-
Posts
1622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewunian
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
ewunian replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
na mojego psa, Baksa, dziadek mówi "Bak" - dobra, to aż tak bardzo nie jest uciążliwe, a 85-letniego staruszka nie będę poprawiać z byle literówki. Siostra ma NK. Wstawiła tam cały album o jej suce Daisy (dorosły mix jamnika). Pierwszy komentarz, jej koleżanki: (czytać jak się pisze:) ) "To Dejzi, nie Daisy". Drugi: "Ale fajny szczeniak labradora" :) -
Kilka tygodni temu zaginął znajomym mały kundelek (potem okazało się, że niestety jest już za TM). No więc, pędzę do urzędu gminy, dowiedzieć się,które schronisko przyjmuje od nas psy, czy wogóle ktoś zgłaszał jakeiś pałętające się kundliszcze ("punktu przechowań" gminnego niet, oczywiście - kasy za dużo) itp. W UG pani typu "tipsowa blondi" mówi, że ona się tymi sprawami nie zajmuje, bym zapytała kogo innego (a do niej, do informacji poszłam, by właśnie dowiedzieć się w którym pokoju mogę to zgłosić <facepalm>). Cóż, nie dowiedziałam się - za to dostałam propozycję zakupu "słodziuchnego jorka za stówę". Następnego dnia poszłam wydrukować plakaty do Gminnego Domu Kultury. Dyrektor po zobaczeniu plakatów bez słowa wykonał 1-2 telefony i wtedy dowiedziałam się, że to nie schron w Bielsku - Białej (najbliższy nam) przyjmuje z gminy psy, a daleki Cieszyn...
-
W Kętach to? A tak m/w? Okolice klasztoru, czy gdzieś indziej? napisz wiadomość na pies.sląsk.pl - ludzie ze stricte śląska - moze pomogą?
-
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
ewunian replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']chyba nie zauważyłaś mojego postu....[/QUOTE] Szit, Asior faktycznie, nie zauważyłam... czas okulary wymienić :/ Z góry dzięki... -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
ewunian replied to hanek's topic in Już w nowym domu
znalazłam tylko coś takiego, gdzie pisze że obie wymienione gminy zawożą psy do OLKUSZA, ale to są stare dane: [url]http://www.boz.org.pl/sch/mp.htm[/url] -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
ewunian replied to hanek's topic in Już w nowym domu
jeśli wogóle ma jakąś umowę... -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
ewunian replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Gmina Wieprz lub gmina Andrychów (mieszkam na ich pograniczu w tej pierwszej, ale fajnie by było wiedzieć obie). -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
ewunian replied to hanek's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, pomóżcie.... gdzie mogę znaleźć, z jakimi gminami ma schronisko/umieralnia olkusz podpisaną umowę (albo jakiekolwiek inne schronisko)? bo realnie się obawiam, że psiaki z naszej trafiają właśnie tam... pytałam sie w UG, to mnie baba zbyła... HELP! -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
ewunian replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A z dworca pkp jak najłatwiej się tam dostać? Przez wakcje będę mieć trochę czasu, to może co drugi weekend mogłabym tam pomagać - zwłaszcza, że w wakacje znając polaków (przez małe p) to wywózki będą co chwilę... -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
ewunian replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
czyli wg twojej rodzinki, nic by się nie stało, jakby poszarpał któremuś z gości spodnie i to co skrywają? :crazyeye: -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
ewunian replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
