-
Posts
1179 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asia&Kleo
-
[quote name='paulaa.']Aż nabrałam ochoty na zakup pitmana, tak świetnie na twoim psiaku wygląda. :cool3:[/QUOTE] Polecam Pitmany- porządne, ładne i warte swojej ceny ;) [quote name='Agnes']Rewelacyjnie wyglada![/QUOTE] Dzięks :):)
-
[quote name='Kasi i Lena']Śliczny, pięknie się na Kleo prezentuje.[/QUOTE] Dziękuję :) To był bardzo udany zakup ;)
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Asia&Kleo replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='Soko']Powinnaś robić karierę jako psycholog od psich właścicieli :D[/QUOTE] Niee, no aż tak dobrze nie zajdę ;) Niestety większości ludzisk nie da się czegokolwiek wytłumaczyć. Nawet jak nie mają swojej racji, to i tak będą robić dalej swoje.. :/ -
Nasze nowe Pitman'owe :lol::loveu: [IMG]http://images43.fotosik.pl/1061/84f9b12c7b479fb9med.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1028/30d45e3c0b0cade2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1061/783d6312d3774bc6med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Naklejka']Fajny ten kaganiec :D Misia zawsze jest taka słodka, czy to tylko kwestia zdjęć? :)[/QUOTE] Misia się do mnie uśmiecha:diabloti: jak jej zdjecia robię
-
[B]Kajusza[/B], bardzo fajnie Wedze w tej obroży :) Jakoś Twojej suce wszystko pasuje :D
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Asia&Kleo replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Dziś usłyszałam ofertę nie do odrzucenia:roll: Podzszedł do mnie pewien pan i zaczął mi słodzić, jakiego mam świetnie wyszkolonego, wychuchanego i ślicznego pieska. Już wiedziałam co facet ma na myśli... Zaczął snuć historyjkę o jego "wybitnym wilczurze", aż w końcu doszedł do sedna: "piękne szczeniaczki by wyszły po pokryciu z tą suką, ludzie by takie kupili". Trochę się rozczarował, jak się dowiedział, iż Kleo jest po sterylce. "Przecież suka musi mieć szczeniaczki!" Postaliśmy 2 minutki, wytłumaczyłam, czemu suka jest po zabiegu, dlaczego nie chciałam szczeniaków. Zaskoczyłam się jak pan rzekł, że mam rację "w końcu dużo psów przez to trafia do schronisk". Tak też powiedziałam, że może dlatego moja sucz znalazła się w schronie. Może zrozumiał, o co mi chodziło:lol: Co prawda, nie było to chamskie ze strony faceta, tylko jego brak wiedzy na temat psów i staromodne myślenie. -
Nasze ArtMagic'owe [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/dsc01808uq.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5410/dsc01808uq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/dsc01809wh.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/493/dsc01809wh.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Marta_Ares'] [URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC00884.jpg[/URL][/QUOTE] łaaa cudo:loveu::loveu: piękne połączenie kolorów
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Asia&Kleo replied to dog_master's topic in Off Topic
[B]zuza, [/B]o wiele lepiej dlamaniec wyszedł po poprawce ;) Następnym razem jak znajdziesz podobny obrazek, to staraj się narysować oba pieski, bo dziwnie wygląda ucięta głowa drugiego psiaka. [B]Gazowana[/B], widać, że kontury Twojego psa są skopiowane z rysunku Metheory. Nie mogłaś znaleźć innego zdjęcia ;) ? I to jest szkic, nie ma co tu się nam podobać. Dokańczaj swoje rysunki, a wtedy możemy ocenić, bądź ewentualnie wskazać, co możesz poprawić. [B]vege[/B], fajny pomysł z koszulką i tenisówkami ;) Bardzo podoba mi się motyw kolorów z kart, lubię także figury szachowe :) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Asia&Kleo replied to dog_master's topic in Off Topic
[B]zuza[/B], to jest cały rysunek czy tylko fragment? Poprawiłabym kontury w okolicy pyska, bo jest trochę niewyraźnie ukształtowany. To na górze to pewnie rączka od kosza, w którym siedzi dalmatyńczyk- również to popraw, zcieniuj (i fragment kosza w lewym dolnym rogu). Szyja nienaturalnie wygląda, spróbuj zcieniować tak, żeby było widać, że pies ma schyloną głowę (bo wg mnie wygląda, jakby się garbił) :) -
[quote name='Marchewkowy']super ten kolor hiltona :D aż mam ochotę kupić :D[/QUOTE] Identyczny odcień chabrowy ma Ferplast ;) [B]mgdyska25[/B], u nas też są w Carrefourze takie hiltony :D Widziałam też ciemnozielone, bodajże te obroże są podszyte gąbką
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Asia&Kleo replied to dog_master's topic in Off Topic
