Jump to content
Dogomania

Rudzia

Members
  • Posts

    1372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rudzia

  1. Lea juŻ pojechała do domu Pan nie mógł się doczekać i przyjechał dziś:):):):):) Ma szczęście sunia zaczyna nowe życie Oby takie domki znalazły się dla innych naszych astów
  2. [quote name='doddy']Czy jest szansa na nowe zdjęcia suni jeśli adopcja nie dojdzie do skutku?[/QUOTE] Tak zdjęcia Lei mogę przesłać. Mam ich sporo i to bardzo fajnych. Pan ma przyjechać po Leę w sobotę po południu - 15 -16. Jedzie po nią ale dopóki jej nie zobaczę w jego samochodzie to wszystko sie moze wydarzyć. Trzymajcie kciuki
  3. Pan przyjedzie w niedzielę i bardzo chce zaadoptować Leę. Ma rekomendację Pani z Fundacji SOSBokserom. Wygląda na superasty dom. Wziął sunię astke od osoby która jej nie chciała Wyleczył z nużycy, wysterylizował by nie było szczeniąt i kochał do ostatnich jej dni. Jak umarła to płakał. Arielka fajny pomysł z zaprezentowaniem Lei na spotkaniu Fundacji. Zobaczymy. Lea chyba już "sprzedana" Ale mamy inne fajne asty. Czy Ty będziesz na tym spotkaniu?
  4. przed chwilą miałam telefon z Bydgoszczy w sprawie Lei. Pan konkretny, miała asta, lubi te psy, poprzedni był zabrany od jakiegoś ormianina z nużycą. Pan wyleczył i sunia pzreżyła 10 lat. Ma się zastanowic.
  5. Nemo ma dom:):):):):):):):) Super dom. NEMO od razu wiedział że zaczyna nowe życie. Psy są niesamowite. Wyciszony i szczęsliwy stał koło swojej Pani. I nawet nie zwracał uwagi na inne psy. A Nemuś to niektórym jest wiadomo nie przepadał za swoimi kolegami w schronisku. Teraz miał ich w nosie. Na podwórku te luzem ruszyły by go zaatakować, ja w obronie z reklamówką stanęłam a Nemuś ledwo zaareagował. Uwierzysz Ookami? Pamiętasz jak chciał pogadać z Szarusiem? I pewnie tak jak Kropkowi za bramą schroniskowa przejdą mu takie zachowania. W każdym bądz razei domek poinstruowany jak trzeba wprowadzić w nowe życie Nema.
  6. niestety nie miałam na myśli wolo który się nim zajmuje.
  7. Kris ma już swego opiekuna i w końcu psiak będzie miał możliwość wybiegania się i nauczenia paru potrzebnych rzeczy by zostać grzecznym i dobrze wychowanym psiakiem.
  8. oj gdyby się znalazł domek na emeryturę dla Beryla.
  9. jeżeli wszystko dobrze pójdzie Pikuś będzie miał dom w Lublinie. Trzymajcie kciuki:):):):)
  10. Nesowi zrobimy mega wielki pakiet ogłoszeń. I może coś w końcu wyjdzei z domkiem:lol:
  11. Tak K&M trzeba zrobić. Nikt tu nie jest winny. Dbamy o Nesa jak najlepiej możemy. I dalej szukamy. Może trzeba skupić się na konkretnych DT lub dobrych BDT i ciągle u nich pytać i jak się zwolni miejsce to byśmy Nesika wyciągnęli. Dajmy sobie jeszcze chwilę. MOże rzeczywiście niepotrzebnie tą kase od razu zbierałyśmy. [B]Więc jeżeli darczyńcy nie mają nic przeciwko temu - pieniądze czekają aż znajdziemy DT. [/B]
  12. Dzięki Ookami. Jutro moze do domu pójdzie Nemo. Trzymajcie kciuki. Nemo siedzi za kratami już dość długo zasłużył sobie na dom
  13. ja również Nesiku na pierwszą stronę
  14. sluchajcie takich krzykaczy jak Obserwator trzeba po prostu ignorowac. Zasmieca watki , to nie jest pierwsze jego wystapienie, a nic nie wnosi. Szkoda naszego czasu. Psy czekaja na pomoc i domki trzeba szukac.
  15. z tego co wiem Votum miał operację i udało się psa uratować. Tu zdychał na stojąco.
  16. Juz wszyscy zapomieli o Nesie?
  17. Obserwator2012 nie wiem o co Ci chodzi. Przypominam jesteś na wątku schroniska w Swarzedzu i jest to watek adopcyjny i naszym zamiarem jest znalezienie domu dla tych bidaków. Nie chcesz by psy emigrowały do Niemiec to pomóż w adopcjach w Polsce, masz tu pole do popisu. Swego czasu zapraszałam Cię do współpracy ale nie podjęłeś tematu. Bo po co się wysilać lepiej trochę sobie popisac dla samego pisania. Po raz ostatni proszę Jeżeli nadal będziesz zaśmiecał nasz wątek zwrócę się do moderatora o pomoc.
  18. W poście nr 3 wpisalam wszystkie wpłaty. [B]RAZEM jest 505 zł.[/B] Nie wszyscy wpłacili co się deklarowali, więc jeżeli było by coś konkretnego można by uzbierać jeszcze troche więcej. Co dalej? Na pewno trzeba ponownie ruszyć z ogłoszeniami. Jest nowy tekst i zdjęcia. Ze skarpety schroniskowej by poszło na ogłoszenia. A co z DT? Czy jest jakaś szansa?
  19. mam nadzieję ze w weekend w koncu uda mi się w pełni uporządkować wątek. Na wyrabiam czasowo. Pani wstępnie optuje za Kobrą. Ale jeszcze psów nie widziała więc moze zmieni zdanie. Trudno cokolwiek na ten temat pisać, bo oba psy są mi barzdo bliskie i oba potrzebuja barzdo domu.
  20. [quote name='Isadora7']Chciałam mu zrobić newsa na SOS ostatnio Drops, Jamniorek - teraz Tofik ( i inne) dzięki newsom bardzo szybko znalazły domek. Nawet Jamniorek teraz Tofik który koło jamnika nawet nie przeszedł. Zrobie mu takiego newsa :0 Tylko wenę włacze na opowiadanko.[/QUOTE] Dzięki Isadora7 Lorek bardzo potzrbuje domu. Ten pies się po prostu marnuje w schronie.
  21. Mam tekst (z wątku)i zdjęcia Lorka ale nie wiem jakie są teraz bazarki ogłoszeniowe. Może wiecie? Dla naszych psiaków robila Paja, ale teraz ma bazarek zamknięty.
×
×
  • Create New...