Jump to content
Dogomania

Rudzia

Members
  • Posts

    1372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rudzia

  1. może być ale też sporo tych szorstkich chodzi po osiedlach i może i dlatego też tak dużo porzuconych przez to. Moda modą a w realu potem wychodzi że wybór nie był trafny. U mnie w każdym bądź razie jak nie yorki to sznaucerki i foksteriery wychodzą na spacery.
  2. Trzymam kciuki za Mambę. Niestety nie mogę pomóc:( Jednak sunie jest młoda i ma duze sansę na adopcje. Trzeba by moiże zrobic jej ogłoszenia i rozesłąć wici że taką fajną sunię macie. Ja zajmuję sie adopcjami psów ze schroniska w swarzedzu - tam są psiaki powyżej 5 lat. Jeżeli ktoś będzie chciał młodszą sunię będę miała na uwadze Mambę.
  3. Dzięki klaki i Rita. Pikuś jest fajnym psiakiem, w tych oczyskach można się zakochać. Ale jak na razie brak telefonów :(
  4. Rzeczywiście to dobry pomysł z zamknięciem jej w innym pomieszczeniu Szukanie dobrego domu trwa. Trzeba sprawdzić porozmawiac z przyszłym właścicielem no i zorganizować sterylkę. Proszę przedtrzymaj ją jeszcze chwilę. Na szybko nic się nie da zrobić.
  5. Pola zaproponuj że moze odwiedzi domek bez zobowiązań Daffi z prowadzącą go wolontariuszką. Trudno cokolwiek myślec o psie jak się go widzi jedynie na zdjęciu. A moze domek sam by przyjechał. Daffi bardzo potrzebuje domu Jakbyś mogła Pola czuwać nad tą sprawą. A co do heppeningu to z przyjemnością wezmę udział i mam nadzieję że przyjadę z wiekszą grupa.
  6. [quote name='arielka186']Dzisiaj dzwoniła do mnie Pani zainteresowana Adim po mojej Arielce- poleciłam Jej Leę... Zobaczymy... Lea miała robione wydarzenie przez Alabamkę- link powinien być na poprzednich stronach. Z tym, że było to jakoś w maju chyba- warto by się przypomnieć, szczególnie że wakacje się kończą... Ja nie umiem zrobić wydarzenia- możnaby reaktywować tamto, jeżeli jeszcze jest dostępne...[/QUOTE] Ookami jest w tym dobra Poprosze ja by zrobiłą nowe wydarzenie Lei się to przyda.
  7. [quote name='arielka186']Dzisiaj dzwoniła do mnie Pani zainteresowana Adim po mojej Arielce- poleciłam Jej Leę... Zobaczymy... Lea miała robione wydarzenie przez Alabamkę- link powinien być na poprzednich stronach. Z tym, że było to jakoś w maju chyba- warto by się przypomnieć, szczególnie że wakacje się kończą... Ja nie umiem zrobić wydarzenia- możnaby reaktywować tamto, jeżeli jeszcze jest dostępne...[/QUOTE] Trzymam kciuki. Daj znać jak będziesz coś wiedzieć.
  8. jason to fajny i kochany psiak. Barzdo szybko przywiązuje się do ludzi. We mnie jest po prostu zakochany. Aż żal że się marnuje w schronie:(
  9. [quote name='What May NN']dziewczyny co będzie jeśli nie znajdzie się miejsce dla Nesa?? wierzę bardzo i też coś pewnie dołożę od siebie, ale zazwyczaj jest tak, że najpierw szuka sie miejsca, a później prosi o wpłaty deklarowiczów! jak rozliczycie kasę jeśli miejsce dla nesa się nie znajdzie? oddacie? może ktoś inny kto lepiej zna sytuację chciałby prowadzić wątek? mogę napisać do moda o zmianę.. lub[B] może Rudzia prowadziłabyś rozliczenie w 3 poście, a ja drugi usunę??[/B][/QUOTE] Może tak być jak się reszta teamu zgodzi:). Ale też mogę komuś funkcję skarbnika przekazać. Na moje konto wpłynęły pieniądze i stan kasy podałam w poscie nr 181, jutro całkowicie uporządkuję finanse. Coś mogło wpłynąć jak byłam na urlopie. Nes nadal w schronie. Mam dobry domek i Nes jest brany pod uwagę. Zobaczymy. Wchodzi w gre Kobra lub Nes. W środę domek przyjedzie zobaczyć kandydatów. Chyba pospieszyłyśmy się ze zbieraniem kasy, więc teraz moze poczekajmy aż znajdzie się odpowiednie DT. Co Ty na to K&M?