jesteś pewna, że powiedzieli "Syberian"? nie "doberman"? nie dotyczy mojego psa, ale miałam dziś lekki ubaw ze "znawcy" astów :) jadę autobusem, koło mnie parka z podrostkiem amstaffa. oczywiście/co się pominie/pies bez smyczy i kagańca zaczął mnie zaczepiać (w sensie pozytywnym :P) część rozmowy: Ja: Rasowy? Wł: Tak, rasowy. J: American? (Chodziło mi o pierwszy człon ogólnej nazwy) W: Nie, to amstaff. J: American staffordshire terrier? W: No, przecież mówię że to amstaff, a nie żaden terier! Odpuściłam... -
daaga111 oświeć mnie - rok temu mat-przyr był o "radioaktywnych biedronkach"? :) najlepsze to są komentarze, że zadania mogli dać zrobione na bazie Smoleńska, typu "W osiedlowym sklepie cukier kosztuje 6 zł, a w Biedronce jest o 17% tańszy. Oblicz, o ile przepłacił Kaczyński" :) :D
-
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Andrychów i okolice meldują się na bielskim wątku! :) -
I ja tu zawitałam :) piękną masz suńkę, Aleksandra95. Egzaminy gimnazjalne - wg mnie, co je miała 6 lat temu - mogły być bardziej zróżnicowane (ale dlaczego się dziwicie, że tyyyle historii było - blok humanistyczny to j. polski, historia, wiedza o społeczeństwie i sztuka (muzyka i plastyka)... bratu - egzamin gimnazjalny za rok - aż się oczy świeciły - uwielbia historię... Na pocieszenie dodam, że egzamin gimnazjalny i nawet głupia matura to pikuś w porównaniu z sesją na studiach :) jak to my pięknie mówimy - sesja - miesiąc kończący półroczny okres na opanowanie tego, czego nauczylibyśmy się przez 12 lat wcześniejszej edukacji i 40 lat kolejnych :) Jak poszedł wczoraj język? Zdawałaś szwabski czy wyspiarski?
-
ulv, co na powyższe szkody ma do powiedzenia Kraksa? Dała się zdetronizować Ammarowi?
-
[quote name='molosmolos'] podsumowując [B] ciężkie poparzenia ciała połamana miednica zerwane więzadła zaawansowana dysplazja wypadający łokieć skatowana psychika[/B] [/QUOTE] PODSUMOWUJĄC: Dziewczyny, jestem w ciężkim szoku i podziwie dla was, ile zrobiłyście dla tego skrzywdzonego przez los i człowieka psa. Przy okazji chciałabym podziękować MolosMolosowi, gdyż wykonał całkiem przyjemną dla oka robotę, wstawiając większość obrażeń Kuby w jeden post. Tu widać, z jakich obrażeń fizycznych i psychicznych nasze czworonogi potrafią się wykaraskać, mając odpowiednią opiekę. Ogromny podziw i szacunek należy się wszystkim, którym zależało na psiaku. Osobne podziękowania i gratulacje składam KUBIE - na jego przykładzie najlepiej widać to, o czym się mówi u behawiorystów i kynologów od dawna: psy same wybierają moment przejścia za TM...
-
Przeprowadzka? Pies zostaje! Terrierek szuka domu!
ewunian replied to Aleksandrossa's topic in Już w nowym domu
co z psiakiem?- 10 replies
-
- jack russel terrier
- przeprowadzka
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
kra wraca do formy? :)
-
Leśna znaleziona w lesie z małymi- cała rodzinka ma nowe domki :)
ewunian replied to marra's topic in Już w nowym domu
Czyli nie moje "rodzinne" rejony (gwoli ścisłości mieszkam koło Gierałtowic, ale tych małopolskich :P) -
Leśna znaleziona w lesie z małymi- cała rodzinka ma nowe domki :)
ewunian replied to marra's topic in Już w nowym domu
ehhh, ona pewnie miała kiedyś właściciela..... jak widzę miejsce pobytu suni to muszę się upewnić - o których Gierałtowicach mowa? tych, co niby kiedyś puma była widziana:eviltong:, czy tych niedaleko Bielska - Białej, Andrychowa? -
chłopie/babo o nicku [B]molosmolos[/B] - jeśli kuba naprawdę nie chciałby żyć, już dawno, nawet przed zabraniem do kliniki, przed zaczęciem tego całego (dziewczyny, przepraszam za określenie, ale z takimi co powyżej, to tylko jego słownictwem) cyrku, dawno machałby ogonem po drugiej stronie Tęczowego Mostu. Ode mnie, jako postronnej obserwatorki wątku (od samego początku), to tyle. Kto tam ma dostęp do Kubiny, wymiziać go od ciotki spod Krakowa:)