Moze problem jest w tym, ze Bart nie ma opiekunki? Potraktujcie proszę moje pytania jako szukanie najlepszego rozwiązania.[/QUOTE] bart nie ma opiekunki kasia tak super prowadzila wszystko ale z tego co wiem wyprowadzila sie z polski napisalam jej wczoraj wiadomosc ze moze moglaby wejscna watek czasem ....... ogloszenia ma teraz bart dzieki BARB ale niestety jak na innych watkach adopcje stoja watek bedzie mial opiekunke DODE a skarbnikiem pozostanie BAster tyle jest uzgodnione na dzien dzisiejszy przez bardzo dlugi czas pies oglaszany nie byl i watek umarl byla tylko baster niedawno tak chyba 2 mies temu byly tez ogloszenia barta i nawet jakas babka sie w jego sprawie odezwala ale niestety nic z tego nie wyszlo od czasu jak bart ma watek byly juz nie raz telefony o niego tylko zawsze cos nie wychodzilo a teraz jak na zlosc nikt nie dzwoni z deszczu pod rynne
-
ni bede wiece wchodzic na watek barta bo to juz zaczyna byc bicie piany psa trzeba przeniesc bo tam jest za drogo niestety twarda ekonomiczzna prawda teraz jest ze on bedze mial stresa bo to takie miejsce a to takie.........bez przesady przyzwyczai sie i to lepsze niz schronisko do ktorego trafi bo nie bedziemy w stanie mu tylu kasy uzbierac ja kocham psy ale wiekszosc z was czasem przesadza to w takim razie nie powinien trafic do adopcji tez bo to przeciez stres -zmiana miejsca chyba ze Czorcik wzielaby na siebie karme jak mowi wtedy zostaje 350 zl do placenia ja oferuje w razie co 250 zzl kosztow dojazdu do tej dexterki paliwa i ogolnie paliwo w razie przeniesienia przestaje sie tu udzieliac mi tez chodzi o dobro psa ale niepotrzebne bicie piany stanie w miejscu psu nie pomoze jak bedzie decyzja to prosze o nr konta do przelewu
-
Diboj-po ponad roku w hotelu pojechał do nowego domu :)
dominikabankert replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
co slychac u diboja -
moze jakies wiesci i zdjecia z sesji wiosennej naszego ukochanego:razz::razz::razz::razz::razz:
-
[quote name='baster i lusi']Dzwoniłam do słodkokwaśnej.W tej chwili nie ma dostępu do internetu.Wraca w niedzielę poczyta wątek i da nam odpowiedż.Poprosiłam o przemyślenie ceny za hotelowanie.Bo Bart biedny jak mysz kościelna.[/QUOTE] basterowa jestes super dziekuje ci
-
bart jest wielkosciowo taki jak wyzel siega do kolana tylko wyzly waza jakies 10 kilo mniej.......wiem bo mam wyzla
-
no wlasnie nie pomyslalam bo jak 300 juz z karma...........czy bez...warjuje ze szczescia ze tak wszystko ruszylo u barta i nie mysle juz
-
nie ma sie co zastanawiac niech jedzie do slodkokwasnej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='baster i lusi']Gdzie jest hotel Dexterki?A co sądzicie o słotkokwaśnej jest dużo bliżej i jak na razie jest miejsce.[/QUOTE] . skad wiesz ze jest miejsce pisalam do niej priv nic mi nie odpisala
-
jesli slodkokwasna i inne nie zaproponuja mniejszej ceny to tez jestem za dexterem
-
wlasnie chodzi jak zawsze o pieniadze poza tymten mokry nosek nie pomaga w adopcjach a dexterowa i inni takw tym mokrym nosku jest moze ok ale koszt 450 jest ogromny Bart nie ma nawet 200 zl deklaracji poza tym nie wiemy co sie z psem dzieje jest dla nas anonimowy nie wiem i tak jak damy rade finansowo
-
napisalam do niej zobaczymy chyba rzeczywiscie lepiej barta gdzies blizej dac i kase na podroz przeznaczzyc na hotel
-