  10. Nikt do Pikusia nie zagląda:( Cisza żadnych telefonów:(
  11. Dzięki Rita60 i Ookami. Teraz trzeba trzymać kciuki za dom dla Pikusia. Na razie cisza...............:(
  12. Dzięki wielkie - pomyślę nad tekstem i Ookami by wybrała bazarek. Ale powiedz jakie by były lepsze zdjęcia?
  13. Trzymam kciuki by Pani zdecydowała się na Daffiego, już tyle czeka na swój dom. Tak Hara jest superastą psiną, kontakt z człowiekiem i trochę szlifu behawiorystycznego dużo jej dało. Kochana sunia. Trzeba by zacząć ja intensywnie ogłaszać. Ookami ty masz jakiś tekst o Harze? Dzięki za ogłoszenia dla Kobruni. Oby jakiś domek się znalazł. Kobra też robi duże postępy. Tylko jest bardziej wybredna. Dobra wędzona kiełbaska ją jedynie mobilizuje do pracy, wtedy pięknie wszystko robi aż miło patrzeć. A myślałam że jest wycofana i będzie się bała wykonaywać polecenia. Te psiaki są cudowne i cały czas miło zaskakują.Aż szkoda że się marnują. Szukamy intensywnie dmoków dla swarzędzkich psiaków. Mam nadzieję że we Wrześniu bardziej ruszy i posypią się oferty dobrych domków dla naszych psiaków.
  14. Tak Lorek jest super kontaktowym i kochanym psiakiem. Z tego co pamiętam to jest na SOS jamnikom. Ale na watku dla jamników niestety nie. Szkoda psiaka, marnuje się w schronie. Czy możecie go rozpopagować w świecie jamniorów.
  15. Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Przytaczaną stronę dawno już czytałam i znam. Domy zawsze trzeba sprawdzić i umowe podpisać o tym każdy działający wie i nie trzeba mu o tym przypominać. Schronisko w Swarzedzu zanim zaczeło wysylać psy najpierw pojechało do schroniska niemieckiego, poznało warunki i tych ludzi. Dostaje również info o nowych domach. Jeżeli nie jesteś za adopcjami zagranicznymi to proszę pomóż nam znaleźć dobre domy w Polsce. Pomoc nam się bardzo przyda. Schroniska już nie ma ale psy są i czekają. Niektóre spędziły tu pół swojego życia i zasłużyły sobie na nowe i lepsze. Nie mam więc czasu na czcze pisanie i muszę skupic sie na szukaniu domów. A nie jest łatwo. Więc zapraszam do schronu i czekam na proozycje. Każda pomoc i pomysł w reklamowaniu psiaków się przyda. A krzyki raczej im nie pomogą.
  16. Panienek mamy nie za dużo ale są: Kobra, Hara, Bura, Beżowa, Kora, Spanielka, Czarna, Chudzina, Shila, Juniorka, Lady, Jawa, Lea, Garnuszka, Hiacynta, Wiera - to tak z pamięci. Sprostujcie jak o jakieś suni zapomniałam
  17. z tym nie będzie problemu tylko powiedz gdzie trzeba będzie Dafusia zawieżć. I kiedy by Wam pasowało to ja wtedy pomyślę jak to zrobic organizacyjne. Na pewno bez problemu wyjdzie z transportem w weekend.:)
  18. postaram się jak najszybciej Ogłoszenia lada moment będzie robić Paja na bazarku ogłoszeniowym ale masz rację nie najlesze są te fotki. Czy jest jakieś forrum lub wątek terrierowatych?
  19. To są zdjęcia jego 5 minut w schronie a na rękach to nocne przybycie do DT. :) Postaram sie o nowe fotki. :)
  20. nadal w schronie:( To fajny psiak, młody ale wymaga ludzi aktywnych lubiących spędzać czas z psem. Marzy mi się dla niego jakiś fascynata agility czy innych sportów psich
  21. Chudzina nie jest chora, ale strasznie zestresowana, potrzebna jej pożądna resocjalizacja, bo jest dość strachliwa. Bardzo przeżyła odejście (poszły do adopcji) psiaki z jej stada. Teraz jest sama w kojcu:( Dzieki Karolcia za wstawienie zdjęć. Blaki już w swoim domu:) Udało mu się ale takie cuda zdażają się rzadko- mamy tyle bulowatych i mimo starań nadal w schronie:( Może macie pomysł jaki im pomóc. A są naprawdę fajne:Lea, Guru, Juniorka,Sam. Kochane psiaki. Pola17 trymam kciuki by wyszło z tym domem dla Daffiego. Moim zdaniem Daffi nie jest chudy. Bardzo się zmienił i kiedyś to był chudzina, teraz nabrał ciała i postury. Jak znajdę to wstawię dla porównania zdjęcia dawnego Daffiego. W swoim domu na pewno wyładnieje, jak nabierze pewności siebie i będzie miał stały kontakt ze swoim człowiekiem. Ale żarłoczek to jest Daffuś Ania z Poznania dzięki za pomoc przekazanie info o spanielu. Ogólnie nie jest to najlepszy czas na adopcje, a jeszcze w byłym schronie i do tego w mediach ogłaszanym ,ze przebywają tam tylko chore i stare psy to po prostu masakra. Co nie jest prawdą bo mamy tez piękne psy, które od razu mogą iść do adopcji. Do tego Program Behawiorystyczny dużo naszym psiakom pomógł.
  22. Mam dom dla szczeniorka ale ma być późniiej wielkości mniej więcej maltańczyka.
  23. mam dom dla szczeniorka, ale warunek ma byc później nieduży wielkości mniej więcej maltańczyka.
  24. [CENTER][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3].[/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Z nadzieją, że uda mi się znaleźć dobry dom dla Pikusia zakładam mu wątek. [/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pikuś to ok. 2-letni terrierek, który został przyprowadzony do schroniska. [/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Na sżczęście nie zdążył poznać co to za miejsce, ponieważ dobra dusza zabrała go stamtąd [/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]i umieściła w domu tymczasowym. [/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nie wiemy jakie do tej pory prowadził życie.[/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Ale jedno już wiemy[/B]:[/FONT][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=3][FONT=Times New Roman] - to fajny, spokojny, zrównoważony i nie szczekliwy pies, który uwielbia ludzi. [/FONT][/SIZE][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]- ma okazję kontaktować się z dziećmi, co sprawia mu przyjemność. [/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]- akceptuje koty, więc dom z takimi zwierzakami jest mile widziany.[/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]- do tego ma piękne duże i czarne oczyska oraz śliczną mordunię, [/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]która mam nadzieję oczaruje kogoś, kto da Pikusiwi nowe życie. [/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Pilnie poszukujemy domu dla Pikusia. [/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Na razie jest bezpieczny w DT, ale nie może tam zostać długo. [/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman][/FONT][/SIZE][/B] [/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]w sprawie adopcji [/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]tel. 662 58 97 16[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/SIZE][/B][/CENTER][/CENTER]
×
×
  • Create New...