Kolejny śliczny boksiu się szykuje :):) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Asia&Kleo replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Morelkaa'] [URL]http://i1113.photobucket.com/albums/k502/Morelkaa/1766186228.jpgA[/URL] byłam taka dumna, kiedy to namalowałam...:lol: Kusi mnie, zeby znaleźć tą pocztówkę i spróbować jeszcze raz:evil_lol:[/QUOTE] To możesz znaleźć zdjęcie w Google, londyński parlament nie zmienił się i wygląda pewnie tak samo jak na Twojej starej pocztówce ;) -
Zanim zabrałam się za frisbee, suka miała opanowane podstawowe komendy. Za każde podejście typu dotknięcie niuchanie, aż później łapanie, no cokolwiek... dostała smaka. Oczywiście za każdym razem nie było nagrody w postaci żarcia, a tylko nagrodziłam radosnym głosem "dobry pies" itp. Kleo jednak już wiedziała o co chodzi, bo wcześniej uczyłam ją jak się bawić innymi zabawkami, czyli piłkami, gryzakami itd. Później jak opanowała trzymanie dysku w mordzie, przeszłam na komendę "puść". Jeśli pies nie zna tej komendy, nie powinno się bawić w szarpanie, czy przeciąganie się z dyskiem. Wcześniej nauczyłam sucz skakania po piłkę na komendę i tak samo robiłam z frisbee. Na początku ćwiczyłyśmy z gumowym talerzykiem, żeby przypadkiem nie zniechęcić suki do plastiku. Na szczęście nie miała problemu, żeby z gumowych przejść na zwykłe plastikowe. Miałam problemy, aby oduczyć Kleo gryzienia frisbee w pysku, gdy biegła z powrotem do mnie. Za każdą cenę chciała rozszarpać dysk na kawałki (w formie zabawy). Gdy wzięłam 2 sztuki frisbee, przestała gryźć :)
-
U nas początki zabawy z talerzykami też były ciężkie, ale nie używałam do pomocy klikera, najlepiej szło nam ze smakołykami. Sporo czasu zajęło mi nakręcanie suki to choćby najmniejszego zainteresowania. Podczas ćwiczeń pewnie z daleka wyglądałam jak idiotka:evil_lol: podskakując, piszcząc i ciesząc się, jak Kleo wzięła dysk do mordy... Z czasem skumała, że frisbee łapie się w locie. Bawimy się w freesbowanie jakieś pół roku i doszłyśmy do takiego stopnia, że suka da się zabić za talerzyk:lol:
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Asia&Kleo replied to dog_master's topic in Off Topic
Dzięki, nie pomyślałam o kadrach z filmu lub z poza planu. Zdjęcie świetne, ale do na malowania z pewnością trudne. Dość szczegółowe :) Zacznę podpisywać swoje rysunki, aby unkinąć akcji, jakie były kilka stron wcześniej.. -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Asia&Kleo replied to dog_master's topic in Off Topic
[B]Sandra&ABC[/B], bardzo ładnie malujesz :) Jak zdecydujesz się na pejzaż to koniecznie pochwal się na wątku ;) Uwielbiam krajobrazy.. Rysuję aktualnie jednego aktora, później zabieram się za Syriusza :) (nie mogę znaleźć jakiegoś ciekawego zdjęcia Black'a) -
[quote name='Asti']Mam pytanko dotyczące eko-skóry. Jak ona wygląda po dłuższym użytkowaniu? Łatwo się niszczy? Nasze szelki norweskie od Marty są podszyte polarem i mimo bardzo intensywnych przeżyć wygląda on wciąż jak nowy ;) Ciekawa jestem, jak to wygląda z eko :)[/QUOTE] Ja szele guardy dla suczy kupiłam pod koniec października, trzymają się świetnie ;) Były wielokrotnie wodowane, skórka nię pęka, nie ściera się itp. Oprócz szeli qndle biegają także w obrożach z eko i też nie ulegają zniszczeniom.
-
[B]toyota[/B], pięknie ta Twoja gwiazda wygląda :):)
-
[quote name='evel']Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, nie jesteśmy aż tak zaawansowane :eviltong: Zresztą ostatnio pogoda nam krzyżuje plany ciągle, bo albo upał i szkoda mi psa męczyć, albo potworne chmary komarzysk :roll:[/QUOTE] My mamy dokładnie ten sam problem z pogodą. A wieczorem nie ma co ćwiczyć, bo pies nie widzi dysku :/
-
Ale świenie pasuje ten wzorek do Wegi :)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Asia&Kleo replied to dog_master's topic in Off Topic
[B]Metheora[/B], miło mi :) Bardzo mi się briard podoba. To kredki akwarelowe? -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Asia&Kleo replied to dog_master's topic in Off Topic
[B]Metheora[/B], czy to moja Kleopatra? śliczny rysunek:loveu::loveu:! -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Asia&Kleo replied to dog_master's topic in Off Topic
[B]Domiśka[/B], bardzo ładny dalmaniec :) Rysowałaś go pastelami? Dodałabym jakieś tło ;) [quote name='klaudusia0219']Bellatrix :loveu: niby najgorsza postać , ale fascynująca :)[/QUOTE] Ja na pierwszym miejscu stawiam Snape'a ;) Bella też świetna :) Dobra, koniec Off'a