Jump to content
Dogomania

Asia&Kleo

Members
  • Posts

    1179
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Asia&Kleo

  1. [quote name='Sybel']Lepiej poczytaj jej inne wątki. Jak dla mnie dziwne to wszystko. Btw, ja się do grona wariatów nie poczuwam, ludzie po prostu mają różne zdanie na różne kwestie i wsjo. Nie może byc tak czarno-biało...[/QUOTE] Spojrzałam w jej profil... Ma podobny rozstrzał między rasami jak jej koleżanka:roll: Od psów bandogge'ów (nieuznanych przez ZK) po najbardziej cao. W jednym poście podała, że jest niepełnoletnia. Także po wypowiedziach na dogo (jak i nie odpowiadaniu na posty) można spekulować, czy po prostu nie wymyśla:lol:
  2. Świetna Doti ;) Tylko jakieś tło by się przydało:lol: No i oczywiście musiało być coś z turkusem, tym razem szarpak:evil_lol:
  3. Ale się skuliła:lol: kochana morda:loveu: Ile Penelopka waży?
  4. [quote name='Kajusza']boskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Asia mogę zmałpować na szelki?[/QUOTE] Nie ma sprawy, każdy może korzystać z tego połączenia ;)
  5. Przypomniała mi się pewna sytuacja: Zdarzyło się to przed Świętami, wtedy, kiedy panuje gorączka zakupów. A co się z tym wiąże- pełno ludu w sklepach. Wybrałam się do Carrefour'a, przed wejściem piszczał przywiązany do parkingu na rowery seter. Nie było mnie godzinę, na szczęście psa już nie było... Dopóki nie poszłam do Biedronki jakieś 200m dalej. I znowu ten sam bidula siedzi i wyje pod sklepem:shake: Gdybym wiedziała, który taki mądry, zwróciłabym uwagę...
  6. [quote name='Marta_Ares']Ares w choc feminine [url]http://images35.fotosik.pl/1131/882f5fcb794fb204.jpg[/url] [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC07014.jpg[/url] [/QUOTE] Bardzo pasuje Aresowi ten Rogz:loveu:! A obróżka już u mnie, wyszła super :)
  7. Klasyczny przykład ludzkiej nieodpowiedzialności za zwierzęta: Wracam ze szkoły. Koło sklepów widzę gromadkę psów- ale najbardziej rzucał się w oczy shar pei we wściekłoróżowych szelkach, a za psem ciągnie się smycz... A to co mnie powaliło na nogi to... kundelek w trakcie zapładniania sharpejki. Po szczepieniu, także już za późno:roll: Później jak minęłam stadko psów, odwróciłam się, kiedy babka wychodzi ze sklepu, biegnie w stronę suki, łapie za smycz i kieruje się w stronę domu:shake: Trzeba mieć na prawdę pos*rane w głowie, żeby zostawiać psa z cieczką na dworzu:angryy:
  8. Pewnie bałwanek nie przeżył spotkania z kłami Borysa:evil_lol:
  9. [quote name='vege*']Chcę dla Nuki zamówić 4 szt adresówek, ale nie wiem co ma być wygrawerowane na nich, na dwóch które mam jest "Zwróć mnie oni mnie kochają", a teraz chciałam coś innego, na pewno nie chcę, by na adresówce było imię, macie jakieś ciekawe pomysły? Może: -mam dom -mam chip -zgubiłam się -mam rodzinę jakieś ciekawsze pomysły? :lol:[/QUOTE] Wg mnie nie ma co kombinować- najważniejsze, żeby przekaz był jak najprostszy do zrozumienia ;) My mamy w większości id "Zgubiłem się? Zadzwoń!!", a z drugiej strony "Mam chipa, Elbląg".
  10. [B]Rodzice[/B], jak na pierwszy portret człowieka wyszło Ci bardzo ładnie :) Betty_labrador powiedziała dokładnie, co do poprawki;) Mogę dodać jedynie, że przydałoby się trochę czerni pod sukienką, żeby sprawiało wrażenie, że "fruwa". Tak jak zrobiłaś z górą sukienki- cień z (naszej) prawej strony baletnicy. A co do podłoża- może wystarczy przejechać pędzelkiem z białą farbą krechę koło nóg:lol: [B]borysova[/B], niezły portret:loveu:! Trochę niewyraźnie jest po prawej stronie- bardziej podkreśl kształt twarzy pod goglami. Trudne zdjęcie wybrałaś, ale poradziłaś sobie na prawdę dobrze;) Jeśli można wiedzieć, zdradzisz nam kto to jest:lol: ?
  11. [quote name='pędzelopka']Z tymi ucholami same kłopoty. Ostatnio podczas buszowania w krzakach skaleczyła sobie sam czubek ucha. I teraz nie może się zagoić. Po bieganiu cała głowa i szyja do mycia bo pochlapana krwią z ucha. Ranka naprawdę mikro, ale widocznie w dobrze ukrwionym miejscu.[/QUOTE] Jak jest rana na uchu, paskudne miejsce, nawet nie ma jak założyć bandaża, aby zabezpieczyć przed brudem :/ Być może mała ranka na zewnątrz, a dość głęboka. Będziemy trzymać kciuki, żeby jak najprędzej się zagoiło :) Ja mam sukę ze stojącymi uszami, obawiałam się, że często będą się pojawiać stany zapalne. Na szczęście jest wszystko ok. Co do ON-ków, przez pseudohodowle, często psy tej rasy padają w młodym wieku na problemy z sercem. I zauważyłam, że coraz częściej ludzie mają ONy tak agresywne, że nie potrafią sobie z nimi poradzić...
  12. [quote name='vege*']No dobra dobra, przyznaję się, że jak nie ma jeszcze godziny, z którą wychodzę z nuką na długie spacery (albo nie mam żadnych obowiązków do zrobienia) to śpię :evil_lol:[/QUOTE] ... ale że Nuka nie strajkuje (wręcz jej się to podoba) to problem z głowy :D
  13. [quote name='vege*']Uroczy :-) powinien być jeszcze napis "WTF!?" :evil_lol:[/QUOTE] :) Albo napisać: "Jak wstawisz w tym zeszycie jedynkę, to wiedz, że się z Tobą policzę":diabloti: Lecz znając poczucie humoru mojego nauczyciela, pewnie wstawiłby mi za to od razu ndst na semestr :lol: Eot
  14. [quote name='vege*'] Nuka tam nie narzeka jak się trafi tak, że nie miała długiego spaceru, ona strasznie lubi spać, jakby mogła to by na dwór tylko z konieczności zrobienia siku wyszła ;-) W domu tylko śpi i prawie nic innego nie robi, no i jeszcze je :evil_lol:[/QUOTE] Rozumiem, że sucz przystosowała się do trybu życia właścicielki :D Co do spacerów, moja ma zegarek w tyłku:lol: Najbardziej mnie dziwi fakt, że wie, kiedy nie wyjdzie z rana na godzinę, bo idę do szkoły :) To wtedy nie wstaje z łóżka, bo się jej nie opłaca:evil_lol:
  15. To jest bardzo przydatna rzecz :) W razie zaginięcia psiaka (tfu tfu ;)) istnieją większe szanse na szybszy powrót do domu. A bywa różnie, pies się czegoś wystraszy, w przypadku psa poleci za zapachem cieczki, w przypadku gończego polegnie za zwierzyną.. można wymieniać bez końca.
  16. A Wy macie teraz ferie, prawda? To możesz duużo czasu spędzić na spacerach z suczą:lol: Moja Kleo też już może spędzić na dworze więcej czasu, dla niej dwa tygodnie praktycznie w domu to katorga;)
  17. Aa wiem już co to :) Dzięki za odp. U nas takich bajerów w mieście nie rozdają... Jedynie podczas chipowania weci przyczepiali do obroży plastikowe plakietki. W innych miastach adresówki zamawiają dla psów ze schroniska, gdy trafiają do nowego domu ;)
  18. Super, że Nuka czuje się o wiele lepiej :) A co do efektów po sterylce to jest zbyt wcześnie na nie ;) Mogą się pojawić nawet rok po operacji, ogółem nie ma się żadnej gwarancji, czy zauważymy jakieś plusy. A to, że Nuka nabrała apetytu, to wydaje mi się, że nabiera sił po zabiegu ( w końcu była osłabiona) ;)
  19. do góry haszczaku :) :)
  20. Aale śniegowe fotki :) [url]http://img26.imageshack.us/img26/9978/sn853261kopia.jpg[/url] Te id zielone, są z laminatu? Pzdr ;)
  21. [B]Szysz[/B], ślicznie weimarowi w połączeniu czerwieni z jelonkami :)
  22. [quote name='monia3a']Uchole to ona ma świetne :)[/QUOTE] Uchole jak i cała charcia świetna sylwetka ;)
×
×
  • Create New...