Jump to content
Dogomania

Paula95

Members
  • Posts

    4390
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula95

  1. [quote name='juli88']ale Wy macie szczęście w tych adopcjach!!! Aby tak dalej!!! :) Axel powodzenia!!! :)[/QUOTE] Teraz nam się właśnie schronisko zapełniło. :((
  2. Niestety nie było mnie przy jej odbiorze, także nie wiem. Ale prawdopodobnie tak.
  3. Aaaa zapomniałam uzupełnić, że po Leję zgłosił się właściciel. :)
  4. Nie, to nasza sznaucerkowata trójka. :) Najodważniejsza jest najmniejsza, czyli Nelly. Przynajmniej tak wynika z moich wczorajszych obserwacji. Młodziuteńka. Patrzyłam z ząbki, ale nie umiem oceniać wieku, ale ma bieluteńkie. Jest bardzo kochana, kontaktowa. Zgadza się z innymi psami, z suniami też świetnie.
  5. Nasz mały cudaczek pojechał dziś do swojego domu:loveu: [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2011/10/Axel1.jpg[/IMG]
  6. Dziś Axel pojechał do swojego nowego domu!!! :)
  7. Cudowne wieści. Uwielbiam takie relacje prosto z DS:)
  8. Kolejny psiaczek Fado: [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/03/Fado.jpg[/IMG]
  9. Niestety nic na razie nie wiem, bo jeszcze jej nie widziałam. :( Mamy "dużo" psów w schronie, jak na nasze schronisko.:(
  10. I jamnicza Leja: [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/03/Leja.jpg[/IMG]
  11. No i kolejna sznaucerkowata sunia- Nelly Przed [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/03/Nelly_1.jpg[/IMG] i po obcięciu: [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/03/Nelly.jpg[/IMG]
  12. Z niecierpliwością czekam. Mój pies to ma chyba wyjątkowo spokojny sen. :)
  13. [quote name='_Kamila']Ja już się w Niki zakochalam, dobrze że domek znalazła, reszcie także tego życzę! :) Szczeniory pewnie niedługo pójdą ;][/QUOTE] Niki jest bardzo cudowna. Jej właściciele mają naprawdę psi ideał pod swoim dachem. :)
  14. Nigdy jeszcze nie widziałam psa szczekającego przez sen. ;p
  15. Kakadu, serdecznie Ci dziękuję!!!:)
  16. Właśnie, zapraszajcie proszę znajomych na FB.
  17. O super. :) To może Astra? Zdjęcia i tekst znajdują się w poście 4 tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212654-Pi%C4%99kn******-ze-schroniska-w-Gostyniu!W%C4%85tek-informacyjny-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87-w-tym-w%C4%85tku[/url]! Kontakt także podany.
  18. Dziękuję za obecność. :)
  19. Z ONków została Aza. Szczeniorki wyrosną na psy wielkości goldenów. Są dwa pieski i dwie sunie. Rafi jest bardzo kochany. Troszkę niepewny, ale mimo wszystko super. :)
  20. Osobiście zdjęć nie mam, ale widziałam. Włosy długie i duże wyłysienie od pcheł. Moli ma ok.5lat. W stosaunku do innych psów i suczek ok. Jest trochę niepewna i nieufna. Ale mimo to, widać, że zależy jej aby ktoś ją czasem pogłaskał, bo podchodzi i domaga się głaskania. Także trochę czasu i będzie dobrze. Powinna troszkę schudnąć, sierść zaczęła jej już odrastać. Jeszcze sterylki nie było, ale to warunek adopcji. 607350567(po 16.00)
  21. Ogłoszenia bardzo się przydadzą, także serdecznie dziękuję. :)
  22. U nas kaski raczej nie potrzeba. A ja przyznaję, że nie chciałabym angażować się w sprawy finansowe.
×
×
  • Create New...