Rudzia
Members-
Posts
1372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rudzia
-
[quote name='doddy']Czy jest szansa na nowe zdjęcia suni jeśli adopcja nie dojdzie do skutku?[/QUOTE] Tak zdjęcia Lei mogę przesłać. Mam ich sporo i to bardzo fajnych. Pan ma przyjechać po Leę w sobotę po południu - 15 -16. Jedzie po nią ale dopóki jej nie zobaczę w jego samochodzie to wszystko sie moze wydarzyć. Trzymajcie kciuki
-
Pan przyjedzie w niedzielę i bardzo chce zaadoptować Leę. Ma rekomendację Pani z Fundacji SOSBokserom. Wygląda na superasty dom. Wziął sunię astke od osoby która jej nie chciała Wyleczył z nużycy, wysterylizował by nie było szczeniąt i kochał do ostatnich jej dni. Jak umarła to płakał. Arielka fajny pomysł z zaprezentowaniem Lei na spotkaniu Fundacji. Zobaczymy. Lea chyba już "sprzedana" Ale mamy inne fajne asty. Czy Ty będziesz na tym spotkaniu?
-
Nemo ma dom:):):):):):):):) Super dom. NEMO od razu wiedział że zaczyna nowe życie. Psy są niesamowite. Wyciszony i szczęsliwy stał koło swojej Pani. I nawet nie zwracał uwagi na inne psy. A Nemuś to niektórym jest wiadomo nie przepadał za swoimi kolegami w schronisku. Teraz miał ich w nosie. Na podwórku te luzem ruszyły by go zaatakować, ja w obronie z reklamówką stanęłam a Nemuś ledwo zaareagował. Uwierzysz Ookami? Pamiętasz jak chciał pogadać z Szarusiem? I pewnie tak jak Kropkowi za bramą schroniskowa przejdą mu takie zachowania. W każdym bądz razei domek poinstruowany jak trzeba wprowadzić w nowe życie Nema.
-
Kris-temperamentny terier szczęśliwy w DOMU! :D
Rudzia replied to ookami's topic in Już w nowym domu
niestety nie miałam na myśli wolo który się nim zajmuje. -
Kris-temperamentny terier szczęśliwy w DOMU! :D
Rudzia replied to ookami's topic in Już w nowym domu
Kris ma już swego opiekuna i w końcu psiak będzie miał możliwość wybiegania się i nauczenia paru potrzebnych rzeczy by zostać grzecznym i dobrze wychowanym psiakiem. -
Straszny los starego psa. Czy jeszcze zdąży zacząć od nowa?l
Rudzia replied to ookami's topic in Już w nowym domu
oj gdyby się znalazł domek na emeryturę dla Beryla. -
Pikuś – śliczny terrierek uratowany przed schronem. Pilnie szuka domu
Rudzia replied to Rudzia's topic in Już w nowym domu
jeżeli wszystko dobrze pójdzie Pikuś będzie miał dom w Lublinie. Trzymajcie kciuki:):):):) -
Nes w schronie w Swarzędzu prosi o szanse! MA DOM :-)
Rudzia replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Nesowi zrobimy mega wielki pakiet ogłoszeń. I może coś w końcu wyjdzei z domkiem:lol: -
Nes w schronie w Swarzędzu prosi o szanse! MA DOM :-)
Rudzia replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Tak K&M trzeba zrobić. Nikt tu nie jest winny. Dbamy o Nesa jak najlepiej możemy. I dalej szukamy. Może trzeba skupić się na konkretnych DT lub dobrych BDT i ciągle u nich pytać i jak się zwolni miejsce to byśmy Nesika wyciągnęli. Dajmy sobie jeszcze chwilę. MOże rzeczywiście niepotrzebnie tą kase od razu zbierałyśmy. [B]Więc jeżeli darczyńcy nie mają nic przeciwko temu - pieniądze czekają aż znajdziemy DT. [/B] -
Stasia przegrała walkę ale pozostanie w naszej pamięci
Rudzia replied to gojda1971's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zal psiny:(:(:(:( -
Pikuś – śliczny terrierek uratowany przed schronem. Pilnie szuka domu
Rudzia replied to Rudzia's topic in Już w nowym domu
na pierwszą stronę -
Nes w schronie w Swarzędzu prosi o szanse! MA DOM :-)
Rudzia replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
ja również Nesiku na pierwszą stronę -
Likwidacja schroniska w Swarzedzu - ratujmy psiaki !!!
