Jump to content
Dogomania

Paula95

Members
  • Posts

    4390
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula95

  1. Pewnie już jest w Poznaniu. Teraz czeka go długa podróż, ale będzie wszystko w porządku. :) Musi być dobrze. :) Kubuś na to zasłużył!
  2. Dzisiaj Anuk jedzie do swojego domu. Jego właściciel zobaczył ogłoszenie w internecie i tak odnalazł swojego psinka! Anuk, bądź tam szczęśliwy! [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/9323/anuk11.jpg[/IMG] Dziś do swojego domu wyruszy Kubuś, jedzie aż do Lublina. Będzie miał cudowny dom u Katarzynek! Będzie mi brakowało tego maluszka! Tak bardzo go pokochałam... Ale wiem, że będzie w nowym domu na prawdę szczęśliwy i to się liczy! :loveu::loveu: [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/5430/zdjcie2142s.jpg[/IMG] :loveu: Bonsai, ja niestety pomóc nie będę mogła... Nie wiem, kiedy znajdę czas na ogłoszenia... :(
  3. Informuję, że dzisiaj Kubuś ([URL="http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85%21?p=15775200&viewfull=1#post15775200"]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85!?p=15775200&viewfull=1#post15775200[/URL] ) jedzie do nowego domu, wspaniałego domu! Bądź szczęśliwy maluszku!:loveu::loveu:
  4. Że też ta pogoda, jak na złość, musiała się akurat teraz pogorszyć. :( Z całych sił ciocie zaciskajcie kciuki.
  5. Anuk mieszka niedaleko Gostynia (16 km od nas). A został znaleziony w pobliskiej wiosce. Pewnie biegał by znaleźć dom, ale niestety mu się nie udało, ale dobrze, że wszystko tak się skończyło. ;)
  6. Nie uwierzycie co się stało! Anuk (właściwie Bartek), który miał jechać niedługo do nowego domu odnalazł swojego właściciela! Prawdziwego! Anuk był już wcześniej w schronisku w Krotoszynie, skąd został zaadoptowany. Dzisiaj jego pan natknął się na ogłoszenie w internecie i tak odnalazł swojego pieska! :) Jutro Anuk( Bartek ) wraca do swojego prawdziwego domu! :)
  7. Jakby coś, to pisz obojętnie o której, nawet jeśli podróż przedłużyła się i Kuba przyjechałby późno, bo i tak nie zasnę... będę czekać na smsa. :)
  8. Musi. Dziwi mnie to, że tak mało osób o nią pyta... Trzeba ją mocniej poogłaszać, tylko muszę znaleźć na to czas... Ale coś wykombinuję. :)
  9. [quote name='E-S']A Sabcia ma jakieś jeszcze aktywne ogłoszenia, czy już całkiem nic ?[/QUOTE] Ogłoszenia były robione dawno, więc pewnie już wygasły...
  10. Namiary dostałam. :) Tylko nie miałam, jak odpisać na smsa. Kubuś około 12 opuści schroniskowe życie!!! :) Katarzynek, jak tylko maluszek dojedzie, to proszę o smsa. Wystarczy krótki, żebym wiedziała, że jest ok.
  11. No niestety... To jeszcze nie ten dom dla Nuki, państwo napisali, że rezygnują. Zaadoptują pieska ze schroniska w Poznaniu.
  12. Tak, jutro będzie już w swoim domu:)
  13. Dziś ostatni dzień życia Kubusia w schronisku... ostatnia nocka w budzie i nasz ostatni spacer też był. Ale mi go będzie brakowało... Tak się cieszę, że będzie w końcu szczęśliwy, że w końcu mu się udało! Katarzynek, dziękuję Ci za to, że dasz mu dom, że dasz mu to, na co czekał tak długo. Dziękuję, że będzie w końcu szczęśliwy do końca życia! Masz wielkie serce i wiem, że Kubusiowi będzie u ciebie dobrze, dlatego się nie boję... Wiem, że będzie wszystko w porządku. Ciocie! Już jutro wielki happy end! :) Kubuś ma włożony dodatkowy kocyk, który zabierze ze sobą do Ciebie, Katarzynek. Jest mały, będzie pewnie trochę pogryziony, bo Kubuś postanowił, że trzeba zabrać go w ząbki i trochę się pobawić, ale to i tak tylko koc na chwilkę. :) Umowa czeka już wypisana, transport jest. Czekamy tylko na godzinę odjazdu i Katarzynek proszę też o numer osoby, która będzie transportowała Kubusia, żeby pani, która zawiezie Kubę do Poznania, mogła w razie czegoś się z nią skontaktować.
  14. Transport dla Kubusia już jest. :) Ale teraz mam kolejną prośbę. Potrzebna ciocia do sprawdzenia domu dla Nuki, młodziutkiej, małej energicznej suni. Kochającej spacery i radośnie się bawiącej. Sunia jest już po sterylizacji, przebywa w schronisku w Gostyniu(70km od Poznania). Państwo są z Poznania(rejony- Smochowice). Która ciocia pomoże? Piszcze proszę na mój nr(607350567), a ja podeślę wam numer państwa, żeby ustalić godzinę spotkania. Super byłoby, gdyby wizyta odbyła się jak najszybciej, żeby mała nie marzła w schronie, tylko jeśli będzie wszystko ok, grzała się w domu. :)
  15. Napiszę. :) Dziękuję. Mam nadzieję, że to dobry ludzie będą... A nie tak, jak to często bywa urwą kontakt i cisza... Ale nie zapeszajmy. :)
  16. Mam prośbę. Poszukuję osoby z Poznania do sprawdzenia domu dla Nuki. :) Kto pomoże? Może tym razem się jej uda...
  17. Chyba już to pisałam, ale moja kuzynka stwierdziła, że maluszek ma ADHD. :D
  18. Spokojnie, wytrzymam. :) Wiem, że będzie szczęśliwy, więc się nie martwię. Mam nadzieję, że będzie grzeczny. :)
  19. Spokojnie, wszystko w porządku. Pani ze schroniska mówiła, że ludzie na pewno nie chcą go rozmnażać. Nawet do głowy im to nie przyszło. A Bena, jak już się zaklimatyzuje i wydobrzeje wykastrują. :)
  20. No fakt... Ale teraz będzie happy end :) Ale Ci zazdroszczę, że będziesz go miała u siebie. Będę za nim strasznie tęsknić... Jutro będzie nasz ostatni spacer... Już nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę jego szczęśliwą mordkę w nowym domu!
  21. Transport z tą samą osobą, co na początku(z miau.pl). Tylko, że najprawdopodobniej pociągiem, a nie samochodem. My dowozimy Kubę do Poznania, a potem już pojedzie prosto do Lublina. :)
  22. Tak, wszystko w porządku. :) Kurcze no... ona jest taka urocza! Trzeba ją ogłaszać koniecznie, bo będzie coraz trudniej z znalezieniem jej domu:(
×
×
  • Create New...