[quote name='andzia69']a może dać Barta do Slodkokwaśnej - moze by się zgodzila go przyjąć? Powiem jeszcze, że do niej sporo ludzi jako do hoteliku przyjeżdża, a czasem jest tak, ze przyjeżdżają po jednego psiaka, a wyjeżdżają z innym - ale właśnie to mi się podoba, ze to nie hotelik daleko od ludzi, o którym pies z kulawą nogą nie wie, gdzie tylko dogomaniacy mogą mu znaleźć dom. No i Słodkokwaśna ma też swoj wątek, gdzie wkleja full zdjęć, opisow, pisze jaki psiak poszedl do domu - może by jej zapytać, czy by miala miejsce.[/QUOTE] ok juz pisze czy ma miejsce i za ile
-
zapisuje szkoda psa
-
[quote name='Lida']Jeśli hop! się zgodzi, to dajcie Barta do niej. Tam wszystkie psy rozkwitają. To hotelik domowy. Jesli różnica w cenie hoteliów jest 50 zł, to pokryję tę różnicę. Na dniach jadę do hop! odwiedzić mojego psa. Mogłabym zawieźć Barta. Tylko skończył mi się przegląd samochodu i muszę to dziś załawtić, bo nie mam jak jeździć. Do Mokrego Noska też chyba pojadę przy okazji innego psa (spoza dgomanii), więc mogłabym wszystko zgrać. Przemyślcie.[/QUOTE] kochana za pomoc ale chyba hop nie ma miejsca wiesz............. dziekujemy
-
by to byla lepsza opcja kase zamiast na przejazd dalabym na hotelikowanie barta 250 zl
-
kto napisze do sylwiaso czy ma miejsce wolne dla naszego barta nie wiem czemu nie przechodzi mi do niej wiadomosc
-
[quote name='Doda_']Ja niestety mysle, ze telefony byly .... to niemozliwe, zeby przez kilka lat ani jednego telefonu... Bart jest pieknym psem. Kochani, z sylwiaso kontaktuję już jakis czas przez sms i mogę powiedzieć że to wspaniała osoba. Same zdjecia Kruczusia mówią że jest szczęśliwy, na jego wątku jest też filmik jak Kruczuś sie bawi z sylwią :) Ale w tym hoteliku ani u Hop! nie byłam. Jak bart będzie się wybierał do dexterki postaram się jak najszybciej pomóc w transporcie, to 800 km i muszę mieć wolne min. 2 dni. Gdyby nikt inny sie nie zdecydowal na prowadzenie watku, moge to zrobic ja ale rozumiem ze baster i lusi caly czas bedzie skarbnikiem? jesli nie, to skarbnika bedziemy musialy poszukac. Jesli wszyscy są za tym, zeby pojechal do dexterki (ja jestem za) to niech chlopaczek sie pakuje. Pytanie tylko z kim byla podpisana umowa z hotelikiem ? bo jesli byla w ogole jakas umowa to nie wiem czy wydadza psa innej osobie...[/QUOTE] t chyba 2 mies temu byl tel ale tez cos nie poszlo jak byl czesciej oglaszany to byly tel doda byly telefony o niego ito nie raz ale zawsze cos nie pasowalo nawe
-
[quote name='barb']Widzialam tę stronkę - podoba mi się, że prezentuje się tam podopiecznych. Zajrzalam też na fb. Jak dla mnie brakuje zdjęć pokazujących ć jak wyglada hotel, boksy, czy są zadaszone. . Na plus nalezy policzyć, że wlaścicielka umieszcza fotki Kruczka i relacje o nim na watku. Hotelowanie i transport wypadlyby taniej.[/QUOTE] moze ma wolne miejsce.............. doladnie
-
[quote name='Malgoska']Bart miał kiedyś opiekuna?[/QUOTE] tak kksiar ale ona sie wyprowadzila z polski od tego czasu bart w sumie jest bez opiekina baster i lucy jest skarbnikiem szukamy pilnie kogos ktoby poprowadzil watek albo zrobil nowy
-
[quote name='Martika@Aischa']Domi jesteś kochana :* Ja zobowiązuję się porozsyłac wątek gdzie tylko się da !!!!!!! wspólnymi siłami damy radę !!!!!!!!!!!!![/QUOTE] nie to ty jestes kochana wiesz ze cie uwielbiam i dziekuje za wszystko co robisz cholera ja chce myszke to tez juz bym rozsylala zaproszenia a nie mam jak
-
tylko jak my go stamtad wezniemy jak on w sumie nie bedzie mial zapalcone za hotel tam masakra czarno to widze juz sie boje on ma deklaracji niecale 200 bylo 100zl ale pani co zaadoptowala siostre barta palcic na niego stowe iesiecznie to nas troche reperuje