Rudzia replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
sluchajcie takich krzykaczy jak Obserwator trzeba po prostu ignorowac. Zasmieca watki , to nie jest pierwsze jego wystapienie, a nic nie wnosi. Szkoda naszego czasu. Psy czekaja na pomoc i domki trzeba szukac. -
Likwidacja schroniska w Swarzedzu - ratujmy psiaki !!!
Rudzia replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
z tego co wiem Votum miał operację i udało się psa uratować. Tu zdychał na stojąco. -
ADELA, najgrubsza i najbrzydsza ! czy ma jeszcze szanse na dom ?
Rudzia replied to Amarylis's topic in Już w nowym domu
śliczna psina -
Nes w schronie w Swarzędzu prosi o szanse! MA DOM :-)
Rudzia replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Juz wszyscy zapomieli o Nesie? -
Likwidacja schroniska w Swarzedzu - ratujmy psiaki !!!
Rudzia replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Obserwator2012 nie wiem o co Ci chodzi. Przypominam jesteś na wątku schroniska w Swarzedzu i jest to watek adopcyjny i naszym zamiarem jest znalezienie domu dla tych bidaków. Nie chcesz by psy emigrowały do Niemiec to pomóż w adopcjach w Polsce, masz tu pole do popisu. Swego czasu zapraszałam Cię do współpracy ale nie podjęłeś tematu. Bo po co się wysilać lepiej trochę sobie popisac dla samego pisania. Po raz ostatni proszę Jeżeli nadal będziesz zaśmiecał nasz wątek zwrócę się do moderatora o pomoc. -
Nes w schronie w Swarzędzu prosi o szanse! MA DOM :-)
Rudzia replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
W poście nr 3 wpisalam wszystkie wpłaty. [B]RAZEM jest 505 zł.[/B] Nie wszyscy wpłacili co się deklarowali, więc jeżeli było by coś konkretnego można by uzbierać jeszcze troche więcej. Co dalej? Na pewno trzeba ponownie ruszyć z ogłoszeniami. Jest nowy tekst i zdjęcia. Ze skarpety schroniskowej by poszło na ogłoszenia. A co z DT? Czy jest jakaś szansa? -
Pikuś – śliczny terrierek uratowany przed schronem. Pilnie szuka domu
Rudzia replied to Rudzia's topic in Już w nowym domu
gdzie ten domek............ -
Nes w schronie w Swarzędzu prosi o szanse! MA DOM :-)
Rudzia replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję ze w weekend w koncu uda mi się w pełni uporządkować wątek. Na wyrabiam czasowo. Pani wstępnie optuje za Kobrą. Ale jeszcze psów nie widziała więc moze zmieni zdanie. Trudno cokolwiek na ten temat pisać, bo oba psy są mi barzdo bliskie i oba potrzebuja barzdo domu. -
Lorek – pocieszny ok. 4-letni jamnik, który uwielbia ludzi szuka domu
Rudzia replied to ookami's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Chciałam mu zrobić newsa na SOS ostatnio Drops, Jamniorek - teraz Tofik ( i inne) dzięki newsom bardzo szybko znalazły domek. Nawet Jamniorek teraz Tofik który koło jamnika nawet nie przeszedł. Zrobie mu takiego newsa :0 Tylko wenę włacze na opowiadanko.[/QUOTE] Dzięki Isadora7 Lorek bardzo potzrbuje domu. Ten pies się po prostu marnuje w schronie. -
Lorek – pocieszny ok. 4-letni jamnik, który uwielbia ludzi szuka domu
Rudzia replied to ookami's topic in Już w nowym domu
Mam tekst (z wątku)i zdjęcia Lorka ale nie wiem jakie są teraz bazarki ogłoszeniowe. Może wiecie? Dla naszych psiaków robila Paja, ale teraz ma bazarek zamknięty.