-
Posts
1179 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asia&Kleo
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Asia&Kleo replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
O torturach: Warto spojrzeć na jeden komentarz (taki długi) poniżej artykułu, tam również jest opis takiego typu rzeczy [URL]http://niewiarygodne.pl/gid,13519724,img,13520087,kat,1017185,title,10-mrozacych-krew-w-zylach-tortur,galeriazdjecie.html[/URL] -
[B]psyja[/B], świetny ten rogz! Bardzo lubię ten wzorek :)
-
[quote name='japanisze'] I jeszcze pytanie - czy 3 cm obroże są ciężkie? Słyszałam, że el perro ma ciężkie okucia:roll: [/QUOTE] Są grube, z pewnością na buldożka będą dobre ;)
-
[B]Kajusza[/B], dzięki, nie pomyślałam o siwym :) może coś skombinuję [quote name='japanisze']Czerwona taśma będzie super i do tej tasiemki i do czekoladowego psa (mój znajomy labek czekoladowy nosi się w czerwieni i wygląda ślicznie).[/QUOTE] Kojarzę fotkę obroży z czerwoną taśmą i tą tasiemką ;) Wyglądała świetnie, ale ja chcę jeszcze do tego eko;) Twojego BF widzę w fiolecie lub niebieskim :)
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Asia&Kleo replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='dogomanka_']na tej stronie też jest duużo ciekawszych rzeczy, jak kiedyś ją znalazlam to całymi dniami czytałam znajdujące się na niej artykuly, na prawdę dobra lakturka. :D[/QUOTE] Podobał mi się artykuł o 10 przerażających rodzajach tortur w średniowieczu.. -
Muszę dobrać 2 kolory taśmy do tej tasiemki [URL]http://www.farbenmix.de/shop/popup_image.php?pID=10083&imgID=0[/URL] Może macie siakieś pomysły? Zastanawiam się nad połączeniem czerwonego z niebieskim, lecz nie wiem, czy będzie pasować do czekoladowej suczy (na avku)
-
świetne miejsce :)! To jakaś rzeka, czy jezioro? Szkoda, że nie masz fotek, jak suki pływały..
-
[quote name='evel']Hm, to moja pierdołka nie będzie pewnie nadążać :( Mam już mętlik w głowie szczerze mówiąc, bo potrzebne nam coś trwalszego niż fastbacki a jednak się trochę boję kupować jawza :( Spróbujemy chyba hero xtra, chociaż sama już nie wiem.[/QUOTE] HeroXtra jest wytrzymalsze niż fastbacki, lecz moja sucz już zrobiła kilka dziur :/
-
Niechąco mi się post zdublował....
-
[quote name='evel']Asia, a jak lata? ;)[/QUOTE] Nadaje się dla zwinnych psów, bo frisbee jest bardzo szybkie i lekkie, nie "zawisa w powietrzu". Początkowo zaskoczona byłam małym rozmiarem (215mm średnicy), lecz bardzo wygodnie się nim rzuca, a suka chętnie je chwyta
-
A ja polecam bardzo sonic gummy. Są na prawdę świetne jeśli chodzi o wytrzymałość. Mimo, że jest dość elastyczny, nie odkształca się. Wygodnie się trzyma w ręku.
-
A mi się podoba Fifka w tym lupinie ;)
-
Nuka to szczęściara, bo ciotka Vege pozwala jej na spanko pod kołdrą :evil_lol: U kogoś innego musiałaby na betonie :lol:
-
Z tego co wiem, to Nuka specjalizuje się w wielogodzinnym wylegiwaniu się na łożu swojej pańci:evil_lol:
-
Fajna obróżka Lenki, taki wesoły wzorek:lol: A jakbym spotkała Fifkę pod sklepem, to chyba bym Ci ją ukradła :evil_lol:
-
Oj tam, nieważna jakość, ważne, że Nukę widać :) Pasują jej te trixie, ale spróbuj je lepiej wyregulować, aby się tak nie przekręcały ;)
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Asia&Kleo replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Coś typu smile.dog - [URL]http://www.eioba.pl/a/1ioa/the-hands-resist-him-przeklete-malowidlo[/URL] Mnie to nie rusza, ale może inni lubią takowe "creepy" ciekawostki -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Asia&Kleo replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Hahaha, nie powiem uśmiałam się :D Prawie jak pies Baskervill'ów ;) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Asia&Kleo replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='betty_labrador'][B]Asia&Luna[/B] nie chodzi mi o kształt oka, ale o jakies takie bledsze rozmazanie pod jego lewym okiem. ;) a moze to rozbłysk od lampy? :hmmmm:[/QUOTE] A to :) Zdjęcie takie wyszło ;) W rzeczywistości nie ma takich bladych plam na oczach, policzkach i czole. -
Rogzette idealnie pasuje Azowej :):)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Asia&Kleo replied to dog_master's topic in Off Topic
Dzięki za radę [B]Betty_Labrador[/B], [B]Bolsbokser[/B] :) Faktycznie, nie starałam się o detale marynarki :/ A z tymi oczami... Ogółem takie są na zdjęciu, lekko pod skosem, co trudno mi było narysować (ale spróbuję to zmienić) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Asia&Kleo replied to dog_master's topic in Off Topic
[B]Morelkaa, [/B]bardzo trudnego wzięłaś tego psa do rysowania... mam na myśli perspektywę. Jak dla mnie trudno naszkicować psiaka z takim ustawieniem pyska do przodu.. Ja bym bardziej zcieniowała ołówkiem, żeby kontrast był wyrazisty. Popracuj z sierścią na szyi, bo cień od pyska nienaturalnie wygląda. Wg mnie pies jest bardzo podobny do australijskiego cattle doga ;) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Asia&Kleo replied to dog_master's topic in Off Topic
Mój ostatni rysunek (wcześniej go wstawiałam, teraz zdjęcie lepszej jakości :)) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/930/590e84bddf41ab28med.jpg[/IMG][/URL] -
Bardzo fajnie sukom w tym RD :) Rzadko spotykany jest ten wzorek ;)
-
[quote name='Kasi i Lena']Mi też się bardzo podobają. Mają śliczne wzory i urocze zapięcie kosteczkę. Nie mam jeszcze nic tej firmy ale planuje zakup i szukam jakiejś okazji na dogo albo allegro.[/QUOTE] Akurat ta kosteczka to lipa :/ Nie jest za bardzo wytrzymała, znam przypadki, że podczas spaceru odpiął się zatrzask w